|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 27 [28] 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: iščem smrkce iz kinder jajčk
5.2.2011 12:30:34   
Sandra_26
Če kdo komu kaj podari, naj bo srečen da ne rabi kupiti. Če pa ti podarjena oblačila niso všeč, jih pa vrži v smti in ne blati javno okoli ljudi, ampak ji povej na privat. Drugače bi bilo, če bi ti za ta obglačila plačala in nebi bile kot bi morale.


_____________________________

Taša, Masha, Tai

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: iščem smrkce iz kinder jajčk
5.2.2011 14:12:30   
niwaj
Naj povem celo zgodbo, ker je itak brezveze.

Zmenjena je bila menjava za 1 vrečko otroških oblačil v zameno za robčke huggis. Oblačila so bila moja, kupljena, nošena pri naši Živi. Verjamem da je bil kje kak flekec, to se mi tudi ne zdi nič takega.

Ko sem gospo čakala, sem se spomnila, da imam še eno vrečko oblačil in nekaj igrač, ki smo jih dobili preko podarimo.si in meni niso dogovarjala. Zdelo se mi je brezveze stran jih metat, mogoče bo pa tej gospe kaj prav prišlo.
Gospa je prišla in POVEDALA sem ji:
Prva vrečka, je vrečka MOJIH oblačil! V drugih dveh so oblačila in igrače, ki smo jih dobili preko podarimo.si in meni ne odgovarjajo. Če vam bojo OK, jih imejte, drugače jih vržite stran ali podarite drugim.

Kaj je bilo v drugi vrečki, kakšna so bila oblačila se ne spomnim ,ker je vrečka kar dolgo samevala v omari. Konec koncev tista oblačila sploh niso bila predmet menjave. Jaz sem ji jih pač dala zraven. Upam si pa trditi, da v MOJI vrečki, od MOJIH oblačil, sigurno ni bilo zasušene hrane ali kaj umazanega in strganega!

Torej! : Menjava: Moja vrečka oblačil za robčke ni bil problem. Gospa se zgraža samo nad tistim kar je dobila dodatno zraven.


(odgovor članu Sandra_26)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: iščem smrkce iz kinder jajčk
5.2.2011 18:24:15   
Medika22
Če je bilo temu res tako in nisi videla oblačil , ki si ji dobila na podarim v drugi vrečki se ti javno opravičujem. Nimam namena nobenega blatit, ker nisem tak tip človeka, če bi želela to bi tudi povedala katera uporabnica je to.

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: iščem smrkce iz kinder jajčk
5.2.2011 19:06:41   
niwaj
Saj verjamem, da niste želela nič slabega, ampak zmotilo me je to, da sem vam povedala, da v drugi vrečki niso moja oblačila, sem vam povedala da jih vržite magari v koš, pa ste vseeno prikazali tako, kot da nekatere podarjajo zanič stvari (prejšnji dan ste mejala z mano, tako da sem vedela da leti name). Zahvaljujem se vam, da me niste poimensko izpostavila, sem se sama samo zato, ker ničesar ne skrivam in mislim da nisem naredila nič narobe. Iskreno se vam opravičujem, če so bila oblačila v drugi vrečki taka katastrofa.

Še ljubše bi mi pa bilo, da bi mi takoj zasebno sporočilo poslali, pa se tam pritožili, bi težavo rešile, tako kot zdaj in se nebi rabile javno opravičevat druga drugi.

(odgovor članu Medika22)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: iščem smrkce iz kinder jajčk
5.2.2011 19:43:10   
Medika22
Kot sem vam že napisala, imam zelo rada čistočo in že iz tega razloga bi cotke oprala, če bi jih dala naprej da sama ne izpadem nečista gospodinja. Kljub temu sem hvaležna za dobrodelnost, da nebi bilo zopet narobe razumljeno.

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: iščem smrkce iz kinder jajčk
5.2.2011 21:39:01   
ZmajTolovaj
PODARIM bodije, št. 74, 80, 86. So predvsem za punčke, ampak so bolj za doma - kaki fleki od sadja, ki ne grejo ven. Drugače so pa čist OK. Nočem nič v zameno. LP
PS Ne mi pošiljat ZS, pišite na glosarcek@gmail.com


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Medika22)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: iščem smrkce iz kinder jajčk
8.2.2011 10:54:26   
t*e*j*k*a
Ima kdo odvečna oblačila za deklico 80-86 predvsem poletno, lahko tudi kaj prehodnega.
Če ne veste kam z oblačili, se priporočam. Sprejmem vsa oblačila, tudi s kakšnim madeži.
matejakn@gmail.com

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: iščem smrkce iz kinder jajčk
9.2.2011 12:39:13   
lumpa6
oj

ima katera oblačila za fantka 80, in fantka 104, sem iz lj

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: iščem smrkce iz kinder jajčk
9.2.2011 21:28:31   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

PODARIM bodije, št. 74, 80, 86. So predvsem za punčke, ampak so bolj za doma - kaki fleki od sadja, ki ne grejo ven. Drugače so pa čist OK. Nočem nič v zameno. LP
PS Ne mi pošiljat ZS, pišite na glosarcek@gmail.com



Oddano.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   Oblekice za punčko podarim
8.3.2011 10:20:38   
Pavarotti
Mamici nosečki, ki pričakuje punčko podarim kar nekaj oblekic od rojstva pa približno do enega leta. Stvari so rabljene-pri moji hčerki. Stvari želim podariti nekomu, ki jih res potrebuje. Prosim javite se na zs.

