|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 12:50:02   
Anonimen
A spet nobene? Ja nč,pol grem pa kuhat

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 12:54:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

A spet nobene? Ja nč,pol grem pa kuhat


jaz sem tu, tudi kuham zraven za Anjouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 12:57:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*


edina Žan je bil kr precej polulan, po moje je prišlo čez, ko sm ga v kengurujčka dala. Ker plenica ni bla tolk hudo polnauser posted image ... No ampak nasmejale smo se pa dons dobr ane, bo treba tole večkra ponovit user posted image ... Tale moj Žan te spravi v smeh, tud če nočeš user posted image .

Nč grem mal migat po stanovanju.


samo ta smeuh od Žankota, mislim do solz sem se nasmejalauser posted image user posted image user posted image , škoda ker v nedeljo ni bil razpoloženuser posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 13:37:31   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Soncnica Sandra ***, najlepša hvala za obširno poročilo user posted image  Danes bom user posted image  po službi poslala v Müllerja (če je sploh kaj robe še ostalo - ne vem, kdaj imajo dobavo), ker mi je zmanjkalo nekaterih čistil in mu bom rekla, naj mi prinese ta čaj od bebivite, ker je hipp-ov v dm toliko dražji, da sem ga včeraj samo gledala, vzela pa ne user posted image  Mogoče bo malemu sadni okus čaja všeč, da ne bo samo na razredčenem  jabolčnem soku - meni spije okrog 2 deci te zadeve na dan. Zanimivo, da niti, ko je utrujen, mleka skoraj nikoli noče, čeprav je že čas za nov obrok, sok pa prav lepo potegne user posted image
 
Ta čaj pride v Mullerju 2,17€, ga je pa 400g.
Pa še okus je dober, vsaj meni in Manci user posted image



_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 13:37:46   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka


Sem opazila, da debatirate o skutkah in jogurtih - kdaj jih pa boste začele uvajati?



Jaz ji bom kar danes za malico dala malo skutke, potem bomo pa videli kako in kaj user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 13:38:14   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Midve odhajava. Držite pesti, da ne bo preveč bolela pikica.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 14:05:40   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

**** pri vas pa sem že ugotovila, da se življenje odvija ponoči. Zakaj je temu tako? Ker je vroče podnevi?

Danes sem polna vprašanjuser posted image .


Zivljenje se odvija 24 ur... ker je 22 miljonsko mesto in ce bi vsi sli cez dan ven pa u sluzbo pa v trgovino bi hodili v treh stukih en po drugem...

Tako pa se lepo porazdeli... eni podnevi eni ponoci... kakor keremu pase...

Pa tudi vrocina svoje naredi... user posted image


Jaz si sploh ne predstavljam take mase ljudi. user posted image


Jaz sem bila prvic ko sem prisla navdusena pred vsem nad cestami ko gredo v treh stukih...( po zemlji , pa prvi viadukt in potem se eden nad tem...)
Zal nimam nobene fotke.

Ampak lahko se peljes mimo his ali mimo vhodnih vrat ali mimo 3 nadstropja ali pa nad streho...

A se razume kaj hocem povedat al ne??user posted image user posted image  Verjetno ne....user posted image user posted image


Imam pestro domišljijo in si predtsavljam tole. user posted image  Lahko s ceste kar skozi okno mečeš stvari. user posted image

Pikica ni fejst bolela, je pa bila utrujena, ker prej ni spala in mi zda spi. Imam nov podatke, pa grem delat Estrellino delo user posted image , iskat seznam. Hvala za pikapoke in rožice.

Drugače pa za babje firbce user posted image : 7650g, 67,5, OG 42. Je šla moja med manekenke. Nič več ni v plusu ampak na zlati sredini, prej pa je bila vedno v plusu.


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 14:09:02   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Pikica ni fejst bolela, je pa bila utrujena, ker prej ni spala in mi zda spi. Imam nov podatke, pa grem delat Estrellino delo user posted image , iskat seznam. Hvala za pikapoke in rožice.

user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja ja Estrello bo treba mal sku****, ker spet ne opravlja svojega dela user posted image

Drugače pa za babje firbce user posted image : 7650g, 67,5, OG 42. Je šla moja med manekenke. Nič več ni v plusu ampak na zlati sredini, prej pa je bila vedno v plusu.

