|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 10:08:29   
timnala
Oj punce!

Pr nas je pa bil ze user posted image  buban pa zdej je ze ati prebolel, edino jst sm se ostala..pa tud nisem bla bolna ze ohoho casa, kljub temu, da so drugi okol mene bli, ampak me zdej neki grlo boli pa hoce me glava bolet pa pocutim se cist hin..ceprav je lahk to od tega, ker tamal ze 2 noci zapored je na 1 uro user posted image
Prosim pomagajte mi, kaj naj nardim s tem..mu dajem dudo pa ga cartam, ampak ne velja, ampak zbuja se pa TOCNO na 1h..user posted image
Moj se je dans mal razjezil, da temu mormo konc narest in da tamal ne more tak izsiljevat celo noc in da ga bova pustila se dret (se je menil s kolegi, ki so imeli tud take probleme in so to nardili pa je blo v parih noceh mir), da bo zaspal nazaj..men pa to res ni, ker se mi bo srce trgalo zraven..HELP!!! user posted image

Aja, se eno vprasanje. Ste ze kej dvignile lezalnike tiste, ki jih imate? Namrec jst sm mu dala za eno stopnjo visje, tak da je zdaj recimo ene 40 stopinj dvignjen in mu je bolj vsec.

Zdej bova sla pa pocas ven, ker je tako lepo vreme pa da moji bacili pocrkajo user posted image

_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 3626
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 10:12:44   
laknerš

IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Laknerš Corti ne bo, dobi obiske, ti si pa vabljena ;) 


aja no sej pol pa se bomo en drug dan duble da ne boš mela skos polno bajto. pr ns sonček sije. lahko pa prideš pa gremo z vozički na eno šetnjo.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 3627
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 10:27:35   
jolly123
Ma dons nočem od doma, ker Taja že par dni mučim in ga vsak dan nekam vlačim, pa sem hotla da je danes doma in uživa. 

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 3628
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 10:29:53   
laknerš

IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Ma dons nočem od doma, ker Taja že par dni mučim in ga vsak dan nekam vlačim, pa sem hotla da je danes doma in uživa. 
ok pa drugič


(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 3629
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 10:30:24   
*talcy*
ojoj
dobro jutro .....

gogabojan....ja men fullllll izpadajo lase pa mislim da jih je še par tuki ki ravno tako ..... jaz se čudim da še nisem gola na glavi user posted image to je obup ..... ko si umijem glavo mi izpadajo celi šopi ko ribam tla jih je OGROMNO user posted image user posted image user posted image  

ojoj timnala....a tvoj mož misli resno to naredit user posted image user posted image user posted image pa jaz njega vržem ven ..... moj brat pa njegova žena sta enkrat to naredila in sta rekla nikoli več boga revica tko se je drla da na konc ji je še sape zmanjkovalo in sta rekla nikoli več .... provaj malo s čajčkom ....
glede ležalnika jaz ga kar posedem sicer nimam do fula gor tko kot mi sedimo ma blizu .... mu najbolj paše ker je firbeccccccccccuser posted image

mi imamo pa burjo in bom dobesedno popizdila !!!!!!.....ni za verjet no če ne doživiš ... jaz vsa vesela da bova šla ven z user posted image  ko se zbudi ker še spi ,pol pa to...pa noben nič omenu pri vremenu user posted image

_____________________________

6.10.2008 se nama je pridružil najin angelček Tijan

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 3630
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 10:32:18   
Pšemek
Hojla!

A bo res lepše vreme danes? Srčno upam!
Jaz sem se spet fino naspala. Sem pa ugotovila, da sem med vikendi veliko bolj utrujena kot med tednom, ker želim izkoristiti vsako minuto ko je moj user posted image  z nama. Ko je Nejka budna se ati z njo ukvarja, jaz pa perilo, pa stanovanje, torej gospodinjim, ko pa Nejka spančka, se pa en z drugim ukvarjava. Počivanja je bolj malo. Med tednom je pa vse bolj na easy.

