|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 17:21:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

A jej jej. Sicer nisem podrobno brala tvojega bloga...
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Hvala za mnenje...sicer ne razumem kaj pomeni jej jej....aha mogoče si jezna nase ker nisi prebrala mojega bloga user posted image

Hvala in vse dobro tudi tebi



Sem ga sla se bolj podrobno prebrat in sem se bolj mnenja kot sem ze napisala...

Prekaganje krivde na starse in podobno...just not my way.

A jej jej pa je navadna fraza ki si jo prav gotovo ze velikokrat slisala in tocno ves kaj pomeni...user posted image

Saj ti ne zamerim da te je moje mnenje zbodlo ampak taksno je in ne mislim se sprenevedat.

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 17:40:18   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Draga ****, služba se pri nas zelo težko dobi sploh če nimaš izobrazbe user posted image




ja, res je, služba se težje dobi, delo pa ne. Kar pa je velika razlika.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 17:45:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Draga ****, služba se pri nas zelo težko dobi sploh če nimaš izobrazbe in še čedalje težje jo bo. Odvisno je tudi od tega ali živiš v mestu ali v bližini jo boš vseeno mogoče prej našel kot če živiš oddaljen od večjega kraja 40 ali več km.
Vem iz lastnih izkušenj.
Povej mi ali bi se tebi splačalo it delat v trgovino za 3€ ali manj na uro ( delala bi 5 ali 6 ur dnevno) od tega pa bi dala 14 € na dan za prevoz brez malice.Ti je to logično?
Sicer ne vem ali ima hillmagic službo ali ne, pa jo vseeno podpiram pri tem da se ji čimprej uresničijo velike želje.

hillmagic le pogumno naprejuser posted image
user posted image




Korina ne vem sicer zakaj si kopirala moj ticker ampak o.k. ti ze ves...

Drugace pa pri 14 sem zacela ob vikendih sama sluzit denar... Delala sem vse mogoce in vem da ce hoces delat delo dobis.

Pozimi sem lulala kri ker sem prodajala na stojnici in sem se tako mocno prehladila... ampak nisem odnehala.

Ljudje smo si razlicni eni sedijo doma in prosijo drugi pa res potrebujejo in se niti pisnit ne upajo in res zivotarijo ter sprejmejo cist vsako delo samo, da bi si kaj prisluzili...

Delo v Sloveniji ni tesko dobiti: Ko sem delala v bolnici nam je kronicno primanjkovalo cistilk in streznic... kasneje v Trgovskem centru nam je kronicno primanjkovalo blagajnicark in ljudi za filat police...

Zakaj? Zato ker so to malo placana dela in zelo teska dela...

In prav si ugotovila le zakaj bi sla delat za 3 eure na uro ko pa lahko sedim doma in prosim dobre ljudi... ja vrajt.

Pa se to ni ti treba delat 6 ur dnevno... jaz bi te kot vodja blagajn poljubila vsak dan ce bi mi rekla da bos delala 10 ali 12 ur...

Problem je da ljudje enostavno nocejo delat za 400 euro na mesec ker jih ravno toliko lahko dobijo ce sedijo doma...

Ah , pa saj se ne spalca, razlagat... itak imas svoje mnenje...

Hotela sem samo povedat da sem jaz tak tip ki bi na forum namesto prosnje za denar napisala prosnjo za delo...

Ne govorim o sluzbi govorim o placljivem delu!



Pac 100 ljudi sto cudi vsak po svoje...


Do tu je bilo nasplosno napisano od tu naprej pa se tice ponovno avtorice te teme...in upam da mi bo odgovorila:


Kaj bo potem ko bo izbrala denar in odsla k dragemu? Kaj bo ko bo ponovno noseca?  Kaj bo ko bo otrok potreboval to in ono pa tega v Nepalu ne bo?
 
Treba je mislit mal vec naprej ... Vsaj odgovorno bi bilo.
 

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 17:59:17   
Anonimen
Aja se to. Jaz bi razumela tako prosnjo ce bi nas prosila iz Nepala za pomoc za vrnitev domov. Ker bi sla iz slabega na boljse.

Ce se spuscas v take stvari je treba mislit tudi na otroke. Vem in govorim iz lastnih izkusenj.

Z mozem nisva kar na vrat na nos sprejela odlocitev za zivljenje v Egiptu. marsi kaj je bilo potrebno prej premislit in z marsi cem se sprijaznit, da bo drugace kot sem navajena...