Opa, ta prava babnca user posted image user posted image user posted image


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 14:10:41   
Soncnica Sandra ***
No naša Manca pa je zdele omagala in zaspala v drugo danes.
Močno upam, da bo trajalo vsaj uro in pol, ker je danes z njenim spanjem tako ali tako potem do večera gotovo.
 
Nč, zdej pa grem mal za kosilo pripravit pa za Manco bom po dolgem času spet jabolka skuhala in ji jabolčno čežano naredila user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 14:31:36   
Anonimen
Dons je pa zatišje tukiuser posted image  Men je pa dolgčas,sm že vse nardila,zdej pa nimam kej počet

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
  Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 14:46:26   
Estrella*
barbaw: a si obupala z iskanjem seznama???user posted image  Kaka manekenka neki. Še vedno jo je krepko več kot mojeuser posted image user posted image user posted image Pa user posted image  za pogum pri cepljenju
 
Jaz sem nazaj z govorilnih, tokrat nisem tako huda kot prejšnji mesecuser posted image Mali se je poboljšal, ne razgraja več, se lepo obnaša in sodeluje po tanovem. Edino kar bo treba še popravit je , da včasih presliši navodila za nalogo in potem ne ve kaj delatuser posted image
Drug mesec bom preskočila govorilne in bom šla po novem letu, da se bo nabralo materialauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 14:47:19   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Dons je pa zatišje tukiuser posted image  Men je pa dolgčas,sm že vse nardila,zdej pa nimam kej počet


A nisi napovedala invazijo na RR zaradi dežjauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 14:48:00   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

ko se ravno pogovarjate o uvajanju živil.. evo, jaz sem dobila brošurco od zdravnice in piše, da se začbne uvajanej itak nekje okrog 6m starosti oz. ko je otrok pripravljen. in sicer.

6.mesec:
-materino melko/prilagojena mlečna formula
-riž, krompir, koruza, oves, pšenica(gluten)
-korenje, bučke, cvetača, koleraba
-jabolko, hruška, marelica
-repično/koruzno/sojino in oljčno olje

7.mesec:
-materino mleko/prilagojena mlečna formula
-riž, krompir, proso, pšenica, oves..
-jabolko, hruška, marelica, melona, banana..
-korenje, bučke, cvetača, koleraba..
-repičino,koruzno/sojino in oljčno olje..
perutninsko meso, zajec, žrebiček
-predvsem mastne morske ribe, bela riba, sladkovodne ribe
-občasno rumenjak

odsvetovana živila do 1leta:
-sol
-sladkor
-med
-beljak in mehko kuhano jajce
-sveži sir in večje količine kravjega mleka
-morski sadeži
-oreščki in arašidi

kravje mleko naj bi uvajali po 9m, ker vsebuje preveč laktoze in le ta lahko povzroči laktozno intoleranco, ki povzroča mikroskopsko majhnekrvvitve.. (tu piše).

FRUTEK: prehrana dojenčka in malčka; Andreja Širca Čampa




Naša je dala taka navodila:


Uvajanje goste hrane:

Od dopolnjenega 6. meseca kuhano zelenjavo in sadno kašico, nato še surovo sadje. Postopno uvajamo še kuhano meso 2-3x tedensko - mlado govedino, telečje, kunčje, piščančje, puranje , ovčje meso, riž in koruzni zdrob, 1/4 trdo kuhanega rumenjaka. Od maščob uporabljamo olivno, sončnično ali repično olje.

Od dopolnjenega 9. meseca postopno še polnomastno skuto in polnomastni navadni jogurt, 1/2 trdo kuhanega jajčnega rumenjaka in druga žita (proso, ovsene kosmiče, pšenico).

Do dopolnjenega 1 leta starosti NE DAJEMO navadnega kravjega mleka, svežega sira, masla, margarine in smetane, jagod, kivija, paradižnika, paprike, medu, rib in morskih sadežev, svinjskega mesa ter oreščkov.

Po dopolnjenem 1 letu naj otrok uživa pestro, mešano, svežo in zdravo hrano. V njegovi prehrani naj bo veliko žitaric, sadja in zelenjave. Otrok naj uživa zdrave vrste mesa, ribe, stročnice ter polnomastno mleko in mlečne izdelke. Sladkarije, ocvrt krompirček, smokiji, hitra prehrana, majoneza, žitne kašice s čokolado, umetne sadne skute, preveč soli in močne začimbe, paštete, salame in suhomesni izdelki NISO primerna hrana za otroka in so celo zdravju škodljiva.


