|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 21:16:34   
Ursi2
Dober večer punce!

Sploh ne morem verjet. Luka že od 20 spi. Sicer se je potem vmes neki jokal, pa je zaspal nazaj.

Hmm, jz sem še kr neki čudna in ne morem zbit vročine, najhujš je pa, da sem čist slaba in se mi kr noge tresejo, ko grem po stopnicah. Pa ko zanalašč jih je v naši hiši en kup. Ma, je bil pa Luka ob ene 14 tk zaspan, pa ni hotel spat, sem ga dala  na postlo pa ful v jok in kar koli sem delala, ni pomagalo, potem sem pa začela plesat, to mu je blo pa všeč. Sam je bil problem, da ga nisem mogla več držat in sem naju po hitrem postopku spokala, sem ga dala v vozek in sma šla na sprehod. Sma mislila it atija čakat, pa je mogu ostat dle v službi in sma šla lepo počasi okrog jezera in res tisto počasi, da so me še bice prehitevale. Ampak glavno, da je mali spal!

Potem pa me mož kliče, kje sem, da bi mogli it v center, da bi mi darilo kupil v taščinem imenu. Sem si zbrala tak ful lep puloverček. Pa še zlo poceni je blo, tk da nimam preveč slabe vesti. Smo prišli pa domov in je mali jedel govejo juhco  s testeninami in korenčkom. Je imel pač to za večerjo, kaj morš.

Potem pa mi pride dragi povedat, da imamo muco, da se je kr pojavla in ne gre več nazaj domov. Jo je tast že trikrat nesel nazaj, pa je bla pri nas prej, preden je prišel domov. Je bil Luka ful vesel in se ji je smejal. Problem je sam, ko misli, da ma plišasto igračo, ki miglje. user posted image user posted image user posted image


Vsem miškotom čestitke za dosežke, za kakanje, za pitje, kobacanje!!!!!!!!!user posted image user posted image

Predvsem pa čestitke za fajn izvide!

Ja, za srečanje sma tudi midva, da vas končno spoznama. Je pa vseeno, kateri dan!

Aja, Lucalu, vi imate doma kužije? Jz si ga ful želim, pa ne vem, a bi ga imeli že zdej, al mal počakam, da bomo imeli več otrok, ki bojo malo večji, pa ga pol?
Hm, bomo vidli!


(odgovor članu Lona76)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 21:56:14   
san
sam na hitr

terida, bravo, super sling si naredilauser posted image - obvladašuser posted image

aleži, ma tvoja mala je prava babnica, res luštna pupa - pa velikauser posted image

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 22:34:52   
Zofy
Ojla čvekice! Madonca ste načvekale v 2 dnehuser posted image
Jaz sem pa v Izoli in računalnik tle občasno štrajka, tako, da sem vas kar preko GSMja prebrala, sem se lepo preko WLANa povezala na net in vas brala, pisat se mi pa preko GSMja res ni ljubilo. Tako, da sem na tekočemuser posted image

Čestitke Titku pa obrat in Zali za postavljanje na nogice in kobacanje. Pa Izidorju za izvide in upam, da nisem še koga pozabila. Aja, pa terida, vsaka čast za sling. Res si lepega sešila in se vidi, da Erika ful uživa v njem, bravouser posted image

Aja, pa vsem hvala, ki ste pohvalile mojega avatarja in mojo Julijouser posted image . NČK, ma v bistvu mi redko kdo reče, da mi je Julija ful podobna. Edino ena kolegica mi je to rekla, da mi je vsak dan bolj podobna. Zdaj, ko sem prišla v Izolo mi je še mama rekla, da je spet možu ful podobna. Ma meni se pa ne zdi podobna nikomur. Tvoja Anja pa se mi zdi ista kot NČK brez lasuser posted image . Tvoj mali klončekuser posted image . In pa Sara je fuuul podobna aleži in tudi Tit se mi zdi, da je Dinki. OStali pa se meni zdijo kar sami svoji. Mogoče je tudi Urban podoben San. Ma kaj ti jaz vem okoli teh podobnosti, včasih čisto mimo usekamuser posted image


(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 22:35:43   
terida
IZVIRNO SPOROČILO: terida

Hotela sem naredit še en album, pa ne znam user posted image Nikjer ne piše "dodaj album" user posted image
Zdaj pa res ne vem ali sem jaz čorava...

Če katera ugotovi kako in kaj, naj mi prosim pove. Zdaj se je Erika zbudila, pa moram šibat. Bom poskusila spet potem.


Evo, pa mi je uspelo. Dala sem gor slike mojega slinga. Vidim, da ga je san videla še preden sem uspela tale mail napisat user posted image

No, če katero zanima, težava ni bila v meni, ampak v brskalniku. Uporabljam Mozilla Firefox in tam se za dodajanje novega albuma pokaže ena taka mala črtica, človek pa naj bi kar vedel čemu služi. K'r neki. Se mi zdi, da bolj kot "popravljajo" tale RR, slabše je user posted image

Enkrat te dni bom pa dala še kakšno novo slikco od Erike gor. Se mi zdi, da so te stare že par mesecev.

Pa še to: da ne bo izpadlo, da sem jaz nek hud "rokodelec". Šivam malo ali skoraj nič - znam si skrajšat hlače in ta sling sem naredila. To je pa tudi vse. In tudi kvačkala nisem nikoli v življenju pred nosečnostjo, potem sem pa začela delat te živalice oz. amigurumije. Od kar sem rodila, sem mogoče naredila samo še kakega, pa rokavičke za Eriko in ta teden še eno kapo zame. No, kar hočem povedat je pa to, da se da marsikaj, če se človek loti, čeprav nimaš izkušenj ali kakega hudega talenta. Toliko v spodbudo za tiste, ki vas mikajo podobne stvari - če zmorem jaz, lahko tudi ve user posted image

(odgovor članu terida)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 22:40:04   
Zofy
Ste se o vrečki za lulanje pogovarjali. Jaz sem doktorirala iz vrečke. Meni so rekli, da naj nalepim gor (fejst je treba nalepit tam na presredek, pa lulika more biti oprana z milom in lepo posušena) in se odpravim proti ZD, da ko ji bojo kri vzeli se bo najverjetneje ustrašila in polulala. Pa se ni nič ustrašila, je ni nič bolelo in prav zanimivo ji je bilo. No, pa še zalepila nisem dobro in vrečka je šla po gobe. Sem dobila novo in lonček, z navodili, da ko se polula zlijem vrečko v lonček in ga prinesem. In seveda so bile bakterije. Mi je rekla P, da bi mogla vrečko v lonček dat in jo ne prelit, ker se pol takoj pozna na izvidu. Zato ne priporočam lulanja v kahlico razen, če bo čisto razkužena. Jaz sem ji lepo namontirala vrečko in dala na posteljo previjalno podlogo za enkratno uporabo in julijo podojila in jo dala gor brez pleničke, z vrečko. In se je v 15 min polulala. Pa sem lepo zgrabila vrečko, jo dala v lonček in se do ZD odpeljala in pol je bilo vse ok.

