|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 82 [83] 84   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.4.2013 9:34:19   
Anonimen
Tanja, tele adapterje boš pa težko prodala po tej ceni, glede na to da sem jih 5 mesecev nazaj kupila v BC po redni ceni za 19€.

(odgovor članu Tanja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.5.2013 11:59:36   
aneya
Živjo,
odgovarjam na vprašanje o Mutsy buggy board-u. Mi ga imamo in je odlična zadeva. Zelo enostaven za uporabo, voziček lahko z eno roko obrneš za cel krog kadar je pripet, ni ovire za gibanje le navadit se je treba zraven hodit, kar pa ni tako težko, ker je zadaj ozka deska. Moj mali se zelo rad vozi takole zraven in lahko se celo če je toliko da zna poslušat in pazit, usede in nogice raztegne v košaro (imamo ga da na mutsy 3 riderju). Meni res odlična zadeva, vredna nakupa, cenejša kot lascal in 100x boljša. Zelo tiho teče zraven in ne ropota če je praza... priporočam :)

Lp :)
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

skuštrana in Otika - vidve sta uporabljali tisti nastavek za prvega otročka, da gor stopi? Buggy nevemkaj? Razmišljam o nakupu, je pametno. Za dvosed kupit mi je trapasto, ker je mali le tok velik, da bo hodil, samo pač za daljšo turo, da se mal spočije?


(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
27.5.2013 12:04:35   
aneya
Vkolikor se mogoče najde kdo ki išče... prodajam lupinico Mutsy transporter, barva team lime... več info na zs

Lp :)

(odgovor članu aneya)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
10.6.2013 10:32:37   
pikicasonček
Pozdravljene,

jaz bi pa vprašala, če ima katera izkušnje z vozički baby spa? So mi zelo všeč in tudi cenovno so super :)

Lep dan
Sonja

(odgovor članu aneya)
Neposredna povezava do sporočila: 2054
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
10.6.2013 11:19:14   
Nagajivkica
Prijateljica ima voziček baby spa- trio in je z njim zelo zadovoljna. Tako je vsaj rekla, sama pa s tem vozičkom žal nimam izkušenj.

(odgovor članu pikicasonček)
Neposredna povezava do sporočila: 2055
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.6.2013 11:45:20   
Matkurja
Po dolgem času spet jaz. Sem že malo pozabila. A se da na Urban riderja namontirat dva sedeža z dokupljenim adapterjem. AL se motim? Meni se zdi, da sem enkrat o tem nekaj slišala. Imeli bomo namreč dva otročka razlike 23 mesecev in tavelik fant se še zelo rad vozi v vozičku.

(odgovor članu Nagajivkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2056
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.6.2013 11:54:12   
kokosh
Duo seat je mogoče namestiti na oba Riderja.

Si morda že kaj spraševala okoli, koliko stane Duo seat?

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 2057
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.6.2013 12:29:59   
kokosh
Sem poklicala v BC za duo seat: cena je bila okoli 170 eur,ampak se ga ne da več naročiti. Za nas žal ne pride v poštev (4 rider ogrodje ni ok za duo seat, čeprav nastavki pašejo).

Morda ti tole pride prav: http://www.babybirds.co.uk/shop/ (se da naročiti)

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 2058
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.6.2013 13:51:44   
skuštrana
Mi smo imeli duo seat na urban riderju. Za duo seat ne potrebuješ nobenih adaptorjev ampak se kupi cel nov sedež z dvema stolčkoma. Zadnji je kao za dojenčka - ampak se ne poleže čisto, mi smo malo improvizirali pa je bilo ok, spredaj pa sedi starejši otrok. Nam je sedež prišel zelo prav, sploh poleti za na plažo in nazaj...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 2059
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
21.6.2013 23:55:45   
Matkurja
Hvala za odgovore. Mi ni všeč. Sem gledala na you tube predstavitev. Zadnji del se poleže sicer skoraj do konca, ampak je fiksen stolček in polej mu nogice gledajo v luft. To pa ni za neke dolge sprehode. Bomo mogli najt drugo rešitev. Škoda, ker mi je tale voziček drugače fajn.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2060
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
24.6.2013 10:53:09   
kokosh
Ali je katera od uporabnic uporabljala pručko na mutsy 4riderju? Katera paše gor in kako se obnese? Originalni Step Up Board mi ni preveč všeč (bi raje nekaj na 2 kolesih), poleg tega mi ni več do hecanja z naročanjem dodatkov za Mutsyja v BC.


