|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Urša Čepin
6.11.2008 21:23:14   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Zadnjič je bila na Oprah šovu. Svaka ji čast, je bila katera od vas morda?



Ja, pa ja- maš kake dokazeuser posted image user posted image user posted image  ti tako vse izvohaš



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Urša Čepin
6.11.2008 21:31:23   
ZmajTolovaj
A je mela Oprah temo Plastificirane poblajhanke s prepihom v glavi, silikonom v joškah in kolom v riti?

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Urša Čepin
6.11.2008 21:56:32   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

user posted image
http://www.ona-on.net/ursa-cepin/
Slika in link sta za tiste, ki ne veste, kdo je Urša Č.


Če je pa to lepa sm pa jest miss svetauser posted image


Matr je grda,človk bi se jo kr ustrašuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Urša Čepin
6.11.2008 22:55:08   
maja24
Sm šla mal brskat internetu pa vidm da se res čist vsi delajo norca iz njeuser posted image user posted image user posted image user posted image ,ma zej me je pa še bl sram ker sm bjonda(se bom šla res k frizerju na rjav poštrihatuser posted image user posted image user posted image )
Sm gledala posnetek ko se pripelje s ferarijem,maaaaaaaa groza kr neki,ampak se ji pa res vidi da ji je ta keš čist v glavo stopu.
Al pa ko jo je novinar spraševal kaj najprej nardi zjutrej ko vstane,ja itak da kopalnica vabi(da se nafasadira) šele potem pride otrok na vrstouser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 7:29:05   
Maxica
Meni je obupna, res. Mislim, da bi bilo bolje, da bi ostala naravna, taka, kot je bila, ker slabša gotovo ni mogla biti. Izgleda res ful starejša, umetna. Saj na tv deluje čist prijazna, sam vseeno. Še naš dvoletnik zahteva, ko slučajno preklapljam programe in je na Papriki Urška, da preklopim, ker pravi, da je grda.user posted image
Ji pa prav ničesar ne zavidam, res ne.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 7:49:19   
maja24
Ja kakšna je pa bla prej?

Ma pa prevelke zizlne,ma kr neki jeuser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 8:32:53   
puncica
Men je z eno besedo grozna tud moj mož pravi da mu pa ta ženska ni nič všeč kljub bujnemu oprsju, da bi glavo zamenjal user posted image sicer pa vsak po svoje, meni je vseeno naj dela kar ji paše jaz zarad tega nimam nič manj in nič več.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 9:17:03   
Vijoličarka
Urša je pač utelešenje sanj mnogih naših mladih deklet. Dobila je bogatega moža, ki ki kupuje tisto, kar si ona želi in kar jo osrečuje. Od cunjic in plastičnih opreracij, do avtomobilov in karirere. Je treba znati in imeti malo sreče v življenju, da kot seksi natakarica, osvojiš takšno denarnico, ki te celo poroči.

Gledati jo je težko, poslušati še težje, ampak je res, da se njej pri triindvajsetih ni treba nič bati za preživetje. Koliko je pametna, bomo pa še videli. Sama imam občutek, da se z možem rada razkazujeta in zapravljata za velike denarje za avtomobile, za stvari, ki so za pokazati. Upam da ne bo pri štiridesetih zahtevala kakšne socialne podpore ali kaj podobnega.

Možu se zdi ogabna in tudi pod razno ne verjame, da je stara samo 23 let, ker mu deluje vsa spumpana, starikava in joški so nenaravni.

< Sporočilo je popravil Vijoličarka -- 7.11.2008 9:19:18 >


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 9:33:07   
Kerensa*
Če potegnem črto pod vašimi komentarji... grda vam je, ker je preveč plastična... nima posluha... za pokazat nima nič, razen materialnih dobrin, kupljenih z denarjem njenega moža... in je slaba mati, ker gre zjutraj najprej v kopalnico. user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 9:56:05   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Možu se zdi ogabna in tudi pod razno ne verjame, da je stara samo 23 let, ker mu deluje vsa spumpana, starikava in joški so nenaravni.


Ja, res je stara 23 let, pa če še tako težko verjamemo user posted image user posted image user posted image .
Res je pa že pri 10 letih izgledala, kot da jih ima vsaj 20, samo da takrat še ni imela joškov user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 10:14:14   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

U, tale je sploh dobra: user posted image

V medijski svet se je izstrelila, kot iz topa. Stara je 23 let, voditeljica na tv Paprika, pevka, mamica in soproga. Ker je materialno preskrbljena, povrhu pa še lepa in pametna, je marsikateri ženski trn v peti, moški pa si jo želijo, vendar je zvesta svojemu možu Alešu, zato jo lahko samo gledajo :)