Je trepa pa pri lepljenju pazit, da ni nobene ampak prav nobene luknjice med luliko in vrečko. Res dobro je treba zalimat. Sej bo šlo user posted image . Imajo pa te vrečke tudi v lekarnah, da boste vedle, če vam v 1. ne ratauser posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 22:40:35   
terida
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Aja, pa vsem hvala, ki ste pohvalile mojega avatarja in mojo Julijouser posted image . NČK, ma v bistvu mi redko kdo reče, da mi je Julija ful podobna. Edino ena kolegica mi je to rekla, da mi je vsak dan bolj podobna. Zdaj, ko sem prišla v Izolo mi je še mama rekla, da je spet možu ful podobna. Ma meni se pa ne zdi podobna nikomur. Tvoja Anja pa se mi zdi ista kot NČK brez lasuser posted image . Tvoj mali klončekuser posted image . In pa Sara je fuuul podobna aleži in tudi Tit se mi zdi, da je Dinki. OStali pa se meni zdijo kar sami svoji. Mogoče je tudi Urban podoben San. Ma kaj ti jaz vem okoli teh podobnosti, včasih čisto mimo usekamuser posted image

Ne sami sebi, Zofy, očetom so podobni user posted image
Vsaj za Eriko vem, da je samo možu podobna, meni prav nič. In bolj ko gre čas mimo, slabše je. Madona, pa punca je - prej ali slej bi že žihr kaj meni podobna ratala, da ne bo samo nogomet gledala, ko bo velika user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 22:41:37   
Zofy
Hej terida, že ko si online: a bi še slikice od rokavičk gor dala, da vidim, kaj si skvačkala v 1 večeru? Mi je vedno fajn pogledat te tvoje kreacijeuser posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 22:42:45   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: terida

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Aja, pa vsem hvala, ki ste pohvalile mojega avatarja in mojo Julijouser posted image . NČK, ma v bistvu mi redko kdo reče, da mi je Julija ful podobna. Edino ena kolegica mi je to rekla, da mi je vsak dan bolj podobna. Zdaj, ko sem prišla v Izolo mi je še mama rekla, da je spet možu ful podobna. Ma meni se pa ne zdi podobna nikomur. Tvoja Anja pa se mi zdi ista kot NČK brez lasuser posted image . Tvoj mali klončekuser posted image . In pa Sara je fuuul podobna aleži in tudi Tit se mi zdi, da je Dinki. OStali pa se meni zdijo kar sami svoji. Mogoče je tudi Urban podoben San. Ma kaj ti jaz vem okoli teh podobnosti, včasih čisto mimo usekamuser posted image

Ne sami sebi, Zofy, očetom so podobni user posted image
Vsaj za Eriko vem, da je samo možu podobna, meni prav nič. In bolj ko gre čas mimo, slabše je. Madona, pa punca je - prej ali slej bi že žihr kaj meni podobna ratala, da ne bo samo nogomet gledala, ko bo velika user posted image


user posted image user posted image user posted image  Ja, jaz sem rekla, da ima lahko noge po atiju, ker ima dolge in ravne kot srnauser posted image  

(odgovor članu terida)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 22:57:09   
Zofy
No, še jaz da povem naše napredke. Naša Julija pije iz navadnega kozarca, sem ji danes po nekaj časa spet ponudila tistega njenega s kljunčkom, pa ga je z obema rokama stran odrinila. tui iz plastenke lepo pije. Spije pa par požirkov, 1dcl bi bil rekord. Ji ponavadi kar ob obroku ponudim, da lažje splakne hrano po grlu.

Papca še vedno rada, tudi zelenjavo. Najraje pa kaj v kombinaciji s krompirjem. Pa za večerjo ji sedaj delam polento in na koncu dodam AM, ker sem ga dobila 1 paket in ga je treba porabit. tako, da bom zdej naredila premor s kupljenimi kašicami. Sem se bala, da ne bo marala, ker kao ni sladko, pa ni panike. Ji tudi kupljene kašice "razredčim" oz razsladim tako, da dodam navadne milupine riževe kosmiče. In je pol res ful manj sladko.

Kar se glutena tiče, sem ji jaz že pred 6m dala pirin kus kus, ker mi je tam gospa svetovala in povedala, da je ta pirin gluten neškodljiv, da bolj škodljiv oz. nevaren za razvoj celiakije je pšenični gluten. Ma jaz sem ji po moje kakih par dni pred dopolnjenim 6m dala v roke škorjico od kruha, pa je z njo vse ok. Danes sem ji tudi dala škorjico dolgo za 1 prst in jo je celo zmaza medtem, ko sem zraven jaz zajtrkovala. Ma nisem mogla verjet, sem gledala pod stolčko, če ji je kam padla. Pridna pupica mojauser posted image .
Kaj pa sir? A se to tudi že daje? ZAdnjič sem ga jaz glodala in sem ji ponudila, ker je bila pri meni in je kar odgriznila en kos, požvečila in pojedlauser posted image  In to brez zob. Neverjetno..