svoja soba - midva sva se tudi že pogovarjala, da bi jo dala v njeno sobo. Moj sicer pravi, da bi počakala do takrat, ko bo spala celo noč. Mislim, da lahko na to predolgo čakava in da se bo pred tem že čist navadla pri nama biti in bo pol cel halo, ko bo šla "na svoje". Mogoče še kak mesec ali dva počakam, pol bo pa že skrajni čas. Se mi zdi. Kako je pa pri vas? Ali jih imate že vse v ločenih prostorih? Kdaj jih mislite preseliti?
gogabojan - dobrodošla. Naša pupa je tudi 20. user posted image  Nas je vedno več s tem datumom. So res v LJ porodnišnici jamrali, da imajo tisti dan gužvo. Uživaj v čvekanju. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Še to, naša, razen v prvem mesecu, ni nikoli hotela spati na trebuščku. Odkar se zna obrnit z boka na hrbet pa tudi na boku več ne.

Dream, kaj pomaga če bolj redko kaka žal ne vem, je pa dobro, da čim več pije, če ima drisko, da ne bo dehidriral.

Lucka1, naša se tudi tako steguje. Pred kopanjem, ko je nagica. Ampak ni, da bi za dalj časa otrdela. Se stegne in se takoj spet sprosti. Pa tudi skozi nos piha. Na ta način se mi na previjalni počez obrne. Jaz to dojemam kot "igro" user posted image  Upam da s tem ni nič narobe. Daj, prosim poročaj, kaj ti bo P rekla.



_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 3631
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 10:37:14   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: Pšemek

Kako je pa pri vas? Ali jih imate že vse v ločenih prostorih? Kdaj jih mislite preseliti?




Naš je v svoji sobi od rojstva. V bistvu je to najina spalnica pregrajena s knaufom in zdaj en del je njegova soba. Tko da smo kar blizu en drugega, pa vseeno ločeni.

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 3632
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 10:53:09   
Pšemek
timnala, če ti misliš, da to ni pravi način, ga ne pusti jokati. Jaz vem, da Nejke ne morem pustiti jokat. Pa naj si kdorkoli misli kar si hoče. Mogoče pa tvoj user posted image  ni čist tako mislil.kot je rekel. Verjetno je bil malo neprespan in zaradi tega malo razdražen, pa je to rekel. Ležalnik pa imamo mi že dvignjen na 1. stopnjo, ki pa je manj kot 40 stopinj (se mi zdi user posted image )

gogabojan - lasje kar frčijo od mene, tako kot perje s kure user posted image .

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 3633
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 11:46:01   
laknerš
user posted image user posted image user posted image user posted image ZAME ker sem se ravnokar vrnila iz sprehoda, ampak to ni bil navaden sprehod, namreč šla sem z rolarji in vozičkom na eno dooooolgo turo. Me bolijo noge za znoret ampak to pomeni da sem nekaj naredila zase. user posted image user posted image user posted image user posted image

gogabojan- da ne bi jaz slučajno las omenjala, ker mislim da hmal ne bom več mela enega lasu user posted image . Je pa res da se spodaj vidi da rastejo novi, to pomeni da je tudi nekaj dobrega na tem, saj se bodo lasje obnovili.user posted image

Pšemek- naša spi v svoji sobi recimo da en mesec. Niti ni bilo tolk panika jo spravit v svojo sobo, mamo pa slabe izkušnje s taveliko tako da smo ukrepali zelo zgodaj. Mislim da kakšen mesec ja pol pa kar v svojo sobico pa ne boste imeli težav.

Timnala- mislim da bi bilo bolje poskusit na kakšen drug način. Vallina tehnika se odnese.

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 3634
   [Brisano sporočilo]
9.2.2009 12:11:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu laknerš)
  Neposredna povezava do sporočila: 3635
   [Brisano sporočilo]
9.2.2009 12:14:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3636
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 12:39:08   
timnala
Heja hoj!

