|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 22:10:10   
špelin@
Buča me boli kot user posted image , zato bom kar na hitro.
 
edinaos, joj, si predstavljam, kako zelo si se prestrašila... user posted image user posted image user posted image  za malo princesko. Pa je imel tisti ovitek od čaja kaj zraven??
 
*********************************
user posted image  Kaj storiti, če se otrok duši: KLIK
*********************************
 
tally, user posted image  za odklop.
 
kasso, user posted image  za frizuro in user posted image  za stroške z avtom.
 
Estrella*, si se pa dolgo potepala user posted image
 
kasso, z očetom hčerine prijateljice je slabo... user posted image  Ta vrsta raka je najagresivnejša in skoraj neozdravljiva... Šel bo na operacijo, potem bodo pa videli... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
eole, definitivno baby vac user posted image  Kaj bi jaz brez tega vse te tedne, ko je mali bolan, si ne predstavljam.
 
mixi, user posted image  za plavanje!!!
 
tilči, Nejc je pa faca user posted image
 
valentina2006, konkretnega malega dedca imaš user posted image  Joj, na fotki v avatarju ima enake poteze kot moj Gregec user posted image
 
Pozdravček še za sesil, katy82 in delovno jano81 user posted image   A sem koga pozabila?? user posted image
 
barbaw, jaz suhe slive namočim čez noč. Vržem ene tri slive v deci vode.
 
Matr, me miška zaje.ba.va user posted image

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 17.10.2008 22:11:05 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 22:25:10   
katy82
Jana a pol ti je ratal program,v glavnem v nedeljo poročaj,pa fotko tebe v oblekci prosim!!!!!user posted image

Barbaw po moje kokr se spomnem jih namakaš čez noč,razmerje bi si jst kr na oko vzela,bolš dat mal več vode,k vprašanje kolk se napihnejo.A to maš za Majo,a je tolk zaprta revca malauser posted image

Edina vem da nam je Špelina dajala enkrat en link od oživljanja otrok.Najbolj pomembno je da otroka ne stresaš ker mu lahko poškoduješ možgančke,ko sem bla jst v tej situaciji sem malo obrnla na trebuh in jo po hrbtu tapkala mal bolj na trdo,ma saj veš po moje kolk še lahko udariš da je ne boli in da nni posledic.Sem čist paf k sem to prebrala,ljubica obvezno ji prdvigni vzglavje da ne bo preveč na ravnem,itak si pa zdej tako znervirana da boš slišala vsak šum,verjemi miuser posted image user posted image user posted image user posted image Aja s čim se je to igrala kakim ovitkom,s to plastiko??Možno da si je naslonila na obrazek in ji je to zaprlo pot zraka,ne ji tega več dajat,sej je dost drugih igrač,pa še zmer je bolš da ji daš kak cajtng pa ga nej trga kot pa to.Ne zamert je sam moje mnenjeuser posted image

Upam da boste mirno preživele noč



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 22:35:22   
špelin@
No, krasno, mene spet matra migrena user posted image user posted image  Bi se kar user posted image
 
Aja, hotela sem vprašat nino7: kje sploh ti živiš, ko tako pogosto praviš, da so tam rovte?? user posted image
 
katy82, se strinjam s tistim, kar si napisala. edinaos, zate pa veeeelik user posted image
 
Požrla sem 2 Naprosyna, držte pesti, da čimprej primeta, drugače bo treba ponoči še po en Imigran user posted image
 
Skrajno mirno noč vsem!!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 22:39:50   
Srčekgirll
O, the best že 3.del. Super! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 22:46:33   
katy82
Špelina ti pa si brzinska,ko da mi bereš misliuser posted image user posted image A maš spet zagon al je to sam od utrujenosti migrena?user posted image user posted image user posted image Čimprej se pocajti

