|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 13:23:47   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni


Ja, vem ja. In tudi točno vem, kaj se zdajle pri njih dogaja.


Odgovor na to bi te znal presenetiti.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 13:24:00   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Pa če ta oseba nima statičnega IP-ja je ne bodo našli.


Pa kaj sem samo jaz tak butel, da ne štekam več nič . Zakaj ene pravite, ja izsledili bodo, kako naj mu rečemo "firbca" in druge , da pa ne. In od kje je zdaj prišel ta nestatični ip. Bi vprašala , samo si ne upam .

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   [Brisano sporočilo]
8.10.2008 13:24:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 13:25:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Pa če ta oseba nima statičnega IP-ja je ne bodo našli.


Bodo bodo.....

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   [Brisano sporočilo]
8.10.2008 13:26:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 13:28:47   
higuys
kaj je borđa.... a praviš potem da nestatični ip ni tisti od notebookov , ko jih okol prenašaš user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 13:28:53   
Doll
A bo mir,če povem da sem bila jaz user posted image
zato,ker preveč kloftate za en dre..... pekec
Toliko zdrahe user posted image
Se lahko obrnete na  admina pa konec,ne pa neke tragedije delati.
ja ja,vem vaša sporočila so brale oz . bral nekdo in s tem ne morete nič spremenit

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 13:31:01   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: oka

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni


Ja, vem ja. In tudi točno vem, kaj se zdajle pri njih dogaja.


Odgovor na to bi te znal presenetiti.



Kakšen odgovor? Saj se nič ne sprašujem.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 13:53:55   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni





Kakšen odgovor? Saj se nič ne sprašujem.


Naj povem drugače. Po vsej verjetnosti se ne dogaja nič, ker tisti, ki je bral ZS-je zaradi tega nima vesti in se po mojem prav požvižga na tole pisanje. Mogoče v debati tudi sodeluje.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 13:56:17   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: oka

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Kakšen odgovor? Saj se nič ne sprašujem.


Naj povem drugače. Po vsej verjetnosti se ne dogaja nič, ker tisti, ki je bral ZS-je zaradi tega nima vesti in se po mojem prav požvižga na tole pisanje. Mogoče v debati tudi sodeluje.



Verjamem, da nima vesti, upam pa, za njegovo dobro, da ima vsaj debelo denarnico.
Da pa sodeluje v debati, pa verjamem, ja.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 13:59:32   
lemavrica
Pa ste izključili možnost da je prišlo do napake v delovanju portala?

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   [Brisano sporočilo]
8.10.2008 14:00:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 14:22:29   
Pobalami
Jaz sem imela občutek, da Mišni veš kdo je prebral ali samo sumita z Volgo.

Drugače pa ni nujno, da je tisti ki ga ne marate to naredil. Lahko je en čisto naključno (očitno z več časa) bral ZS je. Čisto iz firbca.
Razen seveda, če je potem pošiljam sporočila naprej, to pa je res grdo.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 14:24:50   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni



Verjamem, da nima vesti, upam pa, za njegovo dobro, da ima vsaj debelo denarnico.
Da pa sodeluje v debati, pa verjamem, ja.


No, pa sej ni rečeno, da glih aktivno sodeluje, prej bere.



Mater, pol moram hit nekaj napisat, da ne bom samo brala in ne bom česa obtoženauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 14:28:03   
rija
veste kaj je prvo načelo vojne?

ne podcenjuj nasprotnika.....user posted image

ve pa delate ravno to.

ste mogoče pomislile, da je tale "špijun" lahko šel v knjižnico ali na kak drugi javni računalnik in tam bral vaše mehiške????user posted image user posted image user posted image

jaz ne morem drugega, kot se iz vsega režat.

ja, saj vem, čudna sem.....user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 14:29:08   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni



Verjamem, da nima vesti, upam pa, za njegovo dobro, da ima vsaj debelo denarnico.
Da pa sodeluje v debati, pa verjamem, ja.


No, pa sej ni rečeno, da glih aktivno sodeluje, prej bere.



