|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 13:51:02   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

ojlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !Naj vas malo pridem pozdravit da ne boste rekle da sem pozabila na vas.
Na vse mislim ,in za vsako posebaj držim pesti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sej si nas res čist zapustila , ti, ti user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image obljubim ,da sem bom bolj pogosto javljala ali bom vsaj probala,nisem vas pozabilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 13:52:47   
zarja1
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej nova tema!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 13:57:18   
nokes
joj, mal grem okol, pa skor vse zamudim user posted image

šukec, carica, super seznamček, pa nova tema, olala ... user posted image

wp, čestitke za celice še enkrat, zdaj pa svojega user posted image  po nagi riti. on ne bo mace, ja itak, da bo!!!

kicsi, vse to so manj prijetne plati nosečnosti, špikanje, zbadanje, zaprtost, odprtost, slabosti, pa še pa še,... vse je ok, ti sam zdrži do uz-ja, saj bo kmalu!user posted image



_____________________________

nokes

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 13:59:57   
Tina1
Jz mam spet eno vprašanje. Včeraj je bil 12dan špikanja s suprefactom, moje tečke rdečke pa od nikoder. Vse kar je blo v tem času je blo to, da sem drugi dan špikanja ko sm šla na wc mela mal  krvi, drgač pa nič. Kako je blo pa pr ostalih?
V petek mam uz. A mi znajo podaljšat terapijo s suprefactom če jo ne dobim. Al sploh more pridet al ne, sej ne vem kaj je prou.

Hvala

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 14:03:58   
nokes
mateja.goljev, bravo, a imaš tudi ti rr dieto s pivom in jajci??? ker, babuške, tole zgleda ful dela, bi blo treba patentirat.

_____________________________

nokes

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 14:05:36   
nokes
tina, jaz mislim, da ti podaljšajo suprefact, če je ni, tak da držimo pesti, da do petka pride, sicer pa je tudi meni full zamujala in sem bila na uz-ju drugi dan tečke. kr mal bljakuser posted image

aja, pa še to: lahko pa je z razlogom ni, pol pa je to super!!! a je možno?

< Sporočilo je popravil nokes -- 22.10.2008 14:06:55 >


_____________________________

nokes

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 14:12:19   
Tina1
nokes hvala, se mi je zdel da se bo podaljšal, ampak nč hudga.
Kar se pa tiče tvojega vprašanja: sploh nočem  v to smer razmišlat, ker zdej sem čist u postopku oz. sploh nisem na to pomiselna da je možno. Čeprou se bojim da mi samo zamuja.Ma zdej si me pa u dilemo spravlauser posted image , bom še po test šla, ampak to pr men traja. Je bil že tokat -, da pol kr odlašam.
tnx

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 14:18:53   
želvica99
Sapi v torek mam UZuser posted image , sva čist skupaj. Imam pa podobno težavo kot Tina, tečke niiiii, zdj ko jo rabiiimmmmuser posted image sm jezna

Lubike lepo se imejte, odgajam na teren (kdaj pa neuser posted image )

(odgovor članu Tina1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 14:24:05   
mojsonček
O Šuki, rešila si me, jst sm bla že čist zgubljena med vsemi tistimi stranim... in preden sm se skos prebila... đizs, sm že s ta belimi gledala...user posted image user posted image
No pič.ka.ra.la ne bom prou velik, mela sem že cel roman, pa res sem se potrudila, naštela vse, ki sem jih uspela priklicati v spomin, vsaki nekaj napisala (kros maj hart, ne lažem ++) in evo... me gladko ven f... likne... Pa zgodbico s ponedeljkovega UZ sm mela spesnjeno, ker je bil ata tako dobre volje in nasmejan... Človek al ga mara al mu gre pa fejst na jetra, pri njemu zgleda druge ni... in jst ga maram, ker mi je spet nafilal baterije, potolažil, dal upanja... Navijačice moje drage, hvala vam za vsako lepo misel, besedo, za ves živalski vrt, fige, pestke, vibratorje (vibracije) in vse ostalo, kar je pripomoglo, da se naš srček bori in utripa... Še sem nosečka, upam, da ostanem vsaj še 30 tednov, bi blo krasno, če bi sredi junija zibaliuser posted image .
WP vidim da si svetska kura, bravo za jajčka, bravo za vztrajnost, da ti je uspelo tvojega prepričat, da sodeluje pri dodatkih... zdej očitno lahko zapre usta glede tega a pomaga al ne...
GIGI navijam, da stopka pade čim prej in da se vsa jajčka lepo oplodijo, da boš bla pridna koka in jih lepo grela
TINA1 meni je user posted image  zamujala 14 dni, jst sm mislila, da je ne bom nikol dobila, mene je suprefact čist zj..., čeprav se nisem špikala ampak snifala na 12 ur... Naš ata pravi, da je vse to normalno... Telo mal zabluzi pol mamo pa take... Ko je men zamujala 12 dni sem ga klicala in je rekel, če v enem tednu ne pride bova pa kaj ukrepala in se ga je user posted image  očitno tko ustrašila, da se je prikazala.... Upam, da se ti vse uredi... Itak te čaka pol spet špikanje naprej... si ne znam predstavljat, da bi se morala 20 dni špikat s Suprefactom... bogaaaa, si zihr že čist prešpikana, ti nism nč fouš...

