|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:31:22   
malania
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

A ni mal bedno tko tipa učit kako naj lula? Mislm saj ni pes nouser posted image
Si predstavljate da vam on mori kako opravljajte potrebe?user posted image
Ga neb raj navadle naj spuca za sabo če že zasvinja?


Ma ja no... ko pomislim.. ja... user posted image
Ma saj nism tečna, sej sm tiho, zato pa sprašujem tukaj kako imate urejeno pri vas, pa da dobim kako uporabno idejo....

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:34:32   
Volga
Ma ne moreš ga zdaj, v srednjih letih učiti, naj lula sede user posted image  ne vem no, meni je to kar nekaj, ja, kot bi on meni začel težiti, da moram počepniti na obroč školjke in lulat. Lula, kakor pač lula, in ja, če ti gre tako na živce, ga nauči, da spuca za sabo.

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:37:38   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Mi tudi lahko počepnemo in kakamo na ploščice, pa kaj ?!user posted image


ja, kaj pa ima to zdaj veze s scanjem v školjko? Mislim, kar nekaj, meni se več ne da....

Nasvet? Če ni vajen, da opravlja tudi kakšno gospodinjsko opravilo, torej, če ni vajen, da ti "pomaga", kot ene rade rečete user posted image  potem ga boš težko navadila. Če pa mu je samoumevno, da oba čistita in pospravljata, kadar je potrebno, potem mu pa pač večkrat obzirno povej, da on večkrat kot zaščije skret in da želiš, da ga tudi spuca.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 13:41:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Mi tudi lahko počepnemo in kakamo na ploščice, pa kaj ?!user posted image


Ja nič. Ti karuser posted image

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 14:02:00   
blaža
ja res sem ustrelila kozla in se opravičujem. Sem hotla samo povedat, da mi grejo na živce packoni in mi ni jasno, kako jih ne moti, da je vse poscano. Aja ! seveda, če mi brišemo za njimi. Pol ni tako vse poolulano, ma lahko bi sami malo pazli! No nad mojim možem se ne pritožujem, ki mi pomaga čistit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 14:05:19   
Anonimen
No nad mojim možem se ne pritožujem, ki mi pomaga čistit.


Lepo da ti pomaga, je pa res prijazenuser posted image .
Moj pa nč ne pomaga.

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 14:06:42   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

No nad mojim možem se ne pritožujem, ki mi pomaga čistit.


Lepo da ti pomaga, je pa res prijazenuser posted image .
Moj pa nč ne pomaga.


Tud moj nič ne pomaga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 14:07:01   
tanikaa
No, vedno več nas je.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 14:09:36   
blaža
Je lažje na začetku vzgojituser posted image , kot kasneje prevzgojit!user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 14:09:48   
Anonimen
Dokler je ženska zaljubljena, ne vidi napak. Ko ta zaljubljenost mine, vidi vsako malenkost.
Ko je moj mož na začetku smrčal, sem se zbudila in ga božala, da je nehal. Zdaj ko smrči, ga fajn ruknem med rebra.user posted image user posted image

(odgovor članu malania)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 14:10:54   
blaža
Dokler je ženska zaljubljena, ne vidi napak. Ko ta zaljubljenost mine, vidi vsako malenkost.
Ko je moj mož na začetku smrčal, sem se zbudila in ga božala, da je nehal. Zdaj ko smrči, ga fajn ruknem med rebra.





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
21.10.2008 14:15:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
21.10.2008 14:16:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 14:19:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Je lažje na začetku vzgojituser posted image , kot kasneje prevzgojit!user posted image user posted image


khm....k se mi glih da.....
Sarkazem ni bil dovolj opazen?user posted image

No jaz ne vzgajam dedca, sm si že odraselga omislna. Pomaga ne ker ni na obisku pri meni, ampak živiva skupaj, posledično tudi za stanovanje, ipd. skrbiva skupaj. Da bi pa dedca trenirala....mislm prou da se mi jauser posted image . Jaz povem kk je, on itak ve da jaz vse vem in mam zmeri prou in je miruser posted image

