|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Naravna kozmetika
14.11.2008 14:43:17   
ery
Bušica, super odgovor... Si zadovoljna? Boš kaj naročila? No meni bi tudi prišel prav kak odstranjevalec čistil.... ampak potem po novem letu si bom to privoščila. Sedaj še maskaro čakam. 

_____________________________




(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Naravna kozmetika
15.11.2008 23:28:18   
BUŠICA
sem naročila, med drugim tudi maskarouser posted image -komi čakam da pride in sprobam! bom poročala o izdelkih!

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Naravna kozmetika
16.11.2008 8:31:23   
ery
Jaz sem tudi dobila mail, da so maskare končno dobili in sem jo sedaj naročila v vijola barvi. 

_____________________________




(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Naravna kozmetika
16.11.2008 9:56:47   
Spiria
Mene pa mikajo kreme za obraz in upam, da najdem ta teden kaj časa, da poiščem to trgovino v LJ, tam okrog se ne znajdem prav dosti...
Upam, da se bom lahko zmenila za kakšen tester, mogoče pa celo kaj kupim, hehe user posted image

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Naravna kozmetika
17.11.2008 11:02:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Spiria

Mene pa mikajo kreme za obraz in upam, da najdem ta teden kaj časa, da poiščem to trgovino v LJ, tam okrog se ne znajdem prav dosti...
Upam, da se bom lahko zmenila za kakšen tester, mogoče pa celo kaj kupim, hehe user posted image


Meni so zraven poslali tester kremice s sivko.
Ful je dobra.
Mam pa mastno kožo, za suho verjetno ni uredu.

(odgovor članu Spiria)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Naravna kozmetika
17.11.2008 11:09:30   
ery
Brisačkarca imaš ti že maskaro? Jaz jo jutri dobim... pa poročam.. kako izpade na tankih trepalnicah..

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Naravna kozmetika
17.11.2008 12:38:29   
Anonimen
Nimam še maskare. Dobim.
Pa pudra ne znam nanašatuser posted image

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Naravna kozmetika
17.11.2008 12:50:08   
BUŠICA
jaz tudi jutri dobim user posted image .poročam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Naravna kozmetika
17.11.2008 13:09:19   
ery
Evo BUŠICA si bova izmenjali mnenji. Kakšno barvo si pa naročila?

BRISAČKARCA, kako ne znaš nanašat? Kaj ti pa ne gre?


_____________________________




(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Naravna kozmetika
17.11.2008 13:12:10   
Anonimen
Čopič sm pozabla naročtuser posted image

Drgač pa ne vem kako naj biuser posted image

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Naravna kozmetika
17.11.2008 14:03:07   
ery
Brisačkarca, brez čopiča bo pa bolj težko, ja.

Jaz sem ga zraven naročila in je super, sicer malo drag, se pa opazi kvaliteta.


_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Naravna kozmetika
18.11.2008 12:32:14   
ery
BUŠICA, si že sprobala? Jaz sem naročila barvo vijola in je super barva k očem in mojim oblekam. Maskara mi ful podaljša trepalnice, ker pa imam redke, moram 2x poniviti nanos da se bolj zgostijo. Izgledajo pa naravne trepalnice, niso nič zlepljene.

Recimo Max factor mi takoj zgosti... ampak so pa trepalnice čisto drugačne-umetne...

To je to... čakam še tebe bušica


_____________________________




(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Naravna kozmetika
18.11.2008 14:15:02   
barika
Punce, a se ta maskara kaj lušči dol iz trepalnic? Jaz imam za 1x še max faktor, in jo ravno zato ker se zelo lušči ne uporabljam (mogoče 1x na mesec). Zdej pa čakam vaše kometarje in se potem odločim  (najprej za maskaro, potem pa za puder)

Brisačka, kaj pa če se s kakšnim drugim čopičem namažeš (kozmetičnim, ne slikarskimuser posted image )

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Naravna kozmetika
18.11.2008 15:41:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Punce, a se ta maskara kaj lušči dol iz trepalnic? Jaz imam za 1x še max faktor, in jo ravno zato ker se zelo lušči ne uporabljam (mogoče 1x na mesec). Zdej pa čakam vaše kometarje in se potem odločim  (najprej za maskaro, potem pa za puder)

Brisačka, kaj pa če se s kakšnim drugim čopičem namažeš (kozmetičnim, ne slikarskimuser posted image )


če bi ga melauser posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Naravna kozmetika
18.11.2008 16:03:32   
ery
Joj Brisačkarca, najbolj da ga hitro naročiš, če si pri denarju.. saj je 35 eur.

BARIKA, meni je Max factor super maskara, ker mi trepalnice res zgosti. Je pa res, da se lušči.. oz.če kaj pomaneš po očeh... se lušči. Ta se ne. Sedaj sem amazana s tremi sloji.. pač moram biti , da mi jih vsaj malo zgosti in se ne lušči. Se pomanem po očeh in mi ne leti nič stran. Mi je pa maskara všeč, sploh barva.. Nad pudrom sem pa sploh navdušena in kremo seveda!!


