|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljanske nosečke
5.12.2008 21:35:30   
Lsica


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Lsica, te občudujem! Res, občudujem vse, ki živijo s taščami, mamami ali komerkoli od žlahteuser posted image . Meni bi bilo grozno, vem, ker sem tak karakter (zajeban, heheuser posted image , ne rada sem samostojna in zelo cenim svobodo...). Ti pa priporočam, da si narediš tako, da ti bo lepo, ker računaj, da bo šlo po porodu malo na slabše - vtikavnje mislim... In če nisi tip, ki bi ti bilo fino, da ti nekdo kuha, pere,... in seveda skrbi za tvojega otroka... potem maš probleme ....
....



ronja, mislim da mava kar podoben karakter. Samostojnost in neodvisnost - to je bila prva stvar, za katero sem poskrbela, navkljub skupnemu življenju, čeprav bi mi bilo drugače mogoče lažje. Tako pa vztrajam, da kuham, perem, likam,...za naju jaz sama (moram pohvalit lubija, ker me je pri tem podprl, ko je videl koliko mi gre na živce njeno vmešavanje in mi tudi pri tem pomaga). Je pa to kot pri majhnem otroku, potrebno mnogo ponavljanja, da si zapomni pravilo in ga upošteva. Potem maš pa mir. Tako da, če ne spreminjaš stvari se ne spremenijo. Potrebno je veliko energije, vztrajnosti in doslednosti. Pa še se ti včasih zdi, da si spet na začetku. Je pa nekaj, če se ne bi midva z user posted image tako razumela najbrž ne bi imela živcev in potrpljenja za vse skupaj. Da bi bilo pa po porodu slabše- no way. Mislim da se bom potem iz muce prelevila v levinjo. Enkrat pa mora bit že čas (in prostor) tudi za mojo družino. Če ne tukaj, pa se bo našel kje drugje. Svet je velik...

Pa se lotimo še malo lahkotnejše teme- sveti Miklavž z user posted image user posted image user posted image ? Ste ga/jih videle, je pustil kakšno darilce za pridne user posted image ? Moja sodelavka je vedno govorila, da je za Miklavža treba nastavit, če hočeš, da kaj dobiš.... Ona vedno nastavi, user posted image veliko košarouser posted image user posted image user posted image . Uživajte v vikendu...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Ljubljanske nosečke
6.12.2008 8:29:29   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Lsica
Pa se lotimo še malo lahkotnejše teme- sveti Miklavž z user posted image user posted image user posted image ? Ste ga/jih videle, je pustil kakšno darilce za pridne user posted image ?


jz sem dubla samo vročo čokolado in piškotke - me je Miklavž častil... ostalo pa najbrž dobim z zamudo user posted image  user posted image  pa tud če ne, sej pridejo še ostali dobri strici (dedek mraz in božiček) user posted image

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Ljubljanske nosečke
6.12.2008 9:17:13   
rea27
meridaub..ja to te g naroči oz. ti da številko docentke Tul-ove (vsaj tako je pri Kseniji) zraven napiše številko in jo sama pokličeš in se naročiš...
Sem pa v 20. tednu..no, ja..še en dan manjka..tako, da ja..fino je..zdaj se je končno začelo obdobje ko je vse skupaj noro energično, sicer pa saj veš..kako to izgleda, a ne?

Kako ste danes na miklavžev dan? A ste kaj lepega dobile v svoje peharčke..name je letos očitno pozabil...a nič zato, bo moral pa božiček eno darilo več prinestuser posted image user posted image user posted image

Kako kaj počutje..o čem poteka debata? Ali katera pričakuje v aprilu?

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Ljubljanske nosečke
7.12.2008 15:18:43   
ana**
Ljubljančanke? user posted image

Še dihate?user posted image

Jst sm bla na popoldanskem počitku.. Sm spala glih ene 15minutk in sm,ko rožicauser posted image
Ju3 pa grem v šooopinguser posted image
Grem v Lisco pogledat za modrček.. Pa v H&M za kakšne nosečniške hlače in majčkouser posted image   Kje je sploh najboljše kupovat te stvari? Se vidi,da nimam kaj dost pojmauser posted image

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Ljubljanske nosečke
7.12.2008 15:33:26   
Blueeyes
ja ja, še dihamo... no, vsaj midve.. za ostale ni vidt k se nobena nič ne javi... user posted image  user posted image

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Ljubljanske nosečke
7.12.2008 17:24:32   
ledenka
ana, meni so najbolj všeč zadeve v Popku in La vie, oboje v BTC. H&M in C&A imata zelo slabo izbiro. modrce imam pa tudi jaz Liscine, običajni bombažni so 15 EUR.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Ljubljanske nosečke
7.12.2008 17:43:48   
april09
Ana Luna je rodila user posted image user posted image user posted image  Cestitke...

