|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra :)
29.12.2008 13:30:55   
Anonimen
ja bejbe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj pa delate decembra??????

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

podirate rekorde??????

BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!

Jaz sem bla pri vas do avgusta ali septembra nekje, pol sem se pa malo umaknila in samo na eni temi ostala aktivna... No omik se je splačal, ker smo 15.12. zagledali user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1. pregledek imamo 5.1. takrat pa bomo 7t 5d noseči, torej v 8t....  To pa je danes teden user posted image user posted image user posted image   komaj čakam user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu eva Ana)
  Neposredna povezava do sporočila: 2701
   RE: II pričakujemo decembra :)
29.12.2008 14:55:58   
sonček85
evaana:joj tvojmu postu sem se pa res orala nasmejat,ti misliš da se ti nekaj nalaga ,on ti pa kupi lepo darilo ,ti daš njemu še lepše.No boš pa potem čez leto to uporabljala k ti bo user posted image spal ti boš pa malo potelovadila.user posted image user posted image a si jih že dobila babe čvekaste
tejchy:tudi meni je to malo sumljivouser posted image
bubika:mislim ,da ti lahko čestitkamouser posted image user posted image
živa:nisem vedela da si na tej temi aktivna tudiuser posted image user posted image nekaj mi s tvojim tickerjom in napisanim ne gre skp mislim ,da boš v desetem po tickerju ko boš imela pregled

< Sporočilo je popravil sonček85 -- 29.12.2008 14:57:40 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 2702
   RE: II pričakujemo decembra :)
29.12.2008 15:19:37   
Tejchy25
Sonček85: ja, sej je mogoče sumljivo, ampak ni nč...:) Nisem nosečka, tko da grem novim zmagan naproti ta mesec...
Vseen se pa mal čudn počutim...čeprov sm za zihr nardila še en testek včer...in ugan kaj: nč ni blo:)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2703
   RE: II pričakujemo decembra :)
29.12.2008 15:37:47   
pikapolonica 24
Punce mene tudi obarvajte v modro.

Ni ratalo.user posted image

Lp,

Petra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2704
   RE: II pričakujemo decembra :)
29.12.2008 15:51:57   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Tejchy25

Sonček85: ja, sej je mogoče sumljivo, ampak ni nč...:) Nisem nosečka, tko da grem novim zmagan naproti ta mesec...
Vseen se pa mal čudn počutim...čeprov sm za zihr nardila še en testek včer...in ugan kaj: nč ni blo:)

ojoj bom pa zato veselo navijala v januarju za vse user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 2705
   RE: II pričakujemo decembra :)
29.12.2008 18:50:39   
Arual
Hey.
No tudi moje user posted image  še ni. user posted image user posted image  Testa bom delala jutri al pa v sredo bom vidla kako pa kaj. Jjačnike me bolijo ampak ne tako kot prejšne dni, zraven tega pa me prsi tud bolijo na dotik, tako da bomo vidli, če bo prišla tečka al je ne bo.

Sonček85, ja tudi jaz ne vrjamem vsega vedeževalkam, kr moji mami je pa čist drugače ta ista vedeževalka zame rekla, tako zdaj pač ne vrjamem,(vprašala me je če sem poskušala že zanosti- mislim, če je vedeževalka bi lahko vedla a ne) user posted image ,  nekaj je pa ziher prav ugotovila, da bom FAKS, nardila. user posted image .

Držim pesti za vse nas.

Lp

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2706
   RE: II pričakujemo decembra :)
29.12.2008 19:08:29   
Anonimen
uauuu kolk nosečk je že ta mesec, superuser posted image

Jaz bi pa M morala danes dobit in je še niuser posted image  Jutri delam testek. Je pa res da me špika spodaj kot da bo vsak čas tukaj.

(odgovor članu eva Ana)
  Neposredna povezava do sporočila: 2707
   RE: II pričakujemo decembra :)
29.12.2008 20:10:46   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

uauuu kolk nosečk je že ta mesec, superuser posted image

Jaz bi pa M morala danes dobit in je še niuser posted image  Jutri delam testek. Je pa res da me špika spodaj kot da bo vsak čas tukaj.
navijamo da je ne bo in da si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2708
   RE: II pričakujemo decembra :)
29.12.2008 20:15:32   
Anonimen
ojla bejbike!
evo jaz sm mela dans kr pesto je od moža brat prišel s tamalima in oba kašljala in smrkala mislim no eni se prov požvižgajo na drugeuser posted image evo no in mali mi že smrka in bo zdej spet 3 tedne čist fertikuser posted image kolk bi take v rit sunila
čestitke vsemuser posted image ostalim borkam pa user posted image

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 2709
   RE: II pričakujemo decembra :)
29.12.2008 21:35:36   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

