|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 13:00:45   
cebrca
A me še poznate?

Samo malo se vam oglasim, da me ne boste med osmrtnicami iskale!user posted image

Fizično nezmožna za čvek na netu, kar je kar za zjokat se! user posted image Moje težave so se samo še stopnjevale, ostala pa sem najbrž tam nekje na 150 strani in ne vem, če mi bo kdaj uspelo to nadoknadit.

user posted image Za vse, ki ste me kaj pogrešale!

Drugač pa, moj imunski sistem je čisto v kuser posted image . Fasala sem virusno angino, ki se je potem naprej preselila v ušesa, sinuse in oči. Glavo imam še vedno kot da bi me kdo zacementrial. Vse skupaj pa se je začelo reševat, ko sem fasala user posted image . HB zdaj vsaj vem kaj je razlog vsemu temu.

Najbolj so pa trpele učke, zato me pa tudi niste našle na RR. Tudi minutko nisem mogla gledat v monitor, ker me je vse peklo. Žal vas nič ne berem, ker me še vedno malo matra!

Sem vas prišla samo pozdravit, da ne boste mislile, da sem pozabila na vas! VSE VAS POGREŠAM!!!
user posted image


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 13:16:20   
bella02

user posted image

URSKA_P - ŽAN
buhtlčk - GAŠPER


Čestitke za 4 mesece!


user posted image




(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 13:32:19   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

user posted image Erin sploh se ne sekiraj....user posted image

Oooooo--hvala user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 13:33:02   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

Tomažinka ima ful srčkano Lilu, pa še ne razmišljata o drugem otročku, pa ...



Se moram pohvalit, da Tomažinovo v živo poznam. user posted image


Jaz pa Rudana user posted image (cepca). A je živa(hna)? user posted image


Jaz tudi ene par kretenov in kretenk pa ne bom pisala katere ker mi grejo na k****..ker so tako zrasli da je joj.

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 13:34:17   
Ryssa
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi



IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

tnkia daj kaj pvoej.. da ne bom smao jaz tkuaj detbairala....


A si ti kej pila včeri? user posted image user posted image user posted image user posted image
Prebrat si pa znala a ne?? V tem je fora...





Se mi je že mal čudn zdel da bi se tolkrat zmotla user posted image
Sem si mislila:
a) sfrezala je 6pack ali
b) se enmal heca user posted image


Vrste čvek user posted image
Si me mal v dobro voljo spravila, sem glih kar pospravljala in po pospravljanju sem vedno razuser posted image
Sploh za andrejoboris je dobra user posted image


cebrca user posted image user posted image user posted image


Aja na koncert pa ne grem jutri. Mi ni tamalega za pustit user posted image
Pa zdej cel teden je imel neke popadke zvečer, pol bi bla pa mama čist user posted image če bi se ji drl user posted image
Jaz bi pa itak cel cajt gledala na telefon če je kaj klicala, pa pol ko ne bi noben klicu bi mislila da nimam signala in bi šla ven klicat....in pol bi po miožnosti še vse zbudila... eh, boljš da sem doma user posted image

tejkaz jaz ne bom solila.

Nekaj bi še vprašala glede riževe kašice.
A riževe kašice se lahko da za cel obrok ali se lahko da samo 3 žličke tako kot pri drugih stvareh?
To me nekam bega user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 13:34:53   
Erin

user posted image

URSKA_P - ŽAN
buhtlčk - GAŠPER


Čestitke za 4 mesece!


user posted image
Se pridružujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 13:43:57   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Kje pa je Erin? Upam, da je o.k. user posted image


Evo me..berem... ne najdem kompa ker mam tak nos..joke...rdečim noskom sem se pridružila..joke...Božiček me je ukradu...s ste spet verjele? Ma neeeeeeeeee....user posted image user posted image user posted image

Oteklina se zmanjšuje..sem stiskala pras** dokler nisem kričala od bolečine..ne grem na živo rezat nosu...se raje sama mal pojokam... pa sej gre na boljš...

No grem brat naprej...

