|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljanske nosečke
2.7.2009 12:26:17   
katrinka
o cvekeuser posted image

I AM BACK...hahauser posted image

z mojim sva preseljena, končno na svojemuser posted image dela se velik a je tak mir brez unih avšuser posted image z internetom se se ukvarjava - trenutn je na sposoji, a vsaj jeuser posted image

drugače pa sem še v 2 delih, tast mi je v ponedeljek pripeljal posteljico in previjalno zrihtu, danes sem pri recinku naročila - kar napredek delamuser posted image

sem kar rabila cas da sem vse prebralauser posted image

CESTITKE NOVIM MAMICAM IN DOBRODOŠLE VSE NOVEuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Ljubljanske nosečke
2.7.2009 15:28:11   
Anonimen
evo da še tle mal napišem
aja pa da ne pozabim naslednji pregled imam 30.7
drgač pa jaz sm kr ok mal mi vsake tok časa trebuh otrdi,tamala me boža k brcat že kej dost ne moreuser posted image
dans je pa tle suša madonca

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Ljubljanske nosečke
2.7.2009 15:47:22   
Anonimen
Lsica pa ana** sta rodili, ne?

Še tule jima čestitam!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
In želim čim več cartanja s svojima otročkoma!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Ljubljanske nosečke
2.7.2009 17:35:03   
LaMay
Živjo gospodičnice :)

Mi smo bli dans z tamalim pri zdravniku. Ma virozo, dobil je antibiotike in moramo v soboto spet nazaj.

Vim izjemoma je lahko bila so 12ih user posted image  Drgač pa ima uro do 10ih ali pa učasih do 11ih. Se mi zdi še premlada,da bi tko pozno hodila po centru.

No smo pa naši frajli povedali,da bo še enega bratca oz. sestrco dobila. Pa ni bla nč kaj nadušena user posted image
Prvo me je vprašala zakaj njo učimo o kontracepciji,če se sama nič ne vema o tem.. user posted image
Pol pa še,da je ona bla srečna kr je mela mlado mamo ta user posted image  bo imel pa bolj staro user posted image user posted image  Sm bla čist v šoku nad njenimi besedami.. Res,da je v puberteti sam tko pa se ne rabi obnašat user posted image  Sm pol itak bolj strogo pristopila zravn.

< Sporočilo je popravil LaMay -- 2.7.2009 17:39:07 >

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Ljubljanske nosečke
2.7.2009 18:40:19   
ledenka
anci banci sporoča:
 
ob 14.36 je prijokal na svet najin največji zaklad Svit, velik 51cm in težek 3150 g.
 
čestitaaam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Ljubljanske nosečke
2.7.2009 19:56:21   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: LaMay

Živjo gospodičnice :)

No smo pa naši frajli povedali,da bo še enega bratca oz. sestrco dobila. Pa ni bla nč kaj nadušena user posted image
Prvo me je vprašala zakaj njo učimo o kontracepciji,če se sama nič ne vema o tem.. user posted image
Pol pa še,da je ona bla srečna kr je mela mlado mamo ta user posted image  bo imel pa bolj staro user posted image user posted image  Sm bla čist v šoku nad njenimi besedami.. Res,da je v puberteti sam tko pa se ne rabi obnašat user posted image  Sm pol itak bolj strogo pristopila zravn.


ja otroci oz. pubertetniki nimajo pa vcasih take izjave, da te na rit vrzejo, sicer sama cakam prvegauser posted image a imam 2 necaka in vcasih brez besed ostanem kaj vse recetauser posted image

(odgovor članu LaMay)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Ljubljanske nosečke
2.7.2009 20:04:49   
katrinka


