|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pritožba na zzzs
4.11.2008 12:40:50   
dushka
Jaz imam pa tudi en problem. Že skoraj dva tedna čakam na odločbo. V službi ne morem zato oddat bolniški list za prejšni mesec, ker mi ga zdravnik nemore dat brez odločbe. V službi pa pritiskajo name. Sicer sem prosila za polovično bolniško. Ali mogoče kdo ve, kaj lahko naredim? Zdravnik mi je rekel, da lahko samo čakam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pritožba na zzzs
5.11.2008 14:40:14   
Dali*
dushka - odločbo bi morala prejeti že zdavnaj, ker je max. 5 dni. vsak teden komisija zaseda in ne bi smelo trajati tako dolgo.

Na tvojem mestu bi najprej preverila kdaj je tvoj osebni zdravnik podal predlog na komisijo. Ko imaš pa ta datum, pa pokliči na komisijo in vprašaj kdaj lahko pričakuješ odgovor z njihove strani.

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pritožba na zzzs
5.11.2008 14:48:47   
dushka
Živijo

Dalli, zdravnik je oddal odločbo 23.10 in še vedno ni odgovora.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pritožba na zzzs
5.11.2008 14:50:31   
Miška2006
To je pa malo dosti časa. Jst bi povprašala na ZZZS!

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pritožba na zzzs
5.11.2008 16:03:44   
dushka
Sem zdela klicala ZZZS in nimajo, časa ker imajo zdela sestanek in mi je rekel naj pokličem jutri.

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pritožba na zzzs
5.11.2008 16:42:10   
ajam27
dushka,
časa tako ali tako nimajo nikoli- ker si ga ne vzamejo.
Tudi jaz čakam na odločbo in na njihovo odločitev kako in kaj. Osebna zdravnica je dala dokumente naprej. Predvčerajšnjim pa iz ZZZS dobim prošnjo naj jim posredujem kopijo materinske. Predvidevam, da do konca tedna vseeeno dobim odgovor ker sem že prece nemirna in slabe volje. Menda zasedajo 2x na teden?
Tudi meni v službi gnjavijo za bolniške liste. Pa kaj naj?! Čakam-kot vedno!

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pritožba na zzzs
5.11.2008 17:07:18   
dushka
Ajam27, malo si me potolažila, ker zdaj vem, da nisem edina. Upam, da bova obe dobile odločbo konec tedna.
Lep pozdrav.

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pritožba na zzzs
5.11.2008 21:35:42   
zaspanka
ajam27 in dushka, če vama je kaj lažje sem jaz na istem. in prejšnji mesec je bilo enako. in prav tako s pritožbo, katero so reševali 1 mesec. v službi so pa nervirali vse sodelavce, da so me klicali domov če že kaj vem. ampak sem vmes parkrat poklicala na  ZZZS in ti povejo točno v kateri fazi je pritožba. mi je tudi sama na ZZZS rekla naj še pokličem, ker lahko kakšno zadevo malce pospešiš npr. ko oni zahtevajo karton oz. materinsko ti to po telefonu pove in jo po faxu še isti dan pošlješ, da ne čakaš da pride pošta itd.

tako sem jaz reševla pritožbo, da mi je tajica tam takoj povedala kako in kaj in sem malo pospešila, pa je vseeno trajalo cel mesec. ker prejšnjič so namreč zahtevali karton in preden so oni poslali zahtevek zdravnici in ona njim poslala karton je trajalo 14 dni.
tako da se splača včasih malo težit po telefonu.

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pritožba na zzzs
5.11.2008 21:58:39   
Dali*
Punce, kr pokličte in se naredte full fine. Boste vidle, drug dan boste imele domov priporočeno pošto z odgovorom. Držim pesti, da bo pozitiven!

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pritožba na zzzs
6.11.2008 6:38:31   
Anonimen
Živ,
jst sem danes bila pri os. zdravniku in vprašala glih glede ZZZS. Rekli so mi, da vloge obravnavajo 2x/teden (pon., sred.,).Pedlog pošljejo en dan prej (edino za pooned. pošljejo v petek) in naslednji dan po obravnavi je odločba na domu. Se pravi, da ne traja več kot dva dneva od predloga do odločbe. Seveda razen, če na ZZZS ne potrebujejo še kaj drugega kot fot. mat. knjižice.

Zato bom jst kar dala zraven predloga fot. materinske knjižice, da se izognem nepotrebnem.

(odgovor članu Dali*)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pritožba na zzzs
6.11.2008 8:07:31   
Anonimen
Osebni zdravnik mora poslati tvojo zdr. kartoteko, medtem ko sem to da je treba poslati tudi kopijo MK ugotovila naknadno. Imajo pa po zakonu rok za odločanje 8 dni po prejemu zahteve oz. predloga za odločanje os. zdravnika.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pritožba na zzzs
6.11.2008 8:21:22   
mojčika
Meni moja OZ vedno odda v torek, v sredo zasedajo, v čet. v ambulanti že vedo, kaj se je odločilo, v pet. zjutraj po pošti dobim odločbo. V 1, nos. je bilo vedno isto in tudi zdaj v 2.

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pritožba na zzzs
6.11.2008 8:43:06   
dushka
Živijo, sem zdela klicala tja in so mi rekli, da so zahtevali, da pošljem fotokopijo materiske knjižice in da bom danes dobila pošto. Nevem zakaj zahtevajo, saj prosim samo za polovično bolniško.