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: zakladi marčevk 2
9.10.2008 23:04:49   
Zofy
No, danes imam očitno jaz monologe. Je TV zaseden, ker sta pred TVjem moj tata in mama in pol tle gor visimuser posted image .
Naj še povem, da naše kopanje v banji zgleda kot "kako čimprej splezati ven iz banje". Pleza ven in se postavlja na noge, ampak tako, da je telo pravokotno na noge, ni vzravnana navpično. Plazenje pa še ne. Se da na vse 4 in se gunca že nekaj časa, da bi pa kak korak naprej naredila pa ne. Se da na trebuh in se vleče naprej z rokami. Bo zgleda res treba tiste puzle iz pene kupit, da ji ne bo tako drselo in bo sploh imela pogoje za plazenje. Je pa tudi ona večinoma najraje kar v sedečem položaju. Tako, da se najraje v svojem trip trap stolčku igra, ker me ima tudi na očeh, ko kuham. Ko pa jemo pa je itak obvezno zraven v stolčku. Ji dam ali škorjico ali pa rižev vafelj.
San in Tina50, a sta dobili stolček?

No, zdaj bom pa šla pred TV, je šel tata spat, mama pa itak spi pred TVjem. Pol pa v cote, da se naspim preden pride mož. Namreč, ponoči tako žaga, da ga imam na sumu, da se zato tako Julija prebuja. Ker to noč se je samo 2x, ko sva bili sami... Joj to smrčanje preklemanouser posted image user posted image user posted image user posted image

Lahko noč vsem!

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: zakladi marčevk 2
10.10.2008 0:33:33   
Špela100
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

No, danes imam očitno jaz monologe. Je TV zaseden, ker sta pred TVjem moj tata in mama in pol tle gor visimuser posted image .
Naj še povem, da naše kopanje v banji zgleda kot "kako čimprej splezati ven iz banje". Pleza ven in se postavlja na noge, ampak tako, da je telo pravokotno na noge, ni vzravnana navpično. Plazenje pa še ne. Se da na vse 4 in se gunca že nekaj časa, da bi pa kak korak naprej naredila pa ne. Se da na trebuh in se vleče naprej z rokami. Bo zgleda res treba tiste puzle iz pene kupit, da ji ne bo tako drselo in bo sploh imela pogoje za plazenje. Je pa tudi ona večinoma najraje kar v sedečem položaju. Tako, da se najraje v svojem trip trap stolčku igra, ker me ima tudi na očeh, ko kuham. Ko pa jemo pa je itak obvezno zraven v stolčku. Ji dam ali škorjico ali pa rižev vafelj.
San in Tina50, a sta dobili stolček?

No, zdaj bom pa šla pred TV, je šel tata spat, mama pa itak spi pred TVjem. Pol pa v cote, da se naspim preden pride mož. Namreč, ponoči tako žaga, da ga imam na sumu, da se zato tako Julija prebuja. Ker to noč se je samo 2x, ko sva bili sami... Joj to smrčanje preklemanouser posted image user posted image user posted image user posted image

Lahko noč vsem!


Zofy a ti daš pa kar škorjico al pa rižev vafelj.
Jaz sem zadnjič prav za Maksa kupila te vaflje, pa se drobijo in se bojim, da se mu zatakne.
Sem namreč glede dušenja otrok tak panik. Pa ne brez veze...smo mojo ta večjo hčerko reševali pri 5 letih,  ji je bonbon zdrknil v sapnik. Tega ne privošćim nobenemu. Mož jo je okrog obrnil, pa ni šel ven,sva jo oba tolkla po hrbtu, vse prijeme naredila, z roko noter šel, jaz sem pa klicala reševalce. Ta mala me je gledala z izbuljenimi očmi, ni mogla do zraka, midva pa nisva nič mogla, moj je samo odkimaval...jaz pa na robu histerije...., ko mi je odkimaval mi je samo skozi možgane hodilo, da pa ja mi ne bo zdaj otrok zraven mene umrl, jaz pa ji ne morem pomagati....Dobro, da je bila ta mala toliko prisebna, da je sama bonbon z rokico svojo vrgla ven, ker moj ni mogel do njega, ker je imel preveliko roko. Jaz sem bila čist paf, od panike se nisem mogla spomnit številke od reševalcev, kolena klecala, sem samo molila, da ne padem skupi. Pa nisem drugače panična, sam to mi je pa življenje skrajšalo za 5 let. Ko je šel bonbon ven je šla še slina, kri...sva jo samo primla in v avto, ter peljala na urgenco. Drug dan je bila vsa podpluta, pod očmi zatečena, vse žilice v očeh popokane, vsa črna pod očmi, hrbet cel popokan....groza vseh groz. Grozljivka...user posted image user posted image

Saj vem, da zdaj ne smem paničart pri Maksu sam vseeno se še ne upam, dat.


Od smrčanja pa no koment...jaz ne sam da imam mojga na sumu, ampak je to preverjeno, ker oba z Maksom ponoči gledava, on pa veselo smrči, da se postelja trese. user posted image

Toliko za danes. No zdaj pa ne sam da imam nov računalnik , ampak tudi nov monitor...ste vsi takooooo veliki....user posted image user posted image

nočko

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: zakladi marčevk 2
10.10.2008 8:53:11   
san

IZVIRNO SPOROČILO: Špela100



Zofy a ti daš pa kar škorjico al pa rižev vafelj.
Jaz sem zadnjič prav za Maksa kupila te vaflje, pa se drobijo in se bojim, da se mu zatakne.
Sem namreč glede dušenja otrok tak panik. Pa ne brez veze...smo mojo ta večjo hčerko reševali pri 5 letih, ji je bonbon zdrknil v sapnik. Tega ne privošćim nobenemu. Mož jo je okrog obrnil, pa ni šel ven,sva jo oba tolkla po hrbtu, vse prijeme naredila, z roko noter šel, jaz sem pa klicala reševalce. Ta mala me je gledala z izbuljenimi očmi, ni mogla do zraka, midva pa nisva nič mogla, moj je samo odkimaval...jaz pa na robu histerije...., ko mi je odkimaval mi je samo skozi možgane hodilo, da pa ja mi ne bo zdaj otrok zraven mene umrl, jaz pa ji ne morem pomagati....Dobro, da je bila ta mala toliko prisebna, da je sama bonbon z rokico svojo vrgla ven, ker moj ni mogel do njega, ker je imel preveliko roko. Jaz sem bila čist paf, od panike se nisem mogla spomnit številke od reševalcev, kolena klecala, sem samo molila, da ne padem skupi. Pa nisem drugače panična, sam to mi je pa življenje skrajšalo za 5 let. Ko je šel bonbon ven je šla še slina, kri...sva jo samo primla in v avto, ter peljala na urgenco. Drug dan je bila vsa podpluta, pod očmi zatečena, vse žilice v očeh popokane, vsa črna pod očmi, hrbet cel popokan....groza vseh groz. Grozljivka...user posted image user posted image

