|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 11:16:01   
jazzz27
živa..a ni nekj ztakega tebi všeč?

http://www.trudnoca.net/forum/viewtopic.php?f=52&t=1635&start=15

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 11:17:34   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

jazzzika, jaz planiram MŠ marca user posted image  


Aha, potem že bolj proti koncu...saj mislim, da je to vsak mesec al kako...


v LJ se začne vsak prvi ponedeljek v mesecu user posted image  ima pa vsaka porodnišnica to malo drugače.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 11:17:35   
jazzz27
juhico...user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 11:28:42   
Anonimen
SUPER punce hvala... Sem hotla še vsaj do pregleda počakat predno se naročim user posted image user posted image user posted image user posted image   Da vidimo sploh a je eden al jih je več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 11:29:01   
jazzz27
Evo sonček našla nekaj...samo cen ni zraven...
http://www.adax.hr/proizvodi.php?kateg=5&sub=2

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 11:30:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

živa..a ni nekj ztakega tebi všeč?

http://www.trudnoca.net/forum/viewtopic.php?f=52&t=1635&start=15


NOUP... Čist najbolj lepi voziček za moje pojme (no ja oblekico bi spremenila) je tale
http://www.bolha.com/oglas3677334/otroski-vozicek-abc-design-4-velika-kolesa-mb-

Pa še kolesa se mu premikajo sprednja... Takega s 4-imi velikimi kolesi bi jaz mela. Ti ki imajo 4x manjša in dvojna mi niso všeč user posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 11:31:40   
gigi1
Oj pupike vidim, da so spet vozički aktualni...

Sonček33 jaz sem (še) malo za luno glede teh stvari. Skoz sem mislila, da je lupinica tista košara za voziček v kateri nekateri dojenčki celo spijo...zdej sem pa iz vašega pisanja prišla do tega, da je to tisti sedežek za v avto...al sem spet nekaj narobe zastopila?
Lubica popolnoma te zastopim glede strahu in vem kako dolge so noči user posted image
Iz cvetače lahko naredisš narastek s krompirjem, lahko jo narediš v solati, kremno juho, ali pohano (za nosečke verjetno pohanje ni prav OK zaradi zgage)

Jazzy jaz se veselo špikam s suprefactom že skoraj 1 teden. 13.01. imam 1. UZ, pa bomo videli, če dobim že menopur za naprej user posted image . Kako si mi ti?

Se* pocajti se čimprej.



_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 12:05:30   
jazzz27
žižika, boga...si predstavljam kako je bilo meni lažje, ker sem imela samo sprej...koliko pikov je bilo prihranjenihuser posted image ...sedaj boš dobila večjo dozo menopurja? Povej kako si ti? Sem viela da ste odpovedali silvestrovanje v jugi in da ste bili doma? Kako je bilo? Mi2 sva bila tudi doma in ti priznam, da je kar pasalo...sem že ven iz kondicijeuser posted image


Živa jaz pa se nebi mogla navadit na voziček na štiri kolesa in sem ista kot sonček, ta mi je res všeč in mislim, da bomo tega tudi kupila....sicer pa saj je še mal za počakat, se pa ogrevamuser posted image . Ja na NS pa se prijavi po pregledu...vsaj ponavadi je tako...

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 12:18:23   
sonček33
gigi - ma sej jaz se tudi vsak dan kej novega naučim user posted image Špikanje je torej počelo. ma boš vidla, draga moja, tole je tvoj mesec.

jazzzz - fajn stran una od vozičkov.
 A da bi juhico skuhala? ja sej kej druzga pa res ne znam...al pa v solati, najmi kislo...


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 12:26:54   
oktavija
Ha hauser posted image user posted image user posted image  no zdajle sem se pa kr malo nasmejala... takšne teme in ovezno gledanje primernega vozička sem jaz obdelovala pred dvema letoma....
Zdaj pa se ugotovila, da se čist ven padla..čeprav lahko še vedno dam komentar, da so meni najbolj všeč tisti z 4 kolečški (dva velika dava mala)....

Full je fajn gledat otroško opremo...to je meni bil največji užitek...

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 12:32:51   
jazzz27
user posted image user posted image meni pa je všeč, da je oktavija back!!!! Vidiš kako nam je...našla sem polno trgovin na hrvaškem in samo v eni Jane vozičke...v king crossu ni nič...bo treba očitno na drugi konecZagreba...mogoče bi pa v Karlovcu pogledala...user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 12:59:03   
ledenka
Oktavija je tule user posted image user posted image user posted image  lepo te je videt, bejba user posted image  kako si, kaj novega? doma bolje?

joj, vozički... user posted image  tale, ki mi je všeč, ima zelo mini košarico spodaj, tako da mi je malo nehal bit všeč user posted image  mojmu je ok še Jane (ne vem, kateri), pa peg perego tudi - tisti, ki ima košaro, ki se preoblikuje v sedež. preveč izbire je user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 13:24:28   
oktavija
Ledenči in Jazzikauser posted image user posted image user posted image user posted image kako lepo je videt da ste me pogrešale vsaj malo.... Ma ja na vozičkih vedno kaj fali...user posted image user posted image user posted image

No mi smo po hudih neurjah zdaj bolje.. sam nevem kako dolgo bo trajalo... glede na izkušnje iz prejšnjih let... se zna zgodit da dolgo nebo tako...
Sam da sem se zdaj odločila, da mu je to res zadnja priložnost....

