|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moralni maček
19.10.2008 17:10:44   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: rija

hja, pa ne bi bilo od škode, da si sodelavka obuje fajn špičake, pa našutira v rit svojega deda, da se takole vlači z njenimi sodelavkami.....ni samo punca kriva....user posted image


Itak, da ni. Ampak ona je tista, ki da v naslov moralnega mačka, po drugi strani pa je prav zadovoljna s tem kar je naredila. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: moralni maček
19.10.2008 17:11:26   
rija
a misliš, da je frajer jako trpel med "aktom"user posted image   in najverjetneje ga ni na RRuser posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: moralni maček
19.10.2008 17:14:00   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: rija

a misliš, da je frajer jako trpel med "aktom"user posted image   in najverjetneje ga ni na RRuser posted image user posted image


A ti misliš, da tega frajerja zagovarjam?  Ej, če bi to bil moj, bi mu verjetno tudi malo organ prikrojila. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: moralni maček
19.10.2008 17:18:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Veš kaj, prav nesramna si, da si se spečala s poročenim moškim. Sej ne da njega branim on je tudi kreten, ampak ti si vedela da ima ženo, in ta žena je tvoja sodelavka, s katero preiživiš vsak dan 8 ur.
Ej, res kokoška si in tebi se to zdi fajn. Praviš da je bil dober seks, mogoče pa ti nisi že dolgo seksala, pa ti je bil tudi ta dober. Bodi sedaj faca, pa stopi do sodelavke in ji to povej. Me zanima njen odziv. Upam, da dobiš eno na gobec.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
JAZ bi te pretepla .....takšne kot si ti naredijo velik problemov eni srečni družini.user posted image user posted image user posted image

No pa upam vsaj da ti je piz** zdaj zadovoljna , ker če nisi sposobna najdit enega ne poročena , te sigurno nobedenm ne mara ....


Upam tudi da se gdaj, ko boš srečno poročena tudi tebi to zgodi .user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: moralni maček
19.10.2008 17:21:15   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

IZVIRNO SPOROČILO: rija

a misliš, da je frajer jako trpel med "aktom"user posted image   in najverjetneje ga ni na RRuser posted image user posted image


A ti misliš, da tega frajerja zagovarjam?  Ej, če bi to bil moj, bi mu verjetno tudi malo organ prikrojila. user posted image




verjamemuser posted image  se bojim, da bi postal pi*** user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: moralni maček
19.10.2008 17:27:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Danes imam moralnega mačka.Imeli smo zabavo in sem pristala z sodelavkinim možem v postli,no v avtu!Zdej pa vem,zakaj pride vsak dan nasmejana v službo.Jst bi tud.


in kaj zdaj? zakaj mormo mi to vedet user posted image


Da smo ji fovsuser posted image .
Vse se vraca,vse se placa.
Za vsako rit je palica,tudi zate.Pa ne mesna.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: moralni maček
19.10.2008 18:08:32   
Martina27
Sam včasih me je resnično bit sram ženskauser posted image
Da ti je kaj takšnega v ponosuser posted image ...ti pa si ena, raje te ne bom imenovala....
Prav želim ti, da ta sodelavka zve za to, pa da ti naredi tako sramoto, da se še niti pod Anonimna ne boš več podpisovala.... nesramnost pa taka....

Če si še tak korajžna da to napišeš, potem še bodi frajerka, pa se vpiši s tapravim nickom.....

Tebe pa njega bi naterala....mater vama pokvarjeno.....user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
19.10.2008 18:10:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: moralni maček
19.10.2008 18:18:53   
Anonimen
Prvič v življenju srečam(oz.berem) človeka, ki se hvali s svojo lastno nesposobnostjo.
Resno ne štekam zakaj bi si kdo ploskal ker je nesposoben si poiskat normalnega, nelažljivga, nepokvarjenga, samskega, z normalno samoyavestjo, enga k si ne rabi svoj ego pumpat pa jajca praznit na eni ženini sodelavki k hodi nezadovoljena po svetu in bi očitno naskočia vse kar hodi in lazi. Moreš bit pa res na dnu da maš za dosežek da te je en bebec povaljaluser posted image . Veš koliko ženskam se to da jih bebo pumpa vsak dan dogaja(enim celo večkratuser posted image )? Kam pa pridemo da se vsaka s tem hvaliuser posted image . Saj neb blo placa za ljudji k majo celo probleme k niso povezani z njihovim prepihom v glavi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: moralni maček
19.10.2008 19:09:15   
Anonimen
Tukaj dedec nima nobene veze(da ni sama kriva...)ker ni on odprl teme in se hvalil.
Anonimna,ce si ze tako pogumna, beri potrebna,da se dajes dol s sodelavkinim mozem,se na forumu hvalis...ji jutri to tudi povej.Kaj pa je to takega,ce njen moz pomaga se eni nepoteseni,nesposobni poiskati samskega tipa.Saj je naredil samo dobro delo.