                                                  Ljubljanske nosečke
=============================================================
        Nick(starost)                    PDP                 Št.         Št.         Pregled       Spol
=============================================================
user posted image  sinskaT (27 let)                  8.7.2009            2 user posted image        1  user posted image             ?            user posted image
user posted image   tanatoraja (28 let)            15.7.2009          1 user posted image        0  user posted image             ?             user posted image
user posted image   tina69 (24 let)                   24.7.2009          2 user posted image       1  user posted image              ?             user posted image
user posted image   andmoj (29 let)                  25.7.2009          2 user posted image       1 user posted image               ?            user posted image
user posted image   polgara (28 let)                 26.7.2009          1 user posted image       0  user posted image              ?             user posted image
user posted image   katrinka (26 let)                 27.7.2009          1  user posted image       0 user posted image         7.7.2009     user posted image
user posted image   BOOMER (29 let)               29.7.2009          1  user posted image       0 user posted image          15.7.2009    user posted image
user posted image  vim (29 let)                         30.7.2009          1 user posted image        0 user posted image              ?            user posted image
user posted image   Sisy                                    1.8.2009            2 user posted image       1 user posted image              ?             user posted image
user posted image   šivilja (32 let)                     1.8.2009            4 user posted image      2 user posted image               ?            user posted image
user posted image   M1987                               12.8.2009          1 user posted image       0 user posted image                ?            user posted image
user posted image   Zima07  (30 let)                 13.8.2009          2 user posted image       1 user posted image                ?            user posted image
user posted image  živa25 (24 let)                    20.8.2009          2 user posted image       0 user posted image                ?            user posted image
user posted image  anonimna                            26.8.2009          1 user posted image      0 user posted image                ?             user posted image
user posted image   indy0024                           13.9.2009          1 user posted image      0 user posted image                ?            user posted image
user posted image   majica (29 let)                    16.9.2009         2 user posted image        1 user posted image              ?             user posted image
user posted image    larilu (23 let)                      20.9.2009         3 user posted image       1 user posted image        30.7.2009      user posted image
user posted image   palegia30 (30 let)              17.10.2009        1 user posted image       0 user posted image             ?              user posted image
user posted image   Gorenka (32 let)                 25.10.2009        2 user posted image      0 user posted image              ?             user posted image
user posted image   murkica (24 let)                  1.11.2009          2 user posted image      0 user posted image              ?             user posted image
user posted image    lupinca                                6.11.2009         2 user posted image      0 user posted image              ?             user posted image
user posted image     LaMay (34 let)                    3.3.2010           3 user posted image        2 user posted image              ?           user posted image
============================================================

user posted image     8

user posted image     4

user posted image    10

============================================================
                           Pravkar povile svoje štručke     
 
 
======================================================
         NICK                 RODILA            SPOL          IME          VELIKOST      TEŽA
======================================================

