|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Položnice!
5.11.2008 11:33:33   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Kolk pa je to debela mapa, a je za en ta debel fascikel? Jaz vse račune oz. položnice dajem v fascikel, pa porabimo približno enega letno samo za položnice...

Moja je velika za en A4 format, debela pa cca 3 cm. Ogromno položnic gre noter, vsaj za 3 leta in jst imam zraven še vse garancije + vse neplačane položnice.

Urbancek, ti si še hujša kot jst. user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Položnice!
5.11.2008 12:35:07   
viv_
Jest pa plačujem preko neta, tko da une položnice nimam kej šparat.



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Položnice!
5.11.2008 12:43:41   
tanikaa
Viv, saj jaz jih tudi plačujem preko neta. In ko jo plačam na račun/virman napišem datum plačila in to doložim v register. Če kdaj pride do kakih nesporazumov samo poiščem račun in vidim kdaj je bil plačan.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Položnice!
5.11.2008 13:03:20   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: viv
Jest pa plačujem preko neta, tko da une položnice nimam kej šparat.

Viv, saj jst tudi plačujem preko neta, ampak vseeno še hranim ta jajca.
Just in case...user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Položnice!
5.11.2008 13:08:00   
ninocka
Jst tud placujem preko neta, poloznice pa hranim za tekoce leto in eno leto nazaj. Ce ti v 1 letu ne izdajo opomina za neplacano poloznico, te ne smejo vec za zapadlo placilo terjat, zato jih ne shranjujem 5 let.
Edino poloznice od davcne ali pa racune, ki jih prilozim k davcni napovedi, tiste mam pa kr vse od kar sem zacela dohodnino oddajat.



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Položnice!
5.11.2008 13:12:12   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Jst tud placujem preko neta, poloznice pa hranim za tekoce leto in eno leto nazaj. Ce ti v 1 letu ne izdajo opomina za neplacano poloznico, te ne smejo vec za zapadlo placilo terjat, zato jih ne shranjujem 5 let.
Edino poloznice od davcne ali pa racune, ki jih prilozim k davcni napovedi, tiste mam pa kr vse od kar sem zacela dohodnino oddajat.




Ni res. Terjatve zastarajo po treh letih. Razen za RTV in meni se zdi elektriko je daljši čas zastaranja.




_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Položnice!
5.11.2008 13:25:06   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka
Ce ti v 1 letu ne izdajo opomina za neplacano poloznico, te ne smejo vec za zapadlo placilo terjat, zato jih ne shranjujem 5 let.


U a si prepričana user posted image . Milsim da to ni čisto res, a imaš kakšen link kjer to piše?

Zara in ostale vestne, se vam pridružujem. Letos pomladi, ko smo se selili sem našla položnice iz leta 1997. Pa sem jih zaenkrat preselila in ne vrgle stran user posted image .

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Položnice!
5.11.2008 13:30:42   
tanikaa
Še jaz sem ga brcnila v temo. Evo na tem linku se najde vse in še več. http://www.pravozatelebane.com/index.php?option=com_content&task=view&id=28&Itemid=141

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Položnice!
5.11.2008 13:34:27   
alička
Hvala Tanikaa. Hitro dam, pa stare položnice stran metat! user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Položnice!
5.11.2008 16:32:16   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Kolk pa je to debela mapa, a je za en ta debel fascikel? Jaz vse račune oz. položnice dajem v fascikel, pa porabimo približno enega letno samo za položnice...

Moja je velika za en A4 format, debela pa cca 3 cm. Ogromno položnic gre noter, vsaj za 3 leta in jst imam zraven še vse garancije + vse neplačane položnice.