(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 2061
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
24.6.2013 22:03:10   
nusi
jaz imam od lascala poličko buggy board, se je dobro obnesla, ampak je ne rabim več in jo prodam, samo tista vrvica, da ga zatakneš gor, ko se otrok na njem ne vozi mi manjka, bi morala svojo napeljat.

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 2062
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
20.7.2013 0:22:01   
LolaTin
Malo oživljam tole temo user posted image

Zagrela sem se za Mutsy EVO-ta in me zanimajo povratne informacije. Najbolj me zanimajo ravno gume, se mi zdi to edina pomankljivost - je pa res, da se ne spoznam (še) na vozičke user posted image . Predvsem ali je možno z njimi po snegu, makadamu ipd.

Skratka, željan povratnih informacij. Hvalauser posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2063
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
26.7.2013 20:34:51   
Anonimen
Prodam Košaro Joey Silver za vozičke Mutsy 3-rider, 4-rider in Urban rider ... 80€
Prodam voziček Mutsy Spider, zelene barve, dodam prevleko za dež ... 80€

(odgovor članu LolaTin)
  Neposredna povezava do sporočila: 2064
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
5.8.2013 19:22:20   
zlatolasek
Živjo, glede na to, da ste na tej temi same ekspertinje za Mutsy vozičke, imam eno vprašanje...je katera že kaj naštuderala model IGO? Namreč sprašujem zaradi koles, ker piše da ima možnost penastih ali gumijastih-napihljivih. Zdaj pa me zanima, če so vsa 4 kolesa takšna ali so napihljiva le zadnja, kot npr pri Q-Buzzu. Kupujemo za darilo in me zanima, nisem ga šla pa še v živo pogledat....Vse info o tem vozičku so dobrodošle, tudi morebitne pomankljivosti.

Hvala in lep pozdrav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2065
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
5.8.2013 19:47:13   
Anonimen
Pri Mutsyju imajo al vsa penasta al pa vsa napihljiva. Priporočam napihljiva.

(odgovor članu zlatolasek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2066
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
5.8.2013 20:11:33   
m_o_i
glede na to, da je darilo-vprasaj obdarovanko.
meni osebno niti priblizno ne bi bilo vsec dobiti vozicka po okusu nekoga drugega...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2067
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
5.8.2013 20:13:26   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

glede na to, da je darilo-vprasaj obdarovanko.
meni osebno niti priblizno ne bi bilo vsec dobiti vozicka po okusu nekoga drugega...

To je sicer res, čeprav tale je pa bomba ... res prav popravili so vse 4-riderjeve pomanjklivosti ... škoda, ker ga ni bilo že 5 let nazaj na tržišču user posted image

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 2068
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
5.8.2013 20:20:16   
m_o_i
bomba bi bila(pri meni) ko bi ugotovila, da ne gre v prtljaznik avtomobila!
ves, ce pa mene vprasas, ga pa ni cez peg peregotauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2069
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
5.8.2013 20:22:32   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

bomba bi bila(pri meni) ko bi ugotovila, da ne gre v prtljaznik avtomobila!
ves, ce pa mene vprasas, ga pa ni cez peg peregotauser posted image

Tale se ful na malo zloži.

No vidiš 100 ljudi 100 čudi ... mene pa PP ne prepriče niti v sanjah user posted image

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 2070
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.8.2013 9:23:21   
zlatolasek
Brez skrbi punce, nosečka si ga je že sama izbrala, samo mi jo bomo prehiteli in ji ga kupili kot presenečenje user posted image

No super, če pa Otika pravi, da je bomba, potem pa je to to user posted image Edino, kar bi si jaz želela, če bi slučajno še enkrat kupovala voziček, je to, da bi imel mogoče malo večjo nakupovalno košaro oz da bi bila možnost to dokupit kot je pri 4-riderju.

