|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 96 [97] 98   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 20:00:12   
Goldy
gigi1 - hvala za obrazložitev. Čeprav zdaj razmišljam, ali bi še kar Urogestan jemala, ker ga imam še nekaj iz prejšnjih postopkov. Če je naravni boljšu kot sintetični. Kaj menite dekleta?

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2401
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 20:06:59   
gigi1
Goldy, če ga še imaš kar jemlji. Reševe punce itak ves čas jemljejo prometerijum. Edino preveri doze. Kolk mg Dabrostona naj bi jemala in temu prilagodi Utrogestan.

Živalca ti ga pa res biksaš. 8 dan ti je lahko pokazalo še malo HCG od stopke...lahko pa da se že kaže hcg od nosečnosti. Ponovi test, ko bo čas. Znaki so itak zelo varljivi.

BBpikica kako si ti meni?

Miška helou user posted image

Podganca kje si?

Gretka imaš ZS.

WP včasih imam izklopljen zvok in ne porajtam. Saj sem ti že prej odgovorila. Očitno tudi ti nisi opazila user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 2402
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 20:10:05   
miska73
Dobro jutro pupe moje.
Saj vstala sem že pred 11 uro, ampak sem šele zdaj prišla do compa.

Najprej komentar na včeraj. FENOMENALNO.
Za vsako izmed čarovnic sem zelo vesela, da sem jo spoznala. Tudi tebe, Mlinček. user posted image

Gigi, Lučkec, WP škoda da še vas ni bilo. Ampak ste pa pridne k tolk lepo žulite tisti desni bok in se uspete upreti takšni skušnjavi kot je srečanje čarovnic.

Gigi, ful smo se trudile narediti spodobno sliko samo za tebe, na malo tudi za nas pa za javno objavo...user posted image
ali ni in ni ratalo.

Dejzi, ej svaka čast, da si ti uspela danes vstat in potem še biti budna pri Rešu... Ti pa verjamem, da nisi najboljš zgledala.
Drgač pa priznam, da si me včeraj čisto osvojila... user posted image

Blanč, user posted image upam da čimprej ukrotiš tega tigra.

lana, tako se dela punca. V ponedeljek pa še pometi s krvnim testom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2403
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 20:12:06   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Podganca kje si?


Pa tu sam srce. Malo kasnim, ali...
Kak si ti lubek? Vse kak mora biti? Tvoj je priden in ti streže od spred in od uzad? Otroc ubogajo?

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2404
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 20:18:00   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Dobro jutro pupe moje.
Saj vstala sem že pred 11 uro, ampak sem šele zdaj prišla do compa.

Najprej komentar na včeraj. FENOMENALNO.
Za vsako izmed čarovnic sem zelo vesela, da sem jo spoznala. Tudi tebe, Mlinček. user posted image

Gigi, Lučkec, WP škoda da še vas ni bilo. Ampak ste pa pridne k tolk lepo žulite tisti desni bok in se uspete upreti takšni skušnjavi kot je srečanje čarovnic.

Gigi, ful smo se trudile narediti spodobno sliko samo za tebe, na malo tudi za nas pa za javno objavo...user posted image
ali ni in ni ratalo.

Dejzi, ej svaka čast, da si ti uspela danes vstat in potem še biti budna pri Rešu... Ti pa verjamem, da nisi najboljš zgledala.
Drgač pa priznam, da si me včeraj čisto osvojila... user posted image

Blanč, user posted image upam da čimprej ukrotiš tega tigra.

lana, tako se dela punca. V ponedeljek pa še pometi s krvnim testom user posted image user posted image user posted image




se čist strinjam s tole našo mišjo bejbo, kar je napisala, le da sem jaz vstala pred osmo ... sam to je razlika ...

drugač pa moram povedat da sem se kr lepo držala včer, tko da nimam nit tigra nit mačka, ma ja mačka imam sam ne od pjače user posted image user posted image user posted image user posted image , pa tud moralnega ne ... mal mi spanja manjka, pa bom prežvela

VSE KI VAS JE SKRBELO ZAME - SEM ODLIČNO IN VAS MAM RADA user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE KI VAS NI SKRBELO ZAME - SEM ODLIČNO IN TUD VAS IMAM RADA user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 2405
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 20:24:28   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

VSE KI VAS JE SKRBELO ZAME - SEM ODLIČNO IN VAS MAM RADA user posted image user posted image user posted image user posted image