Mah... itak se mi zdi da je brez veze, vecina v takih primerih kot je njen dovoli srcu da premaga pamet.

Ja tud meni se smili in rada bi da so cim prej skupaj, samo tako da bo dobro zanjo in za otroka in verjetno tudi za partnerja.

In presneto dobro vem kako je biti sam z otrokom locen od partnerja, sem ze nekajkrat poskusila , nazadnje za 7 mesecev...

Ampak vse se potrpi za boljsi jutri.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 18:00:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga


ja, res je, služba se težje dobi, delo pa ne. Kar pa je velika razlika.


Spet se strinjam s teboj.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 18:05:11   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Draga ****, služba se pri nas zelo težko dobi sploh če nimaš izobrazbe in še čedalje težje jo bo. Odvisno je tudi od tega ali živiš v mestu ali v bližini jo boš vseeno mogoče prej našel kot če živiš oddaljen od večjega kraja 40 ali več km.
Vem iz lastnih izkušenj.
Povej mi ali bi se tebi splačalo it delat v trgovino za 3€ ali manj na uro ( delala bi 5 ali 6 ur dnevno) od tega pa bi dala 14 € na dan za prevoz brez malice.Ti je to logično?
Sicer ne vem ali ima hillmagic službo ali ne, pa jo vseeno podpiram pri tem da se ji čimprej uresničijo velike želje.

hillmagic le pogumno naprejuser posted image  





Služb oz. dela je dovolj. Niso vsa dela enkratno plačana, ampak če želiš nekam it potem se potrudiš. In ja, jaz bi raje delala za manj kot 3€ na uro...itd kot pa prosjačila na forumih.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 18:54:09   
Korina1
No jaz sem samo omenila primer ko je oseba dobila delo v trgovbini za 6 ur dnevno po 2.70€ na uro, ampak ker ima ta oseba do službe oziroma do tam kjer bi delala 35 km jo vožnja na dan stane 14€ brez malice. Za več ur jo niso hotel zaposliti ker so iskali samo za dnevno 5 ur in so ji s to uro šli na roko. Sedaj pa računaj koliko ti ostane na dan od čistega zaslužka in če se ti splača.
čisti izračun: 6 x 2.70€ je 16.20€
Se pravi da ti ostane od dnevnega zaslužka 2.20€ In koliko to znese na mesec. Bližje dela ni mogoče dobiti.
Ne da noče delati ampak bi bila res zelo neumna da bi delala za dobrih 100€ na mesec.


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 19:17:39   
Anonimen
Meni je vseeno, ce prosis, si izbrala ta nacin.
Samo ves kako pravijo...pomagaj si sam in bog ti bo pomagal. Ali drugace,ce tudi sam premaknes rit, se stvari hitreje in lazje premaknejo.

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 19:52:51   
Freycha
jaz sem se spomnila na tisti vic: bog daj mi, da zadanem na lotu. Bog, daj mi, da zadanem na lotu...... pa tko nekaj časa, dokler ni bog znorel pa rekel: pa daj hudiča vsaj srečko za loto kupi

res pa ne razumem, če je dovolj nasmeh na licih, da greš iz boljšega na slabše. Sploh zato, ker imaš otroka.

Pa ne me narobe razumeti, res vam želim, da čimprej pridete skupaj, samo ne razumem, zakaj bi rinila dol. In kakor sprašuje ****. Kako pa nazaj? Zbiraš to za povratno vozovnico? Ker kako si sama omenila, otroci imajo dvoje stare starše. Tudi tvoji verjetno ne bi bili zadovoljni, da bi s hčerko ostala dol in nikoli več prišla nazaj.

Po drugi strani pa ne razumem, da tvoja starša nista privolila na podaljšanje vize. Zakaj pa ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 21:39:12   
Korina1
Kakšen ticker sem kopirala, nč mi ni jasno.user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 21:52:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Kakšen ticker sem kopirala, nč mi ni jasno.user posted image


Hmm? A ce pogledas svoje sporocilo ..tisto prvo animas spodaj rozice pa pikapolonico??

No ker meni tako kaze...user posted image

Glede tistega o zaposlitvi pa:

Povedala si nam en primer. Tudi v tem primeru bi jaz zagrabila za delo.
Je pa se ogromno drugih moznosti za delo...

Samo kjer je volja tam je pot. Ce pa volje ni pa tud denarja ni.

