|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljanske nosečke
29.11.2008 16:25:05   
Blueeyes
ana** na NS sem bila pri Strahovi v Domžalah, pa grem k njej ponovno na 3D UZ... (morm konc decembra poklicat da se naročim za januarja)

brcik še kr ni... me skoz neki matra, tko da mislim da mi to on (otročiček) nagaja, samo da ga še ne čutim tako očitno... he he, bo pa kmalu prišel ta čas...

včeri sem pol tok lačna ratala k sva govorile o teh rogljičkih, da sem si šla toast spečt user posted image  user posted image  požeruhinja.. he he.. pol k sem se pa najedla, sem šla pa samo še v vodoravno stanje user posted image

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ljubljanske nosečke
30.11.2008 13:06:22   
pikatara
Živjo!  Danes sem prvič zasledila tale forum z ljubljančankami. Sama sicer nisem pristna, ampak že 10 let sem tukaj, tako da že kar spadam k vam. Rok imam 17. aprila, ampak ker sta dva, jih pričakujemo konec marca. Na nuhalno sem šla v ZD Dravlje, sem bila ful zadovoljna. Klicala sem še v Bežigrad, pa niso bili tako prijazni.

Nmag čestitke za toliko otrok. Je pa zanimivo, da imava rok na isti dan pa še ime sva isto izbrale. Pred dvema letoma na 23. marca, sva z mojim najdražjim ob kozarčku vina (jakončičeva rdeča Carolina) rekla, da bova najini hčerkici enkrat ko jo bova imela dala ime Karolina. Datum je za naju toliko bolj simbolen, ker sva takrat po treh mesecih vseh težavic uradno začela. Po napovedih ginekologinje bom rodila 25. marca in sem rekla, če bo vsaj ena punčka, bosta privekala na 23. marca. Bomo videli.

Na morfologiji je ginekologinja videla fanta in punčko, bomo videli, ali se je kaj zmotila ali ne.

Blueeyes, sem v 21. tednu pa brcike še vedno niso pogoste in močne, me pa vsake toliko kaj časa špikne v rebra.

Čestitke vsem nosečkam.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ljubljanske nosečke
30.11.2008 13:34:11   
ronja
april in ana, hehe, meni je obakrat slabo za znoret in to ne samo 1. trimesečje, ampak lepo celo nosečnost... ko sem bila user posted image z Ronjo, sem 2x bruhala še predno sem naredila test - pa mam redne m. in sem naredila takoj test... no, zadnjil sem pa bruhala v čet., v petek zjutraj pa rodilauser posted image . Tak da sem se že čisto sprijaznila, da mi bo pač vsakič lepo 9 m slabo, če čem met take srčkane razbojnice domauser posted image . Saj se splača.
april, zakaj ti ne boš vozičkala? Boš mela samo sling?

ana, hvala, mi je všeč, da je to ime večini všeč, pa da vseeno ni pogosto - to je težko najt - tisto, ki je ljudem všeč, je že vsak drugi... Midva bi mela večji problem z imenom za fantka, se mi zdi - že prvič nisva imela pojma, pa zdaj tudi ne... Bojo morale bit kar same punčke, hehe, je lažje najt lepo in redko imeuser posted image

simona, vprašaj kake svoje prijatejlice ali sorodnice, ki so pred kratkim shujšale, če ti lahko posodijo kako bundo. Meni jo je tašča in mi je super! Se mi zdi brezveze kupovat novo bundo za ta dva meseca, še manj...  Rabim pa jo, ker je mraaaaaz... Tak da sem ji res hvaležna! Aja, sem prebrala, da si že dobila. No, za puloverje ni problem, so itak raztegljivi, volna se fino stegne, pa lahko nosiš normalne tudi noseča... Sem pa jaz lani, (v 1. nosečnosti) kupila eno plišasto ala trenirka jopico s kapuco v H&M, mogoče tam kaj najdeš? Jaz sem si zadnjič kupila (v bistvu me je mami častila) 2 spodnje hlače, take nizke boxarce od Lisce, toplo priporočam, so fuuuuul fajn za nosit in čisto nič ne motijo, pa mam buši že precej čez 100cm,... Pa dva spodnja dela trenirk za nosečnice, v Kepici - en plišast, je bil zadnji kos, sem tako srečna, da me končno ne zebe več! (Prej sem bila v eni poletni z nizkim pasom, pa me je zeblo ko cucka, ker je tanka, pa prekratka, pa še zgoraj je ni nič...)