_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Naravna kozmetika
20.11.2008 11:35:36   
nicimoja
Poročajte kaj! Kateri vonj gela za tuširanje vam je všeč?

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Naravna kozmetika
20.11.2008 18:04:07   
BUŠICA
evo sprobala maskaro...odtenek črn čaj-torej črna. se opazi da je drugačna, ful diši, embalaža je super!!! sicer je bolj gosta kot moja prejšnja (Lancome) pa ena grudica je bila zraven ampak ok-se je kar obnesla! ne lušči se. Lancomova naredi moje trepalnice lepše, ampak če je ta tako naravna se splača.
naročila sem še druge stvari, pa nobena nima etikete, kjer piše ta BDIH certifikat (zagotavljajo pa!!)???

(odgovor članu nicimoja)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Naravna kozmetika
21.11.2008 21:09:21   
hmm...
Pa prijazni so do živali in ne testirajo izdelkov, pa od vsakega prodanega izdelka namenijo del denarja zavetišču Horjul - to mi je ful všeč!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Naravna kozmetika
24.11.2008 11:33:13   
helloKitty
Jst sm glihkar naročila medeni piling za obraz in eno kremo. user posted image
V kakšnem času pa dobiš naročilo?

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Naravna kozmetika
28.11.2008 21:07:04   
Trish
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Čopič sm pozabla naročtuser posted image

Drgač pa ne vem kako naj biuser posted image


Hihi, ta bo pa težka, ja :))) Najbolš, da si res čimprej še čopič vzameš - saj tale od Alime baje ful dolgo zdrži - deset let ali več, so meni rekli... Pa nežen je :)))

Boš videla, potem bo pa nanos simpl ko pasulj:))

HelloKitty, si že dobila? Kako se obnese piling? Je sladek....? :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Naravna kozmetika
13.12.2008 0:42:02   
Trish
Punce, ne vem, če veste, ampak v OrCi so nabavili tudi darilne bone. Meni je to ful fina ideja, za novo leto in to... Mislim, kozmetika je itak krasno darilo - bon za naravno kozmetiko pa še boljši, ker si lahko vsak izbere sebi najbolj dišeče izdelke :))))

Pa po pošti ga brezplačno pošljejo :)

Jaz bom verjetno kar vzela enega ali dva... Za 20 evrov verjetno, ker če vzamem za 50, pa če hočem parim to podariti je potem vseeno malo preveč...


Lep vikend, papa

(odgovor članu Trish)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Naravna kozmetika
13.12.2008 13:44:32   
helloKitty
Dobra ideja.
Aja pa še morm rečt, da sem s kremo in pilingom zelo zadovoljna + takoj ko sem oddala naročilo, so me poklicali, če mi lahko oni dostavjo kar direktno na dom (ker so vidl da sem iz Lj) da ne bi plačevala 5 Eur za poštnino. Mislm jst sm bla čist paf. Že dolg cajta nisem naletela na tako prijaznost.user posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Trish)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Naravna kozmetika
15.12.2008 12:48:48   
venezuela
je ta trgovina tudi kje v btc? kolk časa hoje je z prešerca do te trgovine?

_____________________________

Pojdi naprej in se ne oziraj nazaj

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Naravna kozmetika
15.12.2008 13:18:26   
tame
Mislim, da je v btc-ju ni. Je samo na naslovu  Komenskega ulica 4 (nasproti gimnazije Ledina). Peš iz Prešernovega trga rabiš enih 10-15 minut do tja (nimam točne predstave, saj sem jaz vedno na kolesuuser posted image ).

(odgovor članu venezuela)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Naravna kozmetika
23.12.2008 12:55:02   
jasnnna
živjo!

Punce, OrCa je zakon. Vendar naj vam omenim še eno od kozmetičnih kolekcij, ki sem jo sama odkrila pred kratkim. Gre za kolekcijo Thermalium, ki se jo dobi v lekarnah in v Termah 3000. moram res pohvalit, odlična je. Men je mami najprej prinesla losijon za telo. In se je "odrezal" naravnost odlično. Pol sem pa začela uporabljati še kremco za obraz in kremco za roke. Fora, posebnost, te kozmetike pa je, da vsebuje termomineralno vodo. Ta zelo blagodejno učinkuje na kožo. Res, svilnata in mehka je še zlo dolg in ne samo pol ure po nanosu, kot je pogosto pri drugih kozmetičnih linijah. Tko da, poleg OrCe, ki jo tudi sama uporabljam toplo priporočam še Thermalium. Aja, tud za občutljivo otroško kožo je zelo fajn. Losijon za telo uporabljamo tudi na mojmu sinku in je koža lepo voljna in mehka... nobenih nezaželenih učinkov. Tko da, probite... In ja sporočte, kaj mislite ... Jaz sem pač navdušena... Upam, da boste tud ve.

(odgovor članu tame)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?