|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 7:50:47   
Kaja08
gospa taanikaa, bila si prelepa nevesta - pa tista vijolična obleka je tudi ful lepa user posted image user posted image user posted image !! Žan je bil pa pravi mali gospodič!!

Pa čestitke za zobek user posted image user posted image user posted image user posted image  mi ga še nimamo user posted image

< Sporočilo je popravil Kaja08 -- 24.10.2008 7:52:17 >


_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 8:12:29   
*anamor*
Haj,
pa punce fenomenalne ste. Kar 3 del ste odprle. Super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Midva pa sva do zdaj spančkala zdaj pa greva jesti. Lepo bodite do potem


_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 8:23:49   
Anonimen
Dobro jutro vsem.

Danes smo spali do 5.30, pa ne vem ali je pomagal Calgel ali nadvložek iz volne user posted image . Mah glavno, da smo spali user posted image user posted image user posted image .

Sm morala vstat, ker mi je prišel serviser za pralni stroj - za vse tiste, ki vas ni blo pri misiji 3.del, da ne boste rabile brat za nazaj -  je zadnjič moj pustil nekaj kovinskega v delovni obleki (je rekel, da so vsi žepi prazni - no sem našla potem še dve taki zadevi - nista tko mejhni user posted image ), pa je šlo pod boben. Je sam snel gumo, tisto zadevo spravil ven, potem pa gume ni mogel dat nazaj. Sem morala poklicat serviserja, pa me je včeraj klical, če lahko pridejo ob pol osmih - kaj sm hotla, itak da ja, ker ga rabimo. Sej mam mamo en štuk nižje, ampak vseen.

No, je prišel - bil tukaj 20 minut, nekaj zalimal, dal gumo nazaj, blo je 30 € - moj je zadnjič celo popoldne presedel pri stroju - in zdaj bo ok, sam je pa rekel, da je guma že načeta, pa da jo bo treba najbrž kmalu zamenjat - strij je star 10 let, sva ga dobila od tašče, ker majo oni novega. No, upam, da bo zdržal še kako leto, potem bomo pa novega nabavili.

In še hvala za kavico za dobro jutro - jaz jo ravno pijem.


a_s - kako je kaj Patricia? Sej veš, jaz to skoz sprašujem - se mi zdi, da jo čist razumem, ker je velika pa bi morala razumet, ampak najbrž je težko tudi zanjo

(odgovor članu *anamor*)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 8:35:38   
l.daisy
dobro jutro...
sem vas prišla pozdravit in poklikat Lukija user posted image
upam, da niste preveč utrujene od včerajšnje misije :)

no, uživajte...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 8:38:36   
Anonimen
jutro...mene je včeri kr ven metalo in še lahko noč nisem mogla zaželet..zato pa danes dobro jutro in standarduser posted image za vas...
kaja hvala za kompliment,nya sam da stroj dela zdejuser posted image

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 8:46:04   
Anonimen
jutro user posted image hvala za kavico, sem jo ravno spila

Pri nas je bila noč kot jo imamo ponavadi zadnje dni, spat je šla ob 21, zbudila danes ob 6.30 pojedla, in spala do 8.30user posted image Se nimam kaj za pritoževati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 8:46:55   
Anonimen
nyauser posted image , za stroj, da boš lahko normalno prala, pa še srečo imaš da se je ure držal in da nisi zastonj zgodaj vstala, ker ponavadi kakšne serviserje čakaš in čakašuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 8:46:59   
aleksandra silvija
a_s - kako je kaj Patricia? Sej veš, jaz to skoz sprašujem - se mi zdi, da jo čist razumem, ker je velika pa bi morala razumet, ampak najbrž je težko tudi zanjo

Bolje v tem smislu, da jo poskušava z možem bolje razumeti.
Npr. ko nalašč narobe računa in kaj podobnega veva, da s tem išče pozornost. In ne moreš verjeti. Medtem ko takrat ko je čisto slabe volj zračuna da je 8 +3 =9user posted image  in za to porabi 5 minut!!! takrat, ko jo pohvaliva, ko si vzameva čas zanjo, brez težav hitro zračuna npr. 18-3-8-2user posted image  in podobno.
Res se obnese, da sem jaz ali mož nekaj časa na dan samo z njo.

Je kar velika, ampak še vseeno tako majhna, da več pozornosti enači z več ljubezni. Zato morava delati na tem, da imajo vsi nekako enako pozornosti. Hmmmmmm

Sploh pa ti profesionalno delaš z otroki takšne starosti in še bolje poznaš psihologijo in vse kar paše zraven.

Nya-pa super za spanje.


Tako. Mi pa sedaj šibamo v Krško.

Pa-pa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 8:47:38   
Anonimen
Mojca čestitke za 4.meseceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kaja08)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 8:49:06   
polly80
dobro jutro

tolk da vas pozdravim na part3!bravouser posted image user posted image user posted image

taaanika,tolk te hvalijo,da bi js tud slikice vidla,plisuser posted image

pa če me še katera ma za prijateljicouser posted image ,bi tud slikice,plisssssssuser posted image

ninny-hvala za slikiceuser posted image ,emauser posted image mašauser posted image


se učimuser posted image ,mam čez par dni izpit,držte pesti..sicer bo težka,ker ob vsem tem delu,še učenje,takrat ko vita spi in se mi že rola od vsegauser posted image user posted image user posted image user posted image

prdine boditeuser posted image


_____________________________

od 7.6.2008 naju razveseljuje najina zlata princeska Vita

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 8:51:03   
Anonimen
o polly si bila že pogrešanauser posted image