Saj vem, da zdaj ne smem paničart pri Maksu sam vseeno se še ne upam, dat.




nočko



špela, te čist razumem, mi smo imeli podobno pri dveh letih in pol pri izidorju. je bonbon na tleh pobral in ga dal v usta - za božič pred prešercem, pol pa gledam pa kaj maš ti v ustih - ma v sekundi je bila katastrofa, sem mu pa sama uspela dat bonbon ven, ampak sem mu kar precej sluznico poškodovala... ma grozno, ampak se je na srečo ok končalo. smo šli z reševalcem na urgenco, pa so ga pogledal in je blo ok. sam kisik je dubu.

zofy, je rekla, da me bo poklicala, ko pride v lj, pa nič - bom jo jutri še enkrat poklicala, pa bom šla sama iskat, če ne bo šlo drugače.

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: zakladi marčevk 2
10.10.2008 8:53:52   
san
urban me kregauser posted image , drugič naprej

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: zakladi marčevk 2
10.10.2008 9:31:40   
Dinki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ursi2,
vse najboljše ti želim za tvoj rojstni dan, bodi vesela, zdrava, ljubljena in najboljša mami še naprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 




toliko zaenkrat, grem Titka ven iz pižamice dat , se oglasim kasneje.

< Sporočilo je popravil Dinki -- 10.10.2008 9:32:23 >


_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: zakladi marčevk 2
10.10.2008 9:47:06   
tina50
NČK, Lona76 hvala za čestitke Lanu(posredovanouser posted image )!

Zofy nisem še klicala, bom danesuser posted image
glede smrčanja, ga pa jaz ploh ne prenesem, jaz mojga, če smrči kar ruknem, da se obrne al pa mam slušalke v ušesih, pa radio poslušam

teridauser posted image user posted image  za sling!

špela100, san groza glede bonbonov, sam da se je dobro končalo!


Urši2 vsenajboljše za tvoj rojstni dan!

Pa da vam povem, da je baby vac res SUPER zadeva, smo kar boljše spali, ko smo mu sčistili noska včeraj večer! spali smo po starem 3x dojenje! pa kaj mu je šlo dans zjutraj ven.,.....user posted image  si ne predstavljam, da bi mu lahko šlo kako drugače ven, kot s tem



< Sporočilo je popravil tina50 -- 10.10.2008 9:50:59 >

(odgovor članu Lona76)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: zakladi marčevk 2
10.10.2008 9:52:32   
Špela100
Joj San tudi vi ste imeli štalo z bonbonom...to je res en šit...drugače sori ne morem rečt. Ja tudi mi smo pol dobili kisik in od hudega sem potem celo noč zraven nje spala in poslušala če diha, da ji ne bi kaj zateklo, ker je imela tudi ful sluznico poškodovano, kar kri pljuvala...ma, sploh se ne smem spomnit, ne vem kaj sem zdaj to ven vlekla. user posted image

Drugače noč kar mirna, zdaj bi pa rabila vžigalice kot Tom v risanki, da si veke podprem.user posted image

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: zakladi marčevk 2
10.10.2008 11:03:36   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: terida


Pa še to: da ne bo izpadlo, da sem jaz nek hud "rokodelec". Šivam malo ali skoraj nič - znam si skrajšat hlače in ta sling sem naredila. To je pa tudi vse. In tudi kvačkala nisem nikoli v življenju pred nosečnostjo, potem sem pa začela delat te živalice oz. amigurumije. Od kar sem rodila, sem mogoče naredila samo še kakega, pa rokavičke za Eriko in ta teden še eno kapo zame. No, kar hočem povedat je pa to, da se da marsikaj, če se človek loti, čeprav nimaš izkušenj ali kakega hudega talenta. Toliko v spodbudo za tiste, ki vas mikajo podobne stvari - če zmorem jaz, lahko tudi ve user posted image


Terida, tole se iz tvojih "ust" sliši res preprosto, ampak jaz tega zares ne bi znala narest, pač tako je. Priznajmo si tudi, da so nekateri ljudje boljši za ene stvari, drugi za druge user posted image . jaz ti res čestitam user posted image  mislim, da lepšega slinga sploh še nisem videla user posted image . Bi te zagotovo nažicala, da še meni enega narediš če ne bi imela 11kg dečka doma. Pa una ta zadnja slikica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  krasni sta!!!!

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu terida)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: zakladi marčevk 2
10.10.2008 11:11:56   
Dinki



user posted image user posted image user posted image SONČKI MARČEVČKI user posted image user posted image user posted image


Ursi2: Luka - 19.2.2008
ob rojstvu: 2380g, 45,5 cm
2. mesec: 5240g, 52 cm
4. mesec: 7200g, 63 cm


Azzurra: Daša - 21.2.2008
Rojstvo: 53cm, 3.430
1. mesec: 56 cm, 4.370
2. meseca: 61 cm, 5750
3. mesece:66 cm, 6.750
4. meseci: 7.400
4,5 mesecev: 7800g, 72 cm

miska_32: Nejc - 24.2.2008
Rojstvo: 47cm, 2.380
1.mesec: 52cm, 4.450
2. meseca: 58 cm, 5.570
3. mesece:61 cm, 6.170
4,5 mesecev: 67,3cm, 8190
6 mesecev: 70.6cm, 9340

miska_32: Neva - 24.2.2008
Rojstvo: 46cm, 2.170
1.mesec: 50cm, 3.500
2. meseca: 55 cm, 4.500
3. mesece:58 cm, 4.900
4,5 mesecev: 62cm, 6.150
6 mesecev: 67cm, 7.420

