|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 20:27:55   
eole
čer,

nas je pa zgleda napadel prvi prehlad..  ima zamašen nosek, kiha in kar nekaj kašlja user posted image user posted image

dajte mi pomagat..

kdaj čistite nos? kolikrat na dan? mi nimamo tega čudežnega baby vac-auser posted image  brez tega ne greuser posted image
nam je P svetovala samo velike količine fiziloške .. ali je to dovolj, ali mi svetujete baby vac?

ko sva ji danes čistila nosek z navadnim aspiratorjem in fiziloško je bil tak jok, pol ure.. še med kopanjem user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 20:31:26   
katy82
Eole jst odkar mam baby vac ga ne menjam za nč na svetu,se je pa mala prehladila glih takrat ko sem ga dobila tko da sem ga že v samem štartu ponucala in se je obnesel.Navaden aspirator je men glih za en k... pomagal,je že bolš svaljek vatke pa spucaš in itak fiziološko.Upam da se kmal pocajtate

_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu eole)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:01:15   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Eole jst odkar mam baby vac ga ne menjam za nč na svetu,se je pa mala prehladila glih takrat ko sem ga dobila tko da sem ga že v samem štartu ponucala in se je obnesel.Navaden aspirator je men glih za en k... pomagal,je že bolš svaljek vatke pa spucaš in itak fiziološko.Upam da se kmal pocajtate


Eole se strinjam s Katy. In držim pestke, da boste kmalu zdravi.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:09:17   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ej, kakšni pra.sci in gni.de so eni!!! Ravnokar mi je velika pika povedala, da je njeno prijateljico na prehodu za pešce pred par dnevi zadel avto. Je 10x pogledala levo-desno, potem pa je naenkrat en kreten pridivjal izza ovinka!!! Na srečo ima samo nogo v modricah in težko hodi. Ker ta gn.oj je enostavno odpeljal naprej, punčki ni pomagal!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Deklica je videla črn avto, LJ registracija, LJ grb (to ni čisto prepričana), prva črka W - bilo je v Zagorju. Ne vem, zakaj zadeve niso prijavili na policijo - verjetno je mami že tako dovolj strta, ker ima njen mož raka trebušne slinavke... Pa še to! Kar vre mi user posted image user posted image user posted image

o kriza user posted image user posted image user posted image
kako pa je s tem moškim? Si že enkrat pisala o njem, če se ne motim.

Sin je imel pri treh letih še vedno kožico, ki se ni prav spustila in takrat je rekla P, da če ne bo bolje, bo pri naslednjem sistematskem poslala, da mu jo potegnejo dol. In tako tudi bo, se pravi, da se bomo mogli enkrat oglasit pri njej, da da napotnico za kirurga. Ampak ne bo nič rezal, le nekaj namazal, lokalni anestetik in na hitrco dol potegnil, jaz bom pa mogla en dan umivat, ma ne vem še s čim.

user posted image user posted image user posted image za tretji del.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:13:16   
kasso
eole, jaz ji le fiziološko v vsako nosnico po par kapljic nafilam z borbami. Malo pomasiram, ona itak zraven vrešči in muhe pridejo na plano. Pri prvih dveh pa sem si pomagala tudi s vatiranimi palčkami tako, da sem vato malo zrahljala in potem, ko sem dala fiziološko še z vatko pobrala ven muhice.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:13:47   
Anonimen
Tretji deluser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:15:24   
Estrella*
Oj!
 
user posted image user posted image user posted image pridne pupice, smo na 3 delu!!!No sem malo pri Nini poškilila, kako napredujemouser posted image
 
Skratka, Nini hvala za gostiteljstvo in super postrežbo. Se je splačalo na njihov konec, le vreme ni bilo idealno. Super razgled ima punca in zato pazite kaj delate nina7 vas gledauser posted image
Hiško ima zelo lepo in zrihtano pa še pospravljeno za povrhuuser posted image
 
nina7: v IKEO greva 5.11 ali pa 12.11, povej kaj rabiš
 
katy:user posted image user posted image  za spanje, sva bile danes pod srečno zvezdouser posted image
 
naty: no, saj se mi je zdelo, da ne bo napisano; pridem ampak je vedno pridem ampak"samo".....user posted image user posted image user posted image Se bomo zmenili.
 