Pa hvala ker misliš nameuser posted image Ej, sem se spomnila..kdaj se boš v moj konec pripeljala?????user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 13:55:12   
Erin
tejka - pošlji jo na dopust--ga rabite vsi, ona, vi2, mali. Pa kot je zoja miša napisala bo prijalo njej ker bo spet v središču pozornosti. Ponoči pa zgleda da je le izsiljevala, če je potem G jeza "palila" pa glede na to da je zdrava. In ker je vedela da  boš ob jokanju prišla do nje in se boš s tem zanimala zanjo je to nadaljevala. Očitno te punca res pogreša ampak ščasoma se mora navaditi da te deli... Nas to še čaka... Ojej..
Dobra mamica si, ne sekiraj se. Upam da bo kmalu to obdobje minilo. Lahko pa ji poskusiš razložiti da jo imaš še vedno rada kot prej da pa imaste sedaj še Jaša , da on tudi potrebuje ljubezen, tudi njeno in da je super velika sestra... Pohvali jo.. Ali pa imejta 1x na teden kako uro skupno pa naj G pomerka Jaša in pojdita samo vi2 skupaj na sok..družita se, tako da bo vedela da si še vedno princess nr1 v njenem srčku.
Bo boljše..pa upam da nisi huda ker sem ti par stvari predlagala...user posted image

sayuri - kako ste pri vas?user posted image user posted image Upam da kaj boljše. In kot so ti že ostale povedale..Kapo dol pred tabo ker si tako super punca in zmoreš poštimati 3 otroke. Saj veš kako pravijo preden napreduješ moraš včasih najprej malo nazadovati... Tudi tebe čaka svetlejše obdobje... in do takrat bomo tukaj me ob tebi...

Ti za tvojo sorodstvo sem te pa že zadnjič hotela vprašati ko si mi mail poslala in sem videla priimek..no pa sem imela pravuser posted image Potem maste kar pestro na feštah? user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 14:00:59   
sayuri
Smo nazaj. L&Z sta danes telovadila na žogi. Joj, sta bla smešna user posted image user posted image user posted image .

Zdajle sem ju dala spat....sta totalno izmučena. Ko bi spala tri ure...user posted image
tejkaz zaenkrat hrane ne solim. KAsneje, ko bosta že veliko stvari jedla, recimo z nami kosilo... pa bojo kakšne stvari tudi soljene.

sandra o, si se le oglasila. Sem mislila, da ste že kam odjadrali, ko te tolk cajta ni. user posted image  No, evo, sva na istem obe že kakšen mesec. Bomo predebatirali tole v LJ. A boste prišli? Se bomo zmenili?
gajka a tkole ti po obiskih hoiš. Če boš kaj v naš konec hodila, tud lahko pozvoniš. user posted image  SI pa prva, ki je T&T spoznala, a ne? Me smo pa še vedno brez sličic, a ne sandrauser posted image  user posted image

Erin da nisi ti kje pregloboko v kozarec pokukala, zdaj se pa izgovarjaš na tur na rdečem nosu. ja, ja... user posted image  Raje povej, če te Tilen prepozna. user posted image
čipka ti maš pa tud tko pridno pupiko ponoči.user posted image

matejchi user posted image user posted image user posted image  kaj si pa potem ti.... CIA? user posted image user posted image user posted image
cebrca user posted image user posted image  ajej punca, kaj tebe vse ne doleti. DA te je prihod ta rdeče tako zj**** user posted image  Uf. Upam, da si zdaj ok. user posted image
Zoja Miša evo, pogruntala si novo besedo, ki bi lahko bila naš bilten. Sračenje avgustovk user posted image user posted image user posted image

tejkaz šele prej sem spraznila kaslc. Hvala, hvala, hvala za Merkatorjeve točke. user posted image . Se še priporočam. Pa vsem ostalim tudi. Tiste, ki NE zbirate Merkatorjevih pik, mi jih lahko odstopite user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 14:06:13   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Sračenje avgustovk user posted image user posted image user posted image




Si predstavljate, da r spreminomo v L. In potem napišemo SLačenje avgustovk bo v ponedeljek 22.12. v Merkator Centru  Šiški

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 14:08:00   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Ravno študiram kakšne vrste čvek ste:
gajka - jutranji list
andrejaboris - kot loto (2x na teden)
anita - radio novice (vsako polno uro+trač)
sayuri - kronika (noč ma svojo moč)
tejkaz - nasveti za vaš dom
neža - vremenska napoved
erin - horoskop
zojamiša - aktualno popoldne
...user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

matejchi ti maš pa erotiko na čez ane?user posted image PA vice...še križanke pa sudokuuser posted image


< Sporočilo je popravil Erin -- 19.12.2008 14:12:50 >

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 14:09:55   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: Erin


Ti za tvojo sorodstvo sem te pa že zadnjič hotela vprašati ko si mi mail poslala in sem videla priimek..no pa sem imela pravuser posted image Potem maste kar pestro na feštah? user posted image



Ma veš kako je... Tudi Lucija loči delo in privat zadeve. In mi tudi. Tko, da ji ne težimo, da mora kakšne vice pokat. Je pa ona sama po sebi v privat življenju lahko zelo smešna, pa tudi zelo resna. Mene vedno v dobro voljo spravi. Filip jo obožuje. L&Z jo pa tud že gledata, kot boga. Zna "afne guncat" z otročki. user posted image

PA še enkrat vsem hvala za lepe besede. user posted image Mi velik pomenijo. Saj danes sem že boljše user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 14:12:01   
Erin
čipka - hvala za lepe željeuser posted image

Pa le pojdi za kako uro ven da se malo odpočiješuser posted image Vse je 1x prvič.



