|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moralni maček
19.10.2008 20:12:46   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ma ljudje božji,pa zakaj naj bi bla ženska v tem primeru krivauser posted image
kriv je moški,ker je varal.če bi hotel bit svoji ženski zvest,bi ji bil,pa če ga osvaja na stotine žensk.Ona je itak napisala,da je sama in če ji uspe takega labilnega moškega v posteljo dobit-hvalabogu.
Npr.če bi jaz,ko sem poročena že leta šla z enim samskim tipom sexat.Kdo bi bil kriv  v tem primeru?Sigurno ne on,ker bi me osvajal,ker bi kao vedel,da imam družino.Samo jaz bi bila v tem primeru kriva.


Poznaš njegovo ženo in tebi je to normalna in nič kriva ženska.Ah se vidi ,da sem imela malo preveč časa in sem zašla sem na to temouser posted image .Lepo razglabljajte ampak zame resnično tole ni INuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: moralni maček
19.10.2008 21:00:35   
abc100
Če mož prevara ženo, je kriva tista ženska, ker se je po  njemu obešala in ga je zapeljala. Pa še žena ga verjetno doma ni zadovoljila. Moški ni nič kriv. Če pa žena prevara moža, je pa največja ****, pa četudi tisti moški ve, da ima družino. V vsakem primeru je kriva ženska. user posted image user posted image

Kriv je tisti, ki vara partnerja, pa čeprav vsi vejo, da je v vezi. Na njemu je, da reče ne.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: moralni maček
19.10.2008 21:23:14   
FLASK_A
Če ima dedec svojo žensko, nima kej s svojim orodjem okol mahat. Pa nej se punca, ki ga hoče na glavo postavi pa do nazga sleče, mora vedet da se žene ne prevara. Če se je zaljubil, se to pove in mogoče nekako razreši, vara pa se ne. (isto velja obratno seveda)

Jaz bi ženske, ki rinejo v poročene moške zavestno, najraj kr zadavla. Sam dedcu, ki pa prevara in podleže sexu... Uh, to bi se kar bliskalo, tako bi ga nakurla! Povej mi, pejt drugam pa sexi, ampak ne varaj!!!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: moralni maček
19.10.2008 22:23:50   
tweed
Naj še jaz pristavim piskrček...
Kakorkoli se vzame, je kriv moški... Tudi v tem primeru user posted image .

Tudi meni se poraja edino vprašanje, zakaj je to na tem forumu? Morale anonimna itak ne pozna, torej ne more imeti mačka iz te domene. Obžaluje tudi ne. Pa še večkrat bo to naredila. In čemu potrebuje našo pomočuser posted image
LP

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: moralni maček
19.10.2008 23:03:10   
enkratna
IZVIRNO SPOROČILO: tweed In čemu potrebuje našo pomočuser posted image


Saj je ne. Punca se je hotela samo malo pohvaliti, da je dobr seksala. In ker tega ne sme povedati vesoljnemu svetu (v reali), smo mi virtualni vesoljni svet dovolj dobri.

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: moralni maček
19.10.2008 23:09:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: enkratna

IZVIRNO SPOROČILO: tweed In čemu potrebuje našo pomočuser posted image


Saj je ne. Punca se je hotela samo malo pohvaliti, da je dobr seksala. In ker tega ne sme povedati vesoljnemu svetu (v reali), smo mi virtualni vesoljni svet dovolj dobri.



Cudno,da ni dala kar na DIPO.

(odgovor članu enkratna)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: moralni maček
19.10.2008 23:37:33   
Tende
Sam res....
No, vsak ima svoj hobi. Ampak taki hobiji mi niso všeč, bom še naprej zbirala znamke...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: moralni maček
20.10.2008 3:40:11   
Kerensa*
Jaz imam celo kolekcijo tistih od slovenske osamosvojitve... sem jih včasih zbirala, zdaj me pa ne gane več kaj pretirano... prodam, z albumom vred. user posted image

(odgovor članu Tende)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: moralni maček
20.10.2008 8:10:46   
sinnerka
mogoče pa je mislila da ma njena mačka moralo?user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: moralni maček
20.10.2008 8:33:58   
Anonimen
To govorite zato,ker vas še nikol noben ni dober posexal.Sama faušija vas je.

(odgovor članu sinnerka)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: moralni maček
20.10.2008 8:53:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

To govorite zato,ker vas še nikol noben ni dober posexal.Sama faušija vas je.


ne vem kak moraš to napisat mogoče a si probala vse moške ki so poročeni da to veš al kaj mojga sigurno nis in ga tud ne boš, ker te še povohal nav, ker me ima rad jz pa njega, in se zaveda da ima doma ženo in otroka 2 pa pričakuje. vem pa da te niti povohal nebi ker se mu je že ena ponujala pa jo je poslal nekam v tri k...

jz da ti bi bla fovš še na misu mi ne pride da bi se spustila na tvojo nizkotno raven

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: moralni maček
20.10.2008 9:04:09   
uwaga
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

To govorite zato,ker vas še nikol noben ni dober posexal.Sama faušija vas je.