živa:nisem vedela da si na tej temi aktivna tudiuser posted image user posted image nekaj mi s tvojim tickerjom in napisanim ne gre skp mislim ,da boš v desetem po tickerju ko boš imela pregled
eh jaz sem namesto 6 videla 8t in 3duser posted image user posted image user posted image sorry živči


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2710
   RE: II pričakujemo decembra :)
29.12.2008 21:36:15   
sonček85
tudi naš je oblan in smrka ,samo upam ,da še jaz ne bom kaj staknila(TRKAM NA LES)

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2711
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 2:19:34   
little angel
da sem vam spet malo javim.... no stanje je tako... moje M se vedno ni, sem delala ze 2 testa pa oba negativnauser posted image upanja se nisem zgubila, mogoce je bla pac bolj pozna ovulacija kaj pa vem.... bomo se kak teden pocakali in upamo na najboljse!

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 2712
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 7:34:54   
Anonimen
Punce imamo ga!!!!user posted image user posted image user posted image

user posted image

Držim pesti da boste vse čimprej srečke nosečke!!user posted image

(odgovor članu little angel)
  Neposredna povezava do sporočila: 2713
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 7:46:07   
S*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Iskrene čestitke TaMikaaaa  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2714
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 8:06:12   
Anonimen
BRAVO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu S*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2715
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 8:20:54   
S*



user posted image user posted image
       
                                 
     user posted image   oz.  user posted image       pričakujemo DECEMBRA
                                     
 
 
  
xx.12.
- M1987 (10.krog) - user posted image srečka nosečka   user posted image  user posted image  user posted image                
xx.12. - strumf user posted image  user posted image user posted image user posted image     v nove boje 
xx.12. - spelka12
xx.12. - Flora2
xx.12 - nena1978user posted image srečka nosečka  user posted image  user posted image  user posted image     
xx.12 - pravoda
user posted image  user posted image user posted image user posted image       v nove boje  
xx.12 - lunika v nove boje user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
02.12. - dini
03.12. - S* (5.krog)user posted image    user posted image  user posted image  user posted image   v nove boje
04.12. - Žaži
05.12. - pikapolonica 24 (3.krog)  user posted image  user posted image user posted image user posted image
05.12. - nhaya
05.12. - Sulfinija - srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image                    
06.12. - a.jrad
06.12. - lucy86 - srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image user posted image                
06.12. - zvezdica1980 
07.12. - kalypso (3. krog) user posted image  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
09.12. - sams - srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
09.12. - Matejčika (4.krog) user posted image  user posted image user posted image user posted image   v nove boje 
10.12. - živa1
11.12. - larilu  user posted image  user posted image user posted image user posted image   v nove boje
12.12. - charlyka srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image      
12.12. - eva Ana srečka nosečkauser posted image  user posted image  user posted image  user posted image
12.12. - Tejchy25 ( 7. krog )user posted image  user posted image user posted image user posted image nove boje
12.12. - Muca83 
srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image            
13.12. - Bojana82  user posted image  user posted image user posted image user posted image   v nove boje
13.12. - aprilčica07 srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image        
14.12. - baby1978 (3. krog) user posted image  user posted image user posted image user posted image     v nove boje
15.12. - Tanisha   user posted image  user posted image user posted image user posted image      v nove boje
15.12. - Živa25 srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

17.12. - Vitaebella
19.12. - SMELIKA
20.12. - giotti (6. krog) user posted image    user posted image user posted image user posted image      v nove boje
20.12. - nincika (2. krog) user posted image   user posted image user posted image user posted image   v nove boje
20.12. - METULJ1 (3.kroguser posted image  
user posted image user posted image user posted image      v nove boj
20.12. - Tanchy ( 2.krog ) srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image      
21.12. - evolinca user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image   v nove boje
21.12. - Anya22 (12.krog)  user posted image user posted image user posted image user posted image       v nove boje
22.12. - pikicaa25 (12.krog )   user posted image  user posted image user posted image user posted image      v nove boje 
22.12. - misk2 user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
22.12. - cori   user posted image  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
22.12. - sonček Lara
22.12. - tropical (8.krog) 
user posted image   user posted image user posted image user posted image   v nove boje  
23.12. - beety ( 9.krog )   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image    
23.12. - bubika86 ( 5.krog )
23.12. - Inana user posted image  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
23.12. - little angel ( 11.krog )
24.12. - Arual ( 14. krog )
25.12. - VilaMaLina srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image    
25.12. - hel32 user posted image srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image
26.12. - punčka10 user posted image srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image
26.12. - kalaxy 
27.12. - anonimna Vita user posted image user posted image user posted image user posted image        v nove boje  
27.12. - BEBIII  user posted image  user posted image user posted image user posted image   v nove boje
28.12. - Nea_teja_
28.12. - crvicek user posted image   user posted image user posted image user posted image
    v nove boje  
28.12. - katka11 user posted image  user posted image user posted image user posted image       v nove boje
29.12. - *TaMiKaaa* (2. krog) user posted image srečka nosečka user posted image  user posted image  user posted image
29.12. - Anuša*
 user posted image  user posted image user posted image user posted image     v nove boje  
30.12. - Tiki55 (17.krog)  
user posted image   user posted image user posted image user posted image       v nove boje      
31.12. - murkica
31.12. - ROmama
31.12. - tane
31.12. - miklarom
  

Decemberk  nas je 64 od tega že 16 srečk 

modrih:       28  

roza:         16

čakajoče:    20
skupaj:        64




user posted image

  
 
user posted image user posted image user posted image
     
 
Dragi Miklavž!
 
veliko nam prinesi,
kar skozi dimnik nam jih raztresi!