Kot zanimivost - v Emporiumu v Premamam imajo nekaj kosov nosecniskih oblek po cenah 5 in 10€.. Jaz sem si kupila tam ze dvoje hlace in dva pulija, kiklo in jopico, hmm mislim, da sem do sedaj za vse to dala okoli 50€ user posted image  kroj bi bil v popku definitivno boljsi, ampak cena enih kavbojk je tam nekaj cez 50€, torej tok kot sem dala za vse to. teh par msecev pa tud ne bo panike, ce morda hlace ne stojijo glih tipi topi - stojijo pa cist kul, da ne bo pomote user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Ljubljanske nosečke
8.12.2008 8:16:35   
Blueeyes
za doma je tud mnen čist vseeno kaj mam na seb, samo da mije udobno... za službo sem si pa itak že kupila stvari

bom šla pa čekirat ta Premamam... kje točno pa to najdem - sem tok mal v Emporiumu

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Ljubljanske nosečke
9.12.2008 9:25:21   
pikatara
Nmag se bova kaj zmenili pa na kakšen sprehod šli. Jaz bom dosti zunaj, sam tamala dva bom mogla navadit, da bosta skoz v vozičku. imam tudi kužka tako, da sem že vsak dan ene 40 min zunaj na sprehodu. Na morje pa hodimo v Pulo na začetek kamenjaka.

Cveta res zanimivo ja, sploh glede na to da to nista najbolj pogosti imeni. Patrika je mož izbral že ene 20 let nazaj, pa mu je še vedno ful všeč. Laura je pa meni, sam bo kar karollina, ker ima simbolni pomen za anjino zvezo.

Lsic jaz sem imela nuhalno v Dravljah, pa mi je bilo ful všeč, so zelo prijazni, pa še ure se držijo. Dobra si, da lahko živiš s taščo, jaz bi znorela, če bi mogla s komerkoli živet, ker že deset let živim brez ta starih in v najemniških stanovanjih. Midva imava možnost pri njegovi babici živet, ker je sama in ima dovolj veliko stnovanje, pa sva s k sreči oba enotna, da tega ne želiva.

A za materinsko šolo ste se že kaj odločale. Izbrala sva Domžale, ker je ob petih, traja le en teden, pa še parkirat imaš kje. začne se 7.1. pa nič se ni potrebno naročit.

Rea mi pričakujemo v aprilu, ampak glede na to da sta dva, bo kar marec.


(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Ljubljanske nosečke
9.12.2008 10:27:02   
ronja
Ve ga že čutite?

hehe, mi brce že vidimo skozi bušijauser posted image . Sicer sem pa jaz obakrat začutila premike že v 14. tednu.

Je pa to kot pri majhnem otroku, potrebno mnogo ponavljanja, da si zapomni pravilo in ga upošteva. Potem maš pa mir. Tako da, če ne spreminjaš stvari se ne spremenijo. Potrebno je veliko energije, vztrajnosti in doslednosti. Pa še se ti včasih zdi, da si spet na začetku.

hehe, lsica, jaz vedno govorim, da se je z malimi otroci lažje zmenit, pa da bolj upoštevajo kot pa stare gospe in gospodje (beri mame, tašče, skratka babice in dedki ipd...) Ja, res jih je treba "dresirat" in to vztrajno, pa bognedaj popuščat, ker so hujši ko najbolj razvajeni otroci - ponudiš prst, zgrabi roko, pa še tadrugo, pa te celo odvlečeuser posted image

Da bi bilo pa po porodu slabše- no way. Mislim da se bom potem iz muce prelevila v levinjo.