špelin@:jaz mam od si mobila instant in je poden. Sam drugega mi zaenkrat ne dela in mora biti doberuser posted image Signal imamo odličen, dala pa kljub temu počas, tako da ne vem v čem je fora hitrosti.
 
mixi, valentina, ****user posted image user posted image user posted image za mere, matr imate ogromne otrokeuser posted image Bom jutr porihtala seznam.Anitka, tudi za tvojega Galčka
 
Jaz sem šele pred uro prišla domov in sem čist fuč. Nočko vsem!!!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:21:00   
kasso
No, jaz sem se končno danes pobarvala te moje lase, da vsaj sivih ni videti. Ni pa to to, kar sem hotela. Ampak se tolažim, da je vseeno bolje kot tisti 6mesečni narastek.

Tudi avto sem peljala pokazat k mehaniku in ker ni vozen, žlajfi so totalka, sem ga pustila tam in mi ga bo do konca naslednjega tedna popravil + še hladilnik...spet bo šlo cca 250 evrčkov v našo kišto user posted image
Tako,da sem naslednji teden brez avta oz. mogoče če gre svakinja službeno v tujino, mi bo posodila njenega.

Varja spančka, zdaj pa grem spravit še ostaladva pod kovter user posted image


nočko vsem

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:21:11   
Anonimen
Moram malo pojamrat, danes sem imela obisk (sestrična) in sve se čisto zapričale, tamalo sem imela zraven na kavču in se je igrala z ovitkom od čaja (saj je to njena najljubša igračauser posted image user posted image ), ko naenkrat začne kašljat na fuuul in jokat, potem pa za par sekund nehala dihat, bogica sploh ni mogla predihatuser posted image user posted image neki se ji je zataknilo (pa nič ni pojedla) jo sploh nisve mogle k seb spravit, ufff kolk sve se ustrašila, da je sestrična od vse panike kar rešilce klicalauser posted image , malo sem obrnila na glavo in jo začela tolči po ritki, pa sploh ni mogla predihatuser posted image no končno je po kaki minutki k sebi prišla, in začela na fuuul jokat, joooj kolk sve se ustrašileuser posted image user posted image user posted image . GROZAAAAAAAAAAAAAAA. Še zdaj mi ni jasno, kaj se je zgodilouser posted image

Punce: kaj še naresti, ko otrok vstane brez sape?? Kako odreagirati??

Pa glih danes ko sve cel dan in bove še celo noč sameuser posted image še zdaj nisem k sebi prišlauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:24:48   
Anonimen
Nina hvala za vse, res si krasna puncauser posted image hiška je tudi super, še kar občudujem tvojo kuhinjo, no vse imaš zelo lepo.....

No naslednji teden pa te z Estrello pričakujeve na našem koncuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:29:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Moram malo pojamrat, danes sem imela obisk (sestrična) in sve se čisto zapričale, tamalo sem imela zraven na kavču in se je igrala z ovitkom od čaja (saj je to njena najljubša igračauser posted image user posted image ), ko naenkrat začne kašljat na fuuul in jokat, potem pa za par sekund nehala dihat, bogica sploh ni mogla predihatuser posted image user posted image neki se ji je zataknilo (pa nič ni pojedla) jo sploh nisve mogle k seb spravit, ufff kolk sve se ustrašila, da je sestrična od vse panike kar rešilce klicalauser posted image , malo sem obrnila na glavo in jo začela tolči po ritki, pa sploh ni mogla predihatuser posted image no končno je po kaki minutki k sebi prišla, in začela na fuuul jokat, joooj kolk sve se ustrašileuser posted image user posted image user posted image . GROZAAAAAAAAAAAAAAA. Še zdaj mi ni jasno, kaj se je zgodilouser posted image

Punce: kaj še naresti, ko otrok vstane brez sape?? Kako odreagirati??

Pa glih danes ko sve cel dan in bove še celo noč sameuser posted image še zdaj nisem k sebi prišlauser posted image user posted image




Ojojuser posted image . Si kar predstavljam kako si se ustrašlauser posted image  boga.No sam da je vse ok, strah pa verjamem da je še prisoten.

To pa tud mene zanima, kaj moraš naredituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:29:55   
tally
Večer!

Ste pa pridne ni kej,  tretji del user posted image user posted image user posted image .

