|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 13:59:28   
san
dinki, jaz sem mu dala že pri 6, mesecih, mislim da gresovo milupino kašo najprej. čeprav mu je že izidor prej dal en košček kruhka od pizzeuser posted image . in še sedaj sem ugotovila, da tista pirina zadeva od alnature je tudi vsebovala gluten, ampak takrat tega sploh nism opazilauser posted image . no, pol sem pa poskusila še z ostalimi stvarmi. in kot je že ursi napisala, je zdej najbolj primerno - tko kažejo trenutno najnovejše raziskave seveda.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 14:01:36   
san

IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka

IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Vidim januarčice 4 del in februarčice 6 del............ a smo slabe klepetulje???? samo 2 deluser posted image user posted image moremo se popravit in jih dohitetuser posted image user posted image


ah neeee, me smo normalne user posted image .


user posted image se strinjam


(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 14:01:59   
san
urban se je naveličal

pa kasneje

papa

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 14:48:59   
tina50
IZVIRNO SPOROČILO: san



Tomaž, NIK, tiA, LAN VSE NAJBOLJŠE ZA DOPOLNJEN 7 MESEC. VELIKO ZDRAVJA IN RAZISKOVALNIH PODVIGOV user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  




hvala

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 14:54:22   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: tina50

IZVIRNO SPOROČILO: san



Tomaž, NIK, tiA, LAN VSE NAJBOLJŠE ZA DOPOLNJEN 7 MESEC. VELIKO ZDRAVJA IN RAZISKOVALNIH PODVIGOV user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 14:55:40   
terida
Dinki, Titu za pijačo, pa obrate, zelenjavo in držanje flaške! Erika zaenkrat še zelo pazi, da se ga ne bi napila - če mi spije 1 dcl vode, sem lahko srečna. Kaj drugega kot vodo pa itak sploh ne povoha. In tudi zelenjave zadnje čase ne mara kaj preveč. Ne vem kaj naj z njo...

Če bo pa vreme lepo, sem tudi jaz za to, da se raje dobimo kje zunaj. Bolje kot raznorazni šoping centri...

Mumu, jaz bi predvsem gledala, kako se počuti ona. Če je živahna, po moje ne škodi, če jo pelješ malo na zrak.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 14:57:32   
Vilma
ker anja nekaj dni ni kakala, je bilo zelo očitno, da tisto napenjanje in čisto rdeč obraz (ma, kar cela glavica) pomeni, da bo kakala. Ker je zraven še jokala, sem vedela da zadeva noče ven, pa sem ji rito namazala s kremo, pa kar na wc šoljko posedla, držeč za pazduhe. Sem se pa še jaz usedla na tla, da sva imeli obrazka čisto skupaj in "sva" kakali. In niti slučajno si ne domišljsam, da jo bom tako prej osvobodila pleničk! Gre samo zato, da ji s tem ko jo dam na wc pomagam tisti kakec ven stisnit ... saj veš, gravitacija pa to ...

NČK zdej mi je jasno user posted image  Ti pa moram prov po pravic povedat, da sem en cajt debelo gledala. Predvsem zato, ker smo se ravno tisti čas pogovarjale o tem, kdaj navajat otroka na kahlico, jaz pristašica tega, da pred enim letom sploh ne, ti pa Anjo na wc školjko. user posted image  Ampak te zastopim, sploh če ima probleme, poskusiš vse, samo da se otrok olajša. user posted image
Ti a Anja noče kakat v bumbotu? Tud tuki dela gravitacija, pa še kahli je podobno. user posted image  Dominik je tko rad kakal notri, ko je bil majhen, Julija pa noče sedet notri, tako da se najraje pokaka v počivalniku, v napol ležečem položaju. Redko oz. se ne spomnim, kdaj nazadnje je kje drugje kakala.

