|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 11:45:55   
sandra123
Joj, kako jaz danes šetam sem in tja......se mi še perila ne da zložituser posted image user posted image user posted image ...Sayuri, zgleda, da bo res nekaj na tem, da so se potrebe po hranjenju povečale, čeprav čez dan čisto normalno jestauser posted image ...Gajka, dodatek pa itak prejemata zjutraj in zvečer, pa še vmes, če je treba, čeprav imam mleka zelo velikouser posted image , si moram zvečer obvezno izčrpati mleko, vedno ga izčrpam nekje med 130-150ml, pa nikoli ne sčrpam do koncauser posted image ...se je zadnjič Taja zbudila 5.min. po tistem, ko sem si sčrpala mleko, seveda je bila lačna, sem jo podojila, pa se je revica kar dušila z mlekom, toliko ga je še bilo v prsih...pa še konkreten kupček je spravila iz sebeuser posted image ...

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 11:55:23   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Sem ponoči spomnila, da se nam Tamy30 že nekaj časa ni javila. Včasih se je vsak dan


tejkaz, ponoč se spi user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 11:59:03   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

danes je pa res zatišje tukaj.

Rabim idejo - v nedeljo moram pripraviti kosilo za 10 odraslih in 4 otroke. (Naty brez skrbi, kosilo ne bo pri nas). Kaj naj pripravim? Pa računajte na to, da naši niso ravno gurmani, da imajo radi preproste stvari, jaz pa tudi nisem kuharica.



Kaj pa enako kot prejšni teden, če nimaš slučajno istih na kosiluuser posted image user posted image user posted image

Pa lahko bi bila že vaša familja nekam na kosilo povabljena, ne pa da ti kuhaš še za ostale, ko bi bila lahko z možem in otroci. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 12:00:11   
naty13
Erin super za Tilna. Res je že orng dedec. user posted image user posted image user posted image user posted image  A smejal se je, ma Nejc se je tudi, od Jošta pa kup dretja pričakujem v ponedeljek user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 12:05:56   
sayuri
tejkaz jaz bi naredila za predjed kakšne kruhke z zeliščnim maslom.
Potem pa verjetno piščanca (men je zakon Piščanec po lovsko od sestre Vandeline)...ti lahko jutri recept prinesem user posted image , kot prilogo pa pečen krompir in brokoli z jajci, zraven zeljna solata. Sladica pa kaj lahkega ... sldoled ali pa kompot s smetano...

To so same preproste stvari user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 12:09:39   
sandra123
ZojaMiša user posted image , še predobro vem, kako to zgledauser posted image , sem imela na začetku pri Taji takšne težave....ampak najhuje mi je bilo, če se je to zgodilo ponoči, ko je kljub podrtim kupčkom podirala kupčke v spanjuuser posted image ...Samo, da je tvoja princeska okuser posted image ......

Jaz sem pa jezna kouser posted image ....Sem mali dve do konca zrihtala, začnem še sebe rihtat, da gremo ven, pa začne deževatiuser posted image user posted image user posted image user posted image , meni bi pa tako pasal en dolg sprehod, da malo k sebi pridemuser posted image ...mali dve sta pa sitni...no, zdajle sta že ta drugič šli pančkatuser posted image ...

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 12:10:31   
Neža7
Mi2 sva bile na sprehodu user posted image  in sedaj pa pri nas dežuje user posted image  



_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 12:14:50   
sayuri
sandra, tud moja dva že drugič danes spita user posted image  Sem ju zrihtala za ven, pa je začelo kapljat user posted image  Že spet... kot včeraj.  Bomo šli pa popoldne malce ven.

Tud jaz se danes vlečem kot megla...... user posted image user posted image user posted image

Zoja Miša uf....tole kar se je zgodilo s Kajo Lino je tud meni nekajkrat strah pognalo v kosti.
Lepi čevlji user posted image  JSt sem tud bl športen tip in so mi takile čevlji za na kavbojke al pa športne hlače, zakon.  Jst pet ne nosim, sploh user posted image user posted image user posted image

tinka14 ja ja, balerinke so še moderne. Hvala Bogu....eni čevlji po mojmu okusu....za mojo nogo in mojo velikost user posted image user posted image user posted image

Erin user posted image user posted image user posted image  za Tilna

Aja, to sem že 100X hotla vprašat...kako kličete tiste otročke , ki imajo dva imena?

