|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 8:50:29   
čebeli
Dobro jutro!

Tudi danes sem še vedno 2v1...pa sem zvečer začela štopat tiste popadke, pa je blo sam 1...Kako srčno si želim, da ti ne bi bili prav nič podobni tistemu pri menstri, ker bi vse lažje prenesla, kot pa tisto zoprno slabost...! Ja, potem bi rekla, da je rodit majka!user posted image

Danes imam spet obisk pri moji G-zadnjega to  nosečnost (čeprav imam trebuh tako visoko, da ene 14 dni še ziher ne bo nič). Pa kar ne vem, kaj bi ji prinesla pred Novim letom...no, bom že kako zalogo čokolade kje odkrila...user posted image

Aja, en kofetek za vsako sem pozabila...user posted image da se še malo pocartamo, preden gremo v rim...user posted image

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 4401
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 9:10:08   
tinca123
Dobro jutro!

Čestitke vsem novim mamicam!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo punce!!

Jaz sem tud še vedno 2v1. Me je nekaj šraufalo že v soboto, pa je hitro minilo. No včeraj se mi je zdelo, da mali nič ne brca - pa je vse nadoknadil zvečer pred spanjem. Še vedno čakam da mi čep ven pade. Sem šla prav gledat po literaturi kolk prej mi mora, pa hvala bogu lahko zadnji trenutek. Sem bila v skrbeh da bo za vedno ostal notri.....loluser posted image user posted image

Drugače se res dobro počutim - neverjetno dobro, da naju z mojim že skrbi da tole ne bo letos, saj poznava kar nekaj nosečnic pa na koncu je bilo kar hudo. Trebuh imam še vedno kar visoko, čeprav se je spustil ampak ne čisto dol.....no vsaj malo me sraufa vsake toliko.

En lep dan želim vsem!!

(odgovor članu čebeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4402
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 9:50:46   
Lyla
Jutro še od mene.
Tud jst sem še 2 v 1 in misim da bo tako ostalo do novega leta. Vsaj upam tako, no če nam že strelec ni ratal bi bilo lepo dočakat novo leto in potem it rodit - vsaj zame. Popoldne mam pregled pa mislim da itak ne bo nič novega ker itak samo srček posluša in nič drugega. Drug teden pa verjetno že pregled v P.
Jst sem se zdaj pomirila in le čakam kdaj bo.  Nič nisem več nestrpna in živčna kdaj bo, sem se prepustila občutkom.

(odgovor članu tinca123)
Neposredna povezava do sporočila: 4403
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 9:53:16   
Lyla
Pa še to sem pozabila ...


Čestitke vsem novim mamicam!!!!!!!!!!!!!       

(odgovor članu Lyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4404
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 10:36:47   
moonshine
Pozdravljene user posted image !

Najprej iskrena hvala čestitke! user posted image
Toliko, da se na hitro javim in povem, da sva z Zalo doma od četrtka in da spima,jema in se cartava na velikoooo! Porodno zgodbo vam napišem enkrat kasneje, ker še vedno malo težje sedim...me je naša "velikanka" precej namatrala user posted image ,ampak je bilo dejansko vse pozabljeno tisti trenutek,ko sem jo dobila na prsi.
Nazaj vas nisem brala,bom ko bom uspela...tako da le na kratko... Vsem novopečenim mamicam in očkom iskrene čestitke za user posted image .Veliko cartanja in veselih uric user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Za vse, ki še vedno čakate pa čimlažji porod in da boste kmalu zagledale svoje sončke.user posted image

Lep pozdrav in obilo sončka kjerkoli ste že!!!


(odgovor članu Lyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4405
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 10:44:21   
*nina*
čestitke vsem novim mamicamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ostalim pa dobro jutrouser posted image , tud mene je neki matralo zvečer uglavnem 4x na 20min me je zagrablo v križu in okoli trebuha,ki je postal zelo trd in bolečina se je stopnjevala...ni bilo pa nevem kako hudo, zanimivo mi je bilo, kk je bilo res na 20min...sam user posted image pol se je pa vse umirilouser posted image sem že mislila, da bo treba kak odpeketatuser posted image pa celo noč me je neki zvijalo, in rezultat je bil danes zjutraj v wcjuuser posted image

tudi jaz sem svojo včeraj bol malo čutila, pa sem klicala kolegico, ki mi je rekla, da je to normalno, da se nekateri zelo umirijo pred porodom, ker so že tako nizko, da se ne morejo več tako obračati, ampak sam še potisnejo rokico ali nogico ali ritko vn...men skoz rito kažeuser posted image imam pa jutri ctg pa bomo vidli ali bo kaj...

vam še popoldne kaj napišem, če bo kera za čvek prrajtuser posted image

(odgovor članu Lyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4406
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 11:56:40   
abi
Dober dan souser posted image , takole nekako izgleda moje premikanje:
user posted image

Jeeejjj, pri nas se tudi nič konkretnega še ne dogaja, zvečer kakšno špikanje tam spodaj, a se zadeva kmalu umiri. Očitno seuser posted image prav dobro počutijo - me pa čakamo in gruntamo......Stanovanje popadenano, darila zavita, torba za porodn. pripravljena.....v glavnem v  nizkem štartu :) 
Je pa fajn ker ni več dežja, pri nas je posvetilo celo sonce. Se človek takoj bolje počuti.