No no, pa saj ni treba zdaj jokat.
Naredla si predstavo, aplavza ni, kritike so slabe...
Naj ti bo šola, da se z vsako bedarijo pa tudi ni treba hvalit in na velik zvon obešat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: moralni maček
20.10.2008 9:05:39   
Kerensa*
Zanimivo je pa tudi to, da so ravno tiste ženske, ki trdijo, da jih ima partner rad in da nikoli ne bi seksal z drugo, prve prevarane... hmmm. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: moralni maček
20.10.2008 9:22:28   
Anonimen
Saj se ne jočem,VESELA SEMMMMMMMMMMMM!!!!!Kljub temu,da me je večina popljuvala.Za svojga pa ne bodi tako sigurna,nikoli ne veš,kje se mu bo kakšna okrog vratu obesla,pa ne bo mogel reči NE!!!

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: moralni maček
20.10.2008 9:23:58   
Kerensa*
A to je bilo meni namenjeno al' si me samo kliknila kot zadnjo?... če je bilo zame... za svojega se ne bojim... imava dogovor, skregan z vsako logiko in moralo večine RR-ovk. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: moralni maček
20.10.2008 9:26:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Zanimivo je pa tudi to, da so ravno tiste ženske, ki trdijo, da jih ima partner rad in da nikoli ne bi seksal z drugo, prve prevarane... hmmm. user posted image


Kerensa če misliš s tem mene jz poznam mojega ti ga ne in vem da me ima rad pa tud prevaral me ne bo  ker ni tak.

vem pa tud zato ker se mu je že ena neki nastavlala pa jo je poslal v tri k... pa tud povedal mi je lahk bi bil tih tko si pa vse poveva dobre stvari in slabe sproti rešujeva.

pa brez zamere sam ne morš ti o mojemu govort al me bo al me ne bo kokr jz ne morm o tvojemu ker ga ne poznam.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: moralni maček
20.10.2008 9:29:47   
Anonimen
KERENSA-ne ni bilo to tebi namenjeno.Sory,ker sem pr teb kliknla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: moralni maček
20.10.2008 9:30:08   
Kerensa*
Nič nisem rekla/napisala konkretno zate in za tvojega partnerja, ampak sem rekla/napisala čisto na splošno - da to, da ima moški rad žensko (oz. trdi, da jo ima), še ni pogoj/garancija za (spolno) zvestobo... jaz ti rade volje verjamem, da te ima rad (in ti njega) in čeprav vaju ne poznam, lahko upam, da bo to trajalo (da imata toliko morale, če ne drugega), ampak po drugi strani je pa (za oba) dobro, da se zavedata, da nič ni večno in da to, da je odpikal eno, ne pomeni tudi, da bo odpikal vse... srcu se namreč ne da ukazovati in nobene garancije ni, da se ne bo kdaj zaljubil v drugo... razumeš bistvo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: moralni maček
20.10.2008 9:34:40   
Anonimen
te razumem kaj hoč povedat sam vem da ni vse večno da lahko z leti marsikaj pride vmes sam jz mu zaupam in on men ker si vse poveva pa če je tud slabo se s tem sproti soočiva. če pa dam za kerga roko v ogenj je pa to on ker ne poznam bolšega človeka kot je on, vsaj zame, mi nič ne manjka pri njem.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: moralni maček
20.10.2008 9:35:55   
Kerensa*
Naredi, kar lahko, da bo to, kar imaš, trajalo... kajti imeti takega pezdeta, kakor je ta, ki je nategnil avtorico posta - to je pa podn.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: moralni maček
20.10.2008 9:36:07   
Anonimen
Ne hval ga tolk,da se ne boš kmal jokala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: moralni maček
20.10.2008 9:37:33   
Kerensa*
Ajde, anonimna, ti pa tudi počasi daj mir... nikar ne misli, da če te je nategnil eden, da te bodo pa vsi... tako zelo dobra pa spet nisi, pa četudi si kopija Claudia Schiffer... verjemi, da še obstajajo moški, ki ne razmišljajo samo s spodnjo glavo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: moralni maček
20.10.2008 9:44:32   
Anonimen
Terazumemjavsemašprovkarsinapisalaampakvprašanjepaječetebomubogala.Upam,da si se malo namatrala.No,tole je pa letelo na tebe.UPS?

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: moralni maček
20.10.2008 9:49:46   
Anonimen
Kaj se vam pa spet tukaj dogaja?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: moralni maček
20.10.2008 9:52:28   
devo
No, zdej pa moram še jaz eno rečt. Ugotavljam, da večina obsoja in take stvari, ki se nam dogajajo vsem. Je pa tega ogromno.
Amapk to je vendar naš nacionalni šport dragi RR-evci in RR-jevke user posted image .

Anomimna jaz ti pa privoščim in če bi bla moja žena, še toliko bolj - če te že sam nisem tolk dobr napiču te naj pa vsaj naslednji user posted image .
Kaj boš pa iz tega potegnila na koncu, pa počak in boš vidla user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?