Dinki glede glutena. Jaz sem kupila en frutek, kjer piše vsebuje gluten, ker se ne spoznam dosti na prehrano. user posted image  In ker je to lepo sprejela, se zdaj ne sekiram naprej.

Kar se srečanja tiče, sem tudi jaz za zunanje srečanje, če bo res tako lepo vreme.

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 14:57:42   
terida
Hotela sem naredit še en album, pa ne znam user posted image Nikjer ne piše "dodaj album" user posted image
Zdaj pa res ne vem ali sem jaz čorava...

Če katera ugotovi kako in kaj, naj mi prosim pove. Zdaj se je Erika zbudila, pa moram šibat. Bom poskusila spet potem.

(odgovor članu terida)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 14:59:26   
tina50
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki


user posted image user posted image user posted image Lan vse naj, naj za 7 mesecev, da boš zdrav, nasmejan in da boš začel spati celo noč user posted image ....aja, pa dobiš čim prej sestrico ali bratca user posted image user posted image user posted image



hvalauser posted image

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 15:02:15   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: Vilma
Kar se srečanja tiče, sem tudi jaz za zunanje srečanje, če bo res tako lepo vreme.


sem samo napisala za razmislek: kaj pa če se kar že zmenimo za sredo15.10 (lahko tudi ponedeljek ali torek)v Emporiumu ob 10h-11h, ker bo lepo vreme?

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 15:15:16   
tina50
IZVIRNO SPOROČILO: mumu

Tako dobili smo izvide, imamo virozo, traja pribljižno 5-6 dni pol bo pa kao vse ok. Dokler imam o vročino ne smemo vn potem pa že lahko. Zdej pa eno glupo vprašanje (kakšna mama pa sem da tega ne vem), danes ima že cel dan 37.9 vročina zmerjeno v ritki, se prav da se še mal stran (0,7) odšteje; ALI GREM LAHKO VN, KAJ VE MENITE????????

.


user posted image  še enkrat za Ti-jo!
a se ne odšteje, če v ritki meriš samo 0,2?user posted image  

(odgovor članu mumu)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 15:17:33   
Vilma
Aleži meni ponedeljek nabolj odgovarja, torek sploh ne, v sredo ima Julija pregled in cepljenje pri pediatrinji.Lahko bi mogoče prišli celo v sredo, ker imava pregled takoj zjutraj ob osmih, samo me je malo strah reakcij na cepljenje. Sicer pa povejte še ostale.
 
San tudi jaz sem šla vstavit mireno v ponedeljek. A te je kaj bolelo? Mene ful, ne prenašam dobro nenadne bolečine. Mi je lažje rodit, kot pa tole.
Potem pa me je ginekolog zafrkaval, naj kr mal potrpim, da je to tasladka bolečina. user posted image

Zdaj pa šibam dokončat kosilo, upam da se ni že kaj zažgalo. user posted image

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 15:46:21   
tina50
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

NČK zagotovo je eden od glavnih razlogov za trd kakec premalo tekočine. To sva doživela tudi jaz in Tit, ki je bil na začetku uvajanja GH skoz zaprt. zdej mi spije tudi po 4 dcl tekočine na dan  poleg mleka, ki ga dobi z dojenjem in kakamo normalno user posted image . Tako, da ji kar ponudi čim večkrat. Tit celih 5 mesecev ni niti hotel povohati nič drugega kot mojo dojko, zdej je pa ratal tak pivec user posted image . Zdej imam doma domače jabuke in mu jih skuham, torej naredim kompot in mu na koncu dodam še eno slivo, da je bolj sladko in mu to precedim skozi plenico v flaško in ima ful rad. Se mi zdi bolje kot kupljeni instant čaji. tit si sedaj že sam frajer drži flaško user posted image . Mu bom pa kmalu ponudila tudi iz tiste račke za pit.
Lan pa ful mal popije! odkar sem mu dala za pit iz kozarca drugače sploh ne pije! flaško kar po ustih vlači, kozarec z nastavkom pa tudi! in iz kozarca naredi požirek do največ 3 in konec! to mogoče 2x-3x na dan! sam kaka pa zdej vredu
bravo za Tit-a da toliko popijeuser posted image
No, naj se še malo pohvalimo, da se je moj Tit danes zjutraj  prvič na tleh obrnil kontra, torej iz trebuha na hrbet user posted image user posted image ....je prava mala "gosenica" ratal, pride povsod z nekimi čudnimi gibi user posted image . Kdaj me kar preseneti ko prileze sam na drug konec podlage, ampak ni pa še na vseh 4.
tako da, tudi jaz bom počasi morala začeti glancati po tleh user posted image user posted image .
user posted image user posted image  za preval na hrbet! Lan je isti ne vem kako se premika, da pride na drugo stran
Pa včeraj je prvič pojedel 2 dcl zelenjave user posted image  sem mu naredila kuhan krompirček, cvetačo in brokoli, skupaj zmešala in dala kapljico olivnega oljčka.

