|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUTRI IMAM
10.11.2008 13:07:02   
borabara
na NS p aresže skoraj vsaka gre , to je presejalni test. Meri se zatilna guba v zatilju! Če je velika široka, se zmeri...kaže okvaro najbolj na DS in napake s srcem. Jaz sem imal povečamo gubo 2,2 mm im me je pripadala amnio, po amnio pa so mi naredili še UZ srčka pri otroku.


lp
nin@

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: JUTRI IMAM
10.11.2008 13:22:34   
PikaV
Še ena - jutri imam AC. Sicer so bili rezultati NS uredu, tako da grem bolj preventivno (pač slaba izkušnja prejšne nosečnosti).

Upam da bo vse OK. Mal me je strah, ampak take panike kot je bila prvič (pri slabih rezultatih NS) pa k sreči ni.

Upam, punce, da bo pri vas vse uredu - sama najbolje vem kako ubija to čakanje.

Glavo gor in upat na najboljše. Pa srečno vsem!

(odgovor članu borabara)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: JUTRI IMAM
10.11.2008 13:47:43   
borabara
napiši, če ti ni hudo kakšno slabo iskušnjo si imela...upam da nisi imela slab ACuser posted image


lp
nin@

nič se ne bat, sam mal počivi kak dva dni


lp
pa srečno še tebiuser posted image

(odgovor članu PikaV)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: JUTRI IMAM
11.11.2008 10:00:11   
Anonimen
Punce, želim vam hitre in seveda lepe rezultate AC.
Prosim pa za informacijo: ali katera ve, kdaj se delajo AC v Postojni? In kdaj v LJ?

Ker moram "uloviti" 16.-18. teden, me to zanima, ker predvidevam, da ne delajo tega vsak dan, jaz pa bi rada šla v Postojno.

Hvala za pomoč in srečno user posted image user posted image

(odgovor članu borabara)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: JUTRI IMAM
11.11.2008 10:50:50   
borabara
jaz iamam info da dela Pušenjak v Postojni sam na napotnico in sicer v torkih in četrtkih popoldan, samoplačniško pa zgodi zjutri v Dravljah ( torek)


lp
nin@


pokliči na http://www.medgen.si/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: JUTRI IMAM
11.11.2008 14:33:31   
Anonimen
borabara, hvala za odgovor, sem še malo prebirala naokoli in mislim, da je Pušenjak prava izbira. Hvala.

anonimna, ni govora o nuhalni svetlini, po kateri ti sprašuješ, ampak o žal malce bolj invazivni amniocentezi.
NS se btw dela med 11.-13. tednom in ni nič nevarna za plod.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: JUTRI IMAM
11.11.2008 21:41:52   
tia12
Še kar čakamo.......joj kako se vleče....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: JUTRI IMAM
12.11.2008 7:22:35   
borabara
jz sem včeri klicala ker je bilo 14 dni, pa še ni ničuser posted image


komi čakam, pa gledam na gsmuser posted image user posted image

lp
nin@

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: JUTRI IMAM
12.11.2008 20:52:30   
tia12
Pa je za nami še en dan čakanja....Pa srečno....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu borabara)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: JUTRI IMAM
13.11.2008 11:29:56   
borabara
evo najbrž sem prvauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image danes je 16 danuser posted image user posted image user posted image

danes some obvestili po gsm-ju in mailu, Dr. Pušenjak in Dr. Breziar , sta povedla da je izvid amnio b.p.user posted image user posted image user posted image user posted image


Ful sem vesela, no vsi smo


Zdej pa še vedno na vas mislim in bom še naprej JAVITE

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: JUTRI IMAM
13.11.2008 12:42:47   
Vali 81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu borabara)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: JUTRI IMAM
13.11.2008 15:00:42   
tia12
BORABARA....čestitke!!!!!!! Full sem vesela zate in tvojega otročka....Upam, da tudi jaz kmalu dobim izvid seveda b.p.

(odgovor članu Vali 81)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   rezultai
13.11.2008 19:42:49   
karči
živjo,

tudi jaz sem imela amnio. in me je blo full strah, ker sem pač tak človek, da me vse iz tira vrže. poseg res ni bil tak hud, sam veš vedno te je strah, da bo kaj narobe. je pa res, da potem veš kako in kaj naprej. ve dno so skrbi, vsaj jaz si jih delam. Prej me je skrbelo kakšni bojo razultati in sem se začela pomirjevat, da bo vse ok-pozitivno, zdaj pa al bo otroček brcal vsak dan??? (brcati je začel takoj po posegu amnio.-mal več kot teden je zdaj).
upam, da bo vse ok in, da bo mojo in vašo čakanje minilo hitro v pozitivnem smislu.

lp

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: rezultai
13.11.2008 19:59:02   
tia12
Tudi mene moja že kar pošteno nabrca....user posted image
Karči kdaj si pa imela amnio?