user posted image  ronja                   3.1.2009           user posted image             Lejla            
user posted image   naia                  10.2.2009           user posted image             Lia
user posted image   grahec              26.2.2009           user posted image             Lucija            53 cm           3840 g
user posted image   yania                  8.3.2009           user posted image             Timon            46 cm           2260 g
user posted image   UT_2008
user posted image   simonaa             24.3.2009         user posted image              Ana                                   2700 g
user posted image   Pupa7                27.3.2009         user posted image              Leonard        54 cm           4000 g
user posted image   pikatara             28.3.2009        user posted image               Karolina        46 cm           2090 g
user posted image   pikatara             28.3.2009        user posted image               Patrik            46 cm           2350 g
user posted image   wani                   30.3.2009        user posted image               Vita Viktorija 52 cm           3750 g
user posted image   BrinaBA                3.4.2009        user posted image               Zala              50 cm           3030 g
user posted image   1hruška 
user posted image   nmag                  7.4.2009          user posted image              Karolina         54 cm           4350 g
user posted image    april09                          
user posted image    angelito             14.4.2009         user posted image              Vita                52 cm          3400 g
user posted image   NinaMM              14.4.2009        user posted image              Zarja              51 cm          3020 g
user posted image
  Veronikab          27.4.2009        user posted image              Jakob              53 cm          3420 g 
user posted image   Blueeyes
              3.5.2009        user posted image              Gaja               51 cm          3260 g
user posted image    pat74                   4.5.2009        user posted image              Andrej            54 cm         4050 g
user posted image   Ledenka               5.5.2009         user posted image              Maks              51 cm         3720 g
user posted image   petrazg                 7.5.2009        user posted image               Luka              53 cm         4590 g
user posted image   k.tja                    11.5.2009        user posted image               Urban            52 cm         3530 g 
user posted image   knutek                 18.5.2009       user posted image                Nik               47 cm         2690 g
user posted image   Tanja_                 27.5.2009       user posted image                Hana           49 cm         3280 g
user posted image   Hindi                    27.5.2009       user posted image                Ian Patrik      50 cm       2840 g
user posted image   PapuaNG              28.5.2009      user posted image                Svit                52 cm        3650 g
user posted image   Mony25                 5.6.2009       user posted image                Aleks              49 cm        2810 g
user posted image   Majana79              5.6.2009       user posted image                Jure                50 cm        2920 g
 user posted image   Španka                  5.6.2009       user posted image                Erik                 54 cm       3300 g
user posted image   Tej_a                   15.6.2009       user posted image                Taj                  50 cm       3410 g
user posted image    Svet                     18.6.2009       user posted image                Ana                48 cm        2670 g
user posted image    linaema                25.6.2009      user posted image                Zoja                51 cm       3080 g
user posted image   bjondi                   27.6.2009      user posted image                Žiga                51 cm       3140 g
user posted image   Lsica                     29.6.2009      user posted image                 Maja                        
user posted image   nastja
user posted image    anci banci              2.7.2009       user posted image                 Svit                 51 cm       3150 g


Prosim vas, da ko spremenite svoje podatke za starost, datum pregleda, spol... da to obarvate z rdečo barvo, da bom hitreje našla ko delam seznam.. HVALA!!!




(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Ljubljanske nosečke
2.7.2009 21:11:03   
vim
A ni zanimivo tokole skrbiš za otroke potem pa ti prbijejo takouser posted image user posted image . Sicer La may tale tvoja pubrtetnica je zelo bistra, njo učiš o kontracepciji pa to, samo frajlica se ne zaveda, da je mami stara 34 ona pa le 14. REci ji, da ima super mami, ki je še zeloooooo mlada in ima lahko še kakšnega otroka.

Upam, da se (joj kako je mlajšemu ime) čimprej pozdravi, da ne bo prehudo vse skupaj tako zate kot zanj. Revček, kje pa je staknil?user posted image In La may tudi ti pazi nase in pozdravi pubrtetnico. Moja nečakinja je stara 10 let pa če ji kaj rečemo, kar ji ni po godu že obrača oči in godrnja. Ejej kam bežijo leta pa ravnokar sva jo z možem vzela na morje, namreč pogoj je bil, da gre z nama na morje ko si bo znala sama brisat ritko To je bilo pred 6 leti, zdaj pa jo že na koncerte  (RBD) vozim.

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Ljubljanske nosečke
2.7.2009 21:33:23   
Anonimen
bravo, anci banci!!!user posted image user posted image user posted image  čestitke za svita!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 9:42:14   
majana79
Živjo punce!

Jaz imam eno vprašanje za mamice, ki še berete tole. user posted image A ste mogoče za to, da bi se dobile na kakem sladoledu v Čolnarni? Sem videla pri majčicah, da nekatere vozičkate po Tivoliju... Seveda lahko nosečke tut pridejo a ne da? user posted image

No, samo tako, v razmislek, če bo katera za.

Kje pa je naša Blue? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 9:45:03   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Živjo punce!

Jaz imam eno vprašanje za mamice, ki še berete tole. user posted image A ste mogoče za to, da bi se dobile na kakem sladoledu v Čolnarni? Sem videla pri majčicah, da nekatere vozičkate po Tivoliju... Seveda lahko nosečke tut pridejo a ne da? user posted image

No, samo tako, v razmislek, če bo katera za.

Kje pa je naša Blue? user posted image

jaz sem vedno za user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 9:51:24   
katrinka
dobro jutrouser posted image

user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Živjo punce!