yania, hehe, jaz mam eno še mlajšo doma - 16 m! Ni v vrtcu, ker germ jaz itak potem na porodniško, zdaj sem pa na bolniški, tako da je kar z mano doma. Je pa res služba bolj sproščujoča - pa lahko poješ eno malico, kadar ti zapaše, šef navadno zato ne teži, če si človek vzame malico, kadar je lačen, za razliko od tehle malih diktatorjevuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ljubljanske nosečke
30.11.2008 16:46:22   
Blueeyes
user posted image user posted image user posted image  dons pa že cel dan dež pada.... sneg se topi... sem kr žalostna...

drgač sem pa glih kosilo pojedla... tako da sem polna zaleta user posted image  in polnega trebuščka..

Simona - oooo. Liscine hlačke si kupila... fajn, a v BTC-ju?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ljubljanske nosečke
30.11.2008 17:42:24   
ana**
Živjoooooouser posted image

Ma ta dež nouser posted image user posted image  Pismo dežuje namesto,da bi snežilo. Pa tak,ko sm bla vesela snega! Očitno bomo mogli še malo počakat na tisti tapravo zimo.

Vidim,da imate že težave kaj obleči zaradi trebuščkauser posted image  Mene to še vse čaka! Jaz bom itk poleti z največjih trebuhom skakala okol tko,da bo kakšna mini majčka pa hlačke čist kuluser posted image


Ju3 grem v šoping.. Moram it malo za modrčke pogledat,k me že joškice feejst tiščijouser posted image




Ravno gledam na TV tist božični film.. Pa sm se spomnila kak je blo fajn,ko smo bli še mali pa smo vrjeli v božičkauser posted image user posted image  To so bli lepi časi,jauser posted image
A za praznike ste že kupovali kaj? Jz grem ju3 kupit dve dudiki za presenečenje staršem pa mogoče bom kakšne zoknčke še dala zravenuser posted image


Kdaj pa ste si kuple prve nosečniške hlače? K mene že te navadne tok tiščijouser posted image  In pol sam trenerke nosimuser posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ljubljanske nosečke
30.11.2008 17:44:34   
ana**
skoraj pozabla spetuser posted image

pikatara dobrodošla!user posted image user posted image  Uuuuu ti pa kr dvojčka! Pa parček...kak lepooouser posted image user posted image  Dj povej a je naravno uspelo user posted image user posted image ?

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ljubljanske nosečke
30.11.2008 19:06:51   
april09
Kwa dugaja ljubljana? Mal morbidno vreme a ne user posted image  ampak saj smo navajeni te sivine.. Je bilo pa lustno sneg ven pogledat user posted image

Ronja - glede vozickanja sem mislila zdaj, do rojstva user posted image  Do aprila se mislim sprehajat, pol pa upam, da nam bo sreca bolj naklonjena kot v prvo, ko se princeska sploh ni hotla vozit v vozicku user posted image   Tko da po drugi strani - sling in kengurujcek bosta ziher spet v akciji - me ne bo vec morala pupa spravit tok iz tira kot v prvo. jao, celo nosecnost slabosti ... ce je treba, pac preneses, ampak nic lustno user posted image  Jaz sem drugace cist out fizicno - dobra 2 m slabosti pol pa non stop neke bolezni .. zdaj sem ravno ven iz najhujsega do sedaj - mala bronhitis, jaz pa tak prehlad, sinuzitis, da sem koncala na AB. Tko da upam, da grem jutri na 4 ureno bolnisko, 4 delat, da zakljucim s predajo posla do NL. Ker sem cist zmozgana od vsega skupaj in bi res rabila micn se naspat pa pocivat.

Spodnje hlace ... jaz prisegam na sloggi, une brezsivne. fantasticno, ker mene ze najmanjsi siv moti user posted image  Se splaca pa kupit une, ki so 3 v paketu. Pa so fajn, ker so neka srednja varianta, ala brazilke. Ne tangice, ne navadne. Si pa moram kupit nekaj novih navadnih bombaznih, ta komot za po porodu, za obdobje cisce. Takrat bombaz najbolj pase.

