|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 185 [186] 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
5.1.2009 17:18:52   
nadya
Čestitke vsem novopečenim mamicam in seveda vse dobrodošle na temi Božičkovi pomagačiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Nine in Lyla kaj je zdej, a že kera carta. Držim pesti za vas user posted image user posted image user posted image user posted image

Julijka  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinca123)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
5.1.2009 18:25:04   
Lyla
Še sm tukej user posted image

Jutri zjutro grem v P na sprožitev. Upam da bo vse ok. Danes se počutim grozno, ful me dol tišči pa kao neki popadki ... No jutri bomo pa že cartali.

Najprej smo čakali da bomo dobili user posted image na Miklavža pol na Božička pol še na Dedka mraza ni blo nič no in končno bojo prišli Sv. trije kralji in nam bodo prinesli našega dolgo pričakovanega user posted image .

Nine in PikicaT držim pesti tud za vas.

Aja jutri bom 10 dni čez ... tako da mate še čas user posted image

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
5.1.2009 18:44:58   
PikicaT
Lyla, hvala za spodbudne besedeuser posted image . Torej, imamo še čas in se nimamo za kaj pritoževatuser posted image . No, sej meni je tako ali tako dohtar rekel, da ponavadi čakajo do največ 14 dni čez, tko da bomo tud ostale zelooo kmalu na vrsti.

Tebi pa želim čim lažji porod pa upam, da te napadejo lastni popadki do zjutraj, da bo šlo vse skupaj bolj spontano. Jaz tudi upam na tako odrešitev. Ampak nimamo kaj, kar bo pač bo, samo upamo lahko na najbolje.

Vso srečo!

_____________________________

PikicaT

(odgovor članu Lyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
5.1.2009 20:30:19   
*nina*
ahoj, jaz še vedno 2v1, danes sem imela ctg v celju, in sem naletela na ful fajnega g, naredu mi je uz, vse je vredu, v sredo grem spet, srečala sem našo ninico04, za katero sem pa pravkar izvedela, da so jo sprejeli in ji bojo jutri po vsej vrjetnosti sprožili porod..je pa 13dni čez rok!

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
5.1.2009 20:31:49   
*nina*
za našo ninico in leylo:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
5.1.2009 21:51:28   
CIPRESA
Za vse vas decemberke moje zlate ki še vstrajate držim pestke da se vas vaše bebice čimprej usmilijo in prijokajo na svet. Zdaj je pa res že čas!!!!!

Da vas vse že danes prime!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
6.1.2009 6:28:41   
Lyla
Jutro!!!

Pa še user posted image za vse zamudnice in ostale.

Še moje zadnje javjanje v enem kosu. Počasi se odpravljam v P in upam da bom danes že cartala našega user posted image .
Vsem ki ste še v enem kosu user posted image .



(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
6.1.2009 7:58:34   
čebeli
Dobro jutro, drage moje!

Končno sem doma in prišla malo do računalnika. Naša mala Doroteja je tako požrešna, da me skos rabi na priklopu.user posted image Trenutno jo navajam na posteljico in se že 1 uro dere noter.

Hm, malo sem se zmotila glede teže naše velikanke...sem bila še takooo zadeta...user posted image No, težka je bila 4805g. Ni čudno, da ni hotla it ven. A se spomnite, da ste rekle, da imam majhen buši? No, taka ogromna bubika je bila noter! Moja porodna zgodba je pa kar smotana in sva se kar matrali. Mene so na koncu odrešili s carskim rezom (po 9 urah ležanja v porodni), Naša Tejka pa je dobila kar veliko buško na glavici, ko jo je tako hudo pritiskalo ven. Aja, nič epiduralne (na dan D sem se ustrašla in rekla, če bi bla možna...pa sem imela preslabo kri-že tako bi lahko izkrvavela, ker je bilo premalo trombocitov)...no, sam da smo preživeli im se cartamo doma!
Je pa naša punčka najlepša na svetuuser posted image !

(odgovor članu Lyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
6.1.2009 7:59:45   
čebeli
Aja, pa čestitke vsem mamicamuser posted image , ostalim, ki pa še čakate, pa user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu čebeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
6.1.2009 8:24:21   
čebeli
IZVIRNO SPOROČILO: čebeli


Hm, malo sem se zmotila glede teže naše velikanke...sem bila še takooo zadeta...user posted image No, težka je bila 4805g.



Izgleda, da sem še kar naprej zadetauser posted image ...težka je bila 3805 g! No, v resnici sem samo grrrooooznoooo neprespana...user posted image

(odgovor članu čebeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
6.1.2009 9:34:09   
medika 13
IZVIRNO SPOROČILO: čebeli
Aja, pa čestitke vsem mamicamuser posted image , ostalim, ki pa še čakate, pa user posted image user posted image user posted image !


tudi jaz želim enako


_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu čebeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
6.1.2009 13:04:53   
PikicaT
Še pozdravček od mene.