Ostale akterke? Vse šlo po planu? Upam, da ja...
Evo, da ne bom spet fuuuul dolga in me bo zabrisal ven še preden odpošljem svoj prispevek VSEM, ČISTO VSEM HVALA ZA VSE LEPE MISLI IN ŽELJE, KI SO POMAGALE!
Držim pestke za vse, ki to rabite, vedno!

Lep dan vsem, šibam domov ujet še malo sončka!
Lepo mi bodte!

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Tina1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 14:27:23   
mojsonček
Sam sem še vseen kura... Pozabla vprašat... OK, to mi je uspel razbrat, da je lekarna na Fernetičih preseljena nekaj metrov nižje ampak na tisto cifro +39 40-212-733 mi jih pa ne uspe priklicatuser posted image ... a cifro majo tut drugo? A za Prometrium moram tut klicat pa naročit? Ker rabim ga ene 6 škatl, bo to blem kr uletet pa rečt, če majo? Pliz, pliz, pliz, če ktera ve.... thx

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 14:30:18   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

Še sem nosečka, upam, da ostanem vsaj še 30 tednov, bi blo krasno, če bi sredi junija zibaliuser posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
no vse kar sem mislila napisat, bravo, čestitam in drži se!


< Sporočilo je popravil jazzz27 -- 22.10.2008 14:31:51 >

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 14:31:33   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

Sam sem še vseen kura... Pozabla vprašat... OK, to mi je uspel razbrat, da je lekarna na Fernetičih preseljena nekaj metrov nižje ampak na tisto cifro +39 40-212-733 mi jih pa ne uspe priklicatuser posted image ... a cifro majo tut drugo? A za Prometrium moram tut klicat pa naročit? Ker rabim ga ene 6 škatl, bo to blem kr uletet pa rečt, če majo? Pliz, pliz, pliz, če ktera ve.... thx


Za cifro ne vem, če je usta ali ne. Mislim pa da ima Ajsika nekaj škatel za izvoz...tak da...

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 14:36:16   
nokes
o, mojsonček, kamen se mi je odvalil s srca, samo da je pikica vredu, pa da tiktaka mali srčekuser posted image . bravo, zdaj pa do konca!!!!! za fernetiče pa ti čist nič ne znam svetovat. pa saj bodo reševa dekleta povedaua.user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 14:39:33   
miska73
Mojsonček, kolk lepo. Joj, kolk sem vesela, da sem dobila kr solzne učke. Po tisti zgodbici zadnjič me je kr malo stisnilo. JUPIJAJA...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 14:42:25   
sapi
želvica potem si en dan za mano ... super ne bom sama juuupppii ... mogoče se pa kje srečava ...
mojsonček samo, da je pikica še pri tebi ... to pa je vesela novica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...


_____________________________

V&V ... in najine sanje so dvakrat postale resničnost.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 14:47:06   
Shuka
Pupe, dejte pisat datume s številkami in z besedo kdaj imate preglede k tko nč ne vem, če rečete sredo al pa petek, ker datum to mislite, pa poudarite to a prov.

tko nekak user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 14:51:37   
lučka 25
Punce živjo. lep pozdrav na novi temi in hvala za čestitke, pa navijanje,...

