|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moralni maček
20.10.2008 20:19:35   
tanikaa
Saj, čisto enostavno je sodit dejanja drugih. Ampak ali mogoče veste, kaj vam prinaša jutri? Lahko date roko v ogenj, da se kaj takega vam ne more nikoli zgoditi? Jaz ne dam. Ker sem že tisočkrat rekla, jaz pa tega ne bom/ meni pa se to ne more zgoditi, pa sem že velikokrat pojedla zarečen kruh. Tak da sem pri obsojanju drugih zelo previdna. In isto priporočam tudi vam. Ali pa vsaj to, da ostanete na nivoju in se izogibate neprimernim žaljivkam.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: moralni maček
20.10.2008 20:22:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Saj, čisto enostavno je sodit dejanja drugih. Ampak ali mogoče veste, kaj vam prinaša jutri? Lahko date roko v ogenj, da se kaj takega vam ne more nikoli zgoditi? Jaz ne dam. Ker sem že tisočkrat rekla, jaz pa tega ne bom/ meni pa se to ne more zgoditi, pa sem že velikokrat pojedla zarečen kruh. Tak da sem pri obsojanju drugih zelo previdna. In isto priporočam tudi vam. Ali pa vsaj to, da ostanete na nivoju in se izogibate neprimernim žaljivkam.
Ja,res se lahko vsakemu zgodi.Ampak zmeraj sta kriva oba.
Da pa se tukaj gor zmerja s ****mi, pa res ni lepo.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: moralni maček
20.10.2008 21:21:37   
Anonimen
Hahahahahahvsejelaž.ressemsivseizmislilajojtakojzagrabtekost.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: moralni maček
20.10.2008 21:22:49   
rija
in kaj imaš od tega, da se nateguješuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: moralni maček
20.10.2008 21:28:24   
Anonimen
RR team bi moral razkriti tole anonimno.user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: moralni maček
20.10.2008 21:36:44   
tanjusi
Hahahahahahvsejelaž.ressemsivseizmislilajojtakojzagrabtekost.

ja al pa te je res slaba vest zagrabla pa zdaj vse zanikaš


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: moralni maček
20.10.2008 21:37:30   
Anonimen
RR team bi moral razkriti tole anonimno


Ni slaba ideja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: moralni maček
20.10.2008 21:37:55   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

RR team bi moral razkriti tole anonimno.user posted image


kar naj ostane anonimnauser posted image

me sploh ne zanimajo anonimne ****ačiceuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: moralni maček
20.10.2008 21:46:58   
Anonimen
Lahko me razkrije,sam nevem,koga sem žalila,oziroma komu sem kaj naredila?Nobenga nisem zmerjala z grdimi besedami(nekateri mene so).Sicer je pa ta forum namenjen takim debatam,in predno sem napisala svoj prvi post,sem se zavedala posledic.Tako da,če mislite da me je strah se pošteno motite.Debata je z moje strani zaključena,vi pa kr ugotavljajte kdo sem,me sploh ne zanima.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: moralni maček
21.10.2008 0:28:30   
rija
hmmmmmm.....me je zdajle k razmišljanju spodbudila tale nadaljevanka na pop tv....
one ženske...

torej zadeva je obratna: ženska, poročena, mati, se da dol z enim fajn tipčkom.....itak, da je ****, vlačuga....kaj vem kaj še vse...tipček nič kriv, saj ga je naskočila izkušena polagalka.....on je samo podržal mašino, užival, bil očitno izkoriščen....

vedno, vedno je kriva ŽENSKA. že od raja naprej....

torej razmišljam....zakaj si ženske privoščimo, se sovražimo, bi si spraskale oči, tudi v primerih, ki se nas niti ne tičejo....zakaj nismo kot moški, ko v takih trenutkih podržijo s svojo raso?



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: moralni maček
21.10.2008 0:45:50   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Terazumemjavsemašprovkarsinapisalaampakvprašanjepaječetebomubogala.Upam,da si se malo namatrala.No,tole je pa letelo na tebe.UPS?