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pritožba na zzzs
6.11.2008 10:31:54   
ajam27
Evo jaz sem tako pričakovano odločbo dobila. V njej pa je bilo manj pričakovano zapisano, da se mi bolniška s 7.11. 2008 zaključi in moram v soboto 8.11.2008 na delovno mesto.user posted image
Čudovito, glede na to, da več kot 2 uri sploh ne morem biti pokonci ker mi trebuh tako "dol" vleče!
MOje osebne zdravnice ni do ponedeljka, tako da imam eno živo štalo!
Me pa precej jezi, ker vem, da je taktika ZZZS ta, da si čim dlje v staležu v breme delodajalca. Potem pa imej v službi normalne in sproščene odnose, če vsi mislijo kako simuliraš in jim nagajaš!

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pritožba na zzzs
6.11.2008 12:20:53   
ajam27
Pa še ena malenkost, če slučajno katero zanima.
Ravnokar sem govorila z medicinsko sestro karera dela pri moji zdravnici. Povedala sem ji vso zgodbo. Sicer mi je rekla, da lahko napišem pritožbo a da se mi ne izplača. Ker, da ona v zadnjem mesecu ne pozna niti enega primera v katerem bi bila pritožba pozitivno obravnavana in da bi bolniški stalež podaljšali. Da so na ZZZs vse enormno poostrili...
da je bolje, če se nekako domenim z delodajalcem za dopust. In grem potem spet na bolniško.
Da drugače pač ne bo šlo. Da jih res ne zanima počutje nosečnic.

Me pa zanima kako naj nosečnica (jaz) dela v kuhinji kjer je potrebno dnevno premetavati sem ter tja težke lonce, se stegovati v umivalnik kjer se pomiva posoda, prenašati ves "smrad" kuhane hrane ...
V glavnem user posted image .

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pritožba na zzzs
6.11.2008 14:59:44   
dushka
Jaz še vedno nisem prijela pošto, bom pa vseeno poslala fotokopijo mat. knjižice.
ajam27 žal mi je, da ti niso podaljšali bolniško. A ob nedeljah tudi delaš?

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pritožba na zzzs
6.11.2008 15:17:31   
dushka
Ali ima kogoče katera številko od fax, da bi tja poslala fotokopijo materinske knjižice.

(odgovor članu dushka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Pritožba na zzzs
6.11.2008 17:40:01   
Anonimen
živjo punce

mene pa neki zanima, tiste, ki ste na bolniški in ste mogle poslat kopijo materinske knjižice, v kolikem času ste dobile odgovor in kakšen je bil ta odgovor? jaz sem namreč danes dobila pošto da moram poslat kopijo MK. pa sem jo takoj fotokopirala in poslala?!

l.p.

(odgovor članu dushka)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Pritožba na zzzs
6.11.2008 17:58:19   
sonček33
jaz sem v pon. dobila pošto, naj pošljem fotokopijo MK, v torek sem poslala, danes dobila pozitven odg.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Pritožba na zzzs
7.11.2008 8:34:38   
dushka
Moj mož je mojo fotokopjo mat. knjižice kar osebno nesel zdela tja na zravniško komisijo. Upam, da bodo čim prej odgovorili, ker že čakam 2 tedna. Se spalača poklicat tja, če se predolg čaka na odgovor.

Lep pozdrav

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Pritožba na zzzs
7.11.2008 10:15:57   
emas
Tudi jaz sem v bolniški in stvar je taka, da ti komisija vedno da odločbo za samo okoli 1 mesec in moraš pač vedno znova dajat noter, tak da tu se ni kaj pritoževat. Tak to pač je. Meni je tudi tečno.

(odgovor članu kakteja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Pritožba na zzzs
7.11.2008 10:32:27   
zaspanka
emas, seveda je super če ti dajo bolniško za en mesec in ti jo tako podaljšujejo. saj v tem primeru se sploh ne moreš na nič pritožit. punce se pogovarjamo, da je problem  ker nam je sploh ne dajo. in v tem primeru se pritožiš...

(odgovor članu emas)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Pritožba na zzzs
7.11.2008 12:12:59   
ajam27
Samo problem je v tem, da četudi dobivaš bolniško podaljšano za vsak mesec sproti ti to ne upoštevajo. Meni je bilo namreč rečeno, da mi bo G v naslednjem mesecu napisal predlog bolniškega staleža do nastopa porodniške.
A če že sedaj za 1 mesec kompilicirajo kaj šele bo?!
Jaz sem imela sprva z delodajalcem same probleme...Sedaj je pa le uvidel, da ne simuliram in mi je za ta čas, ko bi trenutno morala na delo, dal dopust. Imam pa to srečo, da ga imam še 24 dni. S 1.1.2009 je pa tako ali tako nov. Dopust namreč.
Sem pa klicala na ZZZS in  se malce informirala. So mi rekli, da je na strani delodajalca, da mi zagotovi primerno delovno mesto. In da ni njihov problem, da delam v gostinstvu in da torej takega delovnega mesta zame ni.
na kratko. Na ZZZS so si nad mano umili roke in me zopet potisnili v breme delodajalcu.

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Pritožba na zzzs
7.11.2008 13:39:11   
sonček33
jaz sem zdaj prvi mesec na bolniški preko zzzs in so mi včeraj podaljšali kar do porodniške  to je za dva meseca in še malo

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Pritožba na zzzs
11.11.2008 14:14:20   
dushka
Danes sem dobila odločbo, odgovor negativen. Jutri moram normalno spet v službo. Nevem, kako bom lahko zmogla.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?