(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: moralni maček
19.10.2008 19:32:52   
Kerensa*
Moralni maček?... hmmm... jaz se pa še vedno sprašujem, če slučajno osvajam moža od kakšne RR-ovke... pa še vedno nisem ugotovila. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: moralni maček
19.10.2008 19:46:25   
Anonimen
Saj tudi živali ne komplicirajo prav dosti okrog tega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: moralni maček
19.10.2008 19:46:53   
Anonimen
Prvo kar je,sama nimam otrok(vem,kaj boste rekli-hvalabogu,da jih nimam,ker si jih ne zaslužim).Drugo,nisem poročena,tako,da pr men ne more noben trpet.J.E.B.E. se mi pa za take,ki varajo svoje partnerje.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: moralni maček
19.10.2008 19:47:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Saj tudi živali ne komplicirajo prav dosti okrog tega.
Anonimna, živali imajo red. Ljudje pa na žalost ne. Nekateri bi poje**** še muho v trku.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: moralni maček
19.10.2008 19:52:39   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Saj tudi živali ne komplicirajo prav dosti okrog tega.
Anonimna, živali imajo red. Ljudje pa na žalost ne. Nekateri bi poje**** še muho v trku.

No, post ni bil mišljen kot kompliment ali zagovarjanje....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: moralni maček
19.10.2008 19:53:42   
Anonimen
ok. user posted image Hvala Primoža

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: moralni maček
19.10.2008 20:00:42   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Ja,res mi ni žal.Pa res je tudi,da sem ji zelo fauš,ker ima tok doberga deca.Upam,da ni bilo zadnjič.Obžalovanje-kaj pa je to?Sam malček sramu sem zjutraj občutla,nič druga.Pa še to je minilo.


Ne rabiš ji nič bit favš, ker je očitno pokazal, da zna bit nezvest. Če bi bil tvoj partner - bi bila vesela, da to počne?



Ja tole se vprašaj.Kako bi bilo tebi.Takega si jaz ne želim, enim pa je pač sex vseuser posted image

Lahko rečem edino da si podla ženskauser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: moralni maček
19.10.2008 20:02:21   
Kerensa*
Če se izognem komentiranju samega dejanja... jaz pa mislim, da je to ženska, ki ima rada dober seks... in tukaj ni nič podlega... podel je tip, ki je prevaral svojo ženo.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: moralni maček
19.10.2008 20:05:29   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če se izognem komentiranju samega dejanja... jaz pa mislim, da je to ženska, ki ima rada dober seks... in tukaj ni nič podlega... podel je tip, ki je prevaral svojo ženo.


Aja, a ti že v naprej veš da bo s poročenim moškim dober sexuser posted image in potem bi še tole tako ponosno povedala na RRuser posted image .O tipu pa ne bi ker  ni bilo prvič ,sem prepričana

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: moralni maček
19.10.2008 20:07:53   
Kerensa*
Jaz nimam pojma, kakšen je seks s katerimkoli moškim, dokler z njim dejansko ne seksam... lahko samo upam, da bo dober, če tipa res želim kresniti. user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: moralni maček
19.10.2008 20:08:46   
Anonimen
ma ljudje božji,pa zakaj naj bi bla ženska v tem primeru krivauser posted image
kriv je moški,ker je varal.če bi hotel bit svoji ženski zvest,bi ji bil,pa če ga osvaja na stotine žensk.Ona je itak napisala,da je sama in če ji uspe takega labilnega moškega v posteljo dobit-hvalabogu.
Npr.če bi jaz,ko sem poročena že leta šla z enim samskim tipom sexat.Kdo bi bil kriv  v tem primeru?Sigurno ne on,ker bi me osvajal,ker bi kao vedel,da imam družino.Samo jaz bi bila v tem primeru kriva.

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: moralni maček
19.10.2008 20:10:08   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz nimam pojma, kakšen je seks s katerimkoli moškim, dokler z njim dejansko ne seksam... lahko samo upam, da bo dober, če tipa res želim kresniti. user posted image


A ti jih kar kresašuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: moralni maček
19.10.2008 20:10:57   
Kerensa*
Večina žensk ne razume tega... vidijo samo tekmovalnost med ženskami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: moralni maček
19.10.2008 20:11:31   
Anonimen
Če  ne bi bila zato, jo ne bi naskočil.Kriva sta oba.Zmeraj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: moralni maček
19.10.2008 20:11:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
A ti jih kar kresašuser posted image user posted image user posted image

Sorry... pogovorni izraz v mojem okolju user posted image .

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?