|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nočem pogrevat ...
23.10.2008 14:14:33   
CatJa
Aj, j.e.b.e.m.t.i., sem šla zgubljat 3 minute dragocenga časa za tega imbecila user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nočem pogrevat ...
23.10.2008 14:56:23   
oka
Po parih sekundah sem raje nehala gledat, ker so se mi začeli pojavljati hudi stranski učinkiuser posted image . Mi pa ni čisto jasno al je tip res tolk butnjen al samo igra na karto butnjenosti, pač za čim večjo pozornostuser posted image  

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nočem pogrevat ...
23.10.2008 15:20:10   
helloKitty
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Mi pa ni čisto jasno al je tip res tolk butnjen al samo igra na karto butnjenosti, pač za čim večjo pozornost 



Meni tud neuser posted image user posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nočem pogrevat ...
23.10.2008 15:51:26   
koala
Vse samo da pritegne pozornost  user posted image  user posted image   user posted image user posted image user posted image

Pa baje se ločuje.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nočem pogrevat ...
23.10.2008 15:56:02   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Po parih sekundah sem raje nehala gledat, ker so se mi začeli pojavljati hudi stranski učinkiuser posted image . Mi pa ni čisto jasno al je tip res tolk butnjen al samo igra na karto butnjenosti, pač za čim večjo pozornostuser posted image  


jaz bi kar rekla, da je butnjen. saj taki morajo tudi živetiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nočem pogrevat ...
23.10.2008 16:18:17   
Akil
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Pa baje se ločuje.


A že???  Pa se je ja glih poročil. S svojo lastno verzijo Helene Blagne.  A se je punca streznala? Se je nehala drogirat??  Al pa je bila poroka reklama, ločitev pa tudi!! user posted image
DDDDDDDDD Itak!!!user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nočem pogrevat ...
23.10.2008 18:48:38   
nadya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nočem pogrevat ...
23.10.2008 19:31:52   
Leela
Bravo Damjan user posted image . Take rabimo. Res hvala za nasvete, zelo bodo prišli prav. Taki res realni.

Ma kako lepo boža mucko.

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nočem pogrevat ...
23.10.2008 20:28:11   
tjašun
Mislem, ima pa denarja za lastno "promocijo"user posted image . Kolk moraš pa plačat, da ga skinejo dol, da ne bi takih hudih imbecilov gledal? Bruha se mi, sam da ga pogledam, pa še čist v vsakem cajtngu je, grrrrrrrr.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?