Arabela: Sergej - 25.2.2008
Ob rojstvu: 3780g, 51cm
1.mesec:5380g, 57,5cm
2.mesec: 6840g, 59,5cm
3.mesec: 7460g, 62,5cm


Aleži: Sara - 27.2.2008
Ob rojstvu 3490,50 cm
5 tednov 4500, 55 cm
9 tednov 5560, ?
13 tednov 6450, 63 cm
17 tednov 7200, ?
25 tednov 8350, 72 cm
29 tednov 8350

Ursi84: Nejc - 28.02.2008
Ob rojstvu: 3450 g, 52 cm
1. mesec: 4.520 g, 53,5 cm
2 mesec: 5.470 g, 57,5 cm
3. mesec: 6.210 g, 60,5 cm
4. mesec: 6.580 g, 62 cm
5.mesec: 7.430 g, 65,5 cm
6,5 mesec: 8.055 g, 67,5 cm


katj: Rok - 2. 3. 2008
rojstvo: 3620g,53 cm
1.mesec: 4450g, 55,5 cm
2.mesec: 5600g, 61 cm
3. mesec: 6100g, 61 cm
6. mesec: 7900g, 70 cm
7.mesec:8700g, 72 cm 


lucalu: Tai - 3. 3. 2008
Ob rojstvu: 2550g, 48cm
1 mesec: 3950g, 55cm
2 meseca: 4880g, 59cm
3,5 meseci: 5840g, 63cm
5 mesecev: 6840g, 65cm
7 mesecev: 7650g, 70cm 


Nasy : Maša - 4.3.2008
rojstvo : 4420, 54cm
1.mesec: 5100g, 56 cm
2.mesec: 5800g, 59 cm
3.mesec : 6900g, 60 cm


Lona 76: Taja - 4.3.2008
Ob rojstvu: 3900g, 53 cm
1. mesec: 4170g, 54 cm
2. mesec: 5210g, 57 cm
3. mesec: 5640g, 60 cm
4. mesec: 6240g, 62,5 cm
6 mesecev 3t: 8190 g, 68 cm 


jagoga: Tomaž - 6. 3. 2008
Ob rojstvu: 2990g, 50 cm
1. mesec: 3900g, 52 cm
2. mesec: 4650g, 56 cm
3. mesec: 5450g, 59 cm
4,5 mesecev: 6400g, 63,5 cm
6 mesecev: 6910g, 65 cm


Čakajoča: Nik - 7.3.2008
porodna teža: 3610g in 51 cm
1. mesec:4535g in 54,7 cm
2. mesec: 5.330g in 58 cm
3. mesec: 6410g in 60,5 cm
4. mesec: 7550g in 64,5 cm
6.mesec: 8920g in 70cm 


Mumu: Tia - 8.3.2008
Ob rojstvu, : 3330 g, 50 cm
1 mesec: 4135 g, 51 cm
2 meseca: 4710 g, 53 cm
3 meseci: 5210 g 56 cm
4 meseci: 5920 g
6 mesecev: 6960 g, 63 cm


Tina50: Lan - 9. 3. 2008
Ob rojstvu: 3880g, 53cm
6tednov: 5220g, 57cm
3meseci: 6420, 65cm
5.mesec:7760,69cm
6,5 mesecev: 9100g,71cm 


Pingvinčica: Nina - 11. 3. 2008
rojstvo: 3500, 52 cm
1. mesec: 4780 g, 57,5 cm
3. mesec: 5780 g
3. mesec: 6010 g, 64 cm



Špela100: Maks - 11.3.2008
ob rojstvu: 3.390 gr, 51 cm
1 mesec 4.450 55 cm
3 meseci 5.930 63 cm
4,5 meseca 6.800 66 cm



Ek76: Mia - 12.3.2008
ob rojstvu - 48 cm, 2880g,

1. mesec 54 cm, 3780g,
2. mesec 56 cm, 4450 g,
3 mesec 59 cm, 5050g,
4,5 mesec 62 cm, 5680g.


*BellaLuna*: Luka - 14. 3. 2008
ob rojstvu: 3580g in 53 cm
1. mesec: 4540g in 55,5 cm
2. mesec: 5450g in 60,5 cm
3. mesec: 6520g in 63 cm



Terida: Erika - 16. 3. 2008
Ob rojstvu: 3500 g, 51 cm
1. mesec: 4200 g, 54 cm
2. mesec: 4895 g, 58 cm
3,5 mesec: 5640 g, 63 cm
5,5 mesec: 6900 g, 66 cm



paola: Vesna - 17. 3. 2008
ob rojstvu: 3500g, 51 cm
1. mesec: 4500g, 56 cm
2. mesec: 5500g, 63 cm


Zofy: Julija - 18. 3. 2008
Ob rojstvu: 3300g, 52cm
1. mesec: 4000g, 53,4cm
2. mesec: 5200g, 59,2cm
3. mesec: 5770g, 60,5cm
4m 13 dni: 6450g, 64 cm
6m: 7430g, 67,5 cm


medica: Anis - 20. 3. 2008
ob rojstvu: 3740g, 53cm
1 mesec: 4750g, 56cm

3. mesec : 7140g, 61cm
4,5 meseca: 7850g, 65,5cm
6 mesecev: 8130g, 66,5cm


Katiandi: Jaka - 20. 3. 2008
Ob rojstvu: 3180g, 49 cm
1. mesec: 4010g, 56 cm
2. mesec: 4950g, 58,5 cm

3. mesec: 5890g, 61,5cm
6,5 mesec: 8000g, 70,5 cm 


Klaudy: Kaja - 20. 3. 2008
ob rojstvu: 2840kg, 48cm
1.mesec: 3850 kg, 53 cm
2.mesec: 4900 kg, 56 cm
3.mesec
: 5720kg, 58,5cm
4,5 mesec: 7300 kg, 63 cm


san: Urban - 21. 3. 2008
Ob rojstvu: 3790g, 54 cm
1. mesec: 5200 g, 57,5 cm
2. mesec: 6000 g, 61,5 cm
3. mesec: 6390 g, 64 cm

4. mesec: 7200 g, 67,5 cm
6. mesec: 7800 g, 70 cm



Ribica85 : Kristjan - 22. 3. 2008
ob rojstvu: 3950g, 55cm
1.mesec: 5000g, 59cm
2. mesec: 6100g, 62cm
3.mesec: 7330g, 65cm