(odgovor članu karči)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: rezultai
13.11.2008 20:09:18   
karči
imela sem jo 4.11, in sem full nestrpna. že zaradi tega, ker je NS bila vredu, ČHT pa ne (ampak glih na meji-vdaj tako je rekel zdravnik v posvetovalnici)

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: rezultai
13.11.2008 20:31:22   
tia12
Jaz sem mela pa NS povišano...3,4mm. Na CHT pa nisem odšla, ker nebi nč pokazal. Tko da mi je moja ginek, dala napotnico za AMNIO, ker sem imela NS povišano sem šla na AMNIO lahko brezplačno.  Imela sem jo 27.10. pa še vedno nobenega rezultata....Kar malo me je strah.....

(odgovor članu karči)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: rezultai
14.11.2008 7:33:40   
borabara
tia vse je o.k., ti si šla na napotnico in so rezultati mal kasnej, jaz vem ker sem prvič imela čez zdravstvo in so celice dozorele že 19 dan, mene pa so obvestili ustno 24 dan pisno pa 30 dan!!!!! poklič po tel, sej ti bodo povedaluser posted image


Zihr je vse o.k., ker če bi bilo karkoli narobe te prej obvestijo, mojo kolegico so ker ima mali nepravilno razdelitev ne vem katerega kromosoma in je rezultat zvedla že 12 dan

lp
nin@

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: rezultai
14.11.2008 10:04:50   
karči
ja tudi meni so tako rekli, da če je kalkoli narobe, da te takoj obvestijo, ker preiskavo delajo trije genetiki in, če že prvi genetik zazna težavo te pokličejo. 

(odgovor članu borabara)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: rezultai
14.11.2008 10:16:29   
karči
aha, pa zanima me še nekej. Vse skoz berem, da pišete, da vas v vsakem primeru pokličejo, če je kaj narobe al pa ne. Ker namreč, nam so rekli, da nas pokličejo samo, če je kaj narobe. Vredu rezultati pa pridejo kar po pošti. Zdaj nevem al je to odvisno kje delaš amnio.? Jaz sem jo delala v Ljubljanski porodnišnici. No, ker jaz full nerada gledam na gsm, da me sploh kdo pokliče iz čudne številke-ker se bojim negativnih rezultatov.
otroček pa kar brca in mi je full fajn, pa ne bi rada da se kar hitro konča.

lp

(odgovor članu karči)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: rezultai
14.11.2008 10:40:23   
borabara
pred treh letih sem jaz imela moj prvi amnio, in v lj porodnišnici niso nič telefonsko obveščal. Smo dobili sam popošti in to ful pozno čez en mesec nekatere pa še poznejuser posted image user posted image user posted image user posted image



jaz pa sem točno po treh tednih poklicala in so me nazaj obvestili, ker me ni takoj našla...grozno se je slišalo!


no če greš pa privat k  Pušenjaku pa te pokličejo mene so po 16 dneh , pismno pa pride poznej


lp
nin@

(odgovor članu karči)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: rezultai
14.11.2008 11:10:36   
Pacota
user posted image Borabora

(odgovor članu borabara)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: rezultai
14.11.2008 11:44:36   
borabara
HVALAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dans sem kr bolj produktivna, sam mislim pa na vse ki so še v pričakovanju  b.p. rezultatov!


napište mi kdaj pa imat predviden rok, jaz ga imam 27.3. no pa drug teden imam še morfologijo, tk da mi ga lahk tud še prestaviuser posted image user posted image user posted image user posted image


lp
nin@




(odgovor članu Pacota)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: rezultai
14.11.2008 13:06:18   
karči
midve sma pa blizu,jaz mam rok 02.04. Jaz pa man naslednji teden UZ pa nevem al to spada sem zraven, al je to povsem nekaj drugega (morfologija).

oprosti moji nevednosti, ampak sem prvič tako daleč. Noseča sem sicer drugič.

(odgovor članu borabara)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   Amniocenteza v torek
14.11.2008 13:14:01   
PC Baby
Joj, jaz imam amnio v torek 18.11. in mi ni cisto vseeno. Glede posega - kar se pa tice rezultatov sem ful pozitivna :) Samo skoda, ker v LJ porodnisnici ne pustijo, da je partner zraven. Bi mi bil ful v oporo!


(odgovor članu karči)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Amniocenteza v torek
14.11.2008 13:16:50   
borabara
a res ne pustijo! zakaj pa to?? no pa sej vem da pri men tudi prvič ni bil zraven me je sam pripeljal pa potem ob 14.00 prišel iskat


Karči jaz imam morfologijo v ponedeljek , trja pa pribljižno 20-30 min kar natančen uz


lp
nin@

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?