Ana, nove hlace kupi, ko teh ne bos vec mogla nosit. No jaz sem v prvo pocakala na NS. Bi ti svetovala, da kupi take, ki nimajo siva tam kjer se hlace spredaj koncajo in se zacne uno raztegljivo blago za trebuscek. tist del mora bit raztegliv, drugace lahko koncas z enim kupov nosecniskih hlac, ki jih ne mores nosit, ker te zulijo - kot npr jaz user posted image

Prihajajoci prazniki ... pocasi se je treba lotit nakupov, ker z vsakim dnem so guzve vecje.

Ana, drugace je obstajala en knjiga- "hura babica/ dedek bom" neki tazga, je tud lusten nacin za povedat starim starsem.
 

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ljubljanske nosečke
30.11.2008 19:34:45   
ronja
A za praznike ste že kupovali kaj?

hehe, precej, čeprav pri nas nosi dedek Mraz, tako da imam še čas. Ampak mam rada ideje že prej vsaj v glavi, če ne že kar realizirane.
- Za brata imam knijgo o masaži, ker se s punco precej masirata (dobesedno, ne v prenesenem smisluuser posted image ),
- za očeta imam kupljen fondi za rojstni dan (ga ima konec dec.), pa pladenj za kavo, pa šalčke, ki jih moram še poslikat,
- za mami imam kupljen steklen pladenj za nosit razne zadeve na mizo (ona ma velikokrat obiske, pa se mi zdi, da bi ji prav prišel)
- za taščo imam kupljene grabljice, motikco, lopatko za na vrt in idejo za vse ostale zadeve, ki pašejo zraven za rd (ima rd sredi dec), pa vse na temo kavice za novo leto
- za tasta imam že kupljeno blago (moder in siv flis) in moram samo še sešit en pulover - flis (mu je bil všeč tisti, ki sem ga naredila lubiju, pa bi mu ga kar zapleniluser posted image - no, da mu ne bo trebauser posted image )
- za svaka in svaknjo nimam še nič, niti pametne ideje, so kakšne take zasilne variante, ampak ju ne poznam dovolj dobro, da bi bila v kaj ziher... Za njuna otroka (torej Ronjina bratranca) pa imam ideje, kaj naredit (ker kupit jima ne moreš dobesedno nič, česar ne bi že imela - imata čisto vse možne igrače! No, mlajšemu dojenčku bom naredila mehke kocke iz jeansa z raznimi motivi iz filca našitimi gor, starejšemu pa žepke za na steno za igračke in drobnarije not pospravit
- moja sestra ne dobi nič, ker je v Am., že več kot leto in pol, tako da ji ne morem nič dat
- za lubija imam tudi eno knjigo o vrtnarjenju z otroki, ker imata njegovadva po novem nek vikend bogu za seđima in bo mel tam vrtiček, pa mu bosta tamali pomagali, ko bosta dovolj stari, je čist not paduuser posted image ,
- potem mam še darila za vse možno za Ronjo (za Miklavža set metle in metlice s smetišnico, za dedka Mraza leseno kuhinjo in set plastičnih posodic za kuhat in jest, da bo pripravljala z mano razne obede;), pa od dojenčice, ko se rodi, bo dobila prstne barve. In seveda vsakič še kako knijgico, ker sem jih kupila en kup na knjižnem sejmu, ona pa jih obožuje.

Nosečniške hlače imam še od prejšnjič, ko sem jih kupila pozno - v 6. mesecu, se mi zdi, nisem mela nič bušija. Zdaj je drugače, se mi je kmalu že videlo...

april, naša Ronja se na splošno rada vozi, samo ko jo enkrat daš ven, potem noče več nazaj not. Tako da morava premislit, a jo bova dala venuser posted image . Mam pa jaz tudi take nosečnosti: v prvo pljučnica in 4 uroinfekti, vmes sem shujšala na BMI pod 18, torej sem bila kao podhranjena (mela sem 52 kil pri 168 cm, kar sicer nikoli nimam - sem nekje na 54-55)! Pa se moja takratna g. ni prav nič sekirala, češ bom že dobila in da če mala raste, nje ne briga, kaj je z mano narobe... Tako da sem lepo delala z vročino in levkociti in bruhanjem vsak dan... Samo v materinsk omi je napisala, da ne smem bruhat. Ko da bi hotelauser posted image pa se silila. No, potem sem bila jaz že čisto boga, pa se je seveda tudi mali začelo poznat in je nekaj časa zaostajal v rasti in sem šla na bolniško...user posted image No, konec dober, vse dobro, a ne?user posted image
Zdaj v drugo pa sem v 12. tednu krvavela ko da so me zaklali, ker se mi je kar velik del posteljice odluščil (po moje sem pretiravala in se preveč naprezala, čeprav mi tega direkt ni noben rekel, ampak če sem poštena... vem), od takrat sm na bolniški, zato manj bruham, ker se ne matram toliko, slabo mi je pa še vedno.