Upam, da ti je jasno vsaj to, da mi je popolnoma vseeno, ali boš ti mene "ubogala" ali ne... kajti sodeč po vsem napisanem se pridružujem mnenju tistih, ki trdijo, da si bila prvič v življenju pošteno pof*kana in da se ti je posledično malo odpeljalo, istočasno pa vseeno misliš, da si Boga prijela za jajca, ker si uspela med svoje noge spraviti sodelavkinega moža... zapomni si samo eno malenkost, punčka (ženska ti težko rečem) - samo za pof*kat si bila... za kaj več te očitno ni imel, pa čeprav ga kot ljubimca hvališ do nebes... si zadovoljna s tem, da si samo za pof*kat?... če si, se mi smiliš (pa čeprav sama obožujem dober seks)... če nisi, se pa zamisli nad sabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: moralni maček
21.10.2008 10:19:33   
Anonimen
Ja no prov zanimivo. KAkšen dec bi reku, a si jo dobr, a ti je dobr vlekla. Svaka čast ...
Ženske ste pa zanimive in napadete svojo vrsto kot hijene. Se prav pozna razmerje ... kolk žensk na moškega user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: moralni maček
21.10.2008 10:26:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja no prov zanimivo. KAkšen dec bi reku, a si jo dobr, a ti je dobr vlekla. Svaka čast ...
Ženske ste pa zanimive in napadete svojo vrsto kot hijene. Se prav pozna razmerje ... kolk žensk na moškega user posted image


Saj bi tud kkšna ženska to rekla.
Pa tud kar nekaj moških je k ne podpirajo varanja in neb nikol kaj tacga kar si napisala reklu, al pa spet sam jaz v čudnem svetu živim pa take poznam.

Aja, pa zato ker ma joške nisem še nikoli nikomur dala prav al pa mu ploskala. Mi je vseen al ma tička al joškice al pa oboje....če mi ni pogodu dejanje s katerim se javno hvali in pričakuje odgovore bom to tud javno napisala. Zato pa so forumiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: moralni maček
21.10.2008 11:23:01   
Anonimen
Vsekakor user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: moralni maček
21.10.2008 13:24:49   
ronja
torej razmišljam....zakaj si ženske privoščimo, se sovražimo, bi si spraskale oči, tudi v primerih, ki se nas niti ne tičejo....zakaj nismo kot moški, ko v takih trenutkih podržijo s svojo raso?


Mislim, da je to zato, ker se nekatere ženske tako zelo bojijo biti prevarane in prizadete, da sploh nočejo pomislit, da bi se to lahko zgodilo njim. In ker je zeloooo težko videt svoje napake, je najlažje rečt, da ga je nemarnica speljala. Ker če bi rekla, da je on kriv, bi to lahko pomenilo, da mu je pri njej nekaj manjkalo... Tega pa nobena noče slišat - jaz sem bila super, vse sem mu dala, on se pa k*** okoli... Je lažje, ker ti ni treba nič sebe spreminjat in si v svojih očeh še vedno 1A sa crticomuser posted image . Ali pa če je pač tak po karakterju, bi to pomenilo, da se je zmotila v presoji - ker se je pač s takim spustila v resen odnos. In to bi bila seveda spet katastrofa, ker ona se seveda ne more motitiuser posted image . On se je spremenil in postal popolnoma neodvisno od nje prasec, prej pa je bil zlat. In to samo zato, ker ga je ena anonimna osvajala.

Jaz v to ne verjamem, zato tudi vedno zagovarjam take punce. Če si želi punca dober seks, naj ga ima. Če ji ga priskrbi poročen moški, pa naj seksa s poročenim. Da ne bo seksala z mojim lubim, bom poskrbela sama, tako, da mu bo z mano najlepše. potem s pa lahko po trepalnicah meče, pa do nagega sleče pred njim, pa me ne skrbi prav nič.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: moralni maček
21.10.2008 13:31:28   
kalbo
KAkšen dec bi reku, a si jo dobr, a ti je dobr vlekla. Svaka čast ...


Odvisno od deca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: moralni maček
21.10.2008 13:32:25   
kalbo
Drugače je pa od nekoga žena za tapravga deca svetinja in to delajo samo pičkice od decov.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: moralni maček
21.10.2008 13:34:42   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

torej razmišljam....zakaj si ženske privoščimo, se sovražimo, bi si spraskale oči, tudi v primerih, ki se nas niti ne tičejo....zakaj nismo kot moški, ko v takih trenutkih podržijo s svojo raso?


