|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 18:00:22   
mamči
Mislim, da so celo nespretni hekerji na delu....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 18:06:29   
Anonimen
Mislim, da so celo nespretni hekerji na delu....


Vcasih samo firbci in nesramnezi. Zalostno in resnicno.

Sicer pa se vedno ni odgovorjen misterij stevila sporocil v nabiralniku. V mapi Prejeta sporocila je navedena dolocena stevilka, med sporocili pa jih je nekaj manj. Le kam se izgubljajo user posted image ?

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 18:09:31   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: mamči

Meni se je moje pisanje včasih tud zdelo jajca, nekomu pa očitno ne. Moja vest je čisto čista, nimam kaj skrivat. Krivica pa vseeno zaboli.
Mislim, da ni nujno, da bi kdo točno vedel gesla, eni so pač nasilni in znajo vdret. Pa četudi so mi na Rr-u drugače razlagali.



oh jest se pa ne sekiram...virtuala je virtuala...

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 18:27:25   
mamči
Ja, saj boljše da tako jemlješ. Ampak moraš bi "tip" za to. Meni določeni nicki tu gor pač predstavljajo resnične osebe, pa naj jih poznam v živo ali ne. Jim nikoli ne bi nagajala.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 19:51:43   
pomar*ANČA*
drugače ni težko pogrunatati gesla, sploh če se prijavljaš na javnih računalnikih. kdor uporablja firefox ( za explorerja nevem) ima v meniju možnosti--> varnost --> shranjena gesla možnost videti kakšna gesla kdo uporablja. ker je firefox ponavadi že naštelan da si vse gesla zapomni, imamo tam res vse zabeleženo. od polnega naslova strani, uporabniškega imena do gesla.

(odgovor članu Dr. House)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 20:05:01   
Volga
Ne, aspi, nisem se nikjer pozabila odjaviti, pa to ni problem v tem primeru. Problem je drugje, upam, da se ga bo razrešilo. In čakam na Jernejin ZS, ki bo lahko marsikaj razkril.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 20:30:10   
sttj
Volga upam,da se res ugotovi katera zloba radovedna je stikala po tvojih ZS.user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
7.10.2008 20:30:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 20:35:36   
Naja30
O šit, nisem si misla, da je tud to možno. Ne da bi kaj takega pisala po zs-jih, pa vseeno. Nobene zasebnosti ni več. Volga, le sporoči nam, kaj je bilo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 7:36:20   
higuys
volga , kaj novega?

In upam, da tisti , ki je bral ni bral mojih kozlarij o hiši na križišču user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 7:42:15   
higuys
aha, spet ena nova ...Katera si ti sonce, kafa?

(odgovor članu Dr. House)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 7:44:40   
Dr. House
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

aha, spet ena nova ...Katera si ti sonce, kafa?


Mošega spola sem, ljubica, nisi še ugotovila?
Mi utripa




_____________________________

Nisem ptič, pa vseeno serjem ljudem po glavi.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 7:50:27   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

volga , kaj novega?

In upam, da tisti , ki je bral ni bral mojih kozlarij o hiši na križišču user posted image


ne, to ga zagotovo ni zanimalo, brez skrbi, da ne.

Ne, nič novega, Jerneja se še ni oglasila, čakam, da mi kaj pametnega pove. Rečem lahko samo to, da tisti, ki je to počel, tistega je lahko sram v dno duše.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 7:57:37   
higuys
No , saj tudi , če bi...le občutek je čuden.

Samo ne vem zakaj si ljudem tako interesantna, mislim, saj si, ne me narobe razumet, da morajo šnofat po zs -jih...itak poveš kar misliš. Sem zabluzla.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 8:00:06   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Po moje se zdej nekdo ornk smeji.


Po moje se pa glih ne smeji, če je videl tole temo, da pa se greš prijavljat na drug ime in si tako butast da je greš odpirat sporočila ki sploh od Volge še niso bila prebrana mu pa ni pomoči in pomoje se mu zdaj tresejo hlače ker je videl kako bedarijo je naredil in močno upam da bo odkrit in verjamem da če bo bo volga to razbobnala okol in tako je pravuser posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 8:02:18   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

tisti, ki je to počel, tistega je lahko sram v dno duše.


se popolnoma strinjam!!


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 8:02:55   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Po moje se zdej nekdo ornk smeji.


Po moje se pa glih ne smeji, če je videl tole temo, da pa se greš prijavljat na drug ime in si tako butast da je greš odpirat sporočila ki sploh od Volge še niso bila prebrana mu pa ni pomoči in pomoje se mu zdaj tresejo hlače ker je videl kako bedarijo je naredil in močno upam da bo odkrit in verjamem da če bo bo volga to razbobnala okol in tako je pravuser posted image



O tem še nisem točno prepričana, če se mi javi sam na ZS je čisto možno, da se bom z njim "pogovorila" na štiri oči. Čisto možno. Je pa zdaj vse predano Jerneji, tako da mislim, da bomo stvari slej ko prej prišli do dna.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 8:03:07   
higuys
Punčica samo kako bo odkrit...jaz nekaj ne razumem (računalniški antitalent) kako ga bodo dobili (ja po nekem ipju) in kdo? A rr? A sodišče? Vem, da je pred časom kerensa nekaj spraševal o tem in da je bila cela dizertacija na to temo - seveda jo takrat nisem prebrala do konca user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 8:08:42   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Punčica samo kako bo odkrit...jaz nekaj ne razumem (računalniški antitalent) kako ga bodo dobili (ja po nekem ipju) in kdo? A rr? A sodišče? Vem, da je pred časom kerensa nekaj spraševal o tem in da je bila cela dizertacija na to temo - seveda jo takrat nisem prebrala do konca user posted image


Vse se da.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 8:10:05   
Kerensa*
Kerensa je pred časom samo razložila pravni vidik tega.