Itak pa point je cist drugje... sam sedaj ne utegnem... later inshallah

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 21:58:39   
Petr_a
Jaz pa menim tako: je vseeno tukaj razpravljat.
če pač gospa noče delati,pač ne gre in rajši dela to kar zdaj dela.
kdo hoče podarit denar bo,kdo pa ne pač ne bo.Nikom ništa.

kar se tiče dela,mi pa tudi ne bo nihče rekel,da če živiš v majhnem "selu" oz. kraju da dela ni.Ker to ni res.
To govorijo samo tisti ,ki pač nočejo poprijeti za različna dela ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 22:00:03   
hillmagic
Korina1 hvala ti za podporouser posted image ...in službe za enkrat še ni "taprave" eden od razlog je ta da nimam izpita za avto tako da sem omejena na naš kraj, moje punce mi poleg vrtca nebo nihče drug pomerkal tako da pride v poštev dopoldansko delo in kje bilzu, da lahko karuno v vrtec odnesem pa grem peš na delovno mesto...
Karuna je sicer zbolela ima 39.5 vročine tako da hvala bogu da se lahko doma, ker ne vem kateri delodajalec bi me mirno gledal da sem 3 teden na bolniški...V življenju je vse za nekaj dobro... Moja prošnja je prišla iz srca ....še sama nisem vedela da jo bom na tak način izrazila... hvala vsem sončkom ki ste me začutili in me podpirate...in vem da se bo tudi delo kmalu našlo ...tako je...



_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 22:33:50   
KT
Hope never die. When hope die i will die to.


No, hope really never dies and when hope dies people die as well. Therefore, hope, hope for the best, hope for what you stand for and hope for who you actually are. Hillmagic, nikar ne razumi narobe vseh postov, ki so jih napisale moje predhodnice, resnični ti želijo le najbolje. Nepal je zagotovo ena najlepših dežel, ki sem jih kadarkoli videlela a, če svoji pikici želiš najbolje, verjetno sama veš odgovor, da bi bilo najbolje, da odrašča v Sloveniji. Ne dovoli, da ti nekdo postavlja ovire kot so prevoz na delo. Tisti trenutek, ko boš našla delo, boš svojega najdražjega tudi lahko pripeljala v Slovenijo. Saj si vendar odrasla oseba (s predpogojem zaposlitve, seveda) in kot takšna boš najboljši garant svojemu najdražjemu (ergo, ne boš potrebovala svojih staršev, da ti služijo kot garant).
Jaz osebno bi ti na vsak način rada pomagala, a odgovoriti moraš na eno zelo enostavno vprašanje "Kaj si želiš?" Vrniti s svojim dragim v "Eden on earth" (Slovenijo) ali ostati v "gorati magični" deželi. Še enkrat poudarjam, da je Nepal zagotovo ena najlepših dežel, ki sem jih kdaj obiskala. Tudi sama sem prebivala v Londonu a sem se zavoljo želje po mirnem, relativno breskrbnem, in varnem pristanu vrnila v Slovenijo. Kaj si torej želiš ti?    

< Sporočilo je popravil KT -- 27.11.2008 22:35:30 >

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 22:56:15   
hillmagic
****...vsak v življenju nosi v sebi svojo zgodbo. Moja je pač taka kakršna je in tudi situacija v kateri sem...kjer je volja tam je pot...vem kako je če garaš kot ovca za male pare. kot hlapec....dobro vem da .In vem tudi to da mi ni potrebno več trpeti ker je bilo tega dovolj...Ne moreš vedeti v kakšnih razmerah trenutno živim in kaj je botrovalo da je do tega prišlo...Tudi če si kri lulala od mraza zaradi dela na stojnici nima to veze z mojo prošnja...Taka je bila tvoja izkušnja. Žal mi je.... tako kot je tebi zame žal... da si izkusila kako biti v izkušnji trpljenja. Ni lahko. Mar mi ne privoščiš da se denarna sredstva zbirajo. Bi raje videla da me vsi grajajo in povzdignejo obrvi ko vidijo kaj sem napisala. Tudi taki so...in prav je tako. Nekateri so ti očitno še slabega "fovš"...Najlažje je biti negativen...Ohranimo optimizem...volja...moč...vse se da...Če te je moja prošnja tako zmotila se obrni stran...žal mi je če je bila tudi tvoja pot težka in se ti zdi poniževalno da se denar zbira ko pa seveda NIČ NE DELAM....
Kar se tiče prihodnosti... tam kjer pišem so moji cilji napisani..... in glede vprašanj.. kaj če , kaj ko , kaj pa.. lahko rečem Če čebula nebi imela ČE, bi čebula bila BULA...
Tisti ki jih zgodba bolj podrobno zanima so dobili ZS...Na tvoja kaj če , kaj ko, kako pa...pa res lahko samo rečem Da ti je dooooolgčas v Egiptu pa si si malo duška dala in premišljevala če sam opravičeno zbrala 630 €
Lepo bodi in vse dobro tudi tebi želimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 23:06:15   
skuštrana