< Sporočilo je popravil sayuri -- 6.11.2008 12:17:12 >

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 12:25:50   
Carol11
Medve sva ze iz sprehoda.
Zoja Miša: je fajn se prijavit ker imajo že prijav za celo skupino, no 8 mamic je rekla, sprejmejo pa max 10. Je pa v Fuzinah, v domu za ostarele imajo najeto dvorano

Na srecanje pa ne morem prit ker imava dopoldne pregled pri dermatologu. Hana je imela ob rojstvu spuscaje po telesu in se greva vsak drugi teden pokazat. Ravno v ponedeljek smo dobili potrditev diagnoze, redka kromosomska napaka, ki se pokaze ob rojstvu kot spuscaji po rokicah in nogicah, nekje od 3-6 meseca pa le ti izginejo in ostanejo madezi brez pigmenta (ni pa nujno). In nihce o tej bolezni ne ve kaj dosti ker je tako redkauser posted image .

Budnost vasih otročkov cez dan: koliko so vasi user posted image  budni cez dan. Hana je budna cca 1,5 potem pa ocke postanejo rdece, zacne jamrat, hoce dudo in zaspi za slabo urco, in potem je spet budna 1,5 ure, pa malo podrema...in tako do vecera. Ponoci pa spi okoli 10 ur in vmes se hraniva 1-2x.


 

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 12:33:50   
Carol11
Zoja Miša: mi imamo pediatra v Ljublajni v centru Barsos in imamo tudi slikanje kolkov tam, tako da zal ne vem.
Ful dobri cevlji in lustkana Kaja Lina (kako jo klices, po obeh imenih?)

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 12:36:09   
Erin
Evo moj spet spi..vreme ali cepljenje.. le kaj je "krivo" za to?user posted image user posted image user posted image

Uf Zoja Miša, je bila pa kriza...samo da je vse ok. Se je našemu tudi 2 dni nazaj tako zaletelo da me je kar stisnilo pri srcu... neprijetni so taki pripetljaji ja...user posted image

No da postavim našega sumota na ogled user posted image user posted image user posted image

Wanna be a fighteruser posted image

user posted image

Tako pa mi ubogo gledamo...revež kako ga mučim kajne?user posted image

user posted image

Tipični moški - z daljincem v roki pa na kavčuuser posted image
user posted image

Takole pa sedaj panča user posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 12:36:47   
anita goitan
zoja mišauser posted image kul čevlji, predlani sem si ene balerinke tam kupila in so tud ble hm drgae, sam so še vedno kot nove, zakon

(odgovor članu Carol11)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 12:38:12   
anita goitan
V Kamniku na Ljubljanski, čist blizu nas so se pof pofuser posted image , jao

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 12:39:49   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Carol11

Na srecanje pa ne morem prit ker imava dopoldne pregled pri dermatologu. Hana je imela ob rojstvu spuscaje po telesu in se greva vsak drugi teden pokazat. Ravno v ponedeljek smo dobili potrditev diagnoze, redka kromosomska napaka, ki se pokaze ob rojstvu kot spuscaji po rokicah in nogicah, nekje od 3-6 meseca pa le ti izginejo in ostanejo madezi brez pigmenta (ni pa nujno). In nihce o tej bolezni ne ve kaj dosti ker je tako redkauser posted image .

Budnost vasih otročkov cez dan: koliko so vasi user posted image  budni cez dan. Hana je budna cca 1,5 potem pa ocke postanejo rdece, zacne jamrat, hoce dudo in zaspi za slabo urco, in potem je spet budna 1,5 ure, pa malo podrema...in tako do vecera. Ponoci pa spi okoli 10 ur in vmes se hraniva 1-2x.
 


O bogica... pri nas v družini imamo tudi take pigmentne madeže, no jaz tega nisem podedovala ima pa moja sestra in nečaki to po trebuhu in kolenih pa bel pramen na laseh. Pa ni krize veš... se navadišuser posted image Upam da bo vse ok.

Budnost - pri nas spi ponavadi v celem dnevu 4x po kakih 40 minut, pa ponoči okoli 9-10 h.

