|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljanske nosečke
26.11.2008 6:37:26   
april09
Hoj, se ena lublančanka user posted image  in se ena z rokom aprila user posted image  in cakamo se eno pupo - ena je ze doma user posted image
Zanimivo, da nas je verjetno ful zabark tukaj gor, ampak se v skoraj enem mesecu debata se ni razvila.. Nedopustno user posted image  Bo treba mal nas renome čvek dvignit user posted image

Sola za starse - no jaz prvic na to zgodnjo pripravo nisem sla, sem se pa tukaj na RR veliko izobrazila, se mal prevec user posted image  Mi je bila pa una ta druga pred porodom ful vsec, veliko zanimivega, no par zadev je bilo pa user posted image  Tokrat verjetno ne bom sla, morda na kaksno predavanje, ce je kaj novega, je znanje se dokaj sveze user posted image

ana user posted image  za user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ljubljanske nosečke
26.11.2008 6:38:02   
april09
jeeee smo ze na drugi strani user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ljubljanske nosečke
26.11.2008 7:48:16   
Lsica
Dobro jutro Ljubljančanke... Ne spat. Je treba delat user posted image kavico popituser posted image pa šprintuser posted image Jaz sem se odločla, da bom danes imela lep aktiven dan. Zakaj ? Ker mi ni še nič slabo, juheeej. Je pa res, da sem še v posteljiuser posted image . Mogoče malce knjižnica (čeprav je ena baraba user posted image zadnjič  vse knjige o nosečnosti izropala iz moje knjižnice), al pa če pa mi res ne bo slabo nakup novega velikega modrčkauser posted image user posted image user posted image . Sonček se že kaže...   Lepo se mejte, kjerkoli že ste.

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ljubljanske nosečke
26.11.2008 7:54:54   
simonaa
Dobro jutro!

Da se javim še jaz, ljubljanska aprilčica.
Komaj čakam, da mine zima in pride pomlad, sonček in naši user posted image .

Prav res sem vesela, da imamo tudi ljubljanske user posted image  svojo debato, je bil že čas...user posted image user posted image user posted image .

Lepo se imejte, se javim še kaj, pa seveda čuvajte in hranite svoje user posted image !

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ljubljanske nosečke
26.11.2008 9:25:40   
Ana Luna
še ena user posted image ! nisem rojena ljubljančanka, ampak že več kot deset let živim v lj.
PDP imam naslednji teden, pričakujemo pa fantka. je še katera iz lj, ki se mi bo že pozimi pridružila 'vozičkanju' čez tivoli, staro ljubljano ...? user posted image

(odgovor članu simonaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ljubljanske nosečke
26.11.2008 11:25:28   
ledenka
Lsica, žal me ne bo, iz službe mi pred 17. ne rata prit user posted image  se mi zdi, da ne bi slišala nič posebno novega, če bi imela čas, pa bi prišla, da vsaj spoznam kako nosečko user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ljubljanske nosečke
26.11.2008 14:16:35   
Lsica
A veš, da zdaj že tudi mene mineva... Ker 3 ure user posted image se mi pa ne da. 

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ljubljanske nosečke
26.11.2008 14:28:13   
ana**
Živjooo.

A zdj nobena ne gre na to predanavje?user posted image  Pol tut jz nebom šla.

Zdj sm prišla iz službe. Sm dragemu mogla avto posodit in sm peš šla. Brrrr kak je mrzlo! Sm skoraj zmrznilauser posted image

Danes zjutraj sm prvič v ogledalu pogledla svoj trebuščekuser posted image  Ma ni vrag,da mi ni zrasteluser posted image  In zdj vsakič,ko grem na wc dvignem majco,da ga vidimuser posted image  Če pa je taaaak fajn touser posted image


Uff...slabo mi je postalo!



Hladilnik prihaaaaajaaamuser posted image

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ljubljanske nosečke
26.11.2008 14:35:25   
ronja
Hehe, za zgodnjo nosečnost sem že malo prepozna, ker se vam bom kmalu izmuznila- nekje sredi jan. 15., recimo, jutri se bova z g. za rok zmenili, hehe. Malo je triki, ker sem mela m. prej na 43 dni, ker sem še 12x na dan dojila, hehe.
Priporočam tudi jaz MŠ v porodnišnici Lj, res super! Zdaj v drugo ne grem, ker se v 1 letu verjetno ni kaj dosti spremenilouser posted image , jaz pa tudi nisem mela časa pozabituser posted image . Lubiju tudi ni treba ponovno v šolo za očke, ker je že v prvo bil, pa naj bi veljalo do 5 let.

Aja, Ronja bo pa dobila sestricouser posted image Lejlo. Vem, da bi mi "moralo" bit vseno za spol, ampak jaz sem tak srečna, da bo sestricauser posted image - da se bosta lahko še dolgo skup igrali in si meli kaj za povedat tudi v puberteti...

