|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Pohane" hrenovke
23.3.2005 14:20:01   
Čiračara
Punce polne kuharskih receptov:bravo::bravo:

Slišala sem, da nekatere delajo tudi pohane hrenovke. A je to katera že delala?:ups:. Verjetno jih le povaljaš v moko, jajčko in drobtine...Prosim, če mi katera lahko to pove...A naredite še kakšno fajn jed s hrenovkami?...

Hvala in LP:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   "Pohane" hrenovke
23.3.2005 15:02:46   
saba
JAZ BI V TO MASO RAJE POVALJALA BUČKE:bravo::bravo::bravo::bravo::)-:)-:)-:)-:ups:

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   "Pohane" hrenovke
23.3.2005 15:11:13   
petraCBU
Jaz bi ful pohane hrenovke jedla, pa zraven krompirjevo solato z veliko čebule! O, Bog moj.... ;)

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   "Pohane" hrenovke
23.3.2005 15:13:36   
petraCBU
Aja, lohk jih pa po dolžini na pol prerežeš, pa daš med polovici sir in pol vse skupaj zapohaš! Ful dobro! Da ne razpade, pa z zobotrebcem spni.
P.

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   "Pohane" hrenovke
23.3.2005 15:15:48   
Anonimen
U madonca, Petra zdaj pa vem, kaj bom za jest naredila. Njamsi. Mater sem lačna

(odgovor članu Čiračara)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   "Pohane" hrenovke
23.3.2005 15:30:45   
saba
jojjjj zdej sem pa tako lačna postala:(:((

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   "Pohane" hrenovke
23.3.2005 15:55:39   
bambi
Ja kaj pa celulit punce?????? :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)- s temi jedmi ga prav gojite..... moram pa priznat, da ko sem to prebrala imam že polna usta sline in ne vem če si ne bom šla po hrenovke in slanino, in jih v slanini lepo zapekla..... to bo celulit vesel novih maščob :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

BAmbi

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   "Pohane" hrenovke
23.3.2005 15:57:05   
Čiračara
Hura za nas, ki rade jemo:bravo::bravo::)-:)-:)-

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   "Pohane" hrenovke
23.3.2005 16:02:16   
Jessy
A ste mogle spet začet s temi skomini????

Zadnjič ste me razdražile s sladoledom, danes pa s hrenovki, al kaj??? A bo res treba iti spohat te hrenovke?

Joj, nosečke, nosečke...ste pa res grozne, no....:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)- SAME DOBROTE SO VAS/NAS!!!!

A bomo v porodnišnicah vse :pujs::pujs::pujs:???

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   "Pohane" hrenovke
23.3.2005 16:04:18   
kofetek2010
To je pa čar nosečnosti, žretje, žretje, žretje.... uf, kje je že to... :)-:)-:)-

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   "Pohane" hrenovke
23.3.2005 16:06:15   
KIRA
moja tašča dela pohano posebno salamo, pa pohane polpete. Mi ni glih preveč všeč...:(

so pa dobri ocvrti akacijovi cvetovi (brez drobtinic, samo testo), pa pohane bučke. to je pa njam!9nebesa

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   "Pohane" hrenovke
23.3.2005 16:11:38   
Anonimen
Jst ne berem več tega podforuma..:)-:)-:)-

(odgovor članu Čiračara)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?