(odgovor članu Carol11)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 12:42:04   
Zoja Miša
Sayuri se trudim, da je Kaja Lina. Rada bi, da bi se obdržali obe imeni.user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 12:45:58   
cebrca
ČVEKE!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem vas komaj prebrala, ko včeraj nisem bla nič na RR. Sem bla tud jaz v šopingu, pa sem cel prtljažnik pripeljala domovuser posted image , da ne govorim, kolk dnarja sem pustila v trgovinah.user posted image Pa sem sam plenice pa fasngo nabavla. Doma pa hop kosilo potem pa ven z vozičkom od 14h do 16:30.user posted image Potem pa igranje do spanja.
Mamo pa divje zdaj že 4 dni. So se spet od nekje priklatili krči, user posted image user posted image še hujši kot so bili,user posted image user posted image user posted image pa ne glede na to kaj pojem. Zato mi pa malo zmankuje časa za RR, ker mi cel dan nič ne spi, pa še sam se ne more zamotit, ker ga kar naprej šravfa.user posted image Danes sem da od 4:30 naprej poslušala kako revček od krčev prav cvili v posteljici!user posted image user posted image user posted image

Samo na kratko:

GH dokler bom imela dovolj mleka, bom poskusila vztrajat do 6 mesecev, potem pa štartam najbrž z zelenjavo.

čokolada najboljša mi je tista, ki mi pride pod roke!!!user posted image

kdaj se naje sklepam po tem, ko podirava kupček mi prede kot mucek na rami. Če vmes zaspi in ni sit, se takoj zbudi ko ga potegnem stran.

Vse fotke so fenomenalne, gajka perfekten filmček!user posted image

Darilce za jutri upam, da sem prav pogruntala, bom videla reakcijo jutri.user posted image

Zdaj pa šibam, sta ati in mami prišla malo na pomoč, pa letim kuhat kosilo, da ne bomo lačni!

Se opravičujem, ampak var res nimam časa več kometirat.


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu Carol11)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 12:47:14   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: Carol11

Medve sva ze iz sprehoda.
Zoja Miša: je fajn se prijavit ker imajo že prijav za celo skupino, no 8 mamic je rekla, sprejmejo pa max 10. Je pa v Fuzinah, v domu za ostarele imajo najeto dvorano

Na srecanje pa ne morem prit ker imava dopoldne pregled pri dermatologu. Hana je imela ob rojstvu spuscaje po telesu in se greva vsak drugi teden pokazat. Ravno v ponedeljek smo dobili potrditev diagnoze, redka kromosomska napaka, ki se pokaze ob rojstvu kot spuscaji po rokicah in nogicah, nekje od 3-6 meseca pa le ti izginejo in ostanejo madezi brez pigmenta (ni pa nujno). In nihce o tej bolezni ne ve kaj dosti ker je tako redkauser posted image .

Budnost vasih otročkov cez dan: koliko so vasi user posted image  budni cez dan. Hana je budna cca 1,5 potem pa ocke postanejo rdece, zacne jamrat, hoce dudo in zaspi za slabo urco, in potem je spet budna 1,5 ure, pa malo podrema...in tako do vecera. Ponoci pa spi okoli 10 ur in vmes se hraniva 1-2x.


 


Hvala za info. Bom videla kako bo, ko bom avto dobila pa pokličem!
Za ZD se bom že znašla.user posted image
Budna in spi nekako isto kot tvoja Hana.

Erin, lepe slikice.

Hvala vsem za lepe besede!

MI2 greva ven

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Carol11)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 12:57:43   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Wanna be a fighteruser posted image

user posted image





Angelček user posted image

Sayuri, bi prosila za recept.

Naty, iste ljudi bom imela na kosilu. No, pravkar sta mi dva odpovedala, tako da nas bo samo 8 odraslih in še vedno 4 otroci. In zdaj veš, zakaj bo kosilo user posted image

Cebrca, šc krčki. Upam res da kmalu minejo.

A katera ve, kako se reče temu lokalčku kjer se jutri dobimo?

Zoja Miša, res grozna situacija. Sem se spomnila kako sem pred kratkim Evo reševala, ko se ji je en košček riževega narastka zaletel. Ni ga mogla ne pojest, ne ven pljunit. Še dobro da sem takrat delala PP in sem vedela kaj narediti. Pa ko mi je enkrat pokrovček od plastenke skoraj pojedla. Ma,... Pa kovanec in smo ga potem v drekcu iskali... Kaj vse smo že imeli, no. Ob takšnih primerih je treba ohraniti mirne živce in bo vse ok.




_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 12:59:56   
sayuri
Erin , kolk je številka tehle žabic? Lovro je imel iste...sam je št. 62 že konkretno premajhna. user posted image
anita kaj so se? Streljali?user posted image

Kako vam je kaj všeč zmaga Obame? Men zlo user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 13:10:40   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

anita kaj so se? Streljali?user posted image

Kako vam je kaj všeč zmaga Obame? Men zlo user posted image


Meni tudi.