Tak da - moje nosečnosti bi takoj podarila, če bi jih kdo namesto mene vzel - ampak otrok pa nikoli user posted image .

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ljubljanske nosečke
30.11.2008 19:48:56   
april09
Ajme ronja, pa clovek misli, da je njemu tezko user posted image  K tebe preberem pa si mislim, a si sploh upam jutri rect za bolnisko user posted image  Prakticno nisem bila na bolniski v vseh letih delovne dobe, pa ce sem ze bila, sem od doma delala, kolikor sem lahko. Zdaj pa je v igri ne samo moje zdravje, ampak zdravje male pikice + zdravje hcerke. Si zadnja dva meseca samo podajava stafeto, katera je bolna user posted image   Z zadnji nosecnosti sem delala do konca na 130% in noben ni reku hvala, jaz sem bila pa cist fertik od vseh projektov. Tko da sem se odlocila, da tokrat gledam najprej nase. Ker po eni strani mi je ful tezko jih v sluzbi na cedilu pusit, ker vem, da bo problem z nadomestilom, ampak v sluzbi tud noben name ne bo gledal ... Skratka, ce potegnem crto, rabim spat, se spocit. Pri nas namrec vstajamo okoli 5h zjutri in ce je pol sluzba pol pop spet mala in zvecer sem morala vecinoma spet delat ... user posted image  Se je vse akumuliralo in ven udarilo na mojem imunskem sistemu. Res se ne spomnim, kdaj sem bila tok bolna.

Hmmm vidim, da bi bilo res dobro narest nek plan za darila user posted image  

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ljubljanske nosečke
30.11.2008 19:57:13   
ronja
april, pejt na bolniško - ni vredno! Res! Ti govorim iz izkušenj! Meni se prav nič ni splačalo, da sem delala - samo obe sva meli probleme zato! Zdaj drugič sem seveda tudi hotela delat - in sem ravno dobro začela delat, ko se je to zgodilo - in to v službi... In zdaj sem si rekla, da naj gre vse skup nekam, samo da bo s tamalo vse ok in sem lepo doma. Vsaj bruham manj, to je že nekajuser posted image . Pred nosečnostjo pa tudi jaz nisem bila nikoli na bolniški! Ampak če bom še kdaj noseča (nekak računam, da ja), bom ostala doma, če mi bo g. rekla, da bi bilo tako boljše, tudi če se ne bom glih tako grooooozno počutila... Ker očitno mam sama previsok prag, da se zmeraj nekaj zakomplicira od preveč teranja... Pa ni vredno user posted image , res ne! Pejdi spatuser posted image oz. na bolniško se spočit. lahko pušenjak govori, kar če, noseče telo JE bolj obremenjeno in enostavno prej zboliš, ker ti pač nekdo jemlje vse vitamine, minerale, imunoglobuline... pa manj zate ostane... In na koncu naskra tudi tisti mali parazitek tam notri, če se mami preveč izmozga...

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ljubljanske nosečke
30.11.2008 20:17:12   
april09
Ja saj... ma vcasih smo res smotani, ko hocemo bit fer... fer so sluzbe, otrok, moza, vseh okoli, nase pa pozabimo oz zignoriramo utrujenost, slabo pocutje,... Ocitno me je moralo res sesut kot me je zadnja dva tedna, ko sem bila cist fertik, da se dojela, da je brez veze. No upam,da se bo G strinjala ju3. Glede na to, da mi je v prejsnji nosecnosti vsakic hotla napisat pildek za podaljsanje bolniske in vsakic sva sli cez isto - da jaz nisem na bolniski user posted image , upam, da ne bo problemov. ma se najtezje mi je, ker popoldne, ko je cas za naso lumpiko, je mamica izmozgana in ni une prave energije za ukvarjanje z njo. to mi je najbolj bed user posted image  Ker ze tko bo kmalu ena izmed dveh, ne pa the one and only user posted image  in bi ful rada zdaj koristno izkoristila ta cas user posted image
Ko sem bila pri nadomestni dr, ker moje ni bilo, pa je komentirala, da je poslusala cerarja, ki naj bi reku, da nosecnice sploh naj ne bi smele v sluzbo hodit- da je to cas fizicnih in psihcnih sprememb v telesu in taka zenska ni za v sluzbo user posted image user posted image  Tko da vsak v svojo smer pretiravata user posted image   No jutri bo ze vse jasno user posted image  

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ljubljanske nosečke
30.11.2008 20:17:17   
simonaa
Dober večer!