_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4407
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 12:21:31   
ellena
tud jaz (kakor čebeli) razmišljam o darilu moji G. Res se mi je strokovno in z vsem spoštovanje do mojih vprašanj, tegob, tečnob... posvetila in mi dajala moč, kadar mi je le ta pošla.

Razmišljam o kakšni posebni čokoladi, vstopnici za gledališče, knjigi... kaj bi še lahko. Kaj ste jim ve sploh kaj nosile. Mogoče niti ni treba, da ji kaj nosim? Videla sem tudi, da ji mamice nosijo fotografije od rojenih otrok in potem si jih tako lepo shranjuje...

Kaj pravite? Imate kakšno idejo za prodat?

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 4408
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 12:35:28   
nadya
Helouuser posted image

Sem iz pregleda iz P. Ctg ok, utripi ok, krivulja ki beleži popadke mi je ene dvakrat do 100 narasla, to je pa to. Naredila mi je vaginalni pregled, odprta sem 2-3cm, materničnega vratu skoraj ni več. Me je pa par minut masirala po mat.vratu, je rekla da zna to sprožit popadke user posted image .  Drugače ultrazvoka al pa amnioskopije mi pa niso delaluser posted image . Nič, jaz upam , da se bo dans-jutri začelo kej dogajat, drugače sem pa naročena v sredo spet na pregled.

Zdej grem pa kosilat, pol se pa tipkamo.

Glede darila za G pa ne vem. Jaz ne bom nič nosila saj mam G v leonišču in sem mela skoraj na vsakem pregledu drugega ginekologa. Bom raj babice v porodnišnici s kakšno sladkarijo razveselila user posted image

(odgovor članu ellena)
Neposredna povezava do sporočila: 4409
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 12:38:59   
abi
Ja, res bi bilo lepa gesta darilce za naše g. ki so tako skrbno vodile nosečnost.Tudi jaz razmišljam kaj podariti ali čokoladne zadeve ali mogoče kaj bolj unikatnega za spomin. Jaz ji bom najbrž nesla prvi pregled po porodu in seveda dodala slikco malega razgrajača.

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu ellena)
Neposredna povezava do sporočila: 4410
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 12:49:39   
abi
nadya , user posted image  tole ti pa kar malce dvigne pritisk a ne ? Pa 2-3 cm odprta pa možno popadki... Vprašanje če boš čakala do srede, zna bit prej user posted image . Če pa se user posted image  ne bo mudilo, se pa mogoče v sredo vidiva.Tudi jaz imam najprej ob 7-ih pregled pri g. pol me bo pa najbrž kar v P. napotila na sprožitev.user posted image Upam da nimajo več take gneče.
Ja, letos bodo božični prazniki pestri. user posted image

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 4411
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 14:25:46   
čebeli
Oj!

Tudi jaz sem nazaj s pregleda...nič novega. Črta s popadki ravna, otroček se premika, srček bije v mejah normale...ni me pa pregledala vaginalno (najbrž pri nas to gledajo sam v porodnišnici, preden gremo v porodno..) U glavnem, v sredo moram it v porodnišnico na pregled, potem bomo pa vidli kako in kaj...Ja, tole bojo res pestri prazniki.user posted image

Glede darilca pa mi ni uspelo nič prinest, ker so vse sladke zaloge pošle, sem ji pa zato dala mandarine, ki pa jih je bila zelo vesela...jih je precej napadla...user posted image

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 4412
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 15:06:23   
*nina*
vidim, da vas je veliko imelo pregled, no jaz ga imam pa jutri...sam mislim, da imam samo ctg in da ne bo vaginalnega pregleda...mene pa tako zanima kaj se kaj tam dol dogaja, ali če ima mala še dovolj plodovnice in ali posteljica še obratuje tako kot je treba....sej če posteljica ne bi več imela svoje funkcije ali bi bil kak znak za to?

(odgovor članu čebeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4413
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 15:36:48   
čebeli
*nina*, za plodovnico in posteljico bi ti mogli naredit uz, ne vaginalni pregled...znaki pa nimam pojma kakšni naj bi bili, če bi šlo kaj narobe...jaz pri sebi upam na najboljše in se ne sekiram, ker dokler mi mali miga, je vse ok.

Mene pa zanima, a moram kako paniko zganjat, če me dol tišči. Dons sploh nisem omenila na pregledu...bi bila fora, da bi kar precej odprta okol hodila...sam boli me pa nič (da bi imela kej popadkom podobnega) Edin, tam, kjer je ponavadi mehur in še nižje me grozno tišči...gravitacija delujeuser posted image Pol se pa dete še muvat začne, je pa res čudno zanimiv občutek...user posted image

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4414
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 15:57:50   
PikicaT
Jaz sem tudi danes iz pregleda - še zadnjega v nosečnostiuser posted image .