(odgovor članu polly80)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 9:02:03   
Anonimen
VSE NAJBOLŠE ZA 5 MESECEV:
 
nInAzWeRiNa-Teja
tweetek-Janez
 
IN ZA 4 MESECE:
 
*Mojca* -Luka
 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 9:04:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nya

VSE NAJBOLŠE ZA 5 MESECEV:
 
nInAzWeRiNa-Teja
tweetek-Janez
 
IN ZA 4 MESECE:
 
*Mojca* -Luka
 




vse naj naj za mini rojstni danuser posted image user posted image user posted image user posted image

poly pošlji mi tvoj mail na zs pa ti pošljem slikice...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 9:15:30   
Anonimen
kriza..drug teden od torka pa skoz do nedelje dež...zdej pa ni več ne duha ne sluha o snegu...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 9:20:25   
Kaja08
Ufff, pa sem se na hitco prebila čez 2. del....oooo, vidim, da ste me včeri pogrešale user posted image user posted image user posted image  kaj se mi fajn zdi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Cau

Sem se hotela malo distancirat od RR,me vcasih kar malo zjezi,pa se cas mi krade...samo mi ne rata,sem odvisnikuser posted image .



Upam, da te ne zjezimo me user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ninny

Mene zanima koliko vam kaj čajev popijejo čez dan? Jaz sem ji ga včeraj spet mal dala, pa mi je hranjenje premaknila za eno uro naprej



Nič, ker vse ven pljune

user posted image user posted image user posted image  za sušilce, pralne stroje, pomivalne stroje...user posted image

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 9:21:08   
Kaja08
Vse najboljše vsem za tini mini rojstne dneve user posted image user posted image user posted image user posted image

zdej pa letiva z Žigijem na telovadbo! Adddiiiijjjjjoooo!!

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 9:26:34   
*Mojca*
Jutro!

Edini dan ko se  odločim da grem prej spat zamudim 3 del user posted image Obljubim da bom poleg pri 4. Sicer pa svaka čast babe žabe. Junijčice smo spet dokazale da smo zakon a ne user posted image

ninny, nya in taanikaa hvala za čestitke, Luki sprašuje kdaj boste prinesle darila user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer pa vse naj naj tudi Teji in Janezu user posted image user posted image

Zdaj pa resne stvari: se kateri sanja kako se po novem plačuje upavna taksa? Po starem so bili koleki, zdaj pa jih ni več? Nujno rabim vedet do 14h user posted image


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 9:29:03   
alea01
jutrček mamičkeuser posted image

Sem včeraj kar zgasnilauser posted image user posted image

Grem najprej prebrat kar ste naćvekale.
Vprašanje: kako boste stlačile tisto uro notri, ko se bo čez vikend prestavila in bo ura več?

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 9:31:11   
Anonimen
Čestitke za tini mini roj. dneve.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ej, ampak mene tud skoz meče ven iz RR.user posted image user posted image user posted image Sem se pa včeraj nekaj vsajala na mojega, da compa ni zrihtal, pa vidim, da jih ma kar nekaj take probleme. Se mu morem opravičit.user posted image

(odgovor članu *Mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 9:33:16   
Anonimen
ninny kako je že s to rastjo zobekov???..sej vem spet te isto sprašujemuser posted image
ko pride eden ven pol v parih dneh ali takoj še drugi???eden spodaj,eden zgoraj??k rastejo v parih al kako??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 9:35:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alea01

jutrček mamičkeuser posted image

Sem včeraj kar zgasnilauser posted image user posted image

Grem najprej prebrat kar ste naćvekale.
Vprašanje: kako boste stlačile tisto uro notri, ko se bo čez vikend prestavila in bo ura več?



alea zdej si mi pa dala za mislit...mislim da bomo hodili malo prej spat,torej da bomo že ob sedmih spali,namesto ob pol osmih...pol ure se mi zdi da bi še komi šlo zamika,celo uro pa ni šanc!!!jojojojoj

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 9:42:44   
Anonimen
poly radovednica poslano slikiceuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 9:46:33   
Anonimen
Saj res, ura se premakne.user posted image Jaz bom kar tako kotsebe vsako leto. Že v soboto dopoldne naštimam vse nazaj in potem ni problemov s spanjem. Upam, da bo tud pri user posted image tako.user posted image

Zobki pa rastejo v parih. No, so izjeme, ki jim rastejo vse povprek.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 9:49:30   
alea01
evo prebrala 2 deluser posted image

sasa.vracko- tako uro je moj hotel meni kupit za 30 let, pol sva rekla, da še mal pogledava naokoli in očitno še zmeraj gledava, kajti ure še nimamuser posted image user posted image . Je pa fuuuuuuuul lepa ura in user posted image user posted image user posted image  za take prijateljice

< Sporočilo je popravil alea01 -- 24.10.2008 9:52:00 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 9:56:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: taanikaa

ninny kako je že s to rastjo zobekov???..sej vem spet te isto sprašujemuser posted image
ko pride eden ven pol v parih dneh ali takoj še drugi???eden spodaj,eden zgoraj??k rastejo v parih al kako??


najprej so enke spodaj, potem dvojke zgoraj , pa ponavadi rastejo v paru, tako da če je ena enka prišla ven bo kmalu še ta druga enica pogledala...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Starost vaše/ga prvorojenca/ke
Ela123

Koliko je sedaj star/a vaš/a prvorojenec/ka?

0-5 (61%)

5-10 (17%)

10-15 (10%)

15-20 (5%)

več, kot 20 (8%)


Število vseh glasov: 385

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!