Hvala za odgovore, sam morm rect, da sm se najbrz malce narobe izrazila.. moj dragi ne bi nikakor pustil user posted image  dret do onemoglosti, ker je v dostih primerih se bolj nezen kot jaz user posted image  ampak, da bi ga pustila vsaj malo cmevkati, da poskusi sam zaspati - namrec mogoce jaz res prehitro odreagiram in takoj popedenam user posted image  in men se tud zdi, da tamal to ze ve..kaj pa vem..ampak tole je norija zadnje case..
Jst pa pac zagovarjam to, da kot mama cutim, da ce se otrok joce, da ga pocrkljam oz. mu ponudim, kar zeli..mogoce ocetje vseeno drugace cutijo in reagirajo. Ceprav nardili skor ziher ne bi tega..  Skratka, bom poskusila se s cajekom pa pac crkljanjem, kaj pa cem user posted image

_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3637
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 12:40:58   
laknerš
Nama bi bolj pasalo ob 11h ker naša ima okrog 10h lih uro za jest pa spat tko da se nama vsak teden vse postavi na glavo. Če se da to zrihtat bi blo super.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3638
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 13:31:02   
jolly123
ja meni bi bilo tudi bolj všeč ob 11-tih. ker naš se včasih ob 10-tih šele zbudi, pa jeva takrat itd. 

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 3639
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 13:56:18   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: valla.

IZVIRNO SPOROČILO: laknerš

Vallina tehnika se odnese.



Nisem vam še rekla, ampak od prejšnjega četrtka imamo spet čist zmešan ritem. Dnevno spanje, ki je blo že tolk super, se je spet sesulo in zdaj mi spet spi samo po pol ure. Pri vsej tej kalvariji, ki jo doživljam ponoči, pa se nisem pripravljena odpovedat še temu "luksuzu", ki sem ga dosegla. Upam samo, da mi uspe dnevno spanje vzpostaviti nazaj.


ej moj je tudi nekaj štrajkal ravno od četrtka naprej...pomoje ga je malo telovadba zmedla, samo zdaj spet dva dni vsaj ponoči spi brez problema, čez dan pa tudi čedalje bolje. Se bo vrnil na svoj ritem...nič bat. Ker če ga je enkrat imel, pol ni panike... ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3640
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 14:16:34   
Tejčika29
Hoj,

da se na hitro javim, ker sem v gužvi, še nekaj posla zraven delam in...

Naše noči so se umirile, je enkrat na noč in sedaj ne popravljamo več dude ene tri dni, spi do 7. ure in to je to. Strašno pa brca in je težko uspavati ker se čisto razmeče.

Še vedno je v zibelki pri nama, ko nehamo dojit ponoči, jo bomo prestavili v svojo sobo v kinderpet. Zaenkrat še ne, ker jo moram slišat za hranjenje ponoči.

Ležalnik je čisto rahlo dvignjen, da lahko dviguje glavico in nogice, še raje jo polagam kar v igralni center da se še obrača - to v ležalniku ne gre in priporočajo kar veliko ležanje na tleh - tepih, igralni centri...

Timnala - ne skoči na prvo žogo, predvsem probaj samo z dudo potučkat nazaj v spanec in pazi, da e čukec ne vidi!!! Kakšen baldahin ali kaj daj vmes, samo z roko popravljaj in nič ne govori ali crkljaj. Ponoči ni čas za to, tudi ko se hrani jaz ne rečem niti besede, tudi crklajmo se ne, samo podojim in dam nazaj v zibelko, po potrebi dudo in spimo naprej. Dojenčki ne rabijo skoraj več nočnega hranjenja, išejo nas in našo toplino ter crkljanje. Kar korajžno, predvsem pa odločno Timnala.

Čudovito vreme, pol bo pa spet sranje.

Imejte se, M.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 3641
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 15:04:54   
Lucka1
Evo, ravno iz sprehoda....čuuuuuuuuuuuuuudovit dan, verjetno po vsej SLO?
Sem pa tako dolgo vozičkala, da še komaj hodim user posted image user posted image user posted image - dobre 2 uri hitre hoje, pa že včeraj in predvčerajšnjim sem plavala in delala vodno aerobiko, tako da sem verjetno še od takrat nevede utrujena.....kakorkoli že - SUPER VREME, škoda le, ker mislim, da samo danes, ne?

(odgovor članu Tejčika29)
Neposredna povezava do sporočila: 3642
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 15:59:59   
Pšemek
Tudi mi smo nazaj s sprehoda. Pravi pomladni dan! Ja, pravijo, da bo jutri vsega lepega konec. Ampak vikend naj bi bil pa spet lep! Upam da res in komaj čakam!