Mater, pol moram hit nekaj napisat, da ne bom samo brala in ne bom česa obtoženauser posted image


itak, piši ženska, piši...

moji skriti viri so mi dali znati, da rangiraš visoko v tej kolobocijiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 14:30:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

veste kaj je prvo načelo vojne?

ne podcenjuj nasprotnika.....user posted image

ve pa delate ravno to.

ste mogoče pomislile, da je tale "špijun" lahko šel v knjižnico ali na kak drugi javni računalnik in tam bral vaše mehiške????user posted image user posted image user posted image

jaz ne morem drugega, kot se iz vsega režat.

ja, saj vem, čudna sem.....user posted image user posted image user posted image




Glede na to da je tolk butast da je pustil sledi(ni označu neprebrano).....dvomimuser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 14:33:27   
rija
če pa se baje ne da več nazaj označituser posted image

ali pa je hotel, da volga ve, da nekdo ve user posted image

no, ne vem....ker se s takimi budalaštinami res ne ukvarjamuser posted image
pa za vdore tudi nisem zanimivauser posted image

dolgčas.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 16:33:13   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: higuys
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica
Pa če ta oseba nima statičnega IP-ja je ne bodo našli.

Pa kaj sem samo jaz tak butel, da ne štekam več nič . Zakaj ene pravite, ja izsledili bodo, kako naj mu rečemo "firbca" in druge , da pa ne. In od kje je zdaj prišel ta nestatični ip. Bi vprašala , samo si ne upam .

Vsak računalnik, priključen v Internetno omrežje, ima svoj IP... serijsko številko... EMŠO računalnika, če hočete... ta številka ni v računalniku (škatli), ampak v modemu... in vsak modem ima svojo serijsko številko... in vsak ponudnik Interneta ve, kateri model je dal v najem ali prodal kateremu uporabniku... fizični ali pravni osebi... meni ali nekemu lokalu, ki ponuja brezplačno, nekodirano vstopno točko... da prideš z notebookom v lokal in se wireless priklopiš na njihovo omrežje... in če zadeva na sodišču pride tako daleč, potem ponudnik Interneta mora dati podatek, za kateri IP je šlo... kdo je lastnik tega IP-ja... zelo malo verjetno je (no, vsaj v tem primeru se mi zdi tako), da je nekdo vzel svoj notebook, šel npr. v NUK, se priklopil na njihov Wlan in bral Volgine ZS-je... ampak možno pa je... izpisal bi se NUK-ov IP... v tem primeru lahko uporabnika najdejo samo tako, da vidijo najprej uro, ob kateri se je dostopalo na Internet, potem pa preko nadzornih kamer, ki jih imajo fizično v tem prostoru, vidijo, kdo je bil takrat tam... ampak NUK-ov signal vleče tudi k meni domov, tako, da je v tem primeru skorajda neverjetno oz. nemogoče najti dejanskega uporabnika... in četudi bi bil le ta res v NUK-u in bi ga tudi kamera posnela v tisti uri - hej, pa tam so bili istočasno še trije in kamera nobenemu od njih ni posnela monitorja oz. displaya... potem bi bilo treba te tri identificirati in ugotoviti, kdo od njih je kakorkoli povezan z Volgo ali kdo od njih je uporabnik na RR, pri čemer bi morali dobiti dovoljenje še za pregled njegovega domačega in službenega računalnika, da bi vse to lahko 100%-no povezali med sabo in človeka dejansko obtožili... ampak kdor je bral Volgine ZS-je, je to najverjetneje delal z domačega ali službenega računalnika, kakor nas večina dostopa na RR... saj ne gremo v lokal brat foruma, a ne?... tukaj je vseeno, ali je IP statični ali dinamični ("ne-statični")... še vedno se ve, kdo ima katerega (za dinamičnega se ve, na kateri dan in ob kateri uri si imel katerega - to ve ponudnik Interneta)... tako, da se človeka lahko najde, ampak v prej opisanem "Nuk-primeru" je pa to malce večja umetnost, za katero dvomim, da bi se celo Volga ukvarjala z njo (morda celo več let)... veliko bolj enostavno se je obrniti na *** (Volga že ve, koga mislim - lastnika česa mislim) in zahtevati (pa čeprav po sodni poti) IP-je uporabnikov (sedajšnjih in že izpisanih)... *** te podatke po nalogu mora dati (in jih ima) in potem se stvar razreši... vsaj na ta način, da se ve, kdo je bil... ker tudi *** ima dostop do ZS-jev... privat obračunavanje pa potem nima več zveze s tem.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 16:43:59   
higuys
Tako lepo si se potrudila, da se morem delat, da razumem user posted image . Ne res, svaka čast, da vse to veš. Čeprav si mislim, da če bi šla jaz delat  kakšno lumparijo bi se zavarovala, seveda , če bi vse to vedela user posted image  . Nauk: še za obične p.i.z.d.a.r.i.j.e moraš bit en kos strokovnjaka