Kolikor razumem vize nima ker nista porocena. Pa vendar je bil v Sloveniji, zakaj se nista porocila in uredila te stvari?


Tudi če bi bila poročena potrebuje garantno pismo, ki pa ga njena starša ne želita podpisati. Če bi bila Hillmagic zaposlena potem bi bila dovolj njen plačna lista, ker pa ni zaposlena potrebuje tudi njen mož garantno pismo, da bo nekdo v Slo skrbel za njega dokler ne najde službe.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Najinega očija pa ni :(
27.11.2008 23:52:28   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana


Kolikor razumem vize nima ker nista porocena. Pa vendar je bil v Sloveniji, zakaj se nista porocila in uredila te stvari?


Tudi če bi bila poročena potrebuje garantno pismo, ki pa ga njena starša ne želita podpisati. Če bi bila Hillmagic zaposlena potem bi bila dovolj njen plačna lista, ker pa ni zaposlena potrebuje tudi njen mož garantno pismo, da bo nekdo v Slo skrbel za njega dokler ne najde službe.



Točno tako...skuštrana...res je...
Hvala ti

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Najinega očija pa ni :(
28.11.2008 2:26:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

****...vsak v življenju nosi v sebi svojo zgodbo. Moja je pač taka kakršna je in tudi situacija v kateri sem...kjer je volja tam je pot...vem kako je če garaš kot ovca za male pare. kot hlapec....dobro vem da .In vem tudi to da mi ni potrebno več trpeti ker je bilo tega dovolj...Ne moreš vedeti v kakšnih razmerah trenutno živim in kaj je botrovalo da je do tega prišlo...Tudi če si kri lulala od mraza zaradi dela na stojnici nima to veze z mojo prošnja...Taka je bila tvoja izkušnja. Žal mi je.... tako kot je tebi zame žal... da si izkusila kako biti v izkušnji trpljenja. Ni lahko. Mar mi ne privoščiš da se denarna sredstva zbirajo. Bi raje videla da me vsi grajajo in povzdignejo obrvi ko vidijo kaj sem napisala. Tudi taki so...in prav je tako. Nekateri so ti očitno še slabega "fovš"...Najlažje je biti negativen...Ohranimo optimizem...volja...moč...vse se da...Če te je moja prošnja tako zmotila se obrni stran...žal mi je če je bila tudi tvoja pot težka in se ti zdi poniževalno da se denar zbira ko pa seveda NIČ NE DELAM....
Kar se tiče prihodnosti... tam kjer pišem so moji cilji napisani..... in glede vprašanj.. kaj če , kaj ko , kaj pa.. lahko rečem Če čebula nebi imela ČE, bi čebula bila BULA...
Tisti ki jih zgodba bolj podrobno zanima so dobili ZS...Na tvoja kaj če , kaj ko, kako pa...pa res lahko samo rečem Da ti je dooooolgčas v Egiptu pa si si malo duška dala in premišljevala če sam opravičeno zbrala 630 €
Lepo bodi in vse dobro tudi tebi želimuser posted image user posted image user posted image


Ocitno ti gre pisanje bolje od branja...ker ce ne, bi si lahko v mojih postih  lepo prebrala, da sem napisala da se nekaj tebe osebno ne tice ampak ljudi s podobnimi prosnjami in pa lahko bi si tudi prebrala kaj se tice tebe osebno. Oboje sem lepo locila...


Pri 27 letih prosis na forumu denar namesto da  bi prosila za delo to je point in nic drugega. ( 13 let si ze baje sama svoj gospodar...13 let je dolga doba)

Me prav zanimajo tvoji cilji. Glede na to da se ti ne zdi vredno odgovoriti na mojih par vprasanj? Med tem ko tisti ki ti prikimavajo dobijo zahvalo in pa se  podrobno opisane trenutne situacije...No glede na to bi te prosila za link, da si bom se to prebrala.