No, jaz se bom bolj ko ne kar tega držala user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 14:56:19   
sesil
no, sej sem vedla da me bo kap, ko bom vidla število strani. sem prebrala samo zadnjo.user posted image
Estrella, ja včeraj sem vrgla puško v koruzo. jebuser posted image ga.

a veste kakšno sem pa včeraj slišala. da so hippove kašice zelo dobre, odsvetujejo pa frutke. sicer mi ni jasno zakaj.  da naj bi to izjavila sestra pri pediatru.user posted image
naša gre z uvajanjem gh zelo s polžjo hitrostjo. do sedaj je jedla jabolko in korenček, danes sem ji da dala kupljeno kašico jabolko banana. se mi ni dalo iti v trgovino po banano v tem dežju.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 14:59:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jaz sem nazaj z govorilnih, tokrat nisem tako huda kot prejšnji mesecuser posted image Mali se je poboljšal, ne razgraja več, se lepo obnaša in sodeluje po tanovem. Edino kar bo treba še popravit je , da včasih presliši navodila za nalogo in potem ne ve kaj delatuser posted image
Drug mesec bom preskočila govorilne in bom šla po novem letu, da se bo nabralo materialauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Andraža

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:01:10   
sesil
estrella, lepo da se je tvoj sine poboljšal. boš z lažjim srcem hodila na govorilneuser posted image .
edinaos, a si slikala klemna?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:01:51   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

estrella, lepo da se je tvoj sine poboljšal. boš z lažjim srcem hodila na govorilneuser posted image .
edinaos, a si slikala klemna?



user posted image user posted image user posted image  v četrtek bo

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:02:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

estrella, lepo da se je tvoj sine poboljšal. boš z lažjim srcem hodila na govorilneuser posted image .
edinaos, a si slikala klemna?



user posted image user posted image user posted image user posted image v četrtek bom

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:03:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

estrella, lepo da se je tvoj sine poboljšal. boš z lažjim srcem hodila na govorilneuser posted image .
edinaos, a si slikala klemna?



user posted image user posted image user posted image  v četrtek bo


uff si me pihnilauser posted image user posted image user posted image , fali ti enuser posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:04:54   
Anonimen
Dej te mi povedat, ko neham dojit a se bodo dojke vrnile v prvotno stanje? Prej so mi bile bolj všečuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:07:29   
hijenca
In kje ste zdaj čvekice?

Vidko se mi nekam premetava po postli, spi danes ponovno samo pol urce skupaj. jaz sem si spekla neke zelenjavne polpete, ker sem bila lačna kot volk, sem si jih spekla 6 (požeruh), ampak pojedla sem 3, četrtega sem začela, pa sem sedaj tako sita, da mi sploh ni dobro. Pa nič drugega nisem jedla zraven. Zdaj bi pa jaz šla malo spat, pa je mali že auf. user posted image

**** tega filma še jaz nebi šla gledat, kaj šele, da bi 3 letnega otroka zraven jemala. To pa je res grozno. user posted image  

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:10:30   
hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Dej te mi povedat, ko neham dojit a se bodo dojke vrnile v prvotno stanje? Prej so mi bile bolj všečuser posted image


Če boš mela srečo user posted image user posted image user posted image , jaz že prej nisem mela ne vem kaj, zdaj pa mi je še to šlo. user posted image user posted image user posted image  Bo treba začet telovadit, da se mišice k sebi spravijo. Imam vsak dan v glavi, ampak samo v glavi, mignem pa nič.  

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:11:46   
Anonimen
Estrella user posted image user posted image user posted image  za Andraža,da je priden.

Hijenca naša tud dons sam po pol urce spi.Joj kok bi rada da bi vsaj 1x potegnila 2 uriuser posted image

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:11:47   
hijenca
Sama s sabo pa se ne bom pogovarjala, grem raje spat k Vidku.user posted image user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
4.11.2008 15:13:17   
hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Estrella user posted image user posted image user posted image  za Andraža,da je priden.

Hijenca naša tud dons sam po pol urce spi.Joj kok bi rada da bi vsaj 1x potegnila 2 uriuser posted image


Je nazaj zaspal, grem hitro še jaz k njemu, potem pa bo mogoče malo potegnil. UPAM.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?