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 16:46:47   
Raho
Joj, kerensa, glede na reakcijski čas RR-teama mislim, da so to zgolj pobožne želje.
Ko se je ena zlogirala z novim nikom samo za to, da bi me blatila na decembrčicah, sem Jernejo milo prosila za razkritje. Pa so tako dolgo mečkali, da se je medtem ta izpislala in sem se jaz lahko samo pod nosom pobrisala. Niti IPja nisem dobila. potem pa se je Jerneja izgovarjala na vse mogoče. Tako, da...
No, mene baš boli, če kdo  moje ZSje bere. Lahko svoje geslo celo javno objavim, ampak sem ZSje morala zbrisati (prejete), ker sem imela polni predal. Poslani pa so še vsi tam.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 16:47:16   
Kerensa*
Internet je en velik Big Brother... svinjsko težko se skriješ, ampak da pa se... še vedno pa dvomim, da je tisti, ki je bral Volgine ZS-je, premogel toliko računalniškega znanja, da bi vedel, da se ga da izslediti... in četudi je to vedel, mu manjka pravnega znanja (beri: ni si mislil, da ga dejansko lahko kdo toži za to in tožbo celo dobi)... te malenkosti so meni jasne samo zaradi večletne uporabe Interneta... saj nisem šla v detajle in zna biti, da sem kakšno malenkost celo kiksnila, ampak bistvo pa definitivno drži.

Aja, pa nisem bila jaz. user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 16:50:15   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
Joj, kerensa, glede na reakcijski čas RR-teama mislim, da so to zgolj pobožne želje.

Ja to je pa že druga stvar... čeprav je pa tako, da se na RR (vsaj včasih je bilo tako, ko sem bila še moderatorka) IP uporabnika izpiše na vrhu posta (med naslovom in uro objave)... in tudi za izbrisane uporabnike se da najti IP... čemu neki imamo pa web-history?... ponudnik ima zabeležene dostope vseh IP-jev, četudi je šlo samo za dostop (branje brez pisanja)... samo to je res tako dolgotrajna zadeva, da je najbrž za tale primer ne bo nihče reševal.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 17:02:16   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Internet je en velik Big Brother... svinjsko težko se skriješ, ampak da pa se... še vedno pa dvomim, da je tisti, ki je bral Volgine ZS-je, premogel toliko računalniškega znanja, da bi vedel, da se ga da izslediti... in četudi je to vedel, mu manjka pravnega znanja (beri: ni si mislil, da ga dejansko lahko kdo toži za to in tožbo celo dobi)... te malenkosti so meni jasne samo zaradi večletne uporabe Interneta... saj nisem šla v detajle in zna biti, da sem kakšno malenkost celo kiksnila, ampak bistvo pa definitivno drži.

Aja, pa nisem bila jaz. user posted image



ČE je sploh kdo to braluser posted image  

meni je bližje teorija, da je ptiček poletel iz gnezda in začel čivkatiuser posted image user posted image user posted image  



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
8.10.2008 17:05:08   
Kerensa*
Tega pa ne vem... jaz po prebranem sklepam, da se je to zgodilo... zraven me pa ni bilo... recimo kvečjemu to, da Volgi verjamem... roke pa ne dajem v ogenj za nikogar... še zase ne. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?