Jaz se pripravljam na jutrišnji pregled pri G, se mi zdi, da hodim samo še h G in zobozdravniku user posted image . Vsako nedeljo, preden mam pregled, imam kar malo treme in ne vem kam bi se dala, da o tem, da sem pojedla skoraj ves mamin štrudelj, niti ne govorim.....

Jaz bom tudi rekla, če lahko jutri nastopim bolniško, sem bila zdaj 14 dni na dopustu in končno malo zadihala... Ampak kar ste imele pa že ostale, kapo dol, pa želim čimmanj takih stvari v prihodnje.

Hvala za vse nasvete glede spodnjega perila, si ga moram it res kupit, ker si zaenkrat še moje spodnjice tiščim pod trebuh in ni glih kuluser posted image . Ta teden enkrat pa napadem H&M, pomojem ne bo nič varno pred mano tam v Supernovi.

Lepo se imejte, se kaj javim, kako je bilo na pregledu.

Lp, S

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ljubljanske nosečke
30.11.2008 20:23:43   
april09
simonaa, no upam, da ju3 obe dobro opraviva pri G   user posted image

zdaj pa resno ... user posted image  

(odgovor članu simonaa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ljubljanske nosečke
30.11.2008 20:46:17   
Blueeyes
ana** - nisi edina ki je razočarana nad vremenom... tud men prov mori,... pa še včeri je bilo tako lepo belo, zdej pa vse blatno...  modrčke sem mogla že zdavnej zamenjat, ker sem mela hitro probleme s sedanjimi... niti enga več ne spravim gor... res kje so tisti časi ko smo vrjeli v božička in komaj čakali kaj nam bo prinesel.. prve nosečniške hlače sem kupila nekje pred 1 mesecem (cca v dobrem 3 mesecu nosečnosti, pa sem jih že kr mogla začet nosit) se je trebušček kar hitro povečal

april09 - o revčka, vse na kupu... držimo pesti za jutri... pejt na bolniško.. dobro opravi pri G...poročaj

ronja - vidim da si NL oz december vzela čisto resno... lepo to da maš že splanirano za vse... jz sicer v glavi že mam darila za polovico, za ostale se mi še ne sanja... si morm prov mal časa vzet in jt po štacunah

simonaa - kakšen pregled pa imaš pri G? dobro opavi... tudi ti poročaj

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ljubljanske nosečke
1.12.2008 18:16:32   
simonaa
Dober večer!

Jaz sem že s pregleda. Z našo user posted image user posted image  vse štima, jaz pa sem preventivno dobila Aspirin.

Zdaj grem pa kar malo spat, ker že cel dan nekaj letam okoli. Pa seveda, bolniška do nadaljnega...

Kakšno vreme ?!, pišite Miklavžu, da nam pošlje kaj snega, ne pa sam ta dež.

Lp, S

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ljubljanske nosečke
1.12.2008 18:28:39   
april09
simonaa, super za dober pregled in bolnisko user posted image  kaj ti je pa G napisal kot razlog za bolnisko?
Jaz sem tud uredila bolnisko user posted image  Zdaj cakam na mojo osebno dr, h kateri grem  lahko sele v sredo!!! da se zmeniva ali bom lahko samo 4 ure delala ali bo hotla, da sem 8 ur..

se pol se javim user posted image  je treba malo princezo spat dat..

(odgovor članu simonaa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ljubljanske nosečke
1.12.2008 21:10:00   
simonaa
Jaz grem na bolniško zato, ker sem imela malo spremenjene pretoke na materničnih arterijah ( zato tudi Aspirin, počitek....).

Bom pa doma počakala Miklavža, Dedka Mraza, Božička....user posted image , vsaj enkrat jih bom videla v živo.
Pa mojo princesko bom lahko cel dan božala po trebuščkuuser posted image user posted image user posted image .