Otročiček v redu, srček bije, plodovnice ni več zelo veliko, je pa še vedno bolj mali. No, in tako sem v soboto (27.12.) naročena na CTG, v ponedeljek (29.12.) pa še na amnioskopijo. Baje zato malo prej, ker je bolj majhen pa zaradi plodovnice. No, bomo videli kako se bo vse skupaj končalouser posted image .

Zdej se grem pa malo spočit, ker sem celo dopoldne laufala okrog pa čakala okrog dohtarjev. Zdej še lahko, tako da je treba izkoristituser posted image .

_____________________________

PikicaT

(odgovor članu čebeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4415
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 16:37:31   
nadya
IZVIRNO SPOROČILO: abi

nadya , user posted image  tole ti pa kar malce dvigne pritisk a ne ? Pa 2-3 cm odprta pa možno popadki... Vprašanje če boš čakala do srede, zna bit prej user posted image . Če pa se user posted image  ne bo mudilo, se pa mogoče v sredo vidiva.Tudi jaz imam najprej ob 7-ih pregled pri g. pol me bo pa najbrž kar v P. napotila na sprožitev.user posted image Upam da nimajo več take gneče.
Ja, letos bodo božični prazniki pestri. user posted image


Ja jaz res upam, da mi ne bo treba  v sredo na pregled user posted image . Mi je pa ena babica, ki jo poznam rekla, da jih veliko dobi popadke po tem ,ko jim mat. vrat malo zmasirajo. Je rekla, da zna biti ponoči ali pa jutri user posted image user posted image .

Sem pa vidla ene par nosečnic, ki so prišle s popadki na par minut in moram povedat, da me je kar malo zvilo user posted image .

Čebeli mene vsakič ko mi trebuh otrdi me fino dol pritisne, ali pa ko grem lulat me vse boli ker malček tolk dol tišči.... To je v redu znak, naši malčki si vtirajo pot na plano user posted image

Meni tudi niso delal nobenega uz-ja al pa karkoli, da bi videli kako je s plodovnico user posted image . Jaz milim, da če je ctg v redu, da je pol tudi ostalo okuser posted image

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 4416
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 16:42:49   
nadya
Gužva v porodnišnici je ogromna user posted image

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 4417
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 17:09:50   
*nina*
sej jo bom jutri vprašala glede te plodovnice in glede vaginalnega pregleda.
waaa js že komaj čakam, da se vse skupaj začne....

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 4418
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 17:11:06   
*nina*
nadya če se vse skupaj začne ponoči ali jutri ti želim, da bi bilo vse vredu in da bi čimhitreje minilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4419
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 17:14:36   
čebeli
No, pa mi RR spet nekej nagaja...

Nadya, glede tiščanja dol je pri meni danes skos konstantno, tudi, ko se polulam...edin po nekaj minutah ležanja mine, sam me spet začne, ko vstanem...mogoče bo pa res še danes kaj...user posted image Samo sem zdele že začela gruntat, da imam mogoče pretesne žabe...al se mi je pa otroček spet ustrašu une hude medicinske sestre na ctg in ker je pač malo nižje, kot na prvem, me med muvanjem zlo tišči.user posted image

Drugače se pa strinjam s tabo, da če jih izvid ctg ne skrbi, pol je vse vredu...in ti čestitam za zdravo dete!user posted image user posted image

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 4420
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 17:18:50   
*nina*
kaj pa naša decembrka28..sem šla malo za nazaj brat in sem videla, da je nazadnje pisala 17.12, ko je bila že 5dni čez rok in naj bi ji naslednji dan dali gel in sprožili pregled, a ni nič javila...grem pogledat na rodili smouser posted image

(odgovor članu čebeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4421
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 18:55:08   
nadya
user posted image user posted image He he pa mi je končno ratal slikico naložit user posted image user posted image user posted image

Ja punce hvala za lepe želje user posted image .

Drugače me pa že kakšne dve uri zvija kot pri menstruaciji in samo čakam  in upam, da se bo začelo še kaj v intervalih dogajat user posted image .

Decemberka28 se pa res ni nič javlauser posted image , mogoče pa že crklja user posted image

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4422
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 21:19:40   
abi
nadya user posted image  - da bi čimprej user posted image  svoje dete.
Srečno user posted image

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 4423
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 22:07:49   
sonček85
_sanja_ in vse ostale ,vse imate tako lepe porodne zgodbe ,da si že sama želim rodit ,a naj še malo naše dete počakauser posted image

lp vsem in vsem ,ki še čakate svoje user posted image ,želim vam da bi jih čim prej in srečno v letu 2009


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 4424
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
22.12.2008 22:09:06   
*nina*
nadya  a se je že kaj bolj začelo?

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 4425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?