Glede srečanja....včeraj sem poslušala, da zna biti naslednji teden še toplejši kot ta user posted image ....seveda bi meni bilo to super in v tem primeru se lahko dobimo tudi kje zunaj? Drugače pa zaradi mene lahko, tako kot je predlagala Katj, se dobimo tudi v MC Šiška.

men je vse vredu, vseeno kje se dobimo, pripeljat se bom mogla povsod z avtomuser posted image

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 15:59:15   
tina50
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

IZVIRNO SPOROČILO: Vilma
Kar se srečanja tiče, sem tudi jaz za zunanje srečanje, če bo res tako lepo vreme.


sem samo napisala za razmislek: kaj pa če se kar že zmenimo za sredo15.10 (lahko tudi ponedeljek ali torek)v Emporiumu ob 10h-11h, ker bo lepo vreme?

jaz sem najbolj za sredo, ker je že porodniška!user posted image

grem, ker mi Lan nagaja

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 17:00:03   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: terida

Hotela sem naredit še en album, pa ne znam user posted image Nikjer ne piše "dodaj album" user posted image
Zdaj pa res ne vem ali sem jaz čorava...

Če katera ugotovi kako in kaj, naj mi prosim pove. Zdaj se je Erika zbudila, pa moram šibat. Bom poskusila spet potem.



terida, zgleda da spet nekaj ne dela, ko grem jaz na "moja Ringaraja", mi napiše tole user posted image :


Moja Ringaraja

Tule bodo zbrane pa vsebine, ki so čisto tvoje...

Jih že vidiš?

Prihajajo izza vogala...


No, še malo pa bodo tu :) Pridi zopet jutri, mi pa se bomo potrudili, da te bodo pričakale. Hvala za potrpljenje :)  


   Hvala vsem za informacije glede glutena, mu bom tudi jaz dala jutri kakšno zadevo z glutenom, zdej edino še ne vem a mu lahko dam cel obrok ali samo kako žličko user posted image user posted image , Kakšna je sploh reakcija na gluten? Kot alergija? San, super za Izidorja user posted image  in upam, da bo tudi z Urbančkom kmalu bolje user posted image user posted image user posted image , sam da ga kej ne buba user posted image . Joj, moj Tit tudi skoz hoče biti na trebuhu, če ga dam na hrbet se takoj prekucne nazaj na trebuh. Očitno mu je ta perspektiva najbolj zanimiva, tako kot od Pomlad08.  Kot kaže bo vreme sončno in toplo še naprej, tako da se lahko dobimo naslednji teden kje zunaj na kavici. Jaz bi imela Emporium raje za v primeru grdega vremena.

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu terida)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 18:09:20   
lucalu
Pozdravljene mamice! Kaj bo dobrega?
Trenutno imam pol urce časa in bom probala prebrat to kar mi do zdaj ni uspelo...