(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 14:12:28   
sayuri

user posted image user posted image user posted image user posted image
URSKA_P - ŽAN
buhtlčk - GAŠPER


Čestitke za 4 mesece!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image
 



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 14:13:26   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Eno vprašanje - a boste hrano za svoje malčke solile? Zdajle sem ravno brala eno debato na o temo. 


ne

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 14:13:42   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

A riževe kašice se lahko da za cel obrok ali se lahko da samo 3 žličke tako kot pri drugih stvareh?
To me nekam bega user posted image



JAz sem dala tud najprej tri žličke. Druga dan 6 žličk. Tretji dan spet malo več. Četrti dan smo prišli na cel obrok.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 14:15:15   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: cebrca

user posted image Za vse, ki ste me kaj pogrešale!

Drugač pa, moj imunski sistem je čisto v kuser posted image . Fasala sem virusno angino, ki se je potem naprej preselila v ušesa, sinuse in oči. Glavo imam še vedno kot da bi me kdo zacementrial. Vse skupaj pa se je začelo reševat, ko sem fasala user posted image . HB zdaj vsaj vem kaj je razlog vsemu temu.

Najbolj so pa trpele učke, zato me pa tudi niste našle na RR. Tudi minutko nisem mogla gledat v monitor, ker me je vse peklo. Žal vas nič ne berem, ker me še vedno malo matra!

Sem vas prišla samo pozdravit, da ne boste mislile, da sem pozabila na vas! VSE VAS POGREŠAM!!!
 



Me te tud pogrešamooooooooooooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozdravi seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Naju je pa fajn zdelala ta user posted image

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 14:21:58   
matejchi
IZVIRNO SPOROČILO: cebrca

A me še poznate?
Samo malo se vam oglasim, da me ne boste med osmrtnicami iskale!user posted image


Verjetno bi pisalo cebrca v partu a ne...user posted image nasmeh na usta, glavo v luft, ramena nazaj, joške ven... aja pa 22.1. se vidimo, a prav??


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 14:25:58   
sayuri
Sta zaspala. user posted image

Prej
user posted image

Potem
user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 14:26:15   
matejchi
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa
Aja na koncert pa ne grem jutri. Mi ni tamalega za pustit user posted image
Pa zdej cel teden je imel neke popadke zvečer, pol bi bla pa mama čist user posted image če bi se ji drl user posted image

- da te mama vidi....user posted image


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 14:28:04   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Sta zaspala. user posted image

Prej
user posted image

Potem
user posted image


O hudoooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image

Čaki to je vajina postelja a sta že onadva v zakonski?user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 14:29:24   
karmar
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Najprej današnji obhajanci:
user posted image

URSKA_P - ŽAN
buhtlčk - GAŠPER


Čestitke za 4 mesece!


user posted image




Čestitke tudi od mene za 4 mesece! user posted image  




tudi od mene !!! user posted image

matejchi kaj pa jaz? Kam spadam?
jaz bi te dala v  rubriko intima v & o

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 14:31:34   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Ravno študiram kakšne vrste čvek ste:
gajka - jutranji list
andrejaboris - kot loto (2x na teden)
anita - radio novice (vsako polno uro+trač)
sayuri - kronika (noč ma svojo moč)
tejkaz - nasveti za vaš dom
neža - vremenska napoved
erin - horoskop
zojamiša - aktualno popoldne
...user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

matejchi ti maš pa erotiko na čez ane?user posted image PA vice...še križanke pa sudokuuser posted image



vremenska napoved za danes......



user posted image





Napoved za Slovenijo:
Popoldne bo pretežno oblačno in večinoma suho vreme, rahel dež bo ponehal tudi v vzhodni Sloveniji. V zahodnih krajih se bo delno razjasnilo. Ponoči se bo postopno razjasnilo. Ponekod bo zapihal severni veter, na Primorskem prehodno zmerna burja. Jutri bo na Primorskem večinoma sončno. Drugod bo dopoldne precej jasno, popoldne pa zmerno do pretežno oblačno. Zjutraj bo ponekod po nižinah kratkotrajna megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, ob morju malo nad 0, najvišje dnevne od 1 do 6, na Primorskem do 10 stopinj C.