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 14:33:14   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Je lažje na začetku vzgojituser posted image , kot kasneje prevzgojit!user posted image user posted image


khm....k se mi glih da.....
Sarkazem ni bil dovolj opazen?user posted image

No jaz ne vzgajam dedca, sm si že odraselga omislna. Pomaga ne ker ni na obisku pri meni, ampak živiva skupaj, posledično tudi za stanovanje, ipd. skrbiva skupaj. Da bi pa dedca trenirala....mislm prou da se mi jauser posted image . Jaz povem kk je, on itak ve da jaz vse vem in mam zmeri prou in je miruser posted image


ja, tako je. ker živiva skupaj, tudi delava skupaj, torej mi on nič ne pomaga, ker sva v skupnem gospodinjstvu. In oba skrbiva zanj. Torej mi ne pomaga, pač pa dela v svojem gospodinjstvu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 14:48:38   
Katey
No ker se tudi meni glih da, pa imam sarkazma dons že poln k****

Brisačkarca ti si res prava predstavnica pravih žensk user posted image pri katerih vse štima in je vse samo lepo in tvoj moški je padel od mame pameten in vzgojen kot še noben, bravo zate. Super da mu nisi potrebovala ničesar razlagat ga 'vzgajat' kaj in kako naj bo kaj narejeno, skratka super desca imaš.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 15:05:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

No ker se tudi meni glih da, pa imam sarkazma dons že poln k****

Brisačkarca ti si res prava predstavnica pravih žensk user posted image pri katerih vse štima in je vse samo lepo in tvoj moški je padel od mame pameten in vzgojen kot še noben, bravo zate. Super da mu nisi potrebovala ničesar razlagat ga 'vzgajat' kaj in kako naj bo kaj narejeno, skratka super desca imaš.




Kako to misliš razlagat? Saj ni butast. Sva se pa ful pogovarjala o tem ja, tud skregala parkrat,....sam ni butast, mu je jasno kaj je treba.
Je pa tud doma pucal in skrbel za gospodinjstvo. Tko da je vajen. Mama ga pa ni vzgajala....no saj mogoč je kle haklcuser posted image
Če pa gospod neb hotu pucat bi mel pa čistilko, ker služkinjo pa res ne mislim špilat. Tolk se mam pa že rada da ne bom enmu služabnico špilala. Če sm zato prava predstavnica žensk....tud prou.
Pač če gre men na **** da je poscano popizdim doma, ne kle. Kaj pomaga jamrat kle gor?
In jaz sm enkrat že pisala o tem kaj sm nardila k je pametoval da isto dela k jaz. In je užgal. In še zmeri deluje.
Drgač mam pa kar fajn dedca jauser posted image . Sem zadovoljna.

(odgovor članu Katey)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 15:16:18   
Katey
Mislim ko meni nekdo nekaj razlaga se jaz nimam ravno za butasto, ker ponavadi se razlaga stvari, ki jih drugi ne ve, zato meni moj desc ni deloval butelj ko sem mu pokazala kako zalaufat pralni stroj, ne vem no ampak razlage naj bi ti dale neko novo znanj, če ne ne vem čist točno zakaj bi kdo v šolo hodil.user posted image

Saj v principu se strinjam da oba skrbita za vse, samo take sreče nima vsaka, pri nama je tko da je on tega navajen že od doma in ni problemov, če pa je kakšen mu pa razložimuser posted image , kaj bi bilo najboljš za oba.
Pa še tko je, roko na srce, meni na pamet ne pade, da bi menjala doma vtičnice pa štekarje pa ......, ker je samoumevno da to naredi on, zato tudi meni ne pade krona z glave, če kakšno zadevo v gospodinjstvu več naredim jaz.

Meni je bistvo najinega odnosa za katerega lahko rečem, da je super, sklepanje kompromisov in ne dokazovanje eden drugemu, kje mu je mesto.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 15:18:45   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Pa še tko je, roko na srce, meni na pamet ne pade, da bi menjala doma vtičnice pa štekarje pa ......, ker je samoumevno da to naredi on, zato tudi meni ne pade krona z glave, če kakšno zadevo v gospodinjstvu več naredim jaz.