RR Team lahko samo odkrije IP tistega, ki je to naredil. Javno lahko razkrije njegov nick, IP-ja pa ne, ker to že spada pod ZVOP. Lahko pa potem RR Team vloži tožbo proti temu uporabniku zaradi vdora v računalniški sistem (potem se na sodišlu ugotavlja, ali je šlo za malomarnost uporabnika (geslo) ali za kaj drugega), Volga pa lahko naredi enako (civilna tožba). Naknadno se lahko naslednjih nekaj let vsi skupaj še med sabo tožarijo zaradi obrekovanja, pa žalitev, pa posredovanja lažnih informacij, ki naj bi škodile dobremu imenu in ugledu nekoga, pa dokazati je treba materialno in čustveno škodo vseh vpletenih in tako dalje... rezultat?

Verjemite, da sedet ne bo šel nihče... kvečjemu kakšna denarna kazen bi lahko doletela tistega, ki je in če je zares nezakonito bral tujo korespondenco (kamor spadajo tudi ZS-ji)... zato se lahko tistemu, ki je to naredil, malo manj kakor sladko fučka za vse skupaj (ker mu bo težko sploh kaj dokazano) in z veseljem nekoga (v tem primeru Volgo) je* v glavo.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 8:12:06   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kerensa je pred časom samo razložila pravni vidik tega.

RR Team lahko samo odkrije IP tistega, ki je to naredil. Javno lahko razkrije njegov nick, IP-ja pa ne, ker to že spada pod ZVOP. Lahko pa potem RR Team vloži tožbo proti temu uporabniku zaradi vdora v računalniški sistem (potem se na sodišlu ugotavlja, ali je šlo za malomarnost uporabnika (geslo) ali za kaj drugega), Volga pa lahko naredi enako (civilna tožba). Naknadno se lahko naslednjih nekaj let vsi skupaj še med sabo tožarijo zaradi obrekovanja, pa žalitev, pa posredovanja lažnih informacij, ki naj bi škodile dobremu imenu in ugledu nekoga, pa dokazati je treba materialno in čustveno škodo vseh vpletenih in tako dalje... rezultat?

Verjemite, da sedet ne bo šel nihče... kvečjemu kakšna denarna kazen bi lahko doletela tistega, ki je in če je zares nezakonito bral tujo korespondenco (kamor spadajo tudi ZS-ji)... zato se lahko tistemu, ki je to naredil, malo manj kakor sladko fučka za vse skupaj (ker mu bo težko sploh kaj dokazano) in z veseljem nekoga (v tem primeru Volgo) je* v glavo.


Potem pa vsaj upam, da ga peče vest in da ga je sram v dno črne duše.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 8:16:12   
Dr. House
Meni še zdaj ni jasno, zakaj taka panika.



_____________________________

Nisem ptič, pa vseeno serjem ljudem po glavi.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 8:18:55   
Kerensa*
Tisti, ki je in če je šel res to narediti, nima ne vem kakšne vesti... tako, da morda samo rahlo cvika, da bo njegov nick (če je med bolj poznanimi) razkrit na RR in da bo osramočen pred tistimi, s katerimi se virtualno razume ali celo osebno pozna... tr dni bo globoko dihal, potem se bo pa izpisal... nekaj časa bo nato bral RR neprijavljen, potem pa se bo registriral z novim nickom, novim e-mailom, novim IP-jem in novim stilom pisanja... in svet se bo vrtel dalje.

Žal, Volga... bi ti z veseljem pomagala, če bi ti lahko, ampak toliko hekerja pa nisem... bo prej Jerneja tebi na ZS napisala (ali celo javno), kateri nick je bil to... in to je vse, kar RR Team lahko naredi oz. sme narediti... vse ostalo je potem na tebi, ali boš brkljala dalje in temu človeku "rahlo" zagrenila življenje... vidiš, tukaj ti pa potem lahko pomagam... po eni strani je neverjetno lahko priti do podatkov, kdo se skriva za nekim nickom... samo voljo moraš imeti, svinjsko dobre živce in "nekaj" odveč časa... ko in če boš izvedela nick, se mi pa oglasi... po standardni poti, nedostopni RR vohunjenju, seveda. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 8:19:34   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Dr. House

Meni še zdaj ni jasno, zakaj taka panika.




Glej , ti si zašel v neke strokovne medicinske sfere tako, da ti je "normal life" tuj. Ne vem kaj ne razumeš? Volgi so brali zasebno pošto, zasebna pa se verjetno imenuje zato , ker je ZASEBNA- private bi rekli v tvojih krajih. Pa itak je imela volga že sranje s temi zs -ji...

(odgovor članu Dr. House)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
8.10.2008 8:20:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dr. House)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?