Punce jst grem pa z malo 6.11.na snemanje čez noč na P,upam da je refluks v izginevanju,je že skor nehala polivat razen če se ful napije pol zna kej čez butnt drgač pa ni panike.V glavnem strah me je pa sploh ne vem zakaj,šele zdej razumem kaj pomeni brezpogojna ljubezen in nonstop skrbi kaj bo z otrokom.Najbrž me je zabediralo tole z Edino zdle da mi je vse nazaj privrelouser posted image user posted image user posted image

Ah bom že ,se bom probala mal s kako knjigo zamotit

Ja Nina to pa tud mene zanima v kerih rovtah siuser posted image

Tally kaj si si kupla,tko dolg bla v šopingu zdej se pa nč ne pohvalšuser posted image



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 22:47:26   
katy82
Srčekgirl a ne boš hitr mal več napisala!!!user posted image user posted image user posted image Tolk dolg te ni zdej pa en stavek

_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
17.10.2008 23:57:42   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Srčekgirl a ne boš hitr mal več napisala!!!user posted image user posted image user posted image Tolk dolg te ni zdej pa en stavek


He,he,he,...user posted image sej ne vem kaj naj sploh povemuser posted image . K bi mela kej več za povedat bi že. Aja, lohk si ogledate moj album in vidte mojga sinkota kako raste. Sm si vzela čas in dodala par novih slikc. Drgač pa ne vem kaj naj sploh napišem. Smo na svojem, otrok raste, če bi lahko hodil bi nam ušel k je pravi navihanček, mami kr naprej pospravlja igrače, v nedeljo 26.10. bomo meli krst,....
No, pa sm le nekaj napisala. A bo dost za zdej?user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 0:52:38   
mixi
Barbaw: suhe slive namoči čez noč če je krriza nič. Za prvič daš 2 slive v 3 dc vode in malo sladkorja ker sladkor tudi odpira in ji daš pit na tešče in vmes da popije vse , če ni učinka in nobene reakcije daš drugič  lahko 5 al 6 sliv na 3 dc vode. Če pa to ne pomaga ji lahko daš 0,5 dc pomarančnega soka in 1,5 dc vode pomaranča tudi  odpira, pa jogurt tudi.

_____________________________

10.5.08 je na svet prijokala naša pikica Kaja, ki mamici vsak dan bolj nagaja

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 0:56:46   
mixi
srčekgirl maš full fotogeničnega otroka

_____________________________

10.5.08 je na svet prijokala naša pikica Kaja, ki mamici vsak dan bolj nagaja

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 1:18:21   
Srčekgirll
Hvala, zlo rad pozirauser posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 2:10:00   
TamaraJ
Helouuuu mamice!

Kako ste pridne s čvekanjem in da ne omenim sploh vse skrbi za male majske hroščke (sem le na brzino preletela nekaj straniuser posted image ). Upam, da ste vsi zdravi in naspani, da so očki pridni,...

Pri nas še nič novega (sicer pa izveste med prvimiuser posted image ), upam pa, da se kmalu javim. Nooo, priznam, da še ne delamo glih resno (še ni prou na polnouser posted image )... bomo pa. Obljubim.

Ej mamice, držte se, čuvajte svoje najdražje sončke in se res upam kaj vidimo. user posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 8:29:02   
Anonimen
Dobro jutro,

mi smo spali bolj malo, sem celo noč stražila če moja miška dihauser posted image pa sem jo kar k sebi vzela in sve se celo noč tiščale skupajuser posted image . Mi še kar ne gre iz glave, sploh ne vem kaj je povzročilo tisto včerajuser posted image No HB je zdaj OK.



(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 8:31:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

J
Edina vem da nam je Špelina dajala enkrat en link od oživljanja otrok.Najbolj pomembno je da otroka ne stresaš ker mu lahko poškoduješ možgančke,ko sem bla jst v tej situaciji sem malo obrnla na trebuh in jo po hrbtu tapkala mal bolj na trdo,ma saj veš po moje kolk še lahko udariš da je ne boli in da nni posledic.Sem čist paf k sem to prebrala,ljubica obvezno ji prdvigni vzglavje da ne bo preveč na ravnem,itak si pa zdej tako znervirana da boš slišala vsak šum,verjemi miuser posted image user posted image user posted image user posted image Aja s čim se je to igrala kakim ovitkom,s to plastiko??Možno da si je naslonila na obrazek in ji je to zaprlo pot zraka,ne ji tega več dajat,sej je dost drugih igrač,pa še zmer je bolš da ji daš kak cajtng pa ga nej trga kot pa to.Ne zamert je sam moje mnenjeuser posted image