LP,Tina

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Oblekice za punčko podarim
9.3.2011 8:46:11   
Pavarotti
Oblačila so rezervirana.

(odgovor članu Pavarotti)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Oblekice za punčko podarim
9.3.2011 11:58:02   
Pavarotti
Oblačila so oddana.

LP,Tina

(odgovor članu Pavarotti)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   potrebujem oblačila za fantka
7.4.2011 11:57:59   
Mubi
Če ima katera oblačila za fantka od 74-80 dalje za pomlad/poletje bi jih bila zelo vesela!

(odgovor članu Pavarotti)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: potrebujem oblačila za fantka
8.4.2011 7:56:00   
niwaj
Deklica 86 prehodno in letno menjam za 1000g čokolino. Slike: http://www.mojalbum.com/niwaj/deklica-80-86-menjam

V kompletu! Čimprej!

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: potrebujem oblačila za fantka
8.4.2011 9:44:22   
cgorjanc
Prosim za oblačila fantek 98-104 poletje- jesen

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: potrebujem oblačila za fantka
8.4.2011 12:56:31   
lumpa6
ima katera 80-86, za fantka, bi jih bila vesela

(odgovor članu cgorjanc)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: potrebujem oblačila za fantka
9.4.2011 16:49:08   
mabmaja
Pozdravljeni

Jaz bi prosila, če ima katera uporabnica oblačila in obutev, ki jo za svojo deklico ne potrebuje več. Hčerkica bo 2. maja stara 6 let in nosi obutev 29-30.
Vesela bom če mi katera lahko podari karkoli.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: potrebujem oblačila za fantka
9.4.2011 17:47:42   
larisa88
Živijo punce

Lepo bi prosila za kakršnakoli oblačila za fantka v velikosti 68 - 74.
Zelo bi bila vesela, če jih katera podari oz. jih ne rabi več. 

(odgovor članu mabmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: potrebujem oblačila za fantka
11.4.2011 19:43:03   
malane
Podarim nekaj oblačil od 68 do 80.
So slabše ohranjena, veliko nošena in starejšega letnika. Primerna so za kakšno packanje ali uvajanje goste hrane:)

So pravkar oprana, vendar potrebna še kakšnega dodatnega pranja, ker so dalj časa stala v škatlah na podstrehi.

Če kateri pridejo prav, naj me kontaktira na ZS.

Slike: http://www.mojalbum.com/bipi411/podarim-68-80



(odgovor članu larisa88)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: potrebujem oblačila za fantka
14.4.2011 16:25:40   
mrcinca
malane po fotkah izgledaj še čisto ok. Iz katerega konca Slo pa ste?

(odgovor članu malane)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: potrebujem oblačila za fantka
24.9.2011 14:49:05   
majhna zvezdica
lep pozdrav
lepo bi prosila ce ima katera mamica oblacila za fantka 86 stevilko.sprasujem v imenu prijateljice ki je v trenutni financni stiski.hvala

(odgovor članu mrcinca)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: potrebujem oblačila za fantka
6.10.2011 18:29:05   
niwaj
Ima katera kaj za punčko v velikosti od 92 naprej? Za jesen in zimo. Lahko tudi po simbolični ceni ali menjava za kaj iz mojega albuma... Pišite na zs.

(odgovor članu majhna zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: potrebujem oblačila za fantka
17.10.2011 19:23:27   
ELMA
Prosim lepo , če mogoče imate odveč kakšen bodi ali  pajacek...za fantka št. 68/74
So za eno samohrano mamico , in niso za mene  , če lahko podarite  vam bo hvaležna , mene je prosila za oblačila , ampak žal imam punčko ki bo marca 4 leta stara in ji nemorem nikakor pomagat ....hvala

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: potrebujem oblačila za fantka
17.10.2011 20:16:11   
malajka84
Iščem za punčko 80-86 zimske zadeve.
Imam pa nekaj cotk, igračk, ki jih lahko vidite v albumu (MENJAM):http://www.mojalbum.com/cenejnegre  Vse stvari v albumih, tudi ostalo ne samo igrače in oblačilca menjam.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: potrebujem oblačila za fantka
19.10.2011 19:45:44   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

Prosim lepo , če mogoče imate odveč kakšen bodi ali  pajacek...za fantka št. 68/74
So za eno samohrano mamico , in niso za mene  , če lahko podarite  vam bo hvaležna , mene je prosila za oblačila , ampak žal imam punčko ki bo marca 4 leta stara in ji nemorem nikakor pomagat ....hvala


Še kar iščemo user posted image


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 27 [28] 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 27 [28] 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?