Težko se vzdržim komentarja.
To punče se mi smili, to je še najbolj milo, kar lahko rečem. Kot 3/4 na naši medijski sceni. Pri 23-ih jaz še vedela nisem, kaj so ****štumfi, pa peroksid, ta je pa kot plastificirana. Meni osebno taki tipi žensk niso včeš.
Pa niti malo mi ni trn ne v peti, morda le v očeh, ker je pač ne prebavljam.
Je pa res, da spot vedno - torej vsakih 10 minut na Papriki- vedno gledam do konca, ker enostavno ne morem prestaviti-- tako sem zgroženo fascinirana, kaj vse enim uspe prodati.
Me pa res zanima, kak odnos imata s sinom. Glede na to da zaradi službe, gradnje in vsega meni ponavadi neuspe pravočasno pobriti nastavke pogozdovanja, mora biti tale Urša vsak dan ene par ur pod umetnim soncem, frizerju, manikareju pa kar je še teh izrazov....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 10:15:42   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če potegnem črto pod vašimi komentarji... grda vam je, ker je preveč plastična... nima posluha... za pokazat nima nič, razen materialnih dobrin, kupljenih z denarjem njenega moža... in je slaba mati, ker gre zjutraj najprej v kopalnico. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 13:44:47   
žafran
a mogoče katera ve v katerem lokalu je delala ona prej,dokler ni tam spoznala svojga?

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 13:47:16   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: žafran
a mogoče katera ve v katerem lokalu je delala ona prej,dokler ni tam spoznala svojga?
A se boš ti tudi tam zaposlila? 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu žafran)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 14:05:41   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: žafran
a mogoče katera ve v katerem lokalu je delala ona prej,dokler ni tam spoznala svojga?
A se boš ti tudi tam zaposlila? 



Joj ZARA, probat ni greh.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 14:44:48   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: žafran

a mogoče katera ve v katerem lokalu je delala ona prej,dokler ni tam spoznala svojga?


Nimam pojma. Nočnem, predvidevam.

Sem pa za to bejbo slišala prvič (in zdaj še drugič) tu na RR. Se mi zdi, da je baguska fejst jezna na njenga moža.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu žafran)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 15:21:17   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Je pa res, da spot vedno - torej vsakih 10 minut na Papriki- vedno gledam do konca, ker enostavno ne morem prestaviti-- tako sem zgroženo fascinirana, kaj vse enim uspe prodati.


Jaz sem tudi mazohist.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 15:34:10   
lotoska
Mene pa sploh ne gane. Ne vem zakaj.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 15:37:12   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa
Se mi zdi, da je baguska fejst jezna na njenga moža.
U, saj res. Mater imaš dober spomin, stara.  user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 15:45:41   
CatJa
Hvala, čeprav ga emšo že vztrajno načenja.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 17:15:17   
kaya2007
haha, meni je pa smešna. sem si prvič ogledala njen spot in prebrala njen intervju (ja, res sem nerazgledana user posted image )..kaj naj rečem, saj je povedala da je njena vzornica jelena k. in res se vidi, da jo skuša posnemati v vseh pogledih-od imidža, videza, do izjav ki jih daje in obe se postavljata z materialnimi dobrinami. meni je to smešno, če ne že malo bogo. obnaša se...sploh ne najdem izraza za to njeno obnašanje. ampak vsak dela pač po svoje, to je bilo vedno moje mnenje. všeč mi pa ni. je pa verjetno komu drugemu.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 19:16:42   
žafran
IZVIRNO SPOROČILO: žafran
a mogoče katera ve v katerem lokalu je delala ona prej,dokler ni tam spoznala svojga?

A se boš ti tudi tam zaposlila?


ne se ne bom, nimam interesa, sem na porodniškiuser posted image

čist tko me je zanimal,če jo morda katera tko od prej pozna k je tam delala pa da nampove kaj več o njej.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 19:48:32   
K_a_t_j_a
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Ostudna v vseh pogledih (kot mati, kot žena, kot voditeljica, kot pevka, sploh pa vizualno). user posted image

Z eno besedo grdo-napihnjena-prepotentna-neumna-brezposluhična-plehpičurina


Se podpišem pod tole.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 20:08:59   
Anonimen
čisto slovensko... ljudje ocenjujejo druge na podlagi videza in tega kar preberejo v trač revijah, kaj lepega pa itak ne znajo povedat, enostavno če ni slabo ni zanimivo. Res je žalostno tole...

Drugače pa nimam mnenja o njej, je ne poznam in me ne zanima.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Urša Čepin
7.11.2008 20:29:48   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

čisto slovensko... ljudje ocenjujejo druge na podlagi videza in tega kar preberejo v trač revijah, kaj lepega pa itak ne znajo povedat, enostavno če ni slabo ni zanimivo. Res je žalostno tole...

Drugače pa nimam mnenja o njej, je ne poznam in me ne zanima.


Ja no sej priznam da sm ji fouš,da nism pr 25 tolk umetna pa grdauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?