|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 22:07:01   
Dadi
Ah ja teli VAPO-ti...kaj čmo se človek vsemu z leti navadi...tudi trobljenja, pa enih čudnih vaških for..user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 22:09:00   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca


IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Med amayo in tisto...... isti nivo. Sori, samo moje mnenje. Ne dam prav oni, ki trobi in ni mi všeč amayin besednjak. Zame je to isti nivo. Zdaj pa udri brigo na veselje.



user posted image
Ja pa kaj pol če je isti nivo. Sej nisi njuna sosedauser posted image Men se dns smejeuser posted image



Saj se ne sekiram. Meni je trenutno vse ravno do Uzbekistana.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 22:10:34   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca


IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Med amayo in tisto...... isti nivo. Sori, samo moje mnenje. Ne dam prav oni, ki trobi in ni mi všeč amayin besednjak. Zame je to isti nivo. Zdaj pa udri brigo na veselje.



user posted image
Ja pa kaj pol če je isti nivo. Sej nisi njuna sosedauser posted image Men se dns smejeuser posted image



Saj se ne sekiram. Meni je trenutno vse ravno do Uzbekistana.


Men tuduser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 22:11:18   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Med amayo in tisto...... isti nivo. Sori, samo moje mnenje. Ne dam prav oni, ki trobi in ni mi všeč amayin besednjak. Zame je to isti nivo. Zdaj pa udri brigo na veselje.


sej maš v končni fazi prav...ampak to tukaj izlivam in ne ženski....sej to pa pravim, zato so forumi. Enako sem reagirala tu sama v dnevni in za računalnikom. Sem prizadeta v dno duše, ker nas dobesedno j***** od kar smo se tukaj preselili in ne mine dan, da jih ne bi kaj motilo. Pa nismo neki glsni zateženi ljudje. Sej sem že večkrat jamrala čez sosede....zdaj je pa že višek viška, ker se ne sparvljajo več na nas samo z govoricami in klevetanjem, ampak so šli direktno in počutim se kot da bi mi vdrla v hišo. Pa kaj se ne moreš ustavit, potrkat in povedat direktno, kaj te muči!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 22:11:48   
tanikaa
Itak je glavno, da se v morje ne ščije. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 22:13:34   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Med amayo in tisto...... isti nivo. Sori, samo moje mnenje. Ne dam prav oni, ki trobi in ni mi všeč amayin besednjak. Zame je to isti nivo. Zdaj pa udri brigo na veselje.


sej maš v končni fazi prav...ampak to tukaj izlivam in ne ženski....sej to pa pravim, zato so forumi. Enako sem reagirala tu sama v dnevni in za računalnikom. Sem prizadeta v dno duše, ker nas dobesedno j***** od kar smo se tukaj preselili in ne mine dan, da jih ne bi kaj motilo. Pa nismo neki glsni zateženi ljudje. Sej sem že večkrat jamrala čez sosede....zdaj je pa že višek viška, ker se ne sparvljajo več na nas samo z govoricami in klevetanjem, ampak so šli direktno in počutim se kot da bi mi vdrla v hišo. Pa kaj se ne moreš ustavit, potrkat in povedat direktno, kaj te muči!




In zakaj vas šinfa in vam trobi pred bajto? In ali to dela samo vam?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 22:13:42   
copka
ti se sekiras in ona je dosegla ciljuser posted image


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 22:14:10   
amaya
itak



_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 22:15:40   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Itak je glavno, da se v morje ne ščije. user posted image


Hja kar smej se ja. Upam da drug let en mulčk iz pomola dol direkt mimo tvoje glave lulauser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 22:17:03   
barika
Amaya, razburjanje škodi lepoti in nosečnosti. Prid k nam v blok, boš kmalu postala serijska morilka, ker vsak teden nekdo pora user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 22:17:34   
tanikaa
Meni je vseeno. Ker itak ne bom tam, kjer so pomoli. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 22:18:13   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Med amayo in tisto...... isti nivo. Sori, samo moje mnenje. Ne dam prav oni, ki trobi in ni mi všeč amayin besednjak. Zame je to isti nivo. Zdaj pa udri brigo na veselje.


sej maš v končni fazi prav...ampak to tukaj izlivam in ne ženski....sej to pa pravim, zato so forumi. Enako sem reagirala tu sama v dnevni in za računalnikom. Sem prizadeta v dno duše, ker nas dobesedno j***** od kar smo se tukaj preselili in ne mine dan, da jih ne bi kaj motilo. Pa nismo neki glsni zateženi ljudje. Sej sem že večkrat jamrala čez sosede....zdaj je pa že višek viška, ker se ne sparvljajo več na nas samo z govoricami in klevetanjem, ampak so šli direktno in počutim se kot da bi mi vdrla v hišo. Pa kaj se ne moreš ustavit, potrkat in povedat direktno, kaj te muči!




In zakaj vas šinfa in vam trobi pred bajto? In ali to dela samo vam?


ma ni ona edina. To je vas, kjer so vsi sorodniki med sabo in vsi skregani med sabo zaradi cm zemlje. Sedaj so se v roku leta napolnile tri hiše z novimi prebivalci. Med temi tudi mi. In vsem ne dajo mira. Naj povem, da je ista oseba težila drugi sosedi, ker si je ta klimo monirala na hišo. njena hiša je pa 100 oddaljena od njih. user posted image   Mislim al nimajo drugega dela. Ma ni konca bedarijam...

