|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 96 97 [98]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 21:32:09   
sonček33
Netka - želim ti NIČ bolečin in veliko celic. Drži se punca, me smo s tabo!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 2426
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 21:37:39   
n74
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Sobota, 01.11.
mateja_goljev - ET
netka 34 - punkcija


Netka
izkaži se jutri. Mirne živčke. Pa veliko lepih jajčk.
Upam, da te že ne daje abstinenčna kriza. Zdaj nema više piva, da ne boš pozabla...

Mateja lepo sprejmi otročke. Potem pa na lignje. Upam, da bo jutri kaka gostilna delala.

Vso srečo pupe. Pa javita jutri kako je šlo.



Se kar podpišem pod tole in veselo navijam.
user posted image
user posted image



JST TUD, JST TUD...NAVIJAM

PA ČESTITKE LANI08 ZA user posted image . UPAM, DA BO TUDI NOVEMBER TAKO USPEŠEN,...

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 2427
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 21:55:38   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Pri nas pa so bli včeraj in danes problemi......


O groza. A Reša pa nista klicala? Jaz bi na vajinem mestu klicala še njega, ker zdaj sta v bistvu njegova pacienta in on udi rad vidi, da je na tekočem tudi, če je kaj narobe. Jutri okoli 11h ga kar pokličita in obrazložita kaj je bilo.
A take bolečine je imela tvoja draga? user posted image
A pa je pri njej ugotovljeno, da gre za endometriozo? Ker če je, a je šla že na laparo oz. histreo, ker tam lahko zarišča odstranijo in vsaj za malo umirijo delovanje.  No, bodo punce, ki imajo enak problem gotov lažje svetovale kako in kaj.

V glavnem, jutri pokličita še Reša.


Je bila januarja na laparoskopiji in so ji sčistili kar se je dalo.... Potem so nama dali 6 mesecev da kaj nakuhava, vendar...
No potem nama je pa kar napotnico spisal. Najprej sva imela namen do Merlota iti, pa so nama svetovali da bi pri Rešu bolje opravila, v kar že od prvega snidenja z njim dvomim. No jaz sem mislil da bi stopil v stik z njim po praznikih. Kaj pa vem, misliš da bi bilo bolje prej? Mam filing da bi me spet nazjal... Ženička se zdaj vredu poćuti in bolečin nima več. Me pa malce skrbi zakaj je odsvetoval G jemanje Klomifena to rundo. ( Sej mi je vse obrazložu, ma so mi misli begale sem ter tja..)

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 2428
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 22:03:47   
Zvezdica
Kruce fiks, upam, da je z drago bolje, vseeno pa pokliči Reša.

Sem bila njegova pacientka in vem kako zna biti grob (verbalno) in tudi mojmu dragemu ni bil najbl všeč.
Ampak ko ti bo naslednjič kaj zatežil ODBRUSI nazaj in njegov odnos do tebe, VAJU se bo spremenil. Ker če je z drago kaj narobe ti kliči, on je tam zato, da vama pomaga.

Kar se klomifena tiče, pa nimam pojma.

Poročaj jutri.

< Sporočilo je popravil Zvezdica -- 31.10.2008 22:04:11 >


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 2429
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 22:14:17   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

Pri nas pa so bli včeraj in danes problemi......


O groza. A Reša pa nista klicala? Jaz bi na vajinem mestu klicala še njega, ker zdaj sta v bistvu njegova pacienta in on udi rad vidi, da je na tekočem tudi, če je kaj narobe. Jutri okoli 11h ga kar pokličita in obrazložita kaj je bilo.
A take bolečine je imela tvoja draga? user posted image
A pa je pri njej ugotovljeno, da gre za endometriozo? Ker če je, a je šla že na laparo oz. histreo, ker tam lahko zarišča odstranijo in vsaj za malo umirijo delovanje.  No, bodo punce, ki imajo enak problem gotov lažje svetovale kako in kaj.

V glavnem, jutri pokličita še Reša.


Je bila januarja na laparoskopiji in so ji sčistili kar se je dalo.... Potem so nama dali 6 mesecev da kaj nakuhava, vendar...
No potem nama je pa kar napotnico spisal. Najprej sva imela namen do Merlota iti, pa so nama svetovali da bi pri Rešu bolje opravila, v kar že od prvega snidenja z njim dvomim. No jaz sem mislil da bi stopil v stik z njim po praznikih. Kaj pa vem, misliš da bi bilo bolje prej? Mam filing da bi me spet nazjal... Ženička se zdaj vredu poćuti in bolečin nima več. Me pa malce skrbi zakaj je odsvetoval G jemanje Klomifena to rundo. ( Sej mi je vse obrazložu, ma so mi misli begale sem ter tja..)



Kruce...nisem prebrala tvoje zgodbice ampak nekako sklepam, da je tvojo ženičko fulll bolelo nekaj trenutkov. To se je tudi pri meni dogajalo, ko sem jedla klomifen. Bila pa je ovulacija. Pač močna, da me je čist ovilo. V trenutku sem bila vsa potna....srčni utrip se je full povečal...krči...ležanje brez premikanja....Vsekakor pa mine....
Ti kar pokliči Reša...ni tak zmaj, da nebi zastopu, predvsem, če gre kaj narobe. S pogovorom se da vse rešit.