Upam da boste mirno preživele noč




Se čisto strinjam,nimam ti kej zamerit, ne dobi nič več takega. Hudo mi je, ker vem da sem jaz kriva, ker sem ji dala tisti karton da glodauser posted image Od zdaj naprej bom fuuul pazila, kaj dobi v rokice. Veš sem se  zvečer tudi nate spomnila, ko se je tvoji miški podobno zgodilo. Joooj to so nočne moreuser posted image




(odgovor članu katy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 8:34:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


edinaos, joj, si predstavljam, kako zelo si se prestrašila... user posted image user posted image user posted image  za malo princesko. Pa je imel tisti ovitek od čaja kaj zraven??
 
*********************************
user posted image  Kaj storiti, če se otrok duši: KLIK
*********************************
 


lahko še katera poskusi, če lahko KLIK odpre, meni ga ne odpreuser posted image

špelin@ ne zavitek, ni imel nič zraven, pa zdaj sva ga z mojim pregledala tudi noben košček ne faliuser posted image Nimam pojma.

Vzami lekadol za bučouser posted image , saj ni čudno te glavoboli, saj je vreme katastrofauser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 8:36:00   
Anonimen
Vidim, da še vse pančkate, nič gremo mi mal ven na mrazeka, pa po zajtrk

papa

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 9:04:57   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Srčekgirll, čudovita družinica ste user posted image user posted image user posted image
 
TamaraJ, stara moja, veliko mislim nate in stiskam pestke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
edinaos, meni klik lepo odpre, bom pa skopirala tekst v svoj naslednji post, da ne bo treba klikat. Super, da je bila noč mirna - vsaj za Anjo-Tio, če že zate ne user posted image
 
katy82, tele moje migrene so nekje 2x mesečno, pa si ne morem čisto nič pomagat user posted image  Veš, da bomo fajn stiskale pestke za tvojo damico, ko bosta šli v bolnico!!!
 
Uživajte v soboti!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 9:05:47   
špelin@
PRVA POMOČ PRI ZAPORI DIHALNIH POTI PRI DOJENČKU IN OTROKU
Metodo odstranjevanja tujka izvajamo le pri tistih dojenčkih in otrocih, pri katerih je bilo vdihnjenje tujka jasno, smo mu bili priča ali je zelo verjetno, če opazimo, da otrok neučinkovito kašlja, težko diha in se mu stanje slabša. Pri otrocih so namreč pogoste motnje dihanja zaradi drugih bolezni in okužb dihal, ki jih seveda ne zdravimo s to metodo.
Če je otrok še pri zavesti, spodbujamo kašelj, dokler je ta učinkovit. Noben poseg ni na mestu, vse dokler ne ugotovimo, da kašelj postaja neučinkovit, ko je otrok tih in prične izgubljati zavest. Spontani kašelj je namreč veliko bolj učinkovit kot kakršenkoli manever, sploh če je manever izveden tako, da otroku lahko povzroči nepotrebne poškodbe notranjih organov. Tudi zapore dihalnih poti so največkrat le delne.