VSE KI VAS NI SKRBELO ZAME - SEM ODLIČNO IN TUD VAS IMAM RADA user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Si res faca, veš.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 2406
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 20:24:38   
Goldy
gigi1 - pomoč, help user posted image Utrogestan - piše 100 mg Progestrona kapsula (jemati sem morala 3x2 dan), zdaj pa moram jemati 3x1 tableto Dabrostona, ki vsebuje 10 mg didrogesterona. To je ja zdej ful manj kot prej ane??? A misliš, da bom sploh lahko to skombinirala?user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 2407
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 20:26:46   
miska73
Še en komentar na včerajšnji žur.
Kot bi se dobila ena stara klapa, kjer se edino mogoče malo več debatira o postopkih...
Pa tko je vse u izi. Brez ene odvečne zadržanosti...
Matr je blo fajn.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 2408
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 20:27:03   
Goldy
Grethy - ti si taka faca, jaz mam tudi tebe lada, pa še ostale tut!!!user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 2409
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 20:37:31   
gigi1
Gretka veš, da te mamo vse rade back user posted image

Podganca si le prišla. Sem te misala veš user posted image

Goldy očitno so malo drugačne mere...Mislim, da bi bilo čisto dovolj, če nadaljuješ z utrogestanom 2x 2 kapsule. Torej 2 na 12 ur. Mislim, da Reš približno tolk prometerijuma napiše puncam (le ob kakšnih izcedkih dvigne dozo). Me že v štartu jemljemo mislim, da maksimalno priporočeno dozo.
Razlika je menda tudi v tem, da se Dabroston nekoliko bolje obnaša v želodcu in se ga zato jemlje oralno. Utrogestan pa želodčna kislina precej uniči.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 2410
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 20:44:54   
bambi75
Gretka user posted image .
Lana čestitke za user posted image  user posted image  user posted image .

Vse včerajšnje srečevalke super ste. en big user posted image tudi vam.

Sem prebrala samo na koncu žal ne morem več. Sem danes tako povožena, da nisem nikamor šla. Tako me boli želodec cel dan, kot da bi celo kišto pira spila, pa sem pila sok , ker sem bila šofer.
Sedaj pa ne vem a je bil sok pokvarjen, al ga moj želodec ne prenaša al pa je kak virus.
Pojedla sem že tri rupurute pa nič ne pomaga.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2411
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 20:48:19   
miska73
Sobota, 01.11.
mateja_goljev - ET
netka 34 - punkcija


Netka
izkaži se jutri. Mirne živčke. Pa veliko lepih jajčk.
Upam, da te že ne daje abstinenčna kriza. Zdaj nema više piva, da ne boš pozabla...

Mateja lepo sprejmi otročke. Potem pa na lignje. Upam, da bo jutri kaka gostilna delala.

Vso srečo pupe. Pa javita jutri kako je šlo.

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 2412
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 20:51:12   
mismis
Sobota, 01.11.
mateja_goljev - ET
netka 34 - punkcija


Netka, držim pestke user posted image user posted image user posted image , da bo jutri veliko število celic, ter da te punkcija ne bo bolela.


Mateja Goljev, tebi pa želim, da dobiš jutri dve najlepši pikici v varstvo in da bosta pri tebi ostali še naslednjih 9 mesecevuser posted image user posted image user posted image






_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 2413
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 21:13:12   
gigi1
Netkič moj dans kar enga še rukn za korajžo. Jutri bom pa fejst mislila nate, da bi te čimmanj bolelo, da bi bile same lepe celice in plavalčki in da naredijo fejst žurko. Pls pošlji mi sms, ko opraviš.

Mateja_g  jutri bo pa zate prvi med najlepšimi dnevi, ki še pridejo user posted image . Lepo sprejmi pikici in ju čuvaj še dolgo časa.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2414
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 21:15:41   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Sobota, 01.11.
mateja_goljev - ET
netka 34 - punkcija





user posted image user posted image user posted image se podpišem in navijam za vaju punci!!

Mateja...dobro sprejmi

netka....dobro oddajuser posted image



lana...bravo, bravo, bravo punca.......čestitam!!! Lepo se čuvaj!!!

Punce dajmo tako nadaljevat ta oktober in november in december in januar,......user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2415
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 21:15:41   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Sobota, 01.11.
mateja_goljev - ET
netka 34 - punkcija


Netka, držim pestke user posted image user posted image user posted image , da bo jutri veliko število celic, ter da te punkcija ne bo bolela.


Mateja Goljev, tebi pa želim, da dobiš jutri dve najlepši pikici v varstvo in da bosta pri tebi ostali še naslednjih 9 mesecevuser posted image user posted image user posted image







miška, sem kar tvoje vzelauser posted image
Se podpišem pod tole punce. Srečno!