Pa by the way vse dobro zelim tvoji deklici user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa se to ti povem jaz svojo pot pa kakor koli sem ze delala in v kakrsnih kolih situacijah sem se znasla nikdar nisem stela za tezko v takem smislu, da bi ti moralo biti zal zame. Tisto o stojnici je se minimum od situacij v katerih sem se znasla in sem samo podala kot doloceno situacijo... iz mnogo njih v mojem zivljenju.

Rdece obrvani tekst pa lepo kaze tvojo pravo notranjost in upam da si ga cim vec ljudi prebere...

Naj se vidi kako si napadla mene ki se pac ne strinjam z tem kar pocnes...In se celo poglabljas v to ali mi je dooolgcas ali ne...he,he

Lahko bi ti povedala da mi pri treh otrocih in ..... ( se te prav nic ne tice kaj se pocnem poleg tega),  niti najmanj ni dolgcas ampak to sploh ni tvoja stvar, ker nisem jaz prosila za denar...In ti si tista ki si pac bila pripravljena javno obelodanit svojo situacijo...tako da res ne vidim potrebe da se ukvarjas s tem kaj jaz pocnem v zivljenju...

Ali vsakega ki se ne strinja s teboj obdelas na ta nacin?? No saj pravim to lepo pokaze kdo in kaj v resnici si, poleg tega kar nam je ze iz tvojega pisanja kristalno jasno.

Glede zbranega denarja...da Bog da da bi ga bilo 6300 ne samo 630 euro...ampak kaj ko se ta zgodba ne bo nikdar koncala.

Trenutno so krivi starsi, potem bo kriv ta in potem oni..

Ej, punca 27 let si stara in mamica si, dej prevzemi ze odgovornost za svoje zivljenje v svoje roke...

Bi bilo pa prav zanimivo slisati se mamico zakaj se je odlocila kot se je. Jaz si mislim da vem zakaj , ampak ker so to samo predvidevanja jih pac ne bom pisala...

lp iz Egipta

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Najinega očija pa ni :(
28.11.2008 2:29:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana


Kolikor razumem vize nima ker nista porocena. Pa vendar je bil v Sloveniji, zakaj se nista porocila in uredila te stvari?


Tudi če bi bila poročena potrebuje garantno pismo, ki pa ga njena starša ne želita podpisati. Če bi bila Hillmagic zaposlena potem bi bila dovolj njen plačna lista, ker pa ni zaposlena potrebuje tudi njen mož garantno pismo, da bo nekdo v Slo skrbel za njega dokler ne najde službe.



In zakaj ni zaposlena? 27 let je stara...ni vec otrok niti v studentskih letih user posted image

Kot so zapisale tudi druge uporabnice tudi jaz tako mislim...Jaz bi se na vse kriplje potrudila, da se zaposlim, da si najdem najemnisko sobico, da nasparam denar za urejanje papirjev in za poroko tu ali tam... pardon ne da bi se, sem se trudila, pa ne samo jaz tudi moj partner...in se enkrat bi se.

In se enkrat napisem moj karakter je tak da bi na forumu v taki situaciji prosila za sluzbo ne pa za denar. In tole je ves point mojega pisanja, poleg tega da ne poznam njenih nacrtov,ker si ji ne zdi vredno jih zaupati tudi meni, ker pac nisem nakazala nobenega evra...in ker ne poznam njenih nacrtov tudi samo predvidevam, da niso stabilni- oziroma ne prinasajo resitve situacije.




(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Najinega očija pa ni :(
28.11.2008 2:49:46   
Anonimen
Aja se tole :

Ni vsak ,ki se ne strinja s teboj tvoj sovraznik, zato ni potrebe po napadu in ni vsak ki se ti smehlja v obraz tvoj prijatelj in se mu ni potrebno popolnoma odpreti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Najinega očija pa ni :(
28.11.2008 8:32:48   
Freycha
hillmagic moram priznati, da si me s tvojim odgovorom **** zelo zelo razočarala. Pa ne toliko zaradi napada, kot zato, ker sem ugotovila, da si očitno še zelo nezrela in da kljub otroku deluješ precej iracionalno in ker imaš tu probleme, bežiš tako daleč, kot je Nepal, samo problemi se te držijo, ker problem si ti sama. Pa kaj, če nimaš prevoza. Saj obstajajo avtobusi. Ljudje najdejo službo, pa brati in pisati ne znajo, kaj šele voziti, pa jo najdejo.
Pa ne mi rečt, da v tvoji vasi ali mestu (če se ne motim, je to Škofja Loka, ki niti ni neka vas) ni nobenega, ki ne bi iskal recimo varstvo otroka, čiščenje hiše, likanje - karkoli...... Zakaj ne zbereš poguma, spišeš neko zanimivo "ponudbo" jo sprintaš in vržeš v nabiralnike. Mogoče se pa najde kdo, ki te bo poklical in ti ponudil neko gospodinjsko delo. Izgubiti nimaš kaj...... Lahko delaš tudi na črno, pa ne izgubiš nobenih otroških dodatkov in ničesar.