IZVIRNO SPOROČILO: mumu
Tut kuser posted image  pa taka obmesečnica, smo zdele od zdravnika. Se mi je zdela sumljiva mala ko sem jo šla kopat pa sem ji zmerla vročino, in je mela 39.7, me je skoraj kap, smo sam hiter se v avto napakiral pa horuk v Novo mesto k zdravniku. So ji svečko dal pa juter moramo kri dat v labaratorij, je rekla P da ma (bo imela, je še začetek) infekcijsko angino - svašta.
Tako zdaj naš zakladek že spi, mal smo ji še mrzu obkladek na čelo dal in upam, da bo do juter kar se vročine tiče že vse ok.

Boščica Tia... upam, da se čimprej pozdravi!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa seveda čestitke za obmesečnico!!! user posted image

Lan (tina50) čestitke za obmesečnico!!! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Zala.
Zala se plazi že kakšna dva tedna včeraj pa je ob pomoči košarice za igrače VSTALA
nato pa se ponoči  zbudim in ona stoji v posteljici. Zdaj pa ne bom imela več nobene mirne minute stalno bom v strahu, ni še stabilna in se kar zvrneuser posted image .

Bravo Zala!!! user posted image

Ursi2 upam, da se čimprej pozdraviš in seveda, da se Luka ne naleze!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Dinki
No, naj se še malo pohvalimo, da se je moj Tit danes zjutraj  prvič na tleh obrnil kontra, torej iz trebuha na hrbet user posted image user posted image ....je prava mala "gosenica" ratal, pride povsod z nekimi čudnimi gibi user posted image .

Bravo Tit!!! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: san
druga novica je te, da nama z izidorjem zdej eno leto ni treba na kontrolo za borelijouser posted image , ker sva dobila še en izvid in je bil ok - no, v kolikor bi se pojavili kakšni znaki morava seveda prej, a zaenkrat je vse ok in bp.

Hura za Izidorjeve super izvide!!! user posted image

No, toliko zaenkrat, zdaj bo treba pa pse na sprehod peljat....

< Sporočilo je popravil lucalu -- 9.10.2008 18:10:35 >

(odgovor članu mumu)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 20:03:11   
tina50
IZVIRNO SPOROČILO: san


včeraj sem šla do G, ker sem v soboto dobila teto M. sem krvavela kot bi pujsa klali, ma včeraj je bilo potem že ok in sem šla vstavit mireno. zaenkrat ok, trakci mi nč vn ne visijo, oz od tam kjer je to vstavila naj bi dve žički dva cm stran od tam odrezala. v glavnem čisto nemoteče zaenkrat.

druga novica je te, da nama z izidorjem zdej eno leto ni treba na kontrolo za borelijouser posted image , ker sva dobila še en izvid in je bil ok - no, v kolikor bi se pojavili kakšni znaki morava seveda prej, a zaenkrat je vse ok in bp.




user posted image user posted image za mireno

user posted image user posted image za izidorja, da se le nebi ponovilo


(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 20:07:49   
Naša črtica koraka
IZVIRNO SPOROČILO: Vilma

ker anja nekaj dni ni kakala, je bilo zelo očitno, da tisto napenjanje in čisto rdeč obraz (ma, kar cela glavica) pomeni, da bo kakala. Ker je zraven še jokala, sem vedela da zadeva noče ven, pa sem ji rito namazala s kremo, pa kar na wc šoljko posedla, držeč za pazduhe. Sem se pa še jaz usedla na tla, da sva imeli obrazka čisto skupaj in "sva" kakali. In niti slučajno si ne domišljsam, da jo bom tako prej osvobodila pleničk! Gre samo zato, da ji s tem ko jo dam na wc pomagam tisti kakec ven stisnit ... saj veš, gravitacija pa to ...