Toplo priporočam, hehe. Ker dokler mijavkaš, te nekak noben ne jemlje resno... Včasih je treba zarenčatuser posted image . Jaz sem bila predolgo potrpežljiva in verjela vsem kretenom, ki so mi pravili, da se to že uredi, pa da bo boljše, pa da pretiravam,... in to so mi govorili vsi -in čisto vsi so se motili! Navsezadnje se mi zdi, da ni bil nihče srečen. Tašča je sicer dobila svojo drogo, vendar pa to ni rešitev zato, če imaš sicer probleme... Zdaj ko je bila prisiljena najt nek drug smisel v življenju, se mi zdi, da je tudi ona bolj srečna, mi pa itak... Ampak dokler sem samo lepo nežno govorila, me nekak niso slišali, oz. nihče ni hotel videt, da mi je res tako zelo hudo. Potem, ko je pa lubi to enkrat dojel, se je pa naenkrat znal vse zmenit - itak da ni takoj vse ratalo, ampak je ves čas probaval in je

zadnje čase pa ne vem, kaj se je z njo zgodilo, se je čisto spremenila - vsaj upam, da ni to samo faza, če pa je, pa naj traja čim dljeuser posted image . Sploh ne teži več! Mi vseeno pridemo tja vsaj 1x na teden, če bi mi kdaj prav prišlo varstvo, povem to tako zgodaj, kot se le da (recimo za pregled pri zdravniku) in jima pripeljem tamalo, da mata čim manj sitnosti... Vseeno ji vsaj 1x na teden pustiva tamalo, da jo ima sama zase (oz. si jo deli samo s svojim možem, ki ga pa že ukroti, heheuser posted image ), pa večkrat jima kaj spečem, sploh kadar nama delata uslugo in pazita zato, ker bi tudi nama prav prišlo ali če prideta sem dobi tast obvezno sladoledno kupo, ona pa kavico in kake domače kekske. In zdaj se imamo super! Upam, da tako ostane, čeprav se ves čas v mislih pripravljam na krizo, ko se rodi še lejla... malo se sicer tolažim, da bo boljše, ker sta tako zaljubljena v Ronjo, da ju bo čisto okupirala, ampak vseeno pa si puščam malo rezerve v mislih, ker ne bi rada bila še 1x tako razočarana.
Vem, da se sliši neumno, ampak meni je bilo takrat res ful hudo, bila sem ful prizadeta, ker sem jo imela res zelo močno in iskreno rada in nisem pričakovala kaj takega od nje...

Ma, meni je prav hudo, ker moram dobesedno pazit, da nimam tehle babic preveč rada. ker se boljše razumemo, če od njih ne pričakujem odraslosti in jih obravnavam ko ene otroke - ampak ne moreš met pa potem istega odnosa do njih, valjda...

Hehe, pri nas je Miklavž seveda nosil:
- lubiju je prinesel slušalke za v službo (ker rad posluša glasbo med delom, to sem ga jaz navadila, zdaj pa ne more brezuser posted image , pa ker mu ena slušalka ne dela...), pa karto za Bijelo dugme, mandarine, suhe krhlje jabolk in parkeljna iz testa, kekske s črkami, ki so sestavljale OČI in pa njegovo ime in vzdevek, sem se malo igračkala, rada pečem, pa samo parkeljni in miklavži niso bili dovolj;)
- jaz sem dobila plišasto pižamo - jupiiii!!! eno, ki mi je končno prav, hehe, pa tudi karto za BD in seveda mandarine,
- mala je bila seveda najbolj pridna in je dobila komplet metle, metlice in smetišnice, eno knjigico Živali in pliš pajacka za spat.
Pri tašči pa smo dobili: midva eno ogroooomno vrečo sadja, kjer je bil tudi ananasuser posted image , lubi še nogavice, jaz pa nosečniške žabe (sploh nisem vedela, da to obstaja, hvala taščicauser posted image ), tamala pa magnetno tablo in od prababice še ene mucke, take mini, bojo še počakale, ker je zdaj še premala zato.
pri moji mami sem pa dobila spodnje hlače in spodnje majce, take, ki so mi zdaj prav!!! In me ne zebe več kot cuckauser posted image .
No, miklavžek je pri nas naredil darila tudi za babice in dedke:
- Ronjino rokico iz slanega testa
- babi (mami) je prinesel šalčko za čaj, cedilce za čaj in zelene čaje in earl gray superior, možička-miklavža in kekse
- dediju (oče) je prinesel tudi zelene čaje in parkeljna in kekse
- babi in dedatu (tašča in tast) pa je prinesel kavo, angelčka in parkeljna in kekse.

(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Ljubljanske nosečke
9.12.2008 10:46:33   
rea27
hei!

Kako ste kej nosečke? Vidim, da ste bile nekatere prav prijetno presenečene za miklavža...lepo.. mene je letos preskočil!
Mi je povedal, da je naročil Dedku Mrazu, da mi naj več prinese :)

Ali ima katera MF 22.12.?