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2416
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 21:17:33   
Goldy
gigi1 - hvala user posted image , bom nekak skombinirala

lana08 - ČESTITKEuser posted image , lepo nosečnost ti želim, mislim, da si že 10 nosečka ta mesec, JUPIII, JEJ!!!

netka34 - punca, drži se na punkcijiuser posted image

mateja_goljev - ti pa lepo sprejmi otročke in ju grej, grej....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2417
   Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 21:22:10   
Kruce Fiks
Pri nas pa so bli včeraj in danes problemi!
Po drugi dozi Prometrijuma je prišla je teta M in s seboj prinesla neznosne bolečine v spodnjem delu trebuha, vročino itd, Pomagal ni ne lekadol (ki ob redkih prilikah takoj prime) ne Spazmeks... Sm govoril z njenim G, me je svetoval nekaj v rangu Tramala, ter bentil nad Rešem. Pravi da je bolečinam vzrok endometrioza in da bi naju moral Reš dati prednostno v postopek sicer....user posted image

No pozno popoldne smo bolećino le uspeli ublažiti in pred spanjem vzamemo prvo Klomifenko, ki nama jo je sG sicer odsvetoval za ta ciklus.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2418
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 21:25:14   
Grethy
Sobota, 01.11.
mateja_goljev - ET
netka 34 - punkcija



Punci moji zlati

matejča - naj bo tokrat gretje pikic naduspešnejše !!!!!!!!!!!!!

netki - jaz bom stiskala zobke celo dopoldne in pestke, pa bova skupej prenašale bolečine, če že glih slučajno bojo, drugač ti pa dovolim da si med punkcijo prikličeš kak moj odklopljen glupi ksihtek ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 2419
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 21:26:51   
lučka 25
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  lana, čestitam!!!!!!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 2420
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 21:27:58   
Zvezdica
Drage moje,
na zadnji oktobrski dan vam moram sporočiti najlepšo novico. Ugledala sem !!!


Lana 08  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mirno in zdravo ter veselo nosečnost ti želim.
Pazi nase in pust naj te razvajajouser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 2421
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 21:29:37   
sonček33
lana  -superca, priam novička čestitam

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2422
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 21:30:20   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Pri nas pa so bli včeraj in danes problemi!
Po drugi dozi Prometrijuma je prišla je teta M in s seboj prinesla neznosne bolečine v spodnjem delu trebuha, vročino itd, Pomagal ni ne lekadol (ki ob redkih prilikah takoj prime) ne Spazmeks... Sm govoril z njenim G, me je svetoval nekaj v rangu Tramala, ter bentil nad Rešem. Pravi da je bolečinam vzrok endometrioza in da bi naju moral Reš dati prednostno v postopek sicer....user posted image

No pozno popoldne smo bolećino le uspeli ublažiti in pred spanjem vzamemo prvo Klomifenko, ki nama jo je sG sicer odsvetoval za ta ciklus.



O groza. A Reša pa nista klicala? Jaz bi na vajinem mestu klicala še njega, ker zdaj sta v bistvu njegova pacienta in on udi rad vidi, da je na tekočem tudi, če je kaj narobe. Jutri okoli 11h ga kar pokličita in obrazložita kaj je bilo.
A take bolečine je imela tvoja draga? user posted image
A pa je pri njej ugotovljeno, da gre za endometriozo? Ker če je, a je šla že na laparo oz. histreo, ker tam lahko zarišča odstranijo in vsaj za malo umirijo delovanje.  No, bodo punce, ki imajo enak problem gotov lažje svetovale kako in kaj.

V glavnem, jutri pokličita še Reša.

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 2423
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 21:30:51   
pikovit
Edino kar še lahko rečem je lahko nočuser posted image Bom jutri kakšno več reklauser posted image

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 2424
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 21:31:55   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Sobota, 01.11.
mateja_goljev - ET
netka 34 - punkcija


Netka
izkaži se jutri. Mirne živčke. Pa veliko lepih jajčk.
Upam, da te že ne daje abstinenčna kriza. Zdaj nema više piva, da ne boš pozabla...

Mateja lepo sprejmi otročke. Potem pa na lignje. Upam, da bo jutri kaka gostilna delala.

Vso srečo pupe. Pa javita jutri kako je šlo.



Se kar podpišem pod tole in veselo navijam.
user posted image
user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 2425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  94 95 96 [97] 98   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 96 [97] 98   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?