NČK zdej mi je jasno user posted image  Ti pa moram prov po pravic povedat, da sem en cajt debelo gledala. Predvsem zato, ker smo se ravno tisti čas pogovarjale o tem, kdaj navajat otroka na kahlico, jaz pristašica tega, da pred enim letom sploh ne, ti pa Anjo na wc školjko. user posted image  Ampak te zastopim, sploh če ima probleme, poskusiš vse, samo da se otrok olajša. user posted image
Ti a Anja noče kakat v bumbotu? Tud tuki dela gravitacija, pa še kahli je podobno. user posted image  Dominik je tko rad kakal notri, ko je bil majhen, Julija pa noče sedet notri, tako da se najraje pokaka v počivalniku, v napol ležečem položaju. Redko oz. se ne spomnim, kdaj nazadnje je kje drugje kakala.

Dinki glede glutena. Jaz sem kupila en frutek, kjer piše vsebuje gluten, ker se ne spoznam dosti na prehrano. user posted image  In ker je to lepo sprejela, se zdaj ne sekiram naprej.

Kar se srečanja tiče, sem tudi jaz za zunanje srečanje, če bo res tako lepo vreme.


joj, v bumbarja jo pa ne dam kakat! Pa saj mora potem tako kakec iztisnit, da malo sebe privzdigne ... ok, če je kakec nekaj mehkega bi že šlo, ampak tisti težaki pa ne bi šli ven.
Ko je kakec tamehek ga anja z lahkoto spusti v kakršnem koli položaju user posted image , tudi ležeč na trebuščku user posted image , obvlada, ni kaj!

user posted image  kaj se me zgovarjamo user posted image

Js sem tudi za srečanje zunaj ... če bo kakšen kakec, se ne bo prec zavohal user posted image

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 20:09:21   
tina50
IZVIRNO SPOROČILO: lucalu

Lan (tina50) čestitke za obmesečnico!!! user posted image



hvala! in tudi vsem ostalim, če sem katero zgrešila

< Sporočilo je popravil tina50 -- 9.10.2008 20:10:56 >

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 20:20:10   
Naša črtica koraka
Zala bi že korakala v šolouser posted image !
Mamica zala., čisto razumem tvoj strah ... ampak podobnih scen bo v našem starševskem življenju še veliko, a naj nas bo kar naprej strah??? To ni zdravo user posted image .
Predlagam, da stranice posteljice zaščitiš z nečem res mehkim, tako da bo zanesljiva in stabilna zaščita. Potem bo mali zajček okrog skakal in se prekopiceval, ti boš pa mirneje dremala.

Ideje: pena 3cm debela, čez stranico, okrog pa navita vrv. Ali pa deka. Pa res dobro privezano! Čez vse to pa tiste mehke okrasne blazina za posteljico (a veš kaj mislim?).

user posted image user posted image user posted image  Za zaline prve stoječkote user posted image user posted image user posted image  Bravo, zala!

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 20:26:14   
Naša črtica koraka
SAN,
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
za Urbana!

Pa to ni normalno, kaj se mu res ne da kako pomagat?? Pa saj se človeku utrga, če ga le en dan boli zob, kaj šele, če ga že skor tretjino življenja, ma šment no, ti dohtarji smotani! user posted image user posted image

A ščetka mu pa ne pomaga več?
Pa zakaj ... a zobki NE MOREJO ven ali NOČEJO ŠE ven? A so vsaj to pogruntal ti dohtarji???

grrrr!

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 20:29:53   
Naša črtica koraka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
TINA,
 
tvojemu LANU ob 7. mesecu želim
vse najlepše
in sladke sanje!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 20:36:47   
Naša črtica koraka
IZVIRNO SPOROČILO: Vilma


Potem pa me je ginekolog zafrkaval, naj kr mal potrpim, da je to tasladka bolečina. user posted image



v-o-s-e-l,
zakaj si pa tipi ne vtikajo kaj tja noter??? Alo, ženske gremo nekaj takega izumit user posted image . Me prav zanima, če bi potem to še imenoval tasladka bolečina.