Pri nas zihr ne gredo vse položnice notr. Računov ne spravljam prav veliko, razen če me skrbi, da bi bila lahko reklamacija, sicer pa ne. Ta mesec npr. je bilo samo položnic za 850eur, zračunaj koliko solate je to v papirju. Spravim pa res vse, tudi tisto kar preko neta plačam. Vse garancije in dokumente hranim čisto posebej v mapah v fasciklu. Bi bilo pa fajn tako mapo imet, da ne bi iskala po fasciklu gor in dol, če so teme označene. Moram razmislit.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Položnice!
5.11.2008 18:58:18   
Anonimen
Za koliko let nazaj je treba hranit položnice?


Ko sem imela zadnjo (in edino user posted image ) cistko, sem nasla se racune iz Studenta.
Zdaj jih pa kar sproti mecem v smeti, saj vse placujem preko trajnika.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Položnice!
5.11.2008 20:42:27   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Kolk pa je to debela mapa, a je za en ta debel fascikel? Jaz vse račune oz. položnice dajem v fascikel, pa porabimo približno enega letno samo za položnice...

Moja je velika za en A4 format, debela pa cca 3 cm. Ogromno položnic gre noter, vsaj za 3 leta in jst imam zraven še vse garancije + vse neplačane položnice.


Pri nas zihr ne gredo vse položnice notr. Računov ne spravljam prav veliko, razen če me skrbi, da bi bila lahko reklamacija, sicer pa ne. Ta mesec npr. je bilo samo položnic za 850eur, zračunaj koliko solate je to v papirju. Spravim pa res vse, tudi tisto kar preko neta plačam. Vse garancije in dokumente hranim čisto posebej v mapah v fasciklu. Bi bilo pa fajn tako mapo imet, da ne bi iskala po fasciklu gor in dol, če so teme označene. Moram razmislit.



Gina fascikli so zakon verjemi. Jaz mam za vsako leto enega. In nič ne iščem po tem registru, ker ga mam razdelanega na poglavja. Npr. odločbe, plačilne liste jaz, plačilne liste mož, izpski jaz, izpiski moč, izpiski Aleš, pogodbe.... potem mam  posebno poglavje računi in to poglavje mam razdelano na podpoglavja: mobitel, malica Aleš, vzajemna jaz, vzajemna mož, tušmobil ....... skaldam jih lepo po mesecih od janurja proti decembru. Vse kar rabim najdem z zaprtimi očmi.

Sem tudi imela to mapico, no v bistvu jo mamo še, samo ni v uporabi, ker se mi sploh ne zdi praktična. Račune daješ notri v en predal, pa so na koncu koncev itak nametani in niso soritrani. Je.bat ga, perfekcionist pač. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Položnice!
5.11.2008 20:58:54   
ZmajTolovaj
Tanikaa, sprintala bom tvoj post in ga sfotokopirala na A3 in nalepila na steno, da ne bojo mene vsi čukasto gledali, če sem manijak, ker predalčkam in mapcam.
user posted image



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Položnice!
5.11.2008 21:04:40   
tanikaa
user posted image user posted image user posted image user posted image  Ampak midve s tem predalčkanjem zapravive manj časa, kot ostali z iskanjem. user posted image user posted image user posted image

Jaz sem celo nekaj časa mela manijo, da sem vse čevlje mela v škatlah. user posted image  No, zdaj me je minilo. Ampak še vedno sem obsedena s škatlami. Če se le da, stvari pospravljam v škatle. In potem škatle zlagam v omare. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Položnice!
6.11.2008 9:48:51   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Pri nas zihr ne gredo vse položnice notr. Računov ne spravljam prav veliko, razen če me skrbi, da bi bila lahko reklamacija, sicer pa ne. Ta mesec npr. je bilo samo položnic za 850eur, zračunaj koliko solate je to v papirju. Spravim pa res vse, tudi tisto kar preko neta plačam. Vse garancije in dokumente hranim čisto posebej v mapah v fasciklu. Bi bilo pa fajn tako mapo imet, da ne bi iskala po fasciklu gor in dol, če so teme označene. Moram razmislit.

Ja, si pa kupiš več teh fasciklov, ker so res fajn. Pojdi jih pogledat, boš takoj 3 odnesla.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?