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 13:37:26   
jazzz27
Oktavija...ti si sijajna punca in sakdo si zasluži priložnost, le da teh ni preveč. Tako da go girl!! Jaz upam, da bo vse ok pri vaju. Kaj je bilo s tvojo mami, nisem čist dobro zastopila....

Ajsi...katerega si že ti gledala...jaz po tolikih ogledih, še vedno begam kot izgubljena kokošuser posted image


Lahko bi se tudi naša Špelkica javila!!

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 15:31:39   
sonček85
živa:kdaj pa zvemo potem vesele novičke iz pregleda ,komaj jutri zjutrajuser posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 17:42:38   
benika
Lahko bi se tudi naša Špelkica javila!!


Se še pobira od decembrskih žurk in nečakovega rojstnega dnevauser posted image user posted image user posted image . Za tiste, ki se še spomnite mene in Jakoba...prilezli smo do prve svečke in takole velik je že naš fant

user posted image

user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 17:45:33   
jazzz27
Benika....super, čestitke za prvo svečko in da se vam je vse super izšlo. Zelo lep fantiček...pravi cukerček...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 17:45:41   
sonček33
Benika - joj vaš mali je tolk luštn. In že eno leto star. pol si ti tut takle čas lani trepetala, tako kot jaz zdej.
Pozdravi sestrico.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 18:08:50   
beyba
pozdravček na hitro


Pri nas smo mal pšrehlajenčki, jaz pa čis bolna. Kozlam, vse me boli... tko da je oči varuška, po dnevi pa me mami crkla

Oktavia fuuuuuuuuuuuuuuulllllllllllllllllllllll lepo da si spet se mal opglasa...daj se večkrat!!!te pogrešamo.

Vsem ostalim vem kok je fino vozičke zbirat pa opremo pa vse....Sam predlog za tiste, ki morate pri opremi mal šparat...ne izberte si najdražjega vozička, ker če se bo hotel v njem voziti toliko kot Ela je to preč vrženi denar.

Grem ležat vsem pozdravček, pestke za vse preglede, morfologije, špikice, nosečke...

Pridem kasneje pogleat kaj pravi ajsi in ziva


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 18:24:15   
gigi1
Ajsi, Živa kje sta????

Oktavija user posted image  user posted image  user posted image . Lepo te je spet brati. Upam, da boš spet malo več z nami user posted image . Žal mi je za mami. Upam, da je boljša. Za domače zadeve pa res upam, da se končno uredijo user posted image user posted image user posted image

Benika. Čestitam za prvo svečko user posted image . Špelko pa lepo pozdravi in ji povej, da mora prit kaj naokoli. Zdaj se počasi bliža njen randi s špikicami. Špelka navijamo user posted image  user posted image  user posted image

Beyba naša pocajtaj se čimprej user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 18:25:04   
Serendipity
No, pupe moje - se še malo tu oglasim...
Uh, se je pri nas dogajalo te dneve - solz in joka na kubik. Od smrti do bitja srčka, do obiska rota neprijatelja in spet solza ob izgubi res dobrega prijatelja. Po eni strani me veseli, da je konec teh praznikov.
No, midva sva skoraj 2 tedna bila internetno odrezana od sveta. Po eni strani je kar pasalo, sem pa na žalost bila prikrajšana, da bi vam sporočila veselo novičko našega tik-taka.

Brala vas nisem za nazaj. Bom vas enkrat kasneje, trenutno me je spet zasipala služba s to svojo pisarijo.

benika - take lepe slikce nam pa moraš res večkrat pokazat. Kar verjet ne morem, da je minilo že 1 leto! Objemi dečico in špelinko v našem imenu.

jazzzzi - sem pa pofirbcala zate in me veseli da je šlo vse ok na nuhalni! Komaj čakam, da bomo mi tam! user posted image  user posted image  user posted image   (Jupiii! fante bo! Kak super!)

sončece -hvala za tvoje sms-e. Srce si! RTM!

Nosečke pobožajte buškije, nenosečke - objemček za vas. Še malo pa boste med buškastimi!

BTW sem na hitro poškilila še na prinčipeso Elo! Opa, prava manekenka!

Erin - a nam pokažeš še svojega lepotca? Pretty please?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 18:27:40   
gigi1
Se* žal mi je za prijatelja user posted image user posted image user posted image . Tudi nama je umrl prijatelj te dni in greva jutri na pogreb. Se kar bojim za mojega...je čisto potrt user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 18:52:35   
ledenka
no, morfologijo smo opravli, naš dečko (ja, 100% je fantek, je lepo pokazal lulčka in jajčka) je težek že 524 g user posted image  je kar konkreten, vsi organi so na mestu. MV je dolg in zaprt, plodovnica ok, skratka, vse na mestu. sem kar vesela user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 19:47:25   
beyba
ledenkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no vidiš sedaj pa brezkrbno lahko uživaš do konca nosečnosti ko veš da je vse uredu. In glede na to da bo fantek da je nič kaj sramežljivo pokazal luleka izbirata ime...že kaj v ožjem izboru?

Živa še tebe čakamo.


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
5.1.2009 20:29:16   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

no, morfologijo smo opravli, naš dečko (ja, 100% je fantek, je lepo pokazal lulčka in jajčka) je težek že 524 g user posted image  je kar konkreten, vsi organi so na mestu. MV je dolg in zaprt, plodovnica ok, skratka, vse na mestu. sem kar vesela user posted image  
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za pregleduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?