WP, ti naša prava kokoška. Bravo.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


gigi, bravo za folikle in stopko. Zdaj naj gre pa še naprej vse po planu. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Mateja, bravo tudi zate in tudi skorajšnji čas za stopko, puncijo,...user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


mojsonček, super za user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


shuka, a kar mal boš pla mojega šarmantneža pogledat. Boš videla kakšen je, mal včasih na Reša spominja s vojimi kratkimi izjavami.user posted image


Vse ostale, ne mi zamerit, ker vas nisem posebej omenila, ampak kaj kot oliko strani naklofate samo v pol dneva. user posted image  Vas vse leop pozdravljam.user posted image



Zdaj pa še zakaj sem tako raztreščena, nestrpna,... Moji svakinji je odtekla voda, bo kmalu rodila samo ne me spraševat kdaj, ker sedaj se je vse umirilo. Smo pa vsi polni pričakovanja, ker bo to naš izbranec, saj je bil po 4 letih le izbran s pomočjo ICSI. user posted image  In tako bom končno postala teta. user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 14:52:24   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Pupe, dejte pisat datume s številkami in z besedo kdaj imate preglede k tko nč ne vem, če rečete sredo al pa petek, ker datum to mislite, pa poudarite to a prov.

tko nekak user posted image user posted image



Prav gospa učiteljica. user posted image


Pa še nekaj: SI PRIDNA KO TAKO LEPO POMAGAŠ MISMIS (sem mogla zavpit, da me bodo zagotovo vse slišale) user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil lučka 25 -- 22.10.2008 14:53:12 >

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 14:54:52   
miska73
Lučkica user posted image
Sem še jst na trnih za tvojo svakinjo.
Glej, da boš poročala kako se odvija.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 15:02:11   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

shuka, a kar mal boš pla mojega šarmantneža pogledat. Boš videla kakšen je, mal včasih na Reša spominja s vojimi kratkimi izjavami.user posted image


Zdaj pa še zakaj sem tako raztreščena, nestrpna,... Moji svakinji je odtekla voda, bo kmalu rodila samo ne me spraševat kdaj, ker sedaj se je vse umirilo. Smo pa vsi polni pričakovanja, ker bo to naš izbranec, saj je bil po 4 letih le izbran s pomočjo ICSI. user posted image  In tako bom končno postala teta. user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Navijam za tvojo svakinjo, da bo čimprej cartala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja pa tvoj me bo mal pogledu, tud od spodi, dej sem slišala da je grob a je res, k mene zmer spodi boli k me gledajo, mislm tipajo user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 15:05:20   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Pupe, dejte pisat datume s številkami in z besedo kdaj imate preglede k tko nč ne vem, če rečete sredo al pa petek, ker datum to mislite, pa poudarite to a prov.

tko nekak user posted image user posted image



Prav gospa učiteljica. user posted image


Pa še nekaj: SI PRIDNA KO TAKO LEPO POMAGAŠ MISMIS (sem mogla zavpit, da me bodo zagotovo vse slišale) user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Sem slišala user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 15:13:16   
sonček85
moj sonček:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 15:16:35   
Shuka
Sayuri, kako so kaj Zara, Lovro in Filip? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 15:29:41   
pika.po
No punce, da se še jest pofočkam na novi temi. Super da mam enkrat za spremebo sam dve strani za prebrat user posted image user posted image
No ja sej mi jih pa na prejšnji še najmanj 20 fali user posted image

mojsonček: Bravo za tvojo pikico!  Sem prav vesela! Naj ostane borka še naprej! user posted image user posted image user posted image

Tina1: navijam, da se tečka čimprej prikaže user posted image user posted image user posted image

WP: Bravo super kokoška!!! Dej ti meni povej kolk časa je tvoj jemal maco in Q10? Pa kje se to maco dobi? Q10 domnevam da v lekarni. Mi zaenkrat prakticiramo Zeleno magmo in Algin plus alge. Ma oboje celga vraga not user posted image

Mogoče se v ponedeljek na GK kaj srečava user posted image

Vsem ostalim ,špikarkam, trepetalkam, nosečkam pa en user posted image , pa en super lep dan! user posted image user posted image user posted image









(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
22.10.2008 15:43:26   
mojsonček
No pol se pa javim, da vidim, če sm si prav zapomnila navodila od Shuke:
 
naslednji UZ imam v ponedeljek, 03.11.2008 enkrat po 4. uri, pri atu Rešu se nkol ne ve kdaj točno user posted image
 
Punce, srčice ste, ker mate tko veliko srce (sej ga mam jst tut!)

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu pika.po)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?