Tistemu, ki nam pusti parkirati pri njegovi garaži, so zadnjič rekli, da so vsi z njim skeragni, ker se je dal na drugo stran.....KJot da smo v vrtcu


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 22:18:57   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Amaya, razburjanje škodi lepoti in nosečnosti. Prid k nam v blok, boš kmalu postala serijska morilka, ker vsak teden nekdo pora user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 22:19:59   
amaya
ah...kako se lepo počutim zdej....kot po seksu....vsa napetost je šla.........s tipkovnico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 22:23:58   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Med amayo in tisto...... isti nivo. Sori, samo moje mnenje. Ne dam prav oni, ki trobi in ni mi všeč amayin besednjak. Zame je to isti nivo. Zdaj pa udri brigo na veselje.


sej maš v končni fazi prav...ampak to tukaj izlivam in ne ženski....sej to pa pravim, zato so forumi. Enako sem reagirala tu sama v dnevni in za računalnikom. Sem prizadeta v dno duše, ker nas dobesedno j***** od kar smo se tukaj preselili in ne mine dan, da jih ne bi kaj motilo. Pa nismo neki glsni zateženi ljudje. Sej sem že večkrat jamrala čez sosede....zdaj je pa že višek viška, ker se ne sparvljajo več na nas samo z govoricami in klevetanjem, ampak so šli direktno in počutim se kot da bi mi vdrla v hišo. Pa kaj se ne moreš ustavit, potrkat in povedat direktno, kaj te muči!




In zakaj vas šinfa in vam trobi pred bajto? In ali to dela samo vam?


ma ni ona edina. To je vas, kjer so vsi sorodniki med sabo in vsi skregani med sabo zaradi cm zemlje. Sedaj so se v roku leta napolnile tri hiše z novimi prebivalci. Med temi tudi mi. In vsem ne dajo mira. Naj povem, da je ista oseba težila drugi sosedi, ker si je ta klimo monirala na hišo. njena hiša je pa 100 oddaljena od njih. user posted image   Mislim al nimajo drugega dela. Ma ni konca bedarijam...

Tistemu, ki nam pusti parkirati pri njegovi garaži, so zadnjič rekli, da so vsi z njim skeragni, ker se je dal na drugo stran.....KJot da smo v vrtcu



In ti si žreš živce zaradi takih ljudiuser posted image  Veš, jaz sem s takimi vedno najbolj prijazna. Hinavsko ampak je.bat ga. Pa tak med vrsticami kdaj kaj povem, samo kaj moreš, redko skapirajo. user posted image  Sploh pa se mi ne zgodi, da zaradi njih ne bi spala ali pa se sekirala. Boli mene. Ko jaz zvečer grem v posteljo zaspim, oni pa si kratijo spanec z razmišljanjem, kak sem nora pa kak bi mi škodovali. In kdo ma več od življenja?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 22:24:37   
CatJa
Meni se pa zdi, da tebe bolj hormončki dajejo. Mislim, saj mene tudi. Opažam, da mi gre zadnje čase kar precej stvari na živce. Sem bila v eni fazi tudi prepričana, da me nekdo j*** v živ mozak, ko se je na veliko ropotalo okol hiše, od poštarjevga mopeda zjutraj, pa sosedove kosilnice, pa drugi sosedi, ki so dvignili hišo in se je nekaj mesecev vleklo, da so že ob sedmih zjutri tolkli,.... Naš mali se je posledično zbujal, pa jaz seveda,.... V bistvu je pa ves problem v tem, da je pač naš mali ful občutljiv na hrup in da sem jaz potem čist živčna, preden se spet umiri in zaspi. In da so za vse skupaj še najmanj krivi sosedi.... Ker za njih se svet pač ni ustavil z rojstvom mojega/tvojega otroka in se zaradi tega definitivno ne bojo spremenili.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 22:30:38   
amaya
CatJa: ja sej vem, verjetno sem zblaznela tudi zaradi hormonov, vendar drugače nisem tip, da bi me hrup motil in tudi moja žaba se ne zbuja. Sej se niti ni zbudil (HB, ker ne vem kako bi reagirala, če bi se user posted image ). Živela sem v mestu, kjer so smetarji vozili ob 5-ih zjutraj, pa sem se pač navadila, zvonik je cingljal ob 7-ih, sem ga uporabila namestu ure. eno so zvoki, ki so del tebe in našega vsakdana, drugo je pa zloba. No v tem primeru je bila zloba. Žal. Razumem tipa, ki mi je rekel, da naj grem pred bolnico Izola kampirat, če se za otroka bojim, da se mu ponoči kaj zgodi, ženske, ki pa ima tudi sama otroke in dela take bedarije, pa ne. Sej mogoče se sliši bedasto vse skupaj, samo to se nalaga in nalaga....potem pa poči. meni je danes.

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 22:33:28   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Med amayo in tisto...... isti nivo. Sori, samo moje mnenje. Ne dam prav oni, ki trobi in ni mi všeč amayin besednjak. Zame je to isti nivo. Zdaj pa udri brigo na veselje.


sej maš v končni fazi prav...ampak to tukaj izlivam in ne ženski....sej to pa pravim, zato so forumi. Enako sem reagirala tu sama v dnevni in za računalnikom. Sem prizadeta v dno duše, ker nas dobesedno j***** od kar smo se tukaj preselili in ne mine dan, da jih ne bi kaj motilo. Pa nismo neki glsni zateženi ljudje. Sej sem že večkrat jamrala čez sosede....zdaj je pa že višek viška, ker se ne sparvljajo več na nas samo z govoricami in klevetanjem, ampak so šli direktno in počutim se kot da bi mi vdrla v hišo. Pa kaj se ne moreš ustavit, potrkat in povedat direktno, kaj te muči!




In zakaj vas šinfa in vam trobi pred bajto? In ali to dela samo vam?


ma ni ona edina. To je vas, kjer so vsi sorodniki med sabo in vsi skregani med sabo zaradi cm zemlje. Sedaj so se v roku leta napolnile tri hiše z novimi prebivalci. Med temi tudi mