|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 20:57:06   
mixi

V PALMERSU smo kupl 50eu je blo. Ma jaz čakam na pomlad......... Ja ne vem kaj je z našim pupam, da ne papcajo. Mi čudno, ker je čist zadovoljna in igriva, celo pridna in nič ne sitnari Bo pa jutri bolje, kajne?


Mogoče prihajajo zobki če jih še nima, P mi je povedala da znajo bit otroci neješči pri izraščanju zobk, zakaj pa ne vem.

_____________________________

10.5.08 je na svet prijokala naša pikica Kaja, ki mamici vsak dan bolj nagaja

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 21:06:42   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: mixi


V PALMERSU smo kupl 50eu je blo. Ma jaz čakam na pomlad......... Ja ne vem kaj je z našim pupam, da ne papcajo. Mi čudno, ker je čist zadovoljna in igriva, celo pridna in nič ne sitnari Bo pa jutri bolje, kajne?


Mogoče prihajajo zobki če jih še nima, P mi je povedala da znajo bit otroci neješči pri izraščanju zobk, zakaj pa ne vem.


ma kaj vem, ona je neješča že od rojstvauser posted image Ima vsake toliko časa prebliske, ko poje res veliko, ostalo pa ga sračka.

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 21:15:55   
sesil
pa to ne moreš verjet, kako različni so si cuclji med seboj po pretoku. 2 od tommee teepie ali pa 2 od nuka je kot noč in dan. prvi teče recimo temu normalno, od nuka pa je kot da bi potegnil vodo v wc . user posted image
user posted image  je pa itak protestirala ker ni hotla nobenega ampak mojo joško. sem ji podturila malo kašice, če bo kaj dlje zdržala s spanjem.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 21:20:10   
bobika
Dober večer!
Na hitro, da vam napišem, kaj vse je novega pri nas. Za nazaj nisem nič brala. Mi ne uspe user posted image .
Najprej najlepša hvala za vse pozitivne besede in želje, ter pikepoke So full pomagale user posted image user posted image user posted image Hvala vamuser posted image

Manca je včeraj prišla domov iz bolnice in smo vsi veseli. Anže jo je bil fulll vesel in ona njega tudi. Sta se ves čas cartala in se drug drugemu smejala user posted image
Je sicer še malo  boga, ampak glavno da je najhuje mimo in je doma. Je pa zelo pozitivno sprejela bolnico. Se je počutla kot na počitnicah in tudi vsakemu reče, da je bilo fajn v bolnici user posted image . Sem jo sicer tako pripravila, pri prihodo v bolnico, da gre na počitnice.
Tudi Anžetovo stanje je boljše.

Z Anžetom sva danes začela uvajanje goste hrane. Bom kar podobno delala, kot sem pri Manci. Sem pisala dnevnik in imam tudi napisano vse kaj je kdaj jedla in kako sem ji pripravljala user posted image .
Danes je bil na jedilniku jabolčni sok. Sveže iztisnjen sok domače jabolke. Ni bil nevem kako navdušen se je pa še kar stegoval po žlički in je zgledalo, da bi še. Za danes je bilo dobolj nekaj žličk (večina je šlo tako in tako mimo in iz ust user posted image ).

V torek mu je končno uspel obrat iz hrbta na trebuh in to pri pediatrinji user posted image . Sedaj se pa nonstop obrača in se kotali. Včasih ga že razjezi. Na previjalni pa ga jaz komaj lovim user posted image .

Full ponavlja. Poleg tega da zna dati lupčka, je začel poskušati žvižgati. Mu  je danes moja mama žvižgala in se je tako zraven pačo in pihal, da smo se mu vsi režali user posted image .
Vsak dan je bolj zanimiv user posted image .
Ampak pri uspavanju pa ni smešen user posted image . Zadnje dneve ga sploh ne morem uspavati. Včeraj sem ga tri ure uspavala pa ni šlo. Pol pa pride ati in mali v minuti zaspi. Tudi danes je tako, mani se samo nekaj upira in jamra, pri atiju pa zaspi takoj oz. dosti prej kot pri meni.

grem malo pred tv, sem sama z otrokoma, je ati šel z dvema prijatljema malo ven - po zelo zelo dolgem času user posted image

lahko noč

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 21:23:42   
sesil
moj ima tudi nalogo da jo spravi spat. mama naredi svoje - jo nahrani - pol pa gre in jo ni več . sej naša tudi hitro zaspi zvečer. podnevi pa večinoma zaspi na joški.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 21:24:33   
sesil
a se vse stiskate pri svojih dragih. ah, grem še jaz.
lahko noč

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 21:40:39   
CatJa
Čer!

Se bom samo tolk javila, da veste, da sem še živa user posted image  Priznam, da sem zadnje večere tako utrujena (ne vem od česa), da se mi še pisat ne da. Običajno zaspim kar po pravljici z Janom, potem pa me moj stera v posteljo.

Marki je priden (kolkertolk), jutri mu bom namesto jabolčnega soka dala kaki, ki sem ga danes zjutraj dobila na tržnici. Je tak fajni, da bi mi bilo škoda, da zamudi sezono kakija.

Danes smo spet bili na kostanjevem pikniku in mulčka sta padla v komo, ko smo prišli domov. No, saj nas je tud fajn prezeblo user posted image

Edino to bi še rekla; sem prebrala, kaj se je zgodilo miški od edinaos; lahko da je vdihnila kak prah od čaja, lahko da se ji je nabralo veliko sline, pa je ni mogla ne pogoltnit ne izpljunit, HB da se je srečno končalo. Odkar je imel Mark tiste akcije zaradi refluksa ga nikjer z ničemer ne puščam brez nadzora. Enkrat sem dobila brošuro z naslovom Preprečujmo poškodbe pri otrocih in ne moreš verjet, kakšne nesreče se lahko zgodijo, če tega ne doživiš (ali prebereš). Skratka ne dajajte jim igrač ali pač karkoli, kar lahko odgriznejo (gumbi, našite učke na medvedkih, punčkah,...), odtrgajo (trakovi), sploh pri igračah je treba pazit kako dolgo vrvico imajo prišito, da se ne zapletejo z njo itd. Sploh pa jim ne dajajte cajtng, če ne sedite ravno z njimi, ko jih mečka, trga,.... Te barve so izredno strupene!


Tako, sem malo zatežila, zdaj lahko grem pa spat user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 21:42:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

a se vse stiskate pri svojih dragih. ah, grem še jaz.
lahko noč


ah ne še, si moram še lase umiti in posušiti

želim ti noč z čim manj prebujanjauser posted image

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 21:44:37   
Estrella*
bobika: o, to je pa vesela novica. Lepo, da se je Manca pozitivno odzvala na bivanje v bolnici, je prec vse lažjeuser posted image Pa še en velik user posted image user posted image user posted image  za tvojega akrobata in zabavljača. A sta sedaj redno na pumpici al kako?Kaj mu pa daješ; ventolin, flixotide...??

sesil: jaz se ne stiskam pri svojem in se tudi ne bomuser posted image sem preveč jezna nanjuser posted image . Jaz pišem dnevnik prekrškov in spodaj piše pamti pa vratiuser posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 21:46:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Edino to bi še rekla; sem prebrala, kaj se je zgodilo miški od edinaos; lahko da je vdihnila kak prah od čaja, lahko da se ji je nabralo veliko sline, pa je ni mogla ne pogoltnit ne izpljunit, HB da se je srečno končalo. Odkar je imel Mark tiste akcije zaradi refluksa ga nikjer z ničemer ne puščam brez nadzora. Enkrat sem dobila brošuro z naslovom Preprečujmo poškodbe pri otrocih in ne moreš verjet, kakšne nesreče se lahko zgodijo, če tega ne doživiš (ali prebereš). Skratka ne dajajte jim igrač ali pač karkoli, kar lahko odgriznejo (gumbi, našite učke na medvedkih, punčkah,...), odtrgajo (trakovi), sploh pri igračah je treba pazit kako dolgo vrvico imajo prišito, da se ne zapletejo z njo itd. Sploh pa jim ne dajajte cajtng, če ne sedite ravno z njimi, ko jih mečka, trga,.... Te barve so izredno strupene!


Tako, sem malo zatežila, zdaj lahko grem pa spat user posted image


user posted image moja miška je tudi od včeraj dalje pod mojim strogim nadzorom, tudi ko se igra, ja imaš prov te igrače tudi če piše od 3 meseca naprej znajo biti izredno nevarne.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 21:48:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

sesil: jaz se ne stiskam pri svojem in se tudi ne bomuser posted image sem preveč jezna nanjuser posted image . Jaz pišem dnevnik prekrškov in spodaj piše pamti pa vratiuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a še kar ne misli pridit z žurke??
A je pozabil, da ga doma čakata dva otrokauser posted image


(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 21:50:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Pri nas delajo fasadouser posted image user posted image user posted image  Naslednji teden naj bi bilo vse fertig.

nina7: za iz IKEE ni panike, lahko prevzameš naročeno vse v Domžalah in ti ni potrebno k namuser posted image He hehehehehhe , kaj pa sedaj imaš kak nov izgovor?????