(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 20:47:36   
Lona76
Dober večer!
Joj dons sem pa zmatrana k user posted image . Taja je čez dan bolj malo spala. Oz za njene razmere nič. trikrat po 20 minut user posted image . Enkrat sem se k njej ulegla in je mela tko čudn rokico, in sem jo šla hudič babji popravlat in se je zbudila. Matr sem bla jezna nase. In seveda gospodična ni zaspala nazaj user posted image .Nič pa sva se oblekli in šli ven. Danes nas je obiskala tudi tašča s celim košem zelenjave. Ne vem kdaj bomo to vse pojedli. Pa še učeraj sva šli s tajo h kmetu po zelenjavo. Je pa danes gospodična se ponoči zbudila ob petih in sem ji dala dudo in šla narediti mleko in pridem nazaj in mlada dama spi!!!! In je spala do 6:20 user posted image . No sem pa danes tudi vse zlikala, posesala, pospravila, jutri samo še pomijem kopalnico in WC in bo vse tipi topi. Mož sploh ne bo vedu kam je prišel user posted image .

Čestitke Lanu za 7 mesecev.

Zali čestitke za vstajanje user posted image user posted image . Saj ne moram verjeti kako teli škratki kar nekaj prehitevajo, naša Taja pa še sedi ne user posted image . Ah bo že. Sicer če jo dam sedeti nekaj časa sedi, potem pa se prekucne. Ampak da bi se sama iz ležečega v sedeči to pa ne. Tut pomisli ne na to user posted image .

San potem si si vstavila mireno. Jaz pa še kar odlašam. Vidim, da se je tudi Vilma opogumila. Nič najbolje da pokličem G in to zrihtam. Ma sem lena. Jo drug teden pokličem za recept in ne vem, če ne bom še M dobila. Pa bomo kar drug teden zrihtal. Pa San user posted image  za Izidorjeve izvide.

Mumu držim pesti da se Tia čimprej pozdravi. Kako se pa odbija vročino pa nimam pojma. Jaz jo otrokom vedno merim pod pajsko.

Dinki bravo Titu za obrate in da tako lepo pije.
Naša ne mara nič. Učasih sem jo vsaj s kakšni kompotom nasrala zdej pa še pri tem štrajka, tko da ji moram dajati mleko da vsaj kaj popije user posted image . Bom jutri probala s hruškovim sokom, sem ji ga zadnjič kupila ko je bila bolana. Pa da vidim če bo to sladkobo pila. Po moje ne ker ni glih na sladko. Danes je za malico pojedla celo banano sem ji jo pa zmešala s kuhano hruško. Joj je jedla k ta velik.

Gluten. Ne vem a naj ga jaz tudi začnem Taji dodajat. Glede na to da ni dojena. No sicer pa patronažna pride v torek pa jo bom vprašala. Sem jo zadnjič klicala, ker mi je sestra pri P rekla naj jo pokličem.

Katindi upam da se vam uček čimprej pozdravi!

Ursi2 upam, da se čimprej pozdraviš in se Luka ničesar od tebe ne naleze.

V glavnem user posted image user posted image za vse bolančke jih je tok da se bojim da bom koga pozabila napisat. Res ne vem kaj zdej to razsaja.

Evo to je to za danes od mene . Grem kar k otrokom spat. No Tilen spi pri meni ker ni očita!!! Ja ko mene ni pa pri očijo spi user posted image

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 20:51:30   
Lona76
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki



lona76, tole da ste zaključili z naraščajem....sej veš kaj pravijo, v tretje gre rado user posted image



user posted image user posted image user posted image  Sicer pa zarečenega kruha se največ poje. Tako da nič ne rečem.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Izbira imena: 5 stvari, ki jih je dobro ve...
Ena mama je delila zapis o izbiri otroškega imena oziroma o stvareh, ki bi jih rada vedela, preden se je odločila za otr...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?