Ne razumem, zakaj se tako braniš možnosti zaslužka..... še manj pa razumem, zakaj mi nismo dovolj vredni, da bi nam to zaupala. Zakaj se ne potrudiš me prepričati, da je tvoja pot neizhodna in tvoji cilji opravičljivi, da tudi sama nekaj prispevam?

Predvsem pa ne razumem, kako nisi bila pripravljena, da če boš to objavila javno, da se bo našel nekdo ali več njih, ki se s tabo in tvojim načinom ne bodo strinjali?

Lej, ne zavidam ti denarja, želim si, da bi bili vsi trije srečni, samo do sedaj me nisi prepričala, da bi tvoja dejanja dobro vplivala tudi na otroka. Sej verjamem, da si želiš, da sta oče in hči skupaj, ampak sta lahko skupaj tudi tu, kjer so za otrka veliko boljše možnosti, kot pa dol.

Tu bo Karuna vedno domačinka, dol bo vedno tujka..... tko to je. Kakšne možnosti ima dol kar se tiče:
- zdravstvenega zavarovanja
- možnosti zdravljenja
- šolanja
- zaposlitve
- in nenazadnje življenja

si na to sploh pomislila, al ti je važno samo to, da zbežiš iz SLO in živiš s svojim dragijem, al ti je tudi važno, da bo otrok lahko srečen.

Si ne predstavljam, da bo enkrat stara 15. let in se bo začela zavedati, da bi lahko živela v izobilju v SLO, tako pa živi nekje daleč, daleč stran od civilizacije in normalne možnosti razvoja......

Kaj pa vem. Pri meni ljubezen in dobrobit otroka pretehta vsako ljubezen. Tudi do mojega partnerja, ki ga imam sicer na smrt rada.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Najinega očija pa ni :(
28.11.2008 8:45:24   
Rubin.
Berem in berem, pa nikjer ne zasledim, da je Hillmagic prosila za nasvete kako naj živi? user posted image

Ne vem od kje v človeku takšna potreba, po vsiljevanju svojega mnenja.

Če se je tako odločila, se je tako odločila. Mislim, da je polnoletna in da sama odgovarja za svoja dejanja.

Post je dala na DOBRODELNOST in ne na DIPO.

In kolikor sem jaz razumela, zbira denar in ne nasvete.

Tudi če se z odločitvijo ne strinjate, jo lahko spoštujete.


< Sporočilo je popravil Rubin. -- 28.11.2008 8:52:10 >

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Najinega očija pa ni :(
28.11.2008 8:53:17   
Freycha
jaz pa to ne vidim kot vsiljevanje..... prej mogoče še dodatna pomoč, kako priti še prej do več denarja. Saj prosi za denar, ne?

pa tudi sama rada dam (in dam) tam in takrat, ko vidim, da so ljudje res v brezizhodni situaciji. Tu pa se mi zdi, da ima punca še veliko adutov, ki jih lahko izkoristi pa jih zaradi meni neznanih razlogov ne izkoristi....

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Najinega očija pa ni :(
28.11.2008 8:58:47   
Rubin.
prej mogoče še dodatna pomoč, kako priti še prej do več denarja.


Freycha a misliš da ona tega ne ve?

Ne vem, meni se odgovori v smislu "kaj bi jaz naredila" ne zdijo smiselni, prvič zato ker jaz nisem Hillmagic in ona ni jaz, drugič pa ne zato ker za njih ni vprašala.

Iz izkušenj ti povem, da nasvet, za katerga človek ne prosi ne pade na plodna tla.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Najinega očija pa ni :(
28.11.2008 9:09:45   
Freycha
s slednjim bi se celo strinjala s tabo user posted image  čeprav mi je žalostno.


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?