Prva pomoč pri dojenčkih (starost od 0-1 leta):
1. Dojenčka namestimo tako, da je s trupom na reševalčevi podlahti, obrnjen na trebuh in z glavo navzdol; če je dojenček že tako velik, da ne more ležati na reševalčevi podlahti, lahko reševalec to tehniko izvaja v svojem naročju (ne pa na trdi podlagi)
2. Z zgornjim delom druge roke reševalec petkrat udari po hrbtu med lopaticama.
3. Če tujek ne izleti iz dihal, je treba dojenčka obrniti tako, da s hrbtom leži na reševalčevi podlahti, z glavo nagnjeno navzdol.
4. Reševalec nato izvaja pet pritiskov na prsni koš na istem mestu, kot pri zunanji masaži srca s hitrostjo 1 pritisk v 1 sekundi.
5. Izmenjaje izvedemo 5 udarcev med lopatici in 5 pritiskov na prsni koš vse do izpada tujka ali do prihoda reševalcev.
6. Če pri dojenčku zaznamo odsotnost zavesti, dihanja in delovanja srca, pričnemo s temeljnimi postopki oživljanja.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 9:09:18   
špelin@
Aha, zdaj pa meni tudi nekaj "šteka" tista spletna stran... Bom kasneje poskusila znova in dala gor še postopek oživljanja ob zastoju dihanja.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 9:11:51   
Soncnica Sandra ***
Živjooooooooooooooooooooooo!!!!
 
Evo še jaz da se pofočkam na 3.delu!!!!  user posted image user posted image user posted image
 
Zdej grem pa zadnje dve strani na 2.delu brat pa še celi tretji del

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 9:16:27   
špelin@
Oživljanje dojenčkov z zastojem dihanja in bitja srca
Uršula Tišler, abs. med.

user posted image
Preverjanje dihanja: GLEJ, POSLUŠAJ, OBČUTIuser posted image
Umetno dihanje pri dojenčkuuser posted image
Srčna masaža pri dojenčkuReševalci, ki ne poznajo postopkov oživljanja dojenčkov in malih otrok, naj pri oživljanju postopajo tako, kot so se naučili pri postopkih oživljanja odraslih, z nekaterimi izjemami:

• NAMESTO ZAČETNE MASAŽE SRCA PRI DOJENČKU IN OTROKU NAJPREJ IZVEDEJO PET REŠILNIH VDIHOV;
• sledi približno 1 minuta kardio-pulmonalnega oživljanja PREDEN poiščejo pomoč reševalcev s klicem na telefonsko številko 112 (kadar so sami);
• če je prisotnih več reševalcev, seveda eden od njih TAKOJ kliče reševalce na pomoč.

Pravilno zaporedje temeljnih postopkov oživljanja:

1. Glasno pokličemo »Na pomoč!«
2. Sprostimo dihalno pot; dojenček naj leži na hrbtu z glavico v nevtralnem položaju (je ne vzvračamo, kot pri otroku in odraslem) in mu dvignemo bradico.
3. Zajamemo sapo, z usti objamemo NOS IN USTA dojenčka, tako da stik dobro tesni.
4. Dovedemo vpih v dihalna pota, ki naj traja 1-1.5 sekunde, tako, da se prsni koš vidno dvigne.
5. Ohranimo glavico v nevtralnem položaju in opazujemo, kako se prsni koš spušča ob pasivnem izdihu.
6. Ponovimo petkrat.
7. Ocenimo znake dobrega krvnega obtoka (spontano gibanje, kašljanje, jok, dihanje), iščemo jih največ 10 sekund.
8. Če so znaki dobrega krvnega obtoka prisotni, nadaljujemo z umetnim dihanjem, dokler dojenček ne zadiha sam.
9. Če ni znakov dobrega krvnega obtoka, začnemo z zunanjo masažo srca, ki jo združimo z umetnim dihanjem v razmerju 30:2.
10. Masažo srca izvajamo:
• na mestu, ki je 1 debelino prsta nad mestom, kjer se združita rebrna loka.
• na prsnico pritiskamo z dvema prstoma (kazalcem in sredincem ali sredincem in prstancem), položenima drugega ob drugem na spodnjo tretjino prsnice. Pri dveh reševalcih se lahko uporabi tudi metoda, pri kateri z obema rokama objamemo dojenčkov trup tako, da so prsti na hrbtu, s palcema pa pritiskamo na spodnjo tretjino prsnice.
• prsnico vtiskamo za 1/3 globine prsnega koša
• s frekvenco 100 vtisov na minuto.
11. Z oživljanjem nadaljujemo dokler:
• dojenček ne pokaže znakov življenja (spontano dihanje, jok, kašelj, premikanje)
• ne pridejo reševalci
• se ne izčrpamo.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 9:19:04   
katy82
Jutro mačkice me smo ble že ob sedmih budne zbudle smo se pa samo enkrat ponočiuser posted image