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ljubljanske nosečke
26.11.2008 15:19:53   
Lsica
ana**, user posted image user posted image user posted image .user posted image user posted image user posted image

PS. Smeh je pol zdravja.
Če boš takele stresala mi tud slabo ne bo več.

Glede predavanja pa... še 15 min, da se odločim, bi, ne bi, ne bi...

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ljubljanske nosečke
26.11.2008 15:23:08   
april09
Vem, da bi mi "moralo" bit vseno za spol, ampak jaz sem tak srečna, da bo sestrica


Ronja, tukaj te ornk razumem user posted image  Saj je v koncni fazi res, da je vazno, da je zdravo dete, ampak ce bi mi2 lahko zbirala spol, bi izbrala tako kot nama je dano user posted image  Tud ker imamo se 4 fante v druzini in bi bila po nasa princeska (zaenkrat) edina punca. Pa se zapravljat mi ne bo treba tok - zdaj a je to dobro ali ne... user posted image user posted image user posted image user posted image

AnaLuna .. juhu se malo pol user posted image   pride pikec k vama :) Jaz se vozickala ne bom, bom pa ziher sprehala user posted image

ana - ti kar se uzivaj v trebuscku, ampak slej kot prej rata ta zoga kar ena ovira - saj je prijetna, ampak vseeno.. Sploh zdaj ko ze imam eno nagajivko doma, pa zaenkrat se dost mali trebu, mi je ze ovira user posted image  Sem pa jaz tud do pred kratkega skoz morala jest, da o drugem in tretjem mesecu in katastrofalnih slabostih ne govorim user posted image


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ljubljanske nosečke
26.11.2008 16:17:17   
ana**
Hladilnik je prazen moj trebušček napolnjenuser posted image    user posted image


Zdaj pa mislim,da mi ne preostane nič druga kot dober popoldanski spanecuser posted image user posted image




Em... Jaz imam mojim in njegovim staršem za Miklavža povedat,da pričakujemo bebico. A ima katera kakšen predlog kako naj nima povema? Kakšno darilce ali kaj takšnega???!  user posted image




Šibam...postelja kliče

Čaouser posted image

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ljubljanske nosečke
26.11.2008 16:28:20   
ana**
joj joj joj pozabila!user posted image


Za spol je tut meni vseeno! Moj pa govori... vseeno kar je samo,da ma lulčekauser posted image
 
 
Ronja fuuuul lepo ime sta izbrala za pupiko! Če boma midva dobila punčko bo Lejla v ožjem izboru. Ampak meni je všeč mojemu pa neuser posted image

Ana Luna ti pa boš že kmalu mamica!user posted image user posted image  Že komaj čakaš,ane? Moraš na sporočit,ko bo šlo zares,da bomo navijali!user posted image user posted image





Zdaj pa res grem    user posted image





(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ljubljanske nosečke
27.11.2008 22:15:38   
simonaa
Pozdravljene drage moje user posted image !

Jaz ne spravim več nobenega plašča al pa bunde nase, mi je hvalabogu sestra posodla svojega, ko je bila ona user posted image . A se vam tudi zdi, da nosečniške trgovine nimajo enih pametnih jopic al pa puloverjev, ampak samo nekej majčke, ki pa so premalo za zdaj?

Moja user posted image  user posted image  se je zgleda vpisala na večerno oz. nočno telovadbo, čez dan ma pa siesto user posted image  user posted image user posted image !

Lepo se imejte,

                               S

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ljubljanske nosečke
27.11.2008 22:20:18   
yania
Blueeyes spola še ne vemo, oz.nam mi je G nekaj namignila, samo se ne bom tega prijela, kot pijanc plota...bom bolj prepričana, ko bo naslednji UZ, če se bo videlo....
Imam doma eno zlato pupo, sicer dosti zahtevno, cel čas te hoče samo za sebe....sem ravno razmišljala, da se vsake stvari, ki se jo loti sama, takoj pade motivacija...no ta moment ni v vrtcu, ker je bolna, že 14 dni....tako da sva na polno skupaj...vam povem, če me kdo vpraša, kaj je bolj aktivno in utrujajoče- služba ali moja 4 letna pupika?....mislim da kar ona user posted image user posted image user posted image ampak je pa vsekakor bolj zabavno....mislim v pozitivnem smislu utrujajoča....je pa res da zvečer kar dol padem, ko gre tudi ona spat 21.30, zaradi zdravil....imamo noričke....pa v očki in kup enih mazil, no danes pa smo končno nehali z 10 dnevnim antibiotikom, zaradi ušesk....user posted image user posted image user posted image user posted image vsaj ob 22ih je ne bo treba več buditi in ob 6.00 zjutraj....

lepo bodite...