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Ljubljanske nosečke
9.12.2008 11:31:33   
april09
Hojla, evo jaz se nekaj delam za sluzbo pol pa sibam po ta malo, da jo odpeljem v ZOO user posted image  Je treba tegale soncka izkoristit user posted image  Je kao pol napoved spet bolj svoh grrr - kao do ponedeljka dez, v ponedeljek sneg user posted image user posted image user posted image  beda... In ker naju ne bo doma, sva se povabili na ocijev racun na kosilo k Cadu user posted image  Nas bo peljal ... Gremo tok redko tja jest, ker sem pol se celo popoldne cist fertik od te hrane, ampak vcasih pa pase.

Sem pa danes narocila sprednja kolesa za vozicek user posted image  Sedaj je trikolesnik, ampak mislim, da bo za zacetek bolj varno in stabilno, da bo 4 koelsnik, glede na to kok je nasa prestolonaslednica aktivna - pa se buggypod bo treba gor namontirat. Drugace pa imam ze itak 95% vsega, kar rabim za user posted image  - sigurno pa bom se kaksno oblekico kupila user posted image  Ampak me tokrat sploh ne daje neka nakupovalna mrzlica, kar mi cist sede.

grem se mal podelat, da cim prej zbezim ven

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Ljubljanske nosečke
9.12.2008 16:11:53   
nmag
Pikatara,tudi jaz imam kužka,celo dva,za sprehode pa ni problem,upam,da bo lepa pomlad.
Danes sem imela MF in je vse ok,naša Karolinca je prava razgrajačica in težka,presega težo za svoje tedne,kar za dva.Spet bo težko dete,no pa saj sem navajena.
Evo Ljubljančanke po takem sončku spet meglauser posted image .lp

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Ljubljanske nosečke
9.12.2008 16:14:31   
ana**
Živjoooouser posted image

Moram neki napisat,da nas malo na vrh spravimuser posted image

Dans zjutraj sm mela prometno nesrečouser posted image
Itk veste kako je v centru Lj zjutraj.. Polno avtov,šolarjev,avtobusov... In vsem se neki mudi.
In se je en kreten zaletu v meneuser posted image user posted image user posted image (se opravičujem izrazu ampak mu drgač ne morm rečt)
In hvala bogu,da je pikica tko zavarovana v mojem bušijuuser posted image Pa sm še mislila dons malo v BTC it pogledat in zdj itak nikamor ne morm ituser posted image

Sm bla prej neki zaspana.. ko sm se preoblačla sm mislila,da bom kr stoje zaspala.. Zehala sm na velikooo,ko pa sm prišla v posteljo sm pa zgledala nekak tak user posted image
O zaspanosti pa ne duha ne sluhauser posted image

In seveda bom počasi spet mogla it v napad na hladilnikuser posted image Pol pa bo čez kakšn mesec zgledala tko user posted image

AnaLuna čestiiiiitke za sinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Katera je naslednja?user posted image
Ronja že moramo navijat?user posted image user posted image

april uživita v ZOO-juuser posted image


Mene pa je Miklavž zgrešil 5.12.. Mislim,da je spregledal našo hišouser posted image Inn mi je pisal,da dobim ju3 darilooouser posted image user posted image

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Ljubljanske nosečke
9.12.2008 16:17:32   
ronja
Ronja že moramo navijat?

hehe, do januarja počakite, nočem da gre leto prej v šolo... 17.1. mam pa rok.

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Ljubljanske nosečke
9.12.2008 16:23:11   
Pat74
Pikatara in Nmag še jaz se vama pridružim na sprehodu, saj sem tudi v bližini, samo kužka nimam pa nobenega, lahko si ga pa sposodim od mame.user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Ljubljanske nosečke
9.12.2008 16:32:52   
nmag
Pat,saj imam jaz dva,pa dobiš enega mojega.

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Ljubljanske nosečke
9.12.2008 16:41:56   
Pat74
Ja lahko, ampak samo na posodo! Pa da ne boste narobe razumele, imam rada kužke pa mucke, samo v stanovanju pa zaenkrat še ne bi imela živalce, ampak čez par let, ko bojo že otroci zrastli.

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Ljubljanske nosečke
9.12.2008 16:47:02   
Blueeyes
ana** upam da je vse OK s tabo.. a je kakšna hujša nesreča bla al samo praske?