 

user posted image NAVIJAČICEuser posted image


* ursa30
* Sonček85
user posted image
* pikicao
*spps
user posted image
*anya22
*aqua77
* Inčika

**csaje*
*larilu
*DannyS
*Me to you
* bambincauser posted image                                    
user posted image user posted image user posted image



HIMNA (by BEYBA)

Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,

Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...  

                        
 DECEMBRSKA STAVNICA  

JANUAR.................................... 25,0% srečk nosečk  
FEBRUAR..................................19,4% srečk nosečk  
MAREC..................................... .20,9% srečk nosečk  
APRIL..........................................23,7% srečk nosečk  
MAJ............................................18,3% srečk nosečk  
JUNIJ...........................................22,5% srečk nosečk  

JULIJ ..........................................21.8% srečk nosečk
AVGUST.....................................19,30% srečk nosečk
SEPTEMBER...............................21,0% srečk nosečk
OKTOBER...................................22,2% srečk nosečk
NOVEMBER................................28,1% srečk nosečk
DECEMBER................................trenutno 36,36% srečk nosečk
 
 
Pozor pozor: podiramo rekorde!!!! Poglejte %

Živa25 tudi tebi iz srca čestitam
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2716
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 8:22:26   
Anonimen
Hvala S* user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu S*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2717
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 8:25:42   
S*
Živa25 jaz sem te kar na seznamček dala, mi je tako lepo pisat z roza user posted image , upam da ne zameriš. Ne pozabi nam drugi teden poročat, kako bo na pregledu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2718
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 8:30:59   
Anonimen
ne ne .... ni panike... Sej pravim da sem nekaj mesecev nazaj tudi jaz bila konstantno na tem seznamčku... Če bi jaz seznamček urejala bi tudi vse nosečke pisala notri user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bom naslednji teden kaj poročala... user posted image user posted image user posted image   Komaj čakam....

(odgovor članu S*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2719
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 8:32:45   
vila MaLiNa
Čestitam vsem novim user posted image , uživajte v naslednjih osmih mesecihuser posted image user posted image user posted image
Ostale punce, ki še pričakujete... upam, da user posted image  ne bo!!
Tiste , ki pa vas je grdoba že obiskala, pa želim, da ne obupate in, da se boste kmalu pridružile nam nosečkam user posted image user posted image user posted image  - Sej vseeno kdaj, važno je samo, da seuser posted image .

Lp

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2720
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 9:06:32   
Anonimen
Bravo vse srečke user posted image .
Druge pa ne obupajte pa v nov boj.

(odgovor članu vila MaLiNa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2721
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 9:06:58   
Nea_teja_
Čestitke Živauser posted image user posted image user posted image user posted image  moje pa še vedno ni in ni včerajšni test je bil negativenuser posted image

(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 2722
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 10:02:18   
little angel
cestitke!!!!!!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2723
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 10:04:54   
tane
oooooo, noro punce in decembrski %...

čestitke živa25 in Tamikaa, da bo čim lepša nosečnost in čim manj slabosti.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2724
   RE: II pričakujemo decembra :)
30.12.2008 10:33:21   
tane
joj, jaz pa tako živčna danes...kar ne morem nehat mislit na jutrišnji test...ta mesec sem morala kar malo izklopit ker je bilo razočaranje za razočaranjem vsak mesec ampak seveda dneva D pa ne moreš izklopit, pa če se še tako trudiš...tako, da čakam in srbijo me prsti, da bi test naredila že danes?

znaki...hmmm, ki bi mi dali upanje kaj pa vem, vsak mesec nekaj novega za kar se izkaže da to ni to...ta mesec povečan belkast izcedek, ki se je začel 3 dni nazaj, ter boleče prsi, ki so me začele boleti šele včeraj, ponavadi pa me začnejo boleti že najmanj teden dni pred user posted image ...saj vem ubadat s tem se nima smisla, ker bo samo test pokazal tisto pravo...
glede testa bi ga najraje delala šele 2.1 ker mi je še vseeno lažje, če pride user posted image kot pa da je negativen test ampak jutri je seveda žur in če sem noseča pač nočem piti zato izbire ni...

kje so novopečene nosečke in njihovi znaki????

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 2725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?