Zdaj bom šla pa malo iz teme: roko na srce, vtičnic pa štekarjev se pa ne menja vsak dan tako kot recimo pomiva posodo, pere perilo, briše prah, pometa, sesa, itd...tako da to pa ni ravno primerjava. pa košnja trave tudi ne, ker se izvede morda 10 krat na leto vse druge naštete zadeve pa se opravljajo dnevno.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 15:26:39   
Katey
Volga bil je primer in ja trenutno se pri nama v stanovanju delajo stvari in to dnevno katerih se jaz ne podstopim (sestavljanje vgradne omare, polaganje parketa, menjanje okenskih polic, in še in še) katere trenutno dnevno dela on, zato mi v tem času ni težko narediti v kuhinji in kjer je pač potrebno vse sami.

Dejstvo pa je da ko se to zaključi, bodo vsakdanja dela v domeni obeh in ta dela niso bila nikoli predmet debate, predmet debate je to, da je nekaterim samoumevno da naj bi moški vedeli vse in jim ni potrebno razložiti ničesar. No jaz svojemu sem in zato je po trditvah nekaterih najbrž buastuser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 15:29:19   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Volga bil je primer in ja trenutno se pri nama v stanovanju delajo stvari in to dnevno katerih se jaz ne podstopim (sestavljanje vgradne omare, polaganje parketa, menjanje okenskih polic, in še in še) katere trenutno dnevno dela on, zato mi v tem času ni težko narediti v kuhinji in kjer je pač potrebno vse sami.

Dejstvo pa je da ko se to zaključi, bodo vsakdanja dela v domeni obeh in ta dela niso bila nikoli predmet debate, predmet debate je to, da je nekaterim samoumevno da naj bi moški vedeli vse in jim ni potrebno razložiti ničesar. No jaz svojemu sem in zato je po trditvah nekaterih najbrž buastuser posted image


Aha. AMpak je tudi obratno. Me ni sram priznati, da je meni pa on kaj razlagal, kako je treba. pa kaj čem zdaj, morda sem pa butasta user posted image  ne, nihče ne more vsega vedeti, so potrebna prilagajanja, ko dva prideta skupaj živet, to je res, ker enemu je nekaj bolj pomembno, drugemu dugo in zato se je treba pogovajrat oz. razlagat drug drugemu, da se mnenja vsaj za silo uskladijo.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 15:37:49   
Katey
E to sem hotla povedat, da je res en kup prilagajanj in razlag potrebnih da dva lahko kvalitetno zaživita skupaj.
Glede razlag pa raje ne bi ker je bilo tudi pri nama z njegove stvari en kup razlag, ki so se meni na trenutke zdele čudne, danes pa so mi simpatične.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 15:42:41   
Anonimen
Narobe razumljeno.
Butast je zame dedc k mu je treba razlagat da je to delo obeh ne samo žene. Tak je zame mal butast ja.
Če pa nekaj ne ve mu pa pokažeš če znaš. Jaz tud nism znala stroja zalaufat k sva se preselila, pa nama je mami obema pokazala, pač tega nikol še nism delala. Pa kuhat isto, sva se in se še učiva. En pokaže enmu neki, drug drugmu....to mi je čist normalno.
Tud logično mi je da ne obstaja družina kjer je vse na pol narejeno. Pri nama je tako da pač nardi tist k vidi in k ma cajt. Včasih sm to jaz, včasih on. Še vedno vem da naredim več kot on, ampak imam tudi več časa kot on in določene stvari rada delam on pa ne. Ampak da bi pa imela dedca k pričakuje od mene da vse sama nardim.....ne hvala.
In valda da če je tebi fajn tako kot imata urejeno da je tak prav. Vsak more met tolk da je njemu všeč. Če ti pa ni je pa brezveze tukaj jokat. Se treba vsest in razpucat stvari. Čim prej. Ker k se nakopičjo rata iz enega poscanega sekreta običajno cel kup dreka.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 16:19:13   
malania
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Pač če gre men na **** da je poscano popizdim doma, ne kle. Kaj pomaga jamrat kle gor?



To pomeni, da če kaj vprašaš na forumu že pi***š oz. jamraš user posted image


_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Moški in lulanje
21.10.2008 16:34:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malania

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Pač če gre men na **** da je poscano popizdim doma, ne kle. Kaj pomaga jamrat kle gor?



To pomeni, da če kaj vprašaš na forumu že pi***š oz. jamraš user posted image



Ne. To pomeni da se doma vsedta in mu povej kaj te moti in kako lahko to popravta oz. naj on pove kako bo to popravu. Pa bosta oba zadovoljna.

(odgovor članu malania)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?