user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 14:32:28   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri


gajka a tkole ti po obiskih hoiš. Če boš kaj v naš konec hodila, tud lahko pozvoniš. user posted image  SI pa prva, ki je T&T spoznala, a ne? Me smo pa še vedno brez sličic, a ne sandrauser posted image  user posted image

Erin da nisi ti kje pregloboko v kozarec pokukala, zdaj se pa izgovarjaš na tur na rdečem nosu. ja, ja... user posted image  Raje povej, če te Tilen prepozna. user posted image

tejkaz šele prej sem spraznila kaslc. Hvala, hvala, hvala za Merkatorjeve točke. user posted image . Se še priporočam. Pa vsem ostalim tudi. Tiste, ki NE zbirate Merkatorjevih pik, mi jih lahko odstopite user posted image


sandraaaaaaaaaaaaa - slikiceeeeeeeeeeeeeeeeeee!!user posted image Pa nč  ignorirat...ze pa že dolg čakamouser posted image user posted image user posted image
Ni alko krivuser posted image ..čeprav bi mi en kuhanček pasdal, njami...user posted image user posted image user posted image Ja me je Tilen poznal, samo ko smo kam šli in sem mela ruto čez celo glavo me niuser posted image
Jaz ti jih ne..jih tud zbiram. Kolk si že zbrala. Jaz mam za 4x2 krožnika in 3x 2 skodelici. Še za dve skodelici moram pa je fertikuser posted image user posted image user posted image potem ti pa odvečne koj dam.user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
19.12.2008 14:34:24   
Erin
Horoskop za današnji dan: 19.12.



user posted image Dnevni horoskop – Oven

Že nekaj časa med vami in neko drugo osebo obstaja čustvena prepreka, in ti zidovi se bodo kmalu podrli. Zdaj je primeren čas za začetek novega projekta s to osebo, ker boste s skupnim delom ustvarili resnično povezavo. Da bi dobili vse, kar si želite, vključno z visokim spoštovanjem druge osebe.,lahko uporabite svojo očarljivost. Prednosti svoje osebnosti ne izkoriščate dovolj dobro in to bi se moralo spremeniti. Odprte se in podrite te stene.

user posted image
Dnevni horoskop – Bik

(dnevni horoskop) To jutro v vaše življenje prihaja velika drznost pozitivne energije, ki bo vašo vsakdanjo rutino spremenila iz suhoparne in dolgočasne v nekaj veliko bolj vznemirljivega. Vzorci vašega življenja niso več predvidljivi – začenjajo se sestavljati in ustvarjati prečudovito sliko, polno novih priložnosti, za katere ste mislili, da jih še dolgo dolgo ne bo. Ste pripravljeni zagrabiti ta ogromen meden prstan? Danes boste namreč imeli lepo priložnost, da to storite.
user posted image Dnevni horoskop – Dvojčka

Danes bo v vaše življenje vstopila nova ljubezen, ki jo sprva morda sploh ne boste opazili. Če pričakujete kakšno novo ljubezen ali le novo simpatijo, v katero bi se zaljubili, boste morda razočarani. Če pa iščete bolj romantične gibe med ljudmi, deljenje sladkih skrivnosti med prijatelji in prelepe slike vsepovsod okoli vas, boste nadvse srečno nagrajeni. Ljubezen je velika beseda – lahko jo definirate, kakor želite. Je vsepovsod okoli vas, če le dovolj široko odprete oči, da jo lahko vidite.

user posted image Dnevni horoskop – Rak

(dnevni horoskop) Danes poskusite biti aktivni z drugimi ljudmi - namesto da se skupaj z njimi zadržujete v nekem zaprtem prostoru, pojdite vsi skupaj ven na dolg sprehod. Preprosta fizična aktivnost vam bo pomagala ostati pozitivne, vzpodbudila pa bo tudi zanimiv pogovor. Morate se malce potruditi, da se povežete z vsaj dvema ali tremi osebami – pridruženje skupini je čudovit način, kako doseči ta cilj. Vse v sodelovalnem duhu pripomore k vaši ustvarjalnosti.
user posted image Dnevni horoskop – Lev

Dva vaša prijatelja sta sprta, vendar sta to skrivala, da ne bi še vas vpletla v sredino. Občutili ste, da je nekaj narobe in danes ju morate vprašati, kaj se dogaja. Prijateljstva so nekaj, kar morate venomer vzdrževati – če vam je všeč ali ne, to je neka vrsta službe. Ne smete dovoliti, da se to čudaško obnašanje nadaljuje v nedogled, ne da bi poskušali priti do dna tej zadevi. Dajte tem ljudem vedeti, da je njihov trud, da vas obvarujejo drame, sicer prijazen, vendar raje ne bi tavali v temi.
user posted image Dnevni horoskop – Devica