Jaz sem pa domov prišla okoli 19h. Ati in Emilija sta se olično razumela tako da še ponovim. Šopingiranje uspelo, kljub kislemu vremenu, se paše mal odklopit, vseen sem pa komi čakala da malo pikico polupčkam.


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Imam pa eno krasno novičko, gre za našo bivšo majčico Nežo81!!! 15.10. je rodila princesko Mio Mašo (3280g in 49,5cm)



ČESTITKE user posted image user posted image

Aurora Gal je pa pravi lepotec, ga maoram mal Emiliji pokazat user posted image . Mamo pa isto ropotuljico tisto, ki jo drži v roki.


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ej, kakšni pra.sci in gni.de so eni!!! Ravnokar mi je velika pika povedala, da je njeno prijateljico na prehodu za pešce pred par dnevi zadel avto. Je 10x pogledala levo-desno, potem pa je naenkrat en kreten pridivjal izza ovinka!!! Na srečo ima samo nogo v modricah in težko hodi. Ker ta gn.oj je enostavno odpeljal naprej, punčki ni pomagal!!!!!!  Deklica je videla črn avto, LJ registracija, LJ grb (to ni čisto prepričana), prva črka W - bilo je v Zagorju. Ne vem, zakaj zadeve niso prijavili na policijo - verjetno je mami že tako dovolj strta, ker ima njen mož raka trebušne slinavke... Pa še to! Kar vre mi


Ja hallo mislim kakašen človek je to, da kr odpelje . Mene je tega ful strah ko grem tle pri nas čez cesto in tisti, ki desno zavijajo imajo prvo zeleno puščico potem se pa semafor prižge in tudi zelena za pešce. Eni pa to kr spregledajo in kr po gasu.

Grem sedaj malo ležat ker sem totalno zbita.


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:35:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Oj!
 
user posted image user posted image user posted image pridne pupice, smo na 3 delu!!!No sem malo pri Nini poškilila, kako napredujemouser posted image
 
Skratka, Nini hvala za gostiteljstvo in super postrežbo. Se je splačalo na njihov konec, le vreme ni bilo idealno. Super razgled ima punca in zato pazite kaj delate nina7 vas gledauser posted image
Hiško ima zelo lepo in zrihtano pa še pospravljeno za povrhuuser posted image
 
nina7: v IKEO greva 5.11 ali pa 12.11, povej kaj rabiš




user posted image user posted image user posted image user posted image  ta je pa huda.

Pa hvala vama.



Tole bi pa iz Ikee če se bo dal.

 Še link: http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/00069725 http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/40076093 http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/70046622



(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:37:03   
Anonimen
Kje ste zdaj vse??

(odgovor članu tally)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:38:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Nina hvala za vse, res si krasna puncauser posted image hiška je tudi super, še kar občudujem tvojo kuhinjo, no vse imaš zelo lepo.....

No naslednji teden pa te z Estrello pričakujeve na našem koncuuser posted image



O hvala, se kr topim user posted image user posted image .

A veš sm razmišljala, da bi prišla takrat ko mi bo Estrella prinesla tist k sm ji naročila iz Ikee,da ne bom skoz tm vislauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:38:43   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Moram malo pojamrat, danes sem imela obisk (sestrična) in sve se čisto zapričale, tamalo sem imela zraven na kavču in se je igrala z ovitkom od čaja (saj je to njena najljubša igračauser posted image user posted image ), ko naenkrat začne kašljat na fuuul in jokat, potem pa za par sekund nehala dihat, bogica sploh ni mogla predihatuser posted image user posted image neki se ji je zataknilo (pa nič ni pojedla) jo sploh nisve mogle k seb spravit, ufff kolk sve se ustrašila, da je sestrična od vse panike kar rešilce klicalauser posted image , malo sem obrnila na glavo in jo začela tolči po ritki, pa sploh ni mogla predihatuser posted image no končno je po kaki minutki k sebi prišla, in začela na fuuul jokat, joooj kolk sve se ustrašileuser posted image user posted image user posted image . GROZAAAAAAAAAAAAAAA. Še zdaj mi ni jasno, kaj se je zgodilouser posted image

Punce: kaj še naresti, ko otrok vstane brez sape?? Kako odreagirati??