Jaz imam eno vprašanje za mamice, ki še berete tole. user posted image A ste mogoče za to, da bi se dobile na kakem sladoledu v Čolnarni? Sem videla pri majčicah, da nekatere vozičkate po Tivoliju... Seveda lahko nosečke tut pridejo a ne da? user posted image

No, samo tako, v razmislek, če bo katera za.



jaz sem vedno zauser posted image

vim - moj necak - starejsi ima pa 12 let in ga tok puberteta ze mece, da ne mors vrjet, zadnjic mi prav da je pustu punco in to zato ker je iz sostra - on iz centra in je to prevelika razdalja zanj - mene je kar na rit vrgl...oh te otroc, pa spomnim se k sm ga previjala pa rit brisalauser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 10:10:26   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Jupi, pa je prišel Val! user posted image  user posted image  user posted image

Čestitke mamici in očku, pa seveda bodoči tašči in nevesti. user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka
anci banci sporoča: 
 ob 14.36 je prijokal na svet najin največji zaklad Svit, velik 51cm in težek 3150 g.
 čestitaaam user posted image user posted image user posted image

čestitke tudi z moje strani user posted image  user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: majana79
Kje pa je naša Blue? user posted image

evo me... včer sva mele z Gajo pregled, pa sem bla od zjutri v Ljubljani, pa sem letela neki naokrog, pa z eno kolegico sva se dobile in vozičkale, pol sm bla pa čist hin od te vročine... je nisem več navajena... Gaja je tud jokala cel dan.. od 13-1h zjutri je spala samo 20 minut.. jokala e k ji je blo vroče, pa če sem jo dvignla je blo še slabše k sem bla tud jz vroča... tko da je bla utrujena.. k smo se pa domov peljal je pa zaspala k top in v kosu spala 6 ur.. revčka.. pol sva pa ustale, se podojile in zdej spet spi

drgač pa na pregledu -smo mel kontrolo teže... velika je zdej 56,5 cm in težka 4910g - sm mislila da se je kej bolj zredila glede na to da skor je user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: majana79
Živjo punce!
Jaz imam eno vprašanje za mamice, ki še berete tole. user posted image A ste mogoče za to, da bi se dobile na kakem sladoledu v Čolnarni? Sem videla pri majčicah, da nekatere vozičkate po Tivoliju... Seveda lahko nosečke tut pridejo a ne da? user posted image

jz sem tud za.. očitno prihajajo lepši dnevi user posted image  user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 10:20:14   
majana79
O super, me veseli, da ste za. user posted image Dejte še pri majčicah ve vprašat, da ne bom jst spet vdirala v temo. user posted image

Včeri je bil zgleda en tak čuden dan, ker Juretu tut ne paše vročina. Se mi zdi da bo tak švicko kot midva z očitom, mu je takoj vroče... Pa če ga mava v naročju je takoj moker... user posted image
Tako da ga mam zdej kr samo v kratkem bodiju pa nogavičkah, čez pa malo debelejšo bombažno dekico. Se mi zdi da je od vsega potenja dobil rdeče pikice po hrbtu. user posted image

Ampak Jure bo pa Gajo kmalu dohitel, ima že sedaj skoraj 4kg, se je ful poredil. Upam da ne bodo težili na prvem pregledu?

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 10:25:30   
Blueeyes
zdej sem pa žalostna... sem vam hotla objavit slikco od Aninega Vala, pa ne morem.. evo kaj mi napiše k odprem shrani.si... a ma še kera kakšno stran k se lahko objavlja??

user posted image IP ni dovoljen / is not allowed

Datoteke lahko nalagajo samo slovenski uporabniki. Za več informacij kliknite tukaj.

Only Slovenian users can upload files, sorry.