AnaLuna user posted image user posted image user posted image user posted image  velik veselja zdej z novim članom....

ja ja Ronja tvoj čas se približuje... si že kej nestrpna???

mene je tud Miklavž zgrešil... po našmu koncu tud ni hodil... hm, le zakaj ne, smo bli mogoče preveč poredni user posted image  user posted image  user posted image

dons pa tko lepo sonček sije... končno mal... me je kr pogrel k sem z bajte vn stopila.... je pravi dan za shoping user posted image  user posted image   user posted image

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Ljubljanske nosečke
9.12.2008 17:04:42   
nmag
Pat dobiš na posodo,mi imamo hišo zato imam lahko,se pa strinjam s tabo v stanovanju je pa malo težje,čeprav imam jaz tamalo psičko ,šicu,tud gor not samo imam veliko prostora in ima svoj prostor ne leta po stanovanju.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Ljubljanske nosečke
9.12.2008 17:09:03   
Pat74
Saj ene 3 dni smo že imeli mucka, ki smo ga rešil nesrečnega življenja, sedaj pa uživa na Primorskem. Drugač bi pa mela jest rajši kužka (moj dragi pa mačko), so mi pa ful všeč jack russel terierji - un ta mal kuža iz Fraiserja. Pa pomojem ga ne bom nikoli mela, ker se mi zdi, da, ko bomo na tem, da bomo šli kar v zavetišče ponj.

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Ljubljanske nosečke
9.12.2008 17:26:21   
nmag
Jaz sem tud rekla naslednjega bom šla iskat v zavetišče,ker ti potem vrača hvaležnost in je priden,imam pa še zlato prinašalko,katera je bolj blatna prinašalka,skoz rije po zemlji,moj možek pa ne mara muck,zame tako pravi,da bi itak imela rada velik otrok,to že imam in veliko živali,to pa pač ne bom imelauser posted image

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Ljubljanske nosečke
9.12.2008 20:32:02   
pikatara
nmag čestitke za dobro opravljeno mf in Karolinci za tako težo. A bi mi prosim napisala kakšne mere ima, da malo vidim v primerjavi z mojima.

Pat ti se nama kar pridruži, saj bodo najini 3 kužki dovolj. Komaj čakam na pomlad in na sonček, ker se sedaj vsak dan po megli sprehajam. Tukaj pri nas je tako fajn, ker so sami travniki in njive. Imam dva kroga. Enega po asfaltu do silosa in po drugi strani nazaj 30 min, drugi pa v kontra smer pod Debni vrh in pridem ven v zalogu, traja eno uro. Sem pa slišala da so tam na drugi strani v Zajči Dobravi tudi super sprehodi.

Nmag to bo naša Tara vesela, ker obožuje zlate prinašalce in labradorce. Stara je 8 let in pol in je skoz v stanovanju, je pa kokeršpanjelka. Sem jo imela že v študentu. Je pa res, da jo je potrebno po vsakem sprehodu prvo v tuš postavit in tace stuširat. Jo pa skoz strižemo, da je manj svinjarije in dlak.

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Ljubljanske nosečke
9.12.2008 20:37:35   
ana**
Hejla..

A vzamete še mene na sprehod? Pa mojga user posted image ? hehehe...jz mam doma pravo malo kravouser posted image Nemško dogo :)
Je pa pred nekaj tedni prišla ena mucka k nam... čist mičkena in smo jo zaenkrat obdržali za naprej pa še nevem. Nagibam se k temu,da bi jo staršem dala ampak mi bo ful manjkalauser posted image Sm se že čist navezala nanjouser posted image

nmag uuu...super za MF! In bravo Karolina,da tko rasteuser posted image user posted image user posted image user posted image A drugi so bli tut veliki ob rojstvu?

blueeyes
maš ZS

Grem počasii pod tuš pa v posteljo

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Ljubljanske nosečke
9.12.2008 20:43:01   
nmag
Pikatara,težka je že čez 600g ostale mere mi je tako čudno napisal,da sploh ne vem kaj piše,rekel pa je da je že velika in močna za 25 teden in ne 22 v katerem sem.
Zajčja dobrava je pa res fina za sprehode,mi je najbližja in Pat tudi živi v bližini.lp

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




ime za punčko
tinncyka

katero ime vam je najlepše?

Eva (17%)

Taja (12%)

Lana (22%)

Maruša (12%)

Neli (15%)

Ema (22%)


Število vseh glasov: 452

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!