(dnevni horoskop) Ko vidite priložnost za naslednji korak, jo takoj zagrabite. Vsako globoko premišljevanje in časovno vrednotenje pustite za kdaj drugič. Ste v tisti fazi življenja, ko potrebujete predhodne akcije in ne pasivne odseve. Sprijazniti se morate z idejo, da ne morete vedno zadeti koša, ko stopite na igrišče. Vsakokratno hrepenenje po najvišjih točkah ni realno in kaj kmalu bi si lahko postavili cilj, ki vas bo pripeljal le do razočaranja.
user posted image Dnevni horoskop – Tehtnica

Že takoj ko se zbudite, boste napolnjeni z več energije kot ponavadi – to bo dan, povsem nabit z energijo. En pogled na vaš kratek spisek dnevnih opravil vam predstavlja skoraj razočaranje, zato uporabite svoje možgane, da ugotovite, kaj bi lahko novega postorili. To bo morda popoln dan za ukvarjanje s tistimi opravili, s katerimi se nikoli niste hoteli preveč ukvarjati. Ali pa naredite nekaj preprostih popravil okoli hiše. Zdaj boste zelo radi zaposleni.
user posted image Dnevni horoskop – Škorpijon

(dnevni horoskop) Pred kratkim je v vaše življenje poskušala vstopiti neka nova oseba. Razmislite, da bi jo pustili notri. Zagotovo bo s seboj prinesla tudi nekaj zapletov, prinesla pa bodo tudi nove koncepte in ideje. Kmalu si vzemite čas za srečanje s to osebo in raztresajte ideje povsod naokoli. Bolj zabavno bo, kot si mislite, da ne omenjamo, da je to čudovit način za krepitev in poglabljanje vajinega razmerja. Lahko bi postala zelo dober par.

user posted image
Dnevni horoskop – Strelec

Nobenega zakona ni, ki pravi, da morate ostati pri prvotnem načrtu. Zakaj torej ne bi danes malce poživili stvari? Izberite si kontroverzno temo in pametno osebo povprašajte, kaj si misli o tem. Kaj zato, če po nesreči pritisnete na gumb in zato pobesni? Nadvse zabavno bo in celo malce poučno. Ravno tako pa boste dobili vpogled v drugačno stran njihove osebnosti. Poslušanje mnenj drugih ljudi je čudovit način za graditev razmerja z njimi.

user posted image
Dnevni horoskop – Kozorog

(dnevni horoskop) Zelo prijazna oseba iz druge kulture vas mora naučiti pomembne lekcije, zato poskušajte danes ali v prihajajočih dneh nekaj časa nameniti njej. Njena očarljivost in edinstveno izražanje vam bo dalo občutek dobrodošlice in spoštovanja. Pogovor z njo in izmenjavanje idej bo preprosto in zabavno. Pridružite se ji pri dogodku, ki praznuje njeno kulturo. Raziskujte, kakšne so bile njene izkušnje. To bo odprlo vaše oči in vam izboljšalo življenje.
user posted image Dnevni horoskop – Vodnar

Prijatelj, ki se je zadnje čase vedel, kot da se on nikoli ne more zmotiti, je pripravljen na hladen tuš, ki bi ga mu morali dati vi. Danes se pogovorite z njim o tem, kako se je odtujil od ljudi. Pomagajte mu razumeti, da bo veliko dlje prišel z drugimi ljudmi, če vso svojo energijo vloži v povezovanje z njimi – ravno nasprotno od njegove vzvišenosti. Naučite ga nekaj trikov, ki ste se jih vi naučili v svojih dolgoletnih izkušnjah dela z drugimi.

user posted image
Dnevni horoskop – Ribi

(dnevni horoskop) Vaša radovednost vas ponavadi pošlje v zanimive smeri, trenutno pa je videti, da vas je vaša želja po znanju popeljala le navzdol po poti, ki bi lahko bila slepa ulica. Danes nehajte spraševati, zakaj. Vrtanje v skrivnost ima le skrivnostno moč nad vami, zato ne poskušajte ugotoviti, zakaj se stvari dogajajo ali kaj tiči za novim obnašanjem neke osebe. Sprijaznite se z življenjsko dvoumnostjo in uživajte v skrivnosti vsega skupaj.

< Sporočilo je popravil Erin -- 19.12.2008 14:37:23 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?