Vilma: Julija - 22.3.2008
Ob rojstvu: 3010 g, 50 cm
1,5. mesec: 4615 g, 54 cm
3. mesec: 5410 g, 59 cm

5,5 mesecev: 6500g, 65,5 cm
 
Zala:Zala- 23.3.2008
ob rojstvu: 3620 g, 52 cm
1. mesec:   4180 g, 53 cm
2. mesec:   4900 g, 56 cm
3. mesec:   5600 g, 60 cm
4. mesec:   6000 g, 63 cm
5. mesec:   6400 g, 66 cm
6. mesec:   6900 g, 68 cm

Violica_23: Nataša - 24.03.2008
Ob rojstvu: 3550g, 53 cm
1.mesec- 4450 g, 54,5 cm
2.mesec- 5920 g, 59 cm
3.mesec- 6830 g, 63 cm
4,5.mesec- 8090 g, 67,5 cm
6.mesec- 8610 g, 70 cm


perp: Neja - 25.3.2008
Ob rojstvu: 3820g, 54cm
1. mesec: 4470g, 56,7cm
2. mesec: 5610g, 60,3cm
3. mesec: 6850g, 62,8cm
4.mesec: 7800g
4,5 mesec: 8340g, 65,5cm
5. mesecev: 8640g
6 mesecev: 9510 g, 68,5 cm 


Mergetka: Matic - 28. 3. 2008
ob rojstvu: 3610g, 51cm
6 teden: 4660g, 54cm
2. mesec:5500g, 57cm


Pomlad08: Job - 30. 3. 2008
ob rojstvu: 4090g, 55cm
5 mesecev: 9090g, 69cm


gaya24: Maj - 31. 3. 2008
ob rojstvu: 4680g, 53cm
3.tedne: 5200g, 56.5cm
6.tednov: 6100g
2. mesec: 6800g, 61cm
3. mesec: 7980g, 66.5cm
4. mesec: 8910g,
5. mesec: 9700g, 70cm
6. mesec: 10680g, 73cm


Naša črtica koraka: Anja - 31. 3. 2008
Ob rojstvu: 3290g, 51cm
1. mesec: 4015g, 54,5cm
3. mesec: 5000g, 61 cm

4. mesec: cca. 5500g
5,5 mesecev: 6130g, 65,5 cm


Katy13: Taja - 4. 4. 2008
Ob rojstvu: 3680g, 51,5 cm
19 dni: 4070g, 55 cm
2. mesec: 5210g, 58 cm
3. mesec: 5710g, 60 cm
3 mesece 19 dni: 6100g, 61 cm
5. mesec: 6800g, 66 cm
5 m in 20 dni: 7220 g, 65 cm


Dinki: Tit - 7.4.2008
Ob rojstvu: 4235 g, 58 cm
3. tedni: 5190 g
6 tednov: 6900 g, 61 cm
2 meseca: 8000 g

3 m 1 t: 9420 g, 68 cm
4 meseci: 10,6 kg
5 mesecev: 10,9 kg, 74 cm
6 mesecev: 11,5 kg, 75 cm 



_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: zakladi marčevk 2
10.10.2008 11:43:17   
terida

user posted image user posted image user posted image SONČKI MARČEVČKI user posted image user posted image user posted image


Ursi2: Luka - 19.2.2008
ob rojstvu: 2380g, 45,5 cm
2. mesec: 5240g, 52 cm
4. mesec: 7200g, 63 cm


Azzurra: Daša - 21.2.2008
Rojstvo: 53cm, 3.430
1. mesec: 56 cm, 4.370
2. meseca: 61 cm, 5750
3. mesece:66 cm, 6.750
4. meseci: 7.400
4,5 mesecev: 7800g, 72 cm

miska_32: Nejc - 24.2.2008
Rojstvo: 47cm, 2.380
1.mesec: 52cm, 4.450
2. meseca: 58 cm, 5.570
3. mesece:61 cm, 6.170
4,5 mesecev: 67,3cm, 8190
6 mesecev: 70.6cm, 9340

miska_32: Neva - 24.2.2008
Rojstvo: 46cm, 2.170
1.mesec: 50cm, 3.500
2. meseca: 55 cm, 4.500
3. mesece:58 cm, 4.900
4,5 mesecev: 62cm, 6.150
6 mesecev: 67cm, 7.420

Arabela: Sergej - 25.2.2008
Ob rojstvu: 3780g, 51cm
1.mesec:5380g, 57,5cm
2.mesec: 6840g, 59,5cm
3.mesec: 7460g, 62,5cm


Aleži: Sara - 27.2.2008
Ob rojstvu 3490,50 cm
5 tednov 4500, 55 cm
9 tednov 5560, ?
13 tednov 6450, 63 cm
17 tednov 7200, ?
25 tednov 8350, 72 cm
29 tednov 8350

Ursi84: Nejc - 28.02.2008
Ob rojstvu: 3450 g, 52 cm
1. mesec: 4.520 g, 53,5 cm
2 mesec: 5.470 g, 57,5 cm
3. mesec: 6.210 g, 60,5 cm
4. mesec: 6.580 g, 62 cm
5.mesec: 7.430 g, 65,5 cm
6,5 mesec: 8.055 g, 67,5 cm


katj: Rok - 2. 3. 2008
rojstvo: 3620g,53 cm
1.mesec: 4450g, 55,5 cm
2.mesec: 5600g, 61 cm
3. mesec: 6100g, 61 cm
6. mesec: 7900g, 70 cm
7.mesec:8700g, 72 cm 


lucalu: Tai - 3. 3. 2008
Ob rojstvu: 2550g, 48cm
1 mesec: 3950g, 55cm
2 meseca: 4880g, 59cm
3,5 meseci: 5840g, 63cm
5 mesecev: 6840g, 65cm
7 mesecev: 7650g, 70cm 


Nasy : Maša - 4.3.2008
rojstvo : 4420, 54cm
1.mesec: 5100g, 56 cm
2.mesec: 5800g, 59 cm
3.mesec : 6900g, 60 cm