He he pol pa res najbolš da drug tedn pridm.


itak, da moraš pritiuser posted image jaz sem tudi podlegla vašim ukazomuser posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 21:52:14   
Anonimen
opsss samogovoriuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 22:09:11   
Estrella*
edina, nimaš samogovorov, sam men net zaj....in mi je že 2x sfrižl postuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 22:10:02   
špelin@
Ej, midva z user posted image  sva si danes na hitrico privoščila kinooooooo user posted image  Sicer v domačem kraju in je samo moja mami za slabi dve urici "vskočila", ampak je bilo luštno.
 
bobika, super, da sta tvoja sončka bolje, sem veliko mislila na vas user posted image
 
Estrella*, huuuuude gate user posted image  Sem najprej mislila, da si to zase kupila user posted image
 
katy82, sem videla, da se je Doll spotaknila ob mene. Ne gre toliko za temo, ki sem jo odprla, kot za dejstvo, da sva se na eni drugi temi spičili in me zdaj očitno organsko ne prenaša, pa se je odločila sr.at za brezveze user posted image  Ne bom smetila tiste teme, zato tule odgovarjam, če bo madam vohunila: "Doll, ne, tega se nismo učili pri klasični šoferski prvi pomoči. Oživljanje dojenčka se v določenih kritičnih momentih bistveno razlikuje od oživljanja odraslih. Če tebi tema ni koristna, stavim, da drugim 99% ljudi bo. Obstajajo tečaji teh specifik, ki jih organizira Društvo za srce. Toplo vabljena."
 
ok, več ne morem komentirat, ker mi že oči skup lezejo, ampak preden se grem umit in spat še čakam, da user posted image  prinese kebab user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
18.10.2008 22:31:09   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


Estrella*, huuuuude gate user posted image  Sem najprej mislila, da si to zase kupila user posted image  

 


user posted image user posted image user posted image ja taje pa dobra, kam naj jih pa nabijem???Na nos bi še šle. Počak ti mal, ko se Estralla mal k seb sprav, bo pa možiček tud zame kaj takega kupoval.
 
user posted image user posted image user posted image za kino, mi2 greva med počitncam, ko se bosta mulca merkala pr kolegic

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
19.10.2008 8:29:41   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Za nami je ena totalno grozna noč user posted image  Mali je spet kašljal kot zmešan, poleg tega od pol dveh do treh in od štirih do šestih ni hotel spati user posted image user posted image user posted image  Široko odprte oči!!!!!
 
Za prijeten začetek dneva vam ponujam tole:
user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
19.10.2008 8:32:04   
Anonimen
Dobro jutro,

mi že pijemo vročo kavico, prav paše na tem mrazu.

špelin@ ne sekiraj se in še enkrat najlepša hvala za vse napisano o oživljanju dojenčkovuser posted image user posted image kaj sta pa šla gledat??

estrella: na nos jauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
19.10.2008 8:33:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dobro jutro user posted image
 
Za nami je ena totalno grozna noč user posted image  Mali je spet kašljal kot zmešan, poleg tega od pol dveh do treh in od štirih do šestih ni hotel spati user posted image user posted image user posted image  Široko odprte oči!!!!!
 
Za prijeten začetek dneva vam ponujam tole:
user posted image


mjamiiii rogljičuser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
19.10.2008 8:46:39   
Estrella*
jutro babnce!
 
Za nami je krasna noč, spala od 21-8h , tud črhnila niuser posted image user posted image user posted image 11h v kosu, to mi delaj Alja, če že papaš neuser posted image
 
edina: ma ne da si že s sprehoda???Pr nas je Matej že začel odplaćevati včerajšnji dolguser posted image Jaz grem v Logatec in delam danes kar mi je voljauser posted image Malo sem podojila in previla, sedaj grem pav lajffffffff.
 
špelin@: joj mali Gregorček, kako, da se ne pocajtauser posted image A sta ta veliki piki imeli tudi kdaj podobne težave?? So pa s temi tako zvanimi bronhitisi velike težave, ker se zanjo vleči in vleči.  Men so celo predlagal, naj se preselim, ker Medvode so meka za pljučne bolezniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
19.10.2008 9:13:07   
tilči
user posted image user posted image user posted image user posted image       user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image     user posted image         user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Gregorju, Omarju, Evi in seveda mojemu srčku 
  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
19.10.2008 9:13:08   
Čmrlika
Dobro jutro!
evo, sem vas našla ! user posted image  za tretji del...pa brat nimam časa, user posted image  . dragi mi je skuhal kavico, Pijuckam počasi...Taja aja, on pa gleda formulo, jaz pa hitro zviz na RR user posted image .

Danes moja user posted image Taja praznuje pol svečke! user posted image  Joj kako čas beži, pol leta je okrog.


< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 19.10.2008 9:14:32 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
19.10.2008 9:13:21   
Estrella*
CatJa: mislim, da si ti pisala o kakiju? Kako si ga ponudila, počakala, da se omedi al kako??Jaz ga ne jem in nimam pojma kako ga datiuser posted image Kupila sem ga, pa je še trd.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
19.10.2008 9:17:04   
Čmrlika
user posted image Draga najina princeska, ati in mami ti želiva vse najlepše za pol leta user posted image in ti poveva, tako kot čisto vsak dan, da te imava najrajši na svetu!user posted image
 
user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Majski hroščki 2008 - 3.del
19.10.2008 9:17:54   
tilči
user posted image user posted image user posted image user posted image   vse naj naj za 6. mesecev

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?