Velik sreče!

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 2430
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
31.10.2008 22:19:02   
Zvezdica
jazzzz, všeč mi je da si takoj dala tikerček.
Ker tako vsak dan pogledaš svojo pikico kako raste in raste. user posted image

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 2431
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
1.11.2008 0:13:47   
obayifo
punce (in fantje), sporočam, da je fsh 'čudežno' padu na 10,7 in gremo v nov boj! jutri začnem s klomifenčkom in če bo vse po planu, bo akcija 12.11.
vidim, da se seznamček user posted image  lepo podaljšuje user posted image user posted image user posted image

vsem velik sreče in vse lepo! user posted image  user posted image

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2432
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
1.11.2008 7:04:01   
Grethy
JUTROOOOOO

Gogirlstoday !!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Šuki gremo na novo temo - november !!!!!!!!!!!!!!!!!


< Sporočilo je popravil Grethy -- 1.11.2008 7:05:56 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 2433
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
1.11.2008 8:02:17   
želvica99
WP sori vprašanje o celicah sem pa spregledala, ampak še nimam pojma, ker mam v sredo prvi UZ odkar jemljem Menopur, tko da nič ne vem, kaj se paca notri. Pustimo se presenetitiuser posted image . Kako pa se ti držiš, vem čas teče počas, ampak enkrat bo mim - držim pesti ful. Majhne muce se zmerj tko lepo skupj stiskajo, ko zrastejo pa hočjo met svoj prostor - tko da jih čimvečkrat fotkej.

Lana super novička, čestitke za +user posted image user posted image user posted image

Obi bravo za akcijouser posted image

Šibam na november...

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 2434
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
1.11.2008 9:32:27   
lana08
Naj zaključim oktobrsko temo s HVALA LEPA vsem za čestitke. user posted image

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 2435
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
1.11.2008 9:33:52   
sonček85




IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Sobota, 01.11.
mateja_goljev - ET
netka 34 - punkcija


Netka
izkaži se jutri. Mirne živčke. Pa veliko lepih jajčk.
Upam, da te že ne daje abstinenčna kriza. Zdaj nema više piva, da ne boš pozabla...

Mateja lepo sprejmi otročke. Potem pa na lignje. Upam, da bo jutri kaka gostilna delala.

Vso srečo pupe. Pa javita jutri kako je šlo.



Se kar podpišem pod tole in veselo navijam.
user posted image
user posted image




_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 2436
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
1.11.2008 9:46:11   
sabsa
Lana08 šele danes sem videla tvojo veselo novičko. ČESTITAM! Sedaj se pa veseli ... ker boš julija postala mami.

Oktober nam je bil pa res naklonjen, ha? Naj se tako nadaljuje tudi v novembru.

Držimo pestke za današnji akterki.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2437
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
1.11.2008 9:58:29   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: obayifo

punce (in fantje), sporočam, da je fsh 'čudežno' padu na 10,7 in gremo v nov boj! jutri začnem s klomifenčkom in če bo vse po planu, bo akcija 12.11.

super Obi!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 2438
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
1.11.2008 10:21:13   
mlinček
lana08 - čestitam za user posted image , obilo veselja ti želim


kruce fiks, nisem imel take izkušnje, ampak bi verjetno klical Reša


navijam za vse pupe - dobro opravite na ta deževen dan user posted image user posted image user posted image



user posted image  pa še eno kavo za vse

_____________________________

Pupki, pupkici, mali moji,
očka vaju čaka in z mamico
se veselita srečnega dne.
Ta srečni dan prišel je že,
pupike domov odpeljala sva,
presrečna z mamico oba.




(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2439
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
1.11.2008 11:31:32   
Kruce Fiks
En kolikor toliko veder dan vam želim!
Z mojo kokoško je od včeraj popoldne naprej vse OK. Bolečine so čudežno izginile in počutje je vredu. Z Rešem bom vsekakor stopil v stik, ne bom ga pa danes klicaril, bom stopil do njega v ponedeljek pa da se pomenva še o G. mnenju  o nujnosti postopka.... Klomifenčk je vzela in trenutno kakšnih stranskih učinkov ni zaslediti. Vsaj negativnih neuser posted image
Hvala vsem za nasvet, bom poročal dalje!

Ups! A lahko tu prilimate LINK od nove teme, ker prejšnjo rundo sem pa ornh časa pokuril, da sem Vas našel!user posted image


< Sporočilo je popravil Kruce Fiks -- 1.11.2008 11:33:35 >

(odgovor članu mlinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2440
   RE: Oktober IVF/ICSI II.del
1.11.2008 12:58:50   
lučka 25
Evo, link od nove teme.

http://www.ringaraja.net/forum/m_3309358/mpage_2/key_/tm.htm

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 2441
Stran:   <<   < Prejšnja stran  94 95 96 97 [98]
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 96 97 [98]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?