Ja, pri Aniti so se streljali. Sem že zjutraj poslušala po radiu.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 13:10:50   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

anita kaj so se? Streljali?


jp http://24ur.com/novice/crna-kronika/umor-v-kamniku.html

< Sporočilo je popravil anita goitan -- 6.11.2008 13:14:42 >

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 13:13:55   
tejkaz
To sem ukradla na sosednjem forumu - zelo lepo


Samo to jutro bom stopila čez kup perila
in te odpeljala v park,
da se boš tam igral.
Samo to jutro bom pustila posodo
v pomivalnem koritu
in ti dovolila, da me naučiš
sestaviti tvoje puzzle.
Samo to popoldne
bom izključila telefon
in pustila računalnik ugasnjen,
s teboj bom sedela na dvorišču
in spuščala milne mehurčke.
Samo v tem popoldnevu niti enkrat
ne bom zavpila nad teboj,
še takrat ne bom zagodrnjala,
ko boš kričal in jokal
za sladoledarjevim tovornjakom,
pač pa ti bom kupila eno lučko,
če se bo pripeljal mimo.
To popoldne me ne skrbelo,
kaj boš, ko odrasteš,
ne bom ponovno premlevala
vsake odločitve,
ki sem jo sprejela v zvezi s teboj
Samo to popoldne ti bom dovolila,
da mi pomagaš peči piškote in
ti ne bom visela čez ramo,
da bi jih popravljala.
Samo to popoldne naju bom peljala
v McDonalds na Happy meal,
da boš lahko dobil obe igrački.
Samo ta večer te bom držala v objemu
in ti povedala zgodbico o tvojem rojstvu
in kako zelo te ljubim.
Samo nocoj ti bom pustila čofotati v banji
in se ne bom razjezila, ko boš škropil.
Samo nocoj ti bom pustila ostati dolgo pokonci,
sedela bova v preddverju in preštela vse zvezde.
Samo nocoj bom ob tebi dolge ure,
zamudila bom svojo najljubšo oddajo na TV.
Samo nocoj,
ko ti bom šla s prsti skozi lase ,
bom enostavno hvaležna , da se mi je
zgodill največji dar,
ki je kdajkoli bil podarjen.
Mislila bom na matere in očete,
ki iščejo svoje izginule otroke,
na matere in očete, ki obiskujejo
grobove svojih otrok namesto njihovih sobic,
na matere in očete,
ki po bolnišničnih sobah gledajo
nesmiselno trpljenje svojih otrok
in v sebi kričijo, da ne zmorejo več.
Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.

Takrat se bom zahvalila zate.
Ničesar drugega ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj.



_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 13:24:11   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

sandra, tud moja dva že drugič danes spita user posted image   



Moja kar pogosto zaspi vsak dan do 16 ure potem gledam, da ne spi dokler ne gre spat včer. 

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 13:25:18   
Krysia
Dan (po dolgem času)

Sem vas včeraj cel dan brala, pa najprej mi nič ni blo jasno, ker sem direkt drugi del odprla, pa ni bilo strani 177, kjer sem ostala user posted image . Skratka, sem vidla, da ste se kregale, pa pol pomirile, jst ne bom zdej za nazaj pogrevala ....

Cebrca, jst še nimam M pa polno dojim ... pa upam, da še nekaj časa tako ostane. sm bla pa tud jaz včeraj v šopingu in lahko uporabim kar tvoje besede - samo plenice in fasnga pa sm konkretno vsoto denarja v trgovinah pustila ...

Igralni center: včasih ga dam na najino posteljo, če je pa na tleh, dam pa en star kovter spodaj ... pa če se mi zdi, da od vrat piha (čeprav so zaprta), dam še blazino za dojenje na tisto stran, kjer so vrata ... Sej vem, kompliciram, ampak jst sm bolj zmrzljive sorte, pol pa nimam glih občutka, kolk je Roku udobno ...