Še vedno v enem kosu. Sem se pa celo noč spopadala s popadki, ki so bili na 10 minut. Vmes mi je celo ratalo za ene 3h zaspati, ko so se umirili. No, danes zjutraj pa ponovno na amnioskopijo in je dohtar rekel, da zgleda čudovito in da naj kar jutri zjutraj pridem rodituser posted image . Seveda, če me ne zvije že kaj prej. Torej, jutri pa naše dete 100% pride na svet.

Zdej se grem pa naprej spopadat s popadki, ki še vedno trajajo, ampak so bolj neredni. Se bom probala še malo naspati, če bo šlouser posted image .

Komaj čakam, da spoznam tole malo dete, ki smo ga nardiliuser posted image .

Srečno tudi vsem ostalim!

_____________________________

PikicaT

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
6.1.2009 17:25:41   
nadya
Zamudnice jaz še kar stiskam pesti, da boste čimprej v dveh kosih in seveda za čimlažji poroduser posted image


Čebeli revica si se pa kar devet ur matralauser posted image  Jao.... No važno da je za tabouser posted image  Čestitke za pupikouser posted image

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
6.1.2009 19:31:29   
_sanja_*
Obe nini, pikica in lyla... srečno, zdaj prihajajo vaši dnevi!user posted image user posted image

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
7.1.2009 12:07:42   
Erin
Novičke, novičke..čakam novičkeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image za vse user posted image ..upam da že cartate...user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
8.1.2009 13:59:58   
*nina*
nič novičk še....sem  10dni čez rok, ctg imam vsak dan, z bebico je vse vredu, plodovnice dovolj, živahno dete itd....do 14dneva čakajo pol sprožijo, razen če bi videli, da ji kaj manjka...tk da drug vteden pa mislim, da bi jo lahko že imeliuser posted image

kaj pa ninica04, lyla in pikicaT...kje ste?

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
8.1.2009 15:49:18   
**NiNa**
oj oj
Da se vam na hitro oglasim. 31.12.08 sem dobila svojo punčko Vito, težko 3900g in 55cm. Vita je zelo pridna, veliko spančka in pridno papa.
*nina*: ne obupaj, tudi jaz sem bila 12 dni čez rok, pa sem potem rodila s svojimi popadki. Sem sicer bila v bolnici že od 29.12., kjer so mi s tabletkami mehčali MV, ker je bil menda zelo trd in se tudi odpirala nisem. Imela sem 5 amnioskopij in vsak drugi dan ctg. Boš videla, pikaca že ve, kdaj mora ven, drugače te pa popolnoma razumem. Drži se!

Vse ki še čakate: Bodite potrpežljive, user posted image  pridejo ob svojem času in neglede na to kako smo se mi vse skupaj zamislili. Mislim na vas in držim pesti, da boste vse kmalu držale svoje štručke v rokah!

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
8.1.2009 17:56:44   
nadya
Nina čestitke za pupiko Vitouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
8.1.2009 22:39:02   
abi
                      user posted image                  user posted image                user posted image      
user posted image   Čestitke novopečenim mamicam in njihovim sončkom  user posted image
                     
                      user posted image                user posted image                 user posted image        

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
9.1.2009 10:05:13   
Erin

ninica04, lyla, pikicaT,*nina*......user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
9.1.2009 11:13:32   
acitak
zivijo...naj vam samo javim da je *nina* ostala v P...vceraj zvecer je imela popadke in so jo sprejeli v P...zdj se je umirilo...obdrzali jo bodo do poroda...vam sporocim ce bo kaj novega...

_____________________________

12.01.2009 se nama je pridružil Niko
20.12.2011 pa se nam je pridružila Mia

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
9.1.2009 11:14:10   
ellena
Sporočilce še od mene:

30.12.2008 sem rodila punčko Nino. Velika je bila 51 cm, tehtala 3600 g.

Po veliko pretečenih urah umetnih popadkov, sem rodila s carskim rezom. Moja porodna zgodba ni spodbudna za nobeno bodočo mamico. Le to, da zdaj že lahko cartam svojega angelčka je neprecenljivo in vredno vseh naporov.

Držte se, pri nas je non-stop akcija!


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
9.1.2009 13:16:04   
nadya
Ellena cestitke za punčko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ellena)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
9.1.2009 13:19:12   
nadya
Jaz imam pa novičke od ninice04:

Sporočam, da sem včeraj 8.1., 16 dni čez rok ob 12:05 končno rodila punčko Anjo. Je prava bunkica- 52cm velika in 4050g težka. Presrečna ninica04! Se vidimo na temi božičkovi pomagači!





Bravo ninica 04user posted image user posted image user posted image user posted image  Končno  dočakala svojo sončico Anjouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
9.1.2009 13:49:20   
_sanja_*
Ninica, čestitke!!user posted image user posted image user posted image

*nina*, srečno! user posted image user posted image

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 185 [186] 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 185 [186] 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?