Lona 76: Taja - 4.3.2008
Ob rojstvu: 3900g, 53 cm
1. mesec: 4170g, 54 cm
2. mesec: 5210g, 57 cm
3. mesec: 5640g, 60 cm
4. mesec: 6240g, 62,5 cm
6 mesecev 3t: 8190 g, 68 cm 


jagoga: Tomaž - 6. 3. 2008
Ob rojstvu: 2990g, 50 cm
1. mesec: 3900g, 52 cm
2. mesec: 4650g, 56 cm
3. mesec: 5450g, 59 cm
4,5 mesecev: 6400g, 63,5 cm
6 mesecev: 6910g, 65 cm


Čakajoča: Nik - 7.3.2008
porodna teža: 3610g in 51 cm
1. mesec:4535g in 54,7 cm
2. mesec: 5.330g in 58 cm
3. mesec: 6410g in 60,5 cm
4. mesec: 7550g in 64,5 cm
6.mesec: 8920g in 70cm 


Mumu: Tia - 8.3.2008
Ob rojstvu, : 3330 g, 50 cm
1 mesec: 4135 g, 51 cm
2 meseca: 4710 g, 53 cm
3 meseci: 5210 g 56 cm
4 meseci: 5920 g
6 mesecev: 6960 g, 63 cm


Tina50: Lan - 9. 3. 2008
Ob rojstvu: 3880g, 53cm
6tednov: 5220g, 57cm
3meseci: 6420, 65cm
5.mesec:7760,69cm
6,5 mesecev: 9100g,71cm 


Pingvinčica: Nina - 11. 3. 2008
rojstvo: 3500, 52 cm
1. mesec: 4780 g, 57,5 cm
3. mesec: 5780 g
3. mesec: 6010 g, 64 cm



Špela100: Maks - 11.3.2008
ob rojstvu: 3.390 gr, 51 cm
1 mesec 4.450 55 cm
3 meseci 5.930 63 cm
4,5 meseca 6.800 66 cm



Ek76: Mia - 12.3.2008
ob rojstvu - 48 cm, 2880g,

1. mesec 54 cm, 3780g,
2. mesec 56 cm, 4450 g,
3 mesec 59 cm, 5050g,
4,5 mesec 62 cm, 5680g.


*BellaLuna*: Luka - 14. 3. 2008
ob rojstvu: 3580g in 53 cm
1. mesec: 4540g in 55,5 cm
2. mesec: 5450g in 60,5 cm
3. mesec: 6520g in 63 cm



Terida: Erika - 16. 3. 2008
Ob rojstvu: 3500 g, 51 cm
1. mesec: 4200 g, 54 cm
2. mesec: 4895 g, 58 cm
3,5. mesec: 5640 g, 63 cm
5,5. mesec: 6900 g, 66 cm
7. mesec: 7390 g, 70 cm

paola: Vesna - 17. 3. 2008
ob rojstvu: 3500g, 51 cm
1. mesec: 4500g, 56 cm
2. mesec: 5500g, 63 cm


Zofy: Julija - 18. 3. 2008
Ob rojstvu: 3300g, 52cm
1. mesec: 4000g, 53,4cm
2. mesec: 5200g, 59,2cm
3. mesec: 5770g, 60,5cm
4m 13 dni: 6450g, 64 cm
6m: 7430g, 67,5 cm


medica: Anis - 20. 3. 2008
ob rojstvu: 3740g, 53cm
1 mesec: 4750g, 56cm

3. mesec : 7140g, 61cm
4,5 meseca: 7850g, 65,5cm
6 mesecev: 8130g, 66,5cm


Katiandi: Jaka - 20. 3. 2008
Ob rojstvu: 3180g, 49 cm
1. mesec: 4010g, 56 cm
2. mesec: 4950g, 58,5 cm

3. mesec: 5890g, 61,5cm
6,5 mesec: 8000g, 70,5 cm 


Klaudy: Kaja - 20. 3. 2008
ob rojstvu: 2840kg, 48cm
1.mesec: 3850 kg, 53 cm
2.mesec: 4900 kg, 56 cm
3.mesec
: 5720kg, 58,5cm
4,5 mesec: 7300 kg, 63 cm


san: Urban - 21. 3. 2008
Ob rojstvu: 3790g, 54 cm
1. mesec: 5200 g, 57,5 cm
2. mesec: 6000 g, 61,5 cm
3. mesec: 6390 g, 64 cm

4. mesec: 7200 g, 67,5 cm
6. mesec: 7800 g, 70 cm



Ribica85 : Kristjan - 22. 3. 2008
ob rojstvu: 3950g, 55cm
1.mesec: 5000g, 59cm
2. mesec: 6100g, 62cm
3.mesec: 7330g, 65cm



Vilma: Julija - 22.3.2008
Ob rojstvu: 3010 g, 50 cm
1,5. mesec: 4615 g, 54 cm
3. mesec: 5410 g, 59 cm

5,5 mesecev: 6500g, 65,5 cm
 
Zala:Zala- 23.3.2008
ob rojstvu: 3620 g, 52 cm
1. mesec:   4180 g, 53 cm
2. mesec:   4900 g, 56 cm
3. mesec:   5600 g, 60 cm
4. mesec:   6000 g, 63 cm
5. mesec:   6400 g, 66 cm
6. mesec:   6900 g, 68 cm

Violica_23: Nataša - 24.03.2008
Ob rojstvu: 3550g, 53 cm
1.mesec- 4450 g, 54,5 cm
2.mesec- 5920 g, 59 cm
3.mesec- 6830 g, 63 cm
4,5.mesec- 8090 g, 67,5 cm
6.mesec- 8610 g, 70 cm


perp: Neja - 25.3.2008
Ob rojstvu: 3820g, 54cm
1. mesec: 4470g, 56,7cm
2. mesec: 5610g, 60,3cm
3. mesec: 6850g, 62,8cm
4.mesec: 7800g
4,5 mesec: 8340g, 65,5cm
5. mesecev: 8640g
6 mesecev: 9510 g, 68,5 cm 


Mergetka: Matic - 28. 3. 2008
ob rojstvu: 3610g, 51cm
6 teden: 4660g, 54cm
2. mesec:5500g, 57cm