Ok, še poročilo z dopusta: v Izoli blo super, velik sončka pa mal dežja ... prehodili velik slovenske obale, bli na solinah, šli po uni potki od Izole proti Kopru, bli na portoroški plaži in ... moj dragi se je celo kopal .... morje je melo 17 stopinj ... skratka, Rok je bil skoraj skoz zunaj, smo se tud navadili "javnega" dojenja user posted image - eni Nemci so me mal čudn gledal, kakšnih hudih pretresov pa ni bilo ... je pa fajn zdej na morju, ko ni preveč turistov ... soline so pa sploh en tak "zen" prostor - ful mirno pa lepo ... V torek zvečer smo se spokal domov, ker je deževalo, pa nam je blo včeri mal žal, ker je bilo potem lepo vreme ... aja, pa nobenih hudih težav ni bilo, ker je bila druga posteljica pa drug prostor .. smo sicer nesli njegovo "pojočo ribo" s sabo, ker jo rad posluša, drugač pa ... ni blo nč hudga, edin ni mu blo preveč všeč, ko sem ga na kavču previjala ... je bil neskončno srečen, ko je doma prišel na svojo previjalno in se je spet lahko v špegu gledal (lev pač ... user posted image )

Hranjenje: Rok ima zadnje čase kar neke napade lakote - včasih bi jedel na 2 uri user posted image Pa mu lepo dam za jest, čeprav se mi zdi čudno ... ampak mi še vedno jemo po 20 minut, ker včasih kar zaspi zraven. Ga zdej kr mal žokam, da se vsaj približno naje, drugač bi mi kr skoz na joški visel ...

srečanje: Jutri prideva, če ne pride kaj vmes. Tud darilce imam, sam ni preveč izvirno user posted image ... priznam, da sem bla mal presenečena pa nisem dobila nobene pametne ideje ... sem pa tud jaz o tistem WC papirju razmišljla, ki ga je sayuri (men se zdi) omenjala - iz 1001 dar ...

tejkaz, men se zdi, da je 100g = 100 ml, čeprav bi se verjetno fiziki mal usajal, da odvisno, za katero tekočino gre user posted image . Pri vodi je definitivno isto, ampak mislim, da se tud pri ostalem to tko šteje, nisem pa ziher user posted image

Ok, men se zdi, da je to nekak vse ... upam, da vas bom jutri našla - sem ljubljančanka, ampak v prenovljenem Mercator centru sem bla samo 1x, pa še to samo spodaj user posted image Pač, imam bližje vse ostale centre, pa ne zahajam glih tja, kaj čmo.

Če sem kej pozabla pokomentirat, se opravičujem ... sem morala prebrat n strani ....

Komaj čakam, da se jutr vidmo user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: ***Avgustovčki '08 - 2.del***
6.11.2008 13:29:52   
bella02
sandra, jaz sem prebrala, samo se mi ni dalo ponoči pisat, sem šla tud pozno spat. Glede računalnika te razumem. Če bi bila jaz na istem, tudi ne bi upala kaj šarit, ker se premalo spoznam na to tehniko in moje znanje angleščine je preslabo za vse te stvari. Seveda pa upam, da si bo možek kmalu vzel 5 min in nam pokazal vajine princeske.
Praviš, da bi punčki ponoči jedli. Kaj pa če ne dobita dovolj in je to vzrok prebujanja? Sama si ne delam utvar. Če bo mleka zmanjkalo, ga bo pač zmanjkalo, veliko si ne moreš pomagat. Koliko otrok je zraslo ob adaptiranem mleku, pa jim nič ne fali. Poskusi jima dati zvečer flaško, pa bosta onidve spali in tebi se bo ponoči mleko naredilo, pa še spočita boš. Odkar jaz Teji zvečer ponudim flaško, prespi celo noč, pa po flaši popije le okoli 50ml. Poskusi, morda je to to. Pa user posted image user posted image user posted image , da bo lažje brez user posted image , pa itak vem, da se boš znajdla.
Ta čas, ko sem jaz odgovarjala, si že dobila nekaj odgovorov, pa ne grem brisat. Se jutri pripelješ do Lj?
gajka, user posted image user posted image user posted image

carol11, tudi naša Teja čez dan še kar precej spi. Zanimivo mi je zjutraj, ko po prespani noči pojeva in jo imam pokonci zaradi polivanja, čez cca pol urce začne jamrat in gre spat. Pol mi pa spi vse tam do 2h! Men je to kul, njej pa tudi, pa očitno dobi dost, ker lepo napreduje. Bom mogla počas ta cajt porabit za učit, ne pa za RR. Sam ko tolk čvekamo, da še tako komaj sprot vse preberemuser posted image

tejkaz, z liftom greš v 1. nadstropje in ta lokal je tik ob igralnici. Ne vem, kako se imenuje, zgrešit pa ne moreš. Pa tebe bomo prepoznale, če se boš hotla potuhnit in iti mimo nas kot naključna obiskovalkauser posted image user posted image user posted image . Jaz si to tokrat še lahko privoščimuser posted image user posted image user posted image .
Zelo lep verz

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?