|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mandarine
10.11.2008 21:23:55   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: daisyb

pozdravljene mandarinovke:-)

no..najbrž, da res ne škodujejo...jaz sem jih danes tudi nekaj pojedla...mi je pa sodelvka danes povedala, da preveč mandarin in sadja nasploh lahko vpliva na povišan sladkor v krvi.

ko ti pregledajo..enkrat v 20 tednu sladkor se zna zgodit, da bomo imele vse povišanega.

ne vem, če je to res..to mi je rekla.

še vedno mislim, da ena banana in nekaj mandarin na dan ne škodi.
lp,

daisyb


Za povišan sladkor ali celo diabetes je treba pa veliko več kot le sadje pojest! Brez skrbi bodi. user posted image

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: mandarine
4.11.2012 19:35:48   
Anon2012
obujam 4 leta staro temo - in jaz sem mislila, da nimam nosečniških manij. njami mandarine. edino moj malo postrani gleda zaradi lupine, v tušu namreč strašijo z nekim napisom, da je kemično obdelana in neužitna.... ampak: jaz pojem brez lupine :)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: mandarine
8.11.2012 17:59:31   
katniss
Sej lupine pri teh sadezih niso nikol uzitne... Razen mogoce, ce v kaki bio-trgovini kupis pa se tam bi jaz posebej gnjavla.
Sicer se pa pridruzujem vsem ljubiteljicam mandarim. Pojem jih sicer ne na kile, ampak zginejo pa ene 3 do 4 na dan.user posted image

(odgovor članu Anon2012)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: mandarine
20.3.2013 16:44:31   
marinelotus

lol, pol zgleda, da nam vsem pašejo mandarine :) jaz jih tut ogromno pojem (poleg banan), sam vseen pa ne tok veliko kot Maja user posted image Edino v obdobju, ko mi je bilo slabo, nisem mogla jest kislega sadja, ampak bolj kruhaste in sladke zadeve. Še dobro, da se mi ne pozna user posted image

(odgovor članu katniss)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?