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 10:27:05   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

O super, me veseli, da ste za. user posted image Dejte še pri majčicah ve vprašat, da ne bom jst spet vdirala v temo. user posted image

Včeri je bil zgleda en tak čuden dan, ker Juretu tut ne paše vročina. Se mi zdi da bo tak švicko kot midva z očitom, mu je takoj vroče... Pa če ga mava v naročju je takoj moker... user posted image
Tako da ga mam zdej kr samo v kratkem bodiju pa nogavičkah, čez pa malo debelejšo bombažno dekico. Se mi zdi da je od vsega potenja dobil rdeče pikice po hrbtu. user posted image

Ampak Jure bo pa Gajo kmalu dohitel, ima že sedaj skoraj 4kg, se je ful poredil. Upam da ne bodo težili na prvem pregledu?


bom rekla na forumu za miting...

tud naša je švicko tko k midva... se takoj skuhava user posted image

naši je šlo na začetku full gor, zdej pa se mi ne zdi več... čeprov je rekla da se zelo lepo redi user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 10:28:03   
majana79
Huh, to je pa čudno. Tole piše, kot da si ti kje v tujini, pa nimaš našega ipja...

Dej, če ga imaš na mms lahko pošlješ meni, pa jaz probam?

Prek koga pa imaš internet?

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 10:50:13   
katrinka
sam je res cudn da ti to napise, jz sm lih prej slikco dala gor pa je blo vse ok, če ne drugač pa poslji meni po gsm pa bom naložilauser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 10:53:57   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Živjo punce!

Jaz imam eno vprašanje za mamice, ki še berete tole. user posted image A ste mogoče za to, da bi se dobile na kakem sladoledu v Čolnarni? Sem videla pri majčicah, da nekatere vozičkate po Tivoliju... Seveda lahko nosečke tut pridejo a ne da? user posted image

No, samo tako, v razmislek, če bo katera za.

Kje pa je naša Blue? user posted image



Jaz sem zauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 10:56:00   
katrinka
no, ce nas je pa ze tok za mitting

kaj torej colnarna  ali cacao - pa datum predlagiteuser posted image

pa dejmo raje dopoldne k ce bo vrocina je lazje dopoldne biti zunajuser posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 10:57:13   
majana79
Super, čedalje več nas je. user posted image Zdaj moramo pa samo še določit datum pa naročit lepo vreme.

No, jaz sem načeloma itak vsak dan v Tivoliju user posted image , tako da če bo katera kdaj vozičkala sama, pa ji bo pasala družba, lahko dam mobi na ZS pa me pokliče. Dokler se nam ne uspe zmenit za srečanje. user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 11:09:21   
katrinka

user posted image

user posted image ronja & Lejla
user posted image grahec & Lucija
user posted image yania & Timon
user posted image  Pupa7 & Leonard
user posted image pikatara & Karolina in Patrik
user posted image  BrinaBA & Zala
user posted image nmagk & Karolina
user posted image ninaMM & Zarja
user posted image   Blueeyes & Gaja
user posted image k.tja & Urban
user posted image Petrazg & Luka
user posted image  HINDI & Ian Patrik

user posted image Angelito & Vita
user posted image majana79 & Jure
user posted image  PapuaNg & Svit
user posted image   Tanja_ & Hana
user posted image  Pat74 & Andrej
user posted image Veronikab & Jakob
user posted image   Svet & Ana
user posted image Ledenka & Maks



(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 11:13:41   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Huh, to je pa čudno. Tole piše, kot da si ti kje v tujini, pa nimaš našega ipja...

Dej, če ga imaš na mms lahko pošlješ meni, pa jaz probam?

Prek koga pa imaš internet?



siol... sem ti poslala mms slikco od Vala

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 11:24:41   
majana79
user posted image

Lahko da se je vašemu modemu kaj 'zmešalo' pa je dodelil čuden IP. Če ti bo to še javljalo danes, kar pokliči na njihovo pomoč, pa naj ti oni povejo.

Ker jaz imam tudi siol, samo imava statičen IP, pa mi dela.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Ljubljanske nosečke
3.7.2009 11:28:42   
majana79
Pa imamo še enega lepotca user posted image user posted image

Se samo meni zdi, ali bo svetlolas? user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?