Edina a veš,da me je skrbel da mi res ne bi zamerla HB smo tle res razumne ženskiceuser posted image

Špelina a glavobol je pol minil,pa tkole 2x na mesec te zagrabi ajoj to je pa tud user posted image

Mi gremo pa zdle v sejem ,mormo še očija pokonc ruknt pa oblečt se.A je tud pr vam tak mraz?



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 9:28:25   
katy82
TamaraJ  a veš da komi čakam da preberem da vama je uspelo,mam skoz v mislih k si rekla da bosta oktobra poskusila,srečno mačkicauser posted image

_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 9:29:31   
Naty*
Jutro! Morm se pohvalit, da je moj Žanko spal  od 19.30 do 7.30. Seveda ne brez dojenja vmes (ene 5xuser posted image ), ampak je blo vsaj mal več spanja vmesuser posted image . Oči je šel zdej na predavanja, midva bova šla pa mal na sprehod user posted image .

kasso a maš kako dopoldne ta teden kej časa? Pridem namreč v Postojno pa se lahk kej vidmouser posted image . Pa če bo še katera prišla... v Postojni že dolg nismo kofetkale user posted image .


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Nekaj vam moram povedati: prejle sem dala na posteljo igralni center, pod njega Gregca, jaz pa sem zraven ležala z malo piko in jo božala. potem se pa mali naenkrat potegne za igrače v sedeč položaj, malo obsedi, nato pa spusti igrače in čmokne direkt na kljun user posted image  Seveda sem se fajn ustrašila, mali se je pa režal user posted image


opa, bravo za Gregijauser posted image !
Pravi user posted image  te divjaki z avti. Pol pa še odpelje...user posted image user posted image user posted image (tole najbolj pove, kar mam v mislih).
Upam, da je migrena minila user posted image user posted image user posted image user posted image .
aurora super slikce! Une od plavanja so pa itak carske user posted image ! Pravi korenjak je tale tvoj Gal user posted image .

katy midva mava 2x na dan po 8mg Ranitala. Se mi zdi, da nima takega kislega zadaha več, odkar ga jemlje. Je pa mal problem spravit po grlu, ker je ful grenko. Kdaj so se tvoji mačkici poznali rezultati? Takoj al po parih dneh?
Pa držim pesti, da je res zdej že v izginevanju user posted image user posted image user posted image .

tilči a tvoj Nejc pa tkole mamico posnema, kr z levčkom user posted image . Kuk so luštni otročki ane...

eole se strinjam s predhodnicami glede baby-vaca. Men je tud drugač ful prav prišel, takrat ko je bil pa Žan prehlajen pa waaaaaw!!!!! Si sploh ne predstavljam bit brez! Kaj to vse ven potegne!!!!

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
naty: no, saj se mi je zdelo, da ne bo napisano; pridem ampak je vedno pridem ampak"samo".....user posted image user posted image user posted image Se bomo zmenili.


Ma pri men je zmer tko, da sem brez avta user posted image . Ampak če se zmenmo, mi ga bo Jure pustil, zato se mormo kak dan prej za zihr zmenit. Pol pa itak z edino pridemo....al neuser posted image ? Glede na to, da sm js šofer, ona pa navigator user posted image ...

edina upam, da je danes Anja-Tia vredu user posted image . Si morm tud js pol link od špelin@ pogledat...

jana lepo se imej danes na abrahamu user posted image .

Tamara upam, da si dobila sms in da se kmal vidmo!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 9:31:54   
špelin@
Evo, sem napisala predlog za lepljivo temo o oživljanju dojenčkov moderatorki na ZS.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 9:37:20   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Evo, sem napisala predlog za lepljivo temo o oživljanju dojenčkov moderatorki na ZS.


pa kaj bi me brez tebe user posted image !

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?