Pomlad08: Job - 30. 3. 2008
ob rojstvu: 4090g, 55cm
5 mesecev: 9090g, 69cm


gaya24: Maj - 31. 3. 2008
ob rojstvu: 4680g, 53cm
3.tedne: 5200g, 56.5cm
6.tednov: 6100g
2. mesec: 6800g, 61cm
3. mesec: 7980g, 66.5cm
4. mesec: 8910g,
5. mesec: 9700g, 70cm
6. mesec: 10680g, 73cm


Naša črtica koraka: Anja - 31. 3. 2008
Ob rojstvu: 3290g, 51cm
1. mesec: 4015g, 54,5cm
3. mesec: 5000g, 61 cm

4. mesec: cca. 5500g
5,5 mesecev: 6130g, 65,5 cm


Katy13: Taja - 4. 4. 2008
Ob rojstvu: 3680g, 51,5 cm
19 dni: 4070g, 55 cm
2. mesec: 5210g, 58 cm
3. mesec: 5710g, 60 cm
3 mesece 19 dni: 6100g, 61 cm
5. mesec: 6800g, 66 cm
5 m in 20 dni: 7220 g, 65 cm


Dinki: Tit - 7.4.2008
Ob rojstvu: 4235 g, 58 cm
3. tedni: 5190 g
6 tednov: 6900 g, 61 cm
2 meseca: 8000 g

3 m 1 t: 9420 g, 68 cm
4 meseci: 10,6 kg
5 mesecev: 10,9 kg, 74 cm
6 mesecev: 11,5 kg, 75 cm

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: zakladi marčevk 2
10.10.2008 11:50:01   
terida
Evo, mi smo nazaj s sistematskega pregleda. Erika ima po novem 7390 g in 70 cm. Pa obseg glave 44 cm (a ni to kar dosti user posted image ). P jo je pohvalila, ker tako lepo sedi in se nasploh lepo razvija. Bila je tretjič cepljena in ni niti pisnila. Ko smo pa kri dajale, pa se je nekaj puntala, a bolj zato, ker ni smela tiste roke uporabljat kot zaradi bolečine user posted image

Tako, da vse ok, samo meni se zdi malo čudno, ker sem glede na vaše zgodbe od tega sistematskega pričakovala več. Npr. nikjer nismo imeli nobene rozinice za pobirat, pa urina nam niso vzeli oz. ga nihče niti omenjal ni... Sem že mislila poklicat nazaj in vprašat, a smo to slučajno pozabili, a me je mama pomirila in rekla, da naj neham komplicirat. Da saj je vse ok in je zdrava in če bi rabili urin, bi že povedali. Jaz sem po eni strani še vesela - mi vsaj ne bo treba čarati s temi vrečkami user posted image A vašim user posted image so pri tem pregledu vsem urin vzeli?! Sicer pa imamo z zdravniki zdaj za en čas mir - naslednji sistematski pregled je pri devetih mesecih. Ah, pa saj bo tudi to takoj tu...

(odgovor članu terida)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: zakladi marčevk 2
10.10.2008 11:52:57   
terida
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Hej terida, že ko si online: a bi še slikice od rokavičk gor dala, da vidim, kaj si skvačkala v 1 večeru? Mi je vedno fajn pogledat te tvoje kreacijeuser posted image

Sem naredila še en album, tokrat s kvačkanimi stvarmi. Saj zaenkrat so tam itak samo rokavičke in ena kapa (tudi to se da naredit v dveh do treh urah), ampak upam, da bom lahko kmalu še kaj gor dala user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: zakladi marčevk 2
10.10.2008 12:00:13   
terida
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

Pa una ta zadnja slikica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  krasni sta!!!!

Ej, hvala, meni je ta slika tudi tako lepa! Škoda le, ker je meglena. To sem se slikala sama s samosprožilcem (ali kakorkoli se reče tej zadevi) in potem je tako čudno ratalo...

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: zakladi marčevk 2
10.10.2008 12:02:41   
mumu
URSI2 VSE NAJBOLJŠE, IN VSE KAR SI SAMA ŽELIŠ...

user posted image

(odgovor članu terida)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: zakladi marčevk 2
10.10.2008 12:14:45   
mumu
Terida: če boš kdaj kakšno trgovinico odprla s kvakarijami mi prosim sporoči, supersi, pa tut slinga se ne bi branila če bi mi ga naredila user posted image .

Ursi2: veliko zdravja ti želim.

Tole lulanje v vrečke za punčke je pa res pravi projekt, ko sva bile na pediatrični so ji 5x vrečko namontiral, da so kej dobil, pa še to sem potlej kar razvito na previjalki mela pa vodo smo zraven točil, ko nam je končno uspelo smo pa vsi ploskal od navdušenje, tut drugi dve mami ki sta bilei še zraven v sobi, vse skupaj pa je trajalo 6-7 ur.

Vsem malčkom čestitam za nove dosežke, le kam se jim tako mudi user posted image , mi smo kar v zaostanku razen sedet znamo.


Včerej smo šle pa res kar vn 2x za pou urce in je bla mala ful vesela, jst pa tut. Vročine nimamo več, ona se pa itak tako obnaša kot da sploh nč ni blo, vriska, skače (ko mali federček je v naročju, sploh je ne morem več držat) da o hrani in pitju sploh ne govorim.
Zdej sem pa dost načvekal še ostale rajš kej napište...

(odgovor članu mumu)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: zakladi marčevk 2
10.10.2008 12:32:30   
Azzurra
Živijo od mene (če se še kdo spomne Azzurre)!!!

končno nam je uspelo prit do pediatrinje na sistematski. Vse ok, lepo se razvija, strašna klepetulja, radovedna tolko, da ji je potegnila stetoskop iz ušes in se na mizi pod mus hotela splazit do velikega ogledala, ker se ji je dobesedno mešalo od veselja, ko se je gledala v njem user posted image

Naše mere za na seznam, če me bo katera dodala, so:

Azzurra, Daša

7,5mes, 9800gr, 78cm


Srečanje - pridem, oz. prideva z Aleži, meni je sreda, 15.10., super.

čau čau, se vidimo kmalu.

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu mumu)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?