Mislim, da je to zato, ker se nekatere ženske tako zelo bojijo biti prevarane in prizadete, da sploh nočejo pomislit, da bi se to lahko zgodilo njim. In ker je zeloooo težko videt svoje napake, je najlažje rečt, da ga je nemarnica speljala. Ker če bi rekla, da je on kriv, bi to lahko pomenilo, da mu je pri njej nekaj manjkalo... Tega pa nobena noče slišat - jaz sem bila super, vse sem mu dala, on se pa k*** okoli... Je lažje, ker ti ni treba nič sebe spreminjat in si v svojih očeh še vedno 1A sa crticomuser posted image . Ali pa če je pač tak po karakterju, bi to pomenilo, da se je zmotila v presoji - ker se je pač s takim spustila v resen odnos. In to bi bila seveda spet katastrofa, ker ona se seveda ne more motitiuser posted image . On se je spremenil in postal popolnoma neodvisno od nje prasec, prej pa je bil zlat. In to samo zato, ker ga je ena anonimna osvajala.

Jaz v to ne verjamem, zato tudi vedno zagovarjam take punce. Če si želi punca dober seks, naj ga ima. Če ji ga priskrbi poročen moški, pa naj seksa s poročenim. Da ne bo seksala z mojim lubim, bom poskrbela sama, tako, da mu bo z mano najlepše. potem s pa lahko po trepalnicah meče, pa do nagega sleče pred njim, pa me ne skrbi prav nič.




Bravo. Moje gledanje na to je popolnoma isto. S tem, da moram dodati tudi to, da enako velja tudi v obratni smeri.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: moralni maček
21.10.2008 13:42:27   
ronja
Moje gledanje na to je popolnoma isto. S tem, da moram dodati tudi to, da enako velja tudi v obratni smeri.

Hehe, itakuser posted image . Ja, po moje smo si punce, ki smo imele to srečo ali pa bile sposobne (kakor gledaš) dobit res dobre fante, nekak morale stvari tako zastavit, ker je punc, ki bi jih hotele čisto preveč, pa če bi se za vsako sekirala, ki ga lepo pogledauser posted image ... (hec, da dostikrat tega še vejo ne, vsaj moj lubi...) Dokler on nje ne, mi je čisto vseeno.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: moralni maček
21.10.2008 21:21:11   
tweed
user posted image  Jaz sem se najprej naučil naslednje stavke:
Gospa, res dober zgledate... A veste, danes sem pa preveč pojedel, pa mi je malo slabo... user posted image  Mislim, da bom bruhal... bljak (rigec, ne bruhiuser posted image ).... takoj se vrnem se je prijel za usta in odtekel na WC...
Doslej sem to uporabil točno 3x, pa nobena me ni počakala user posted image ...
LP

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: moralni maček
21.10.2008 23:42:34   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

user posted image  Jaz sem se najprej naučil naslednje stavke:
Gospa, res dober zgledate... A veste, danes sem pa preveč pojedel, pa mi je malo slabo... user posted image  Mislim, da bom bruhal... bljak (rigec, ne bruhiuser posted image ).... takoj se vrnem se je prijel za usta in odtekel na WC...
Doslej sem to uporabil točno 3x, pa nobena me ni počakala user posted image ...
LP


hehe, dobra fora...če jo bom kdaj slišala, bom že vedela, koliko je urauser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: moralni maček
22.10.2008 8:03:45   
Anonimen
Obe z sodelavko sva nasmejane.On zna,ni kej.

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: moralni maček
22.10.2008 8:21:08   
nanč
Obe z sodelavko sva nasmejane.On zna,ni kej.

Ona dobi vsak dan,ti si user posted image samo 1x!


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: moralni maček
22.10.2008 8:27:17   
Anonimen
Popolna zmota-sem bla tud včeraj nasmejana,pa danes sem tud,no,če bo danes sodelavka bomo vidli,ko popoldan prideva v službo!!!!

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: moralni maček
22.10.2008 8:28:53   
Anonimen
Sem rekla,da zaklučujem s to debato,ampak ne morem,ker se nonstop smejim vašim posrečenim komentarjem.No,zdej bo pa res dovolj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?