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ljubljanske nosečke
28.11.2008 16:44:52   
Blueeyes
ana** - jz sem jim doma enostavno povedala, da bosta dedek in babica... sploh nista dojela... mislim da moj fotr še kr ne dojema... user posted image user posted image  sporoči pol kako ti je šlo... sem mela pa prej res doma samogovore skor 1 mesec kako bom to izvedla... težko je bilo načeti pogovor, ampak pol je kr stekel brez problema

AnaLuna - blagor teb k boš štručko kmalu držala v naročju... mi mamo pa še dolgih 5 mesecev do veselega pričakovanja

mi je prov všeč da je pogovor ljubljanske nosečke spet aktiven user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ljubljanske nosečke
28.11.2008 16:49:12   
ana**
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

ana** - jz sem jim doma enostavno povedala, da bosta dedek in babica... sploh nista dojela... mislim da moj fotr še kr ne dojema... user posted image user posted image  sporoči pol kako ti je šlo... sem mela pa prej res doma samogovore skor 1 mesec kako bom to izvedla... težko je bilo načeti pogovor, ampak pol je kr stekel brez problema



Hahahaha....sem se zdj prav nasmejalauser posted image user posted image user posted image user posted image  Razmišljam pa,če bi kupila dudico in dala v škatlico...user posted image

Ja naša Ana Luna bo res hitro zdj cartala!

Blueeyes sej ti boš tut hitro mamica... Si v 18t jz pa kooomaj v 8t.user posted image user posted image




Razmišljam,če bi šla v šoping kaj ali pa na kakšno kavico!?user posted image  Mi je brezveze doma! Mož je šel v pisarno jz pa sm samauser posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ljubljanske nosečke
28.11.2008 16:50:02   
nmag
Pozdravljene,jaz imam pa doma fanta- 15 let,fanta-9 let,punčko-7 let,fanta-2 leti in sedaj v peto bo punčka a ja imena so pa Nejc,Matic,Ana,Gregor,sedaj bo pa Karolina.
Vso srečo tistim,katere ste že tik pred porodom.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ljubljanske nosečke
28.11.2008 16:55:41   
ana**
nmag dobrodošlauser posted image user posted image user posted image  Ti pa že imaš pisano četico doma! Waaau.... Super!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kdaj pa imaš rok?

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ljubljanske nosečke
28.11.2008 19:02:20   
nmag
Rok imam 17.4.,torej sem aprilčica in obe punčki bom imela rojeni aprila.Ja moja četica se veča,ampak pri št.5 se bo ustavila,bom odlična.lp

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ljubljanske nosečke
28.11.2008 19:09:05   
Blueeyes
ana** ja po vsej vrjetnosti sem že v 19t... čakam na NS kaj se bo zgodilo.. dobra varianta duda v škatli...user posted image  a pr vas pa nič ne sneži... malo kepanja????

nmag - ti pa razturaš punca... smo še vse device v primerjavi s tabo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ljubljanske nosečke
28.11.2008 21:18:18   
ana**
Dober večeruser posted image

Mi mao tko lepo zasneženo!user posted image user posted image  Sma bla z možem na sprehodu in je blo tko lepouser posted image

blueeyes a grema 1 na 1?!user posted image  Da vidima katera prej nakepa katerouser posted image user posted image
A nisi NS že mela?user posted image Misliš morfologijo?user posted image  


Dragi peče rogljičke in kuha čajček...tako,da se grema pol malo pocartat.

nmag ma odlična si že zdj,da si se odločla za petegauser posted image



In kaj delate bejbe?

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ljubljanske nosečke
28.11.2008 21:45:23   
Blueeyes
evo glihkar pršla domov... se najedla, zdej pa naprej na pc - he he, k ena zasvojenka... user posted image

kle je tud snega full zapadlo... sem domov prišla kot snežak.. user posted image user posted image user posted image  no, ena na eno... pa da vidimo..user posted image  a lahko pridem še jaz na rogljičke in čajček se pocartat??

ja, takoj ko sem objavila post, sem vidla, da sem se zmotila... namesto NS sem hotla morfologijo napisat... hihi... user posted image user posted image

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ljubljanske nosečke
28.11.2008 23:01:05   
ana**
Jaaa ti kr pridiuser posted image
Je moj tok rogljičkov spekel,da jih itak neboma mogla sama pojestuser posted image Pa sadni čajček zraven kamina! Uf...prav prijetno je

Sem hitro prišla malo na PC ker je moj spet fuzbal nekje našeluser posted image Jaz pa sm prišla pogledat,če je kaj novegauser posted image


Ej blueeyes sm te hotla vprašat kje si bla na NS? A brcike že čutiš kaj?
Hahahah...sm radovednauser posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ljubljanske nosečke
29.11.2008 14:51:43   
Lsica
Jaz bi tud rogljičke, njami....user posted image

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?