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 3643
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 16:16:16   
PikicaStonoga
No tako pa sva spet sami ...okol enajstih sta prišla moja mami pa ati na obisk iz Štajerske user posted image user posted image  in sta malo prej šla domov... Se nismo vidli ene 3 tedne, pa sta nas pogrešala oz. bolje rečeno Tijano sta pogrešala ...bi lahk bla kr mal ljubosumna user posted image user posted image user posted image  Res je čudovito vreme, smo šli na dolg sprehod, ampak naša frajlica tud v v vozičku ni spala dlje kot 45 minuser posted image , pa bli smo fejst pridni ...smo se spopadli z vlago oz. plesnijo v stanovanju in sestavli kinderpet. Tko da tam konec meseca jo bova prestavila, morm pripeljat še jogi in pospreljnino ...

Drugače me pa boli glava pa danes zjutraj me je začela bolet desna dojka in čutim otrdlino. Svetujme mi, kaj naj storim, da ne bi prišli do vnetja!!! Sem bla pod tušem in is masirala s toplo vodo zjutraj, se mi zdi, da je bilo boljše, zdaj imam namen to ponovit ...valla ti imaš s tme izkušnje, kako naj ravnam, da se izognem nevšečnostim?

Grem pod tuš pa upam, da mi čim prej odgovorite ...

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 3644
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 16:32:30   
laknerš
pikicastonoga na prsi si daj topel obkladek pa mal zmasiraj pol pa če maš pumpico spumpaj ven. če je mastitis oz zamašen mlečni vod te bo verjetno rahlo bolelo in boš čutila od kod ti vleče vn. to večkrat ponoviš in je. če nimaš  pumpice ti jo lahko posodim.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 3645
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 16:36:53   
PikicaStonoga
pumpico mam, sam itak nč ne teče vn, ker tijana sproti poje obe dojki ...hmmmm

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu laknerš)
Neposredna povezava do sporočila: 3646
   [Brisano sporočilo]
9.2.2009 16:44:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu PikicaStonoga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3647
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 16:59:03   
Pšemek
PikicaStonoga, jaz bi dodala samo še to, da se pri masaži pod tušem nagni čim bolj naprej.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3648
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 18:22:39   
corti
Ojla punce!

Se vam na hitro javim!
Danes je bila pri meni na obisku mami....je blo super...
Potem sem šla na en velik sprehod...sem hodila skoraj 3 ure in Hanna je vmes skozi spala.

PikicaStonoga upam da se boš čim prej znebila zatrdline in da s ti ne bo razvilo naprej v Mastitis.

Valla tudi meni bi blje odgo varjala telovadba ob 11h....

Upam da mi uspe še kaj pridt gor zvečer...drugače se javim jutri.


(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 3649
   RE: oktoberski lumpiji 08
9.2.2009 18:27:56   
*talcy*
oj oj...
čudoooooooovit dannn!!!!!!!user posted image user posted image user posted image  kot bi bila pomlad ..... zjutraj je bila tukaj burja sem popizdila in šla h mami ker tam ne piha vsaj tolko ne .... smo bili zunaj dve uri šli papcat pol sem prišla nazaj domov in ugotovila da ne piha in seveda s sosedo vozičkala še dve uri tko da zunaj sem bil slabih 5 ur user posted image user posted image  pa kakšen dan tkoooooooo je blo fajn user posted image .........
zdaj sem pa utrujena kot sam user posted image  user posted image user posted image  

joj jutri še telovadba z dojenčki pa bom gotova ..... jah tko je če človek nima kondicije user posted image

jaz user posted image  sploh ne mislim dat v svojo sobo ... pravzaprav ko se preselimo v hišo ma ziher še eno leto ne ..... prej pa ga itak sploh ne bi dala ker se mi ne bi dalo it ga hranit v drugo sobo .... glede spanja nebi bil problem ker zaspi sam ga dam v posteljo in on zaspi brez mene ...sam pol papca enkrat od 3-4 in pol še ob 7 tko da ne ne .....

vidim da ste tud ostale izkoristile sončka a ni blo luštno?

_____________________________

6.10.2008 se nama je pridružil najin angelček Tijan

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 3650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?