Pa glih danes ko sve cel dan in bove še celo noč sameuser posted image še zdaj nisem k sebi prišlauser posted image user posted image



Ojoj bogica malauser posted image . Ne vem kako odreagirat v takem trenutku. Verjamem pa da te je še vedno strah ko si zamisliš kaj bi lahko bilo.


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:39:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tally

Večer!

Ste pa pridne ni kej,  tretji del user posted image user posted image user posted image .

Jaz sem pa domov prišla okoli 19h. Ati in Emilija sta se olično razumela tako da še ponovim. Šopingiranje uspelo, kljub kislemu vremenu, se paše mal odklopit, vseen sem pa komi čakala da malo pikico polupčkam.



user posted image user posted image user posted image user posted image  za šoping

(odgovor članu tally)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:40:35   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Super razgled ima punca in zato pazite kaj delate nina7 vas gledauser posted image



Ojoj jaz sem tukaj čisto blizu user posted image user posted image .


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:40:37   
Anonimen
Grem jest dons mal prej spat, čutim da bo spet ena čudna noč.

Mirno nočko vsem

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:41:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Moram malo pojamrat, danes sem imela obisk (sestrična) in sve se čisto zapričale, tamalo sem imela zraven na kavču in se je igrala z ovitkom od čaja (saj je to njena najljubša igračauser posted image user posted image ), ko naenkrat začne kašljat na fuuul in jokat, potem pa za par sekund nehala dihat, bogica sploh ni mogla predihatuser posted image user posted image neki se ji je zataknilo (pa nič ni pojedla) jo sploh nisve mogle k seb spravit, ufff kolk sve se ustrašila, da je sestrična od vse panike kar rešilce klicalauser posted image , malo sem obrnila na glavo in jo začela tolči po ritki, pa sploh ni mogla predihatuser posted image no končno je po kaki minutki k sebi prišla, in začela na fuuul jokat, joooj kolk sve se ustrašileuser posted image user posted image user posted image . GROZAAAAAAAAAAAAAAA. Še zdaj mi ni jasno, kaj se je zgodilouser posted image

Punce: kaj še naresti, ko otrok vstane brez sape?? Kako odreagirati??

Pa glih danes ko sve cel dan in bove še celo noč sameuser posted image še zdaj nisem k sebi prišlauser posted image user posted image



Ojoj bogica malauser posted image . Ne vem kako odreagirat v takem trenutku. Verjamem pa da te je še vedno strah ko si zamisliš kaj bi lahko bilo.



ja še vedno sem vsa iz sebe, takoj da se ne odmaknem od nje več kot 1 meteruser posted image , sploh si ne upam zamisliti, kaj bi se lahko zgodilouser posted image user posted image

upam pa da je ne bom zbudila z pritiskanjem na tipkovnicouser posted image


(odgovor članu tally)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:43:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Grem jest dons mal prej spat, čutim da bo spet ena čudna noč.

Mirno nočko vsem


nočko, pa lubčka za pridno GAJO


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:55:43   
sesil
zdej ko smo na 3. delu pa ni maratona. jaz se tudi odpravljam spat. upam da se mala čimkasneje zbudi. danes se nisem matrala z aptamilom in kašico. smo pohajali, pa je blo zanjo že pozno (je v avtu spala kot top), na hitro preoblekli pižamo (itak se je zbudila in se drla na vse pretege - jaz bi se tudi na njenem mestu) in ji poturila zizo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:56:40   
sesil
ojoj edinaos, verjamem da si se ustrašila. mirno noč vama želim.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:57:49   
jana81
hej
tolk da se javim na 3 delu..
 
brat nisem imela časa, sem čist padla v sstavljanje programa za mami, se mi že blede, pa album ji delam, zdle grem še govor napisat, zjutri ob 8h mam že frizerja, HB je ati dal Nejčka spat, ker sem čist hin,noge me bolijo, no vse mišiice na telesu od včerajšnje aerobike, ma sej bo , sam da damo tale jutr skos.
 
Punce pridne bodte, bom v nedeljo kaj napisala, če ne bote spet naklofale celga vraga.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 21:59:47   
barbaw
Punce rabim pomoč. Kako dolgo se morajo suhe slive namakat, da jih lahko uporabim za odpravljanje zaprtja. Koliko sliv, koliko vode, koliko časa?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?