|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 8:13:24   
Anonimen
agrojuhica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Če sem čisto iskrena sem se oglasila samo zate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem včeraj zjutraj delala še enega testeka in spet zagledala en veeeeeeeelik -.
Tako sem se odločila da se tega ne grem več in da bom tudi forum zapustila in zbrisala sem tickerčka ki odšteva dneve do testa...
Tega ne zmorem več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Agrujuhica..... Upam da te čim prej spet doleti plusek in da naslednjič ne bo nobenih grdih blamaž user posted image Fulll mi je hudo zate, ampak v teh trenutkih ne pomaga drugega kot jok in stisk tvojega dragega user posted image user posted image user posted image (vem kako je)... Če boš vseeno potrebovala kakšno besedo ali dve se oglasi, z veseljem ti bomo v podporo...

Vas pupe moje pa prosim: ne me več opominjat na mojo M.... Tega res ne zmorem več user posted image user posted image user posted image   Danes sem sicer že mnogo bolje, ampak tega še enkrat nočem dat čez....  Ne bi vas rada zapustila, ker ste edine ki me resnično razumete in mi je z vami lušno ampak.... Ne morem več... Iz meseca v mesec... Ne - ubistvu je to borba iz dneva v dan... Opazujem znake, se pogovarjam sama s sabo... NE NE.... to nikamor več ne pelje!!!

Prosim pupe.... Če mi lahko stojite ob strani s spodbujanjem in z vsakdanjim čvekom bom ful ful ful vesela

RADA VAS MAM!!! user posted image user posted image user posted image

Biba... Hvala ker te skrbi zame user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Argojuhica)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 8:14:33   
Anonimen
aja pa tole sem hotla še nalimat user posted image user posted image user posted image

Ne vem kako se ti to sliši, ampak v prejšnjem življenju si bil moški. Rodil si se nekje tam, kjer je danes Burma leta 950. Približno.
Po poklicu si bila oziroma bil bankir, oderuh, izposojevalec denarja, sodnik.

Kratek opis tvojega psihološkega profila v prejšnjem življenju
Naravni talent psihologije, znal si izkoristiti vse priložnosti. Vedno hladokrven in umirjen.

Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Tvoj problem - učiti se odločnosti in vztrajnosti. Vsaka nesreča naj bi se razblinila ob tvoji močni volji.

Se sedaj spomniš?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 8:20:12   
sonček33
Župca moja draga, nimam besed. Iskreno mi je žal. Bodi močna.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Argojuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 8:28:23   
jazzz27
Župica....hudo mi je zate. Upam, da kmalu prideš k sebi.user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 8:34:35   
sonček33
Živa - ne no, ne odhajaj. Vem, da je negativen rezultat kot sol na rano, a ne smeš obupat. Morda res potrebuješ malo pavze od rr, a le pridi še nazaj. Tukaj smo, da se skupaj borimo.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 8:36:30   
Anonimen
Sonček... Saj pravim... Nebi rada odšla... A mi morate pomagati in z mano pozabiti na dneve O in dneve user posted image ...

Boste skupaj z mano čvekale in preživljale dan?

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 8:37:59   
sonček33
Živa z največjim veseljem! Skupaj gremo skozi to! Bravo za pogum. 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 8:38:38   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

RADA VAS MAM!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Torej??

Pikica kje si???  Plavi se ti nabirajo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 8:40:26   
jazzz27
Živa, ti pa ne vem kaj se sploh greš...sem res huda nate. Seveda ti bomo stale ob strani, samo najhuje je , ker si sama ne stojiš. Jaz po vseh mučenjih, operacijah, neuspelih poizkusim, nevem koliko minusi, nerednih ciklih....zaje.bavanjnjih nisem vrgla puške v koruzo!!! Ah daj no! Prvo moraš nekaj naredit za svojo srečo in ne samo čakat, da ona pride k tebi. Danes res ni moj dan, tudi jaz imam rjave izcedke, tudi jaz sem posrana do kosti, vendar se ne dam. Po ne vem koliko pretočenih solza, po dolgi borbi sem končno tu kjer sem. Pa nikoli ne mislim odnehat. Zato se zberi. Naredi nekaj zato, da boš tudi ti uspela. Če misliš, da ti bo bolje brez nas nas lahko zapustiš, vendar smo si tu za oporo, ne da se smejemo, ko kakšna doživi minus na testu ali ima neuspešen postopek. Kaj bi rekla za mnoge punce misko npr., ko je že dala čez nekaj postopkov in je še vedno tu. Pojdi pogledat na IVF, koliko je razočaranj, po dragih postopkih, bolečinah med postopki, trepetanju, ko čakaš in na koncu -. Upam, da te nisem prizadela, ker to ni bil moj namen. Hočem te samo postavit na trda tla, da se zaveš, da tu nisi edina in da smo s tabo. Če dekleta s hujšimi težavami niso odnehale, ne vidim razloga zakaj bi ti. Ni mi vseeno zate, ni mi vseeno za nobeno borko. Tu smo postale prijateljice, sotrpinke in sorodne duše, ki se razumemo. Zato glavo gor punca in dajmo nekaj nardit s tega problema. Vedi, da imam vsako rada in tebe tudi. Zato mi ni vseeno, če napišeš, da zapuščaš Ringarajo. Lepo se skuliraj, vzemi si kak dan, globoko udihni,...boš videla da zmoreš naprej.