Še eno vprašanje glede penastih koles....v primeru, da vzamemo penasta, me zanima, to so še vedno "oblečena" v gumo, ali so to iz tiste trde plastike, kot jo imajo na kolesih drugi vozički. Namreč primerjam s svojim buzzom, ki je imel sprednja plastična kolesa, ki so mi šla-in mi grejo še vedno-full na živce, ker vsak mali kamenček začutiš. Po drugi strani, pa ko sem imela napihljiva, sem jih morala skos napihovat in če nista bla oba enako napumpana, so se mi tresla sprednja kolesa. Moram vedet, ker želim najboljše svetovat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2071
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.8.2013 10:54:09   
Anonimen
Predvidevam, da je pena bolj ko ne ista kot pri 4-riderju in pri Spiderju ... drobnih kamenčkov ni za čutit, večje pa se bolj kot pri napihljivih, ni pa tistega plastičnega ropotanja, kot pri kolesih kakih poceni marel ... je pa res da če bo obdarovanka veliko po makedamu (tudi fino utrjenem) vozičkala, se penasta kolesa precej hitro obrabijo (mislim ne tako da bi šla guma čist stran), ampak pri robu mal začnejo cvetet pa ostri kamenčki se v gumo zapikajo (tako je bilo pri našem Spiderju). Kar se napihljivih gum tiče, smo jih pa mi v vsaki vozičkarski karieri 2x dofilali, torej 2x v enem letu, kar se mi ne zdi pretirano. Edino kar moraš pri napihljivih res pazit, je to da ko vozička ne potrebuješ več (recimo ko čaka na 2. otročka), da ga ne pustiš stat na kolesih, ampak da ga zložiš in postaviš tako, da teža vozička ni na kolesih ... mi smo to zafrknili in je voziček skor 3 leta in pol stan na kolesih na mestu in so zračnice tako jajčaste ratale, da se ga ni dalo vozit ... no smo kupili nova kolesa in voziček je tak ko nov.

(odgovor članu zlatolasek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2072
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.8.2013 11:15:05   
zlatolasek
Otika: hvala za tako izčrpen odgovor. user posted image

Ja, zgleda da je tale voziček kar super...mislim, sej noben ni popoln, ga je treba it še v živo pogledat, ampak glede na to, da je naši nosečki full všeč, bomo kar tega nabavli.

Kako je pa kaj s temi košarami......vidim da ima različne, kao comfort in lite varianto al kako? Je kakšna razlika v velikosti, ali je samo v teži in dizajnu?

Najbrž ga bomo kar prek neta naročil, če pravte da imajo v BC tako štalo s to firmo in njihovo dostavo. Pa se najbrž najde tudi še kaj cenejšega kot tukaj, morda katera ve za kakšno spletno stran, kjer so Mutsy-ji najcenejši?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2073
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.8.2013 11:21:21   
Anonimen
Kar se teh košar tiče ne morem rečt ničesar ... mogoče je razlika samo dizajn, lahko je tut teža, velikost, način prenašanja ali pa kake dodatne funkcije ... to bi bilo treba v živo preverit.

Kar se spletnih strani za naročanje tiče pa nimam pojma ... mi smo ga v BC vzeli in imeli srečo, ker je bil voziček takrat na zalogi pa še akcija 50:10 je bila tisti dan ... zimsko vrečo sem pa res čakala ko žuta ...

(odgovor članu zlatolasek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2074
   RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa
6.8.2013 17:04:13   
Matkurja
Jaz nisem zasledila nobene spletne strani, da bi imeli cenejše te vozeke pred dvema letoma. Lahko da so zdaj, kaj vem. Midva sva šla lih gledat v BC na Rudniku voziček (urbana) in so imeli lih 50:10 in pol sva pobrala zadnje podvozje, pa še košaro rdečo, ki je bila med zadnjimi in zelen športni del, ki je bil meni všeč. Voziček je pa super. Malo nas moti, ker se športni del ne poleže do konca pa zadnje čase nas bremza nekaj zafrkava.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  80 81 82 [83] 84   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 82 [83] 84   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?