Lp, S

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ljubljanske nosečke
2.12.2008 10:35:52   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: simonaa

Kakšno vreme ?!, pišite Miklavžu, da nam pošlje kaj snega, ne pa sam ta dež.

Lp, S


se popolnoma strinjam s tabo... tale vreme ni za nikamor user posted image

(odgovor članu simonaa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ljubljanske nosečke
2.12.2008 10:44:39   
petrazg
Se vam pridružim še jaz... Sicer nisem prava Ljubljančanka, ampak sedaj že nekaj let živim tu. A to velja za vaš klub? user posted image

Sem 2user posted image , doma pa že imam 18 mesecev starega sineka. Drugi fantek se nam pridruži v mesecu maju, če se mu le ne bo preveč mudilo in bo prehiteval... Sem na bolniški in sem lepo doma in vsak dan komaj čakam, da prideta moja dva srčka domov.

Mi bomo tudi letos Božička in Miklavža čakali, če nam bo prinesel kaj daril. Lani je bil še premajhen, letos bo pa po moje full vesel daril... no, najbolj to da bo lahko trgal papir dol...user posted image

Iz katerega konca Lj pa ste? Jst sem iz Šiške...

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ljubljanske nosečke
2.12.2008 11:09:18   
Blueeyes
itak petrazg... sej jz sem pa rojena ljubljančanka, pa zdej ne živim več v ljubljani, ampak v njeni okolici... pa so me tud punce sprejele sem.. bila pa sem iz bežigrada... no, sej je še vedno to moje stalno bivališče

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ljubljanske nosečke
2.12.2008 11:30:27   
april09
Kuku, vreme je idealno za user posted image   pri nas je edin ta mala vesela luz, da skace po njih user posted image
Petrazg, more then welcome user posted image  Jaz sem z vica drugace.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ljubljanske nosečke
2.12.2008 11:34:50   
petrazg
April09 - a veš, da pri nas mali tudi vsako lužo najde. In potem direkt v njo, pa full uživa če skače in šprica...user posted image user posted image user posted image Kolk je tvoja mala stara?

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ljubljanske nosečke
2.12.2008 11:59:58   
april09
20 mesecev user posted image   Jaz samo cakam, da se enkrat zrusi v luzo user posted image  Zadnjic se je v moker sneg zrusila, se dobro, da smo bili tik pred domom, ker je bil lepo mokra. user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ljubljanske nosečke
2.12.2008 15:05:47   
ana**
Živjooo

Evo sm komi iz službe prilezla pa še grem na RR gledat kaj se dogajauser posted image Mi že to deluje malo na obsedenost..hihihihi

Ok gremo daljeuser posted image

simona user posted image user posted image user posted image za pregled. A spol si že tut vidla?user posted image V katerem tednu pa si?

ronja
waaaau.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti pa že imaš res vse splanirano. Jaz pa se kr nikamor ne premaknem z nakupomuser posted image Boš imela kr dosti dela ti nebo dolgčas v zadnjem mesecu nosečnosti. Upam,da bom tut jz na koncu polna energijeuser posted image Kaj imaš rok na začetku al koncu januarja?


Dans grema z možem malo v štacuneuser posted image Boma najbrž kr dve dudiki kupila pa kakšno lepo škatlico. Pa po modrčk si moram it. Kam naj grem pogledat?    Lisca..?
Pol pa grema v kinooouser posted image Komaj čakam..si bom privoščla kokice pa kokakolouser posted image Sam pol pričakujte,da vam bom jamrala kok mi je slabouser posted image

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ljubljanske nosečke
2.12.2008 16:14:52   
ronja
Kaj imaš rok na začetku al koncu januarja?

po m. imam 10.1., samo sem takrat še fuuuul dojila, zato so bile m. bolj na redko - če bi to vračunali, bi morala bit 25.1., vendar pa očitno bi bila ta m. kar lepo čez 28 dni, če bi bila, ker je po UZ 15.1., uradni napisan pa je 17.1., sva se tak zmenli z mojo g.user posted image
Meni je važno samo, da počaka na januar... Da ne bo šla prej v šolo, pa da bo dozorela, da ne bo kak nedonošenček...

ana, meni je bilo pri Ronji grozno slabo, vse sem zbruhala, nekaj časa so not ostale samo kokice in mandarine - prav smešnouser posted image .

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?