Rada te imamuser posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 8:40:32   
sonček33
Tud me ta imamo rade.

Evo jaz nama skuham en kafeuser posted image


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 8:46:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Živa, ti pa ne vem kaj se sploh greš...sem res huda nate. Seveda ti bomo stale ob strani, samo najhuje je , ker si sama ne stojiš. Jaz po vseh mučenjih, operacijah, neuspelih poizkusim, nevem koliko minusi, nerednih ciklih....zaje.bavanjnjih nisem vrgla puške v koruzo!!! Ah daj no! Prvo moraš nekaj naredit za svojo srečo in ne samo čakat, da ona pride k tebi. Danes res ni moj dan, tudi jaz imam rjave izcedke, tudi jaz sem posrana do kosti, vendar se ne dam. Po ne vem koliko pretočenih solza, po dolgi borbi sem končno tu kjer sem. Pa nikoli ne mislim odnehat. Zato se zberi. Naredi nekaj zato, da boš tudi ti uspela. Če misliš, da ti bo bolje brez nas nas lahko zapustiš, vendar smo si tu za oporo, ne da se smejemo, ko kakšna doživi minus na testu ali ima neuspešen postopek. Kaj bi rekla za mnoge punce misko npr., ko je že dala čez nekaj postopkov in je še vedno tu. Pojdi pogledat na IVF, koliko je razočaranj, po dragih postopkih, bolečinah med postopki, trepetanju, ko čakaš in na koncu -. Upam, da te nisem prizadela, ker to ni bil moj namen. Hočem te samo postavit na trda tla, da se zaveš, da tu nisi edina in da smo s tabo. Če dekleta s hujšimi težavami niso odnehale, ne vidim razloga zakaj bi ti. Ni mi vseeno zate, ni mi vseeno za nobeno borko. Tu smo postale prijateljice, sotrpinke in sorodne duše, ki se razumemo. Zato glavo gor punca in dajmo nekaj nardit s tega problema. Vedi, da imam vsako rada in tebe tudi. Zato mi ni vseeno, če napišeš, da zapuščaš Ringarajo. Lepo se skuliraj, vzemi si kak dan, globoko udihni,...boš videla da zmoreš naprej.

Rada te imamuser posted image


kok si me nadrla user posted image user posted image

Ampak mi je prav prišlo user posted image user posted image user posted image user posted image   Vem Jazzzika da je še mnogo takih... Nevem kaj naj rečem... Sploh najbolje da sem tiho, ker si mi podala kar nekaj trdnih razlogov, da se neham smilit sama sebi in grem naprej...
Pa sej to tudi hočem, ampak res bi rada pozabila na to, kdaj mora M prit in kdaj imam O... Samo to sem želela...

Hvala Jazzzika.... Izcedkom se pa ne pusti!!! Bori se do konca!!! Ostano doma, počivaj in poročaj kaj se dogaja... Saj veš - več glav več ve (beri: več nas je močnejše smo) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Rada te mam!!!! user posted image user posted image

Pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image še enkrat.... dobro si me user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 8:48:55   
sonček33
Ja živa z jazzziko ni češenj za zobat user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 8:53:38   
Anonimen
sem opazla ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ampak zato jo pa mamo rade user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 8:54:46   
spps
punce zgleda,da danes ni naš dan...
tud jaz sem cela presrana-sam dobr,da še nosečnost dobr poteka-upam,da tako tudi ostane,kljub  stresu katerega doživljam....
jaz imam pa težave z nesposobnostjo državnih organov,kateri nimajo pojma kaj delajouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 8:55:30   
sonček33
res je

živa kaj pa vitaminčki, zink, selen...pa čajčki... a vidva kej pijeta in jesta to?


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 8:55:53   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ne??

Povej več user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 8:57:38   
jazzz27
Živa ni bil namen da se derem nate, ker drugač bi pisala z VELIKIMI TISKANIMI.user posted image  

ne da pozabiš kdaj imaš M in O...ja luba duša, boš že tri mesece noseča, pa sploh ne boš vedela, da siuser posted image .

V glavnem...sedaj je konc, naredi si načrt, pojdi do G., pozanimaj se kaj je z napotnico....na neke preizkave te mora dat, saj dve leti v prazno streljanja pa ni kar tako. OK?

Sem pa vesela, da si prišla k sebi in nas ne boš pustila...glavo gor!!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 9:00:49   
jazzz27
spps...vse bo ok, jaz upam. Sem pa tudi jaz občutljiva, kot hudič. Moj pa še bolj, kot da je on noseč. včeraj sma se na hitro nekaj spričkala...ma s prstom mi ne smeš pokazat. Že grizemuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 9:03:26   
sonček33
Živa ne zameri, avsega res ne spremljam - povej, koliko časa se že trudita? Kje je vzrok? Sta dala že kakšne preglede skozi?

Na Upamo skupaj si preberi  -Napotki za IVF .... tam je veliko napisanega na to temo.  Punce pogosto pijemo čaj krvomočnice ali mace, za moške spremije je fajn sink+selen  pa B-kompleks pa Omega maščobe. veliko punc se drži tudi posebne diete, ki jo je preizkusila MIŠEK13, tudi ta je tam napisana. Izogibanje beli moki....
Morda deluje zastrašujoče, apovem ti, ful ti da energije, če veš, da nekaj delaš za to...Da ti upanje...


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 9:05:29   
sonček85
dobro jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!
Argojuhica ,sedaj že imaš poseg in drži se,smo z mislim pri tebi.Rade te imamouser posted image user posted image user posted image user posted image

spps:ne sekiraj se ,saj bo vse minilo.
živa:ne jezi naše jazzzzike ,ker z njo res zgleda ni češenj za zobatuser posted image user posted image

In kako ste kaj danes pupe borke?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 9:15:17   
jazzz27
Sonček33...mislim, da je šla Živa čitat napotkeuser posted image user posted image !!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 9:19:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Živa ne zameri, avsega res ne spremljam - povej, koliko časa se že trudita? Kje je vzrok? Sta dala že kakšne preglede skozi?

Na Upamo skupaj si preberi  -Napotki za IVF .... tam je veliko napisanega na to temo.  Punce pogosto pijemo čaj krvomočnice ali mace, za moške spremije je fajn sink+selen  pa B-kompleks pa Omega maščobe. veliko punc se drži tudi posebne diete, ki jo je preizkusila MIŠEK13, tudi ta je tam napisana. Izogibanje beli moki....
Morda deluje zastrašujoče, apovem ti, ful ti da energije, če veš, da nekaj delaš za to...Da ti upanje...



Ja tkole je... Zdejle bo res že kmalu najin 24.poskus. Nekje pri 13. sva zanosila ampak v 8. tednu splavila (prazna vrečka). In takrat na pregledu mi je G rekla da to pomeni, da lahko zanosim in da če bom hotla kakršnekoli nadaljne preiskave, bom mogla najprej shujšat, pol se pa lahko naprej pogovarjava...

Zdaj po SS tečemo že 8.krog pa še nič.

Danes me pa nekaj sumljivo špika po bušiju... Med popkom in lu.iko user posted image user posted image user posted image

Upam da sem zadosti natančno vse predstavila user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 9:21:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Sonček33...mislim, da je šla Živa čitat napotkeuser posted image user posted image !!


ne samo brat.... še sprintala sem si jih user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 9:29:13   
jazzz27
Sprintala si...sedaj pa na delouser posted image


Mi pa ni jasno zakaj bi mogla shujšat, če bi se sploh mislile kaj naprej pogovrjat. Delno drži. Samo je veliko žensk, ki zanosi kljub svojim kilam. Moja znanka je šla s 120 kilami rodit....stara 38 let. Tako da tudi ni imela glih 60 ko je zanosila.

Pa si zadovoljna s svojo G.?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
7.11.2008 9:32:52   
Anonimen
ne nisem user posted image user posted image user posted image

zato pa mi je taka muka it....  Jaz tudi poznam eno dekle, ki je še večja od mene in je nosečka in ji nič ne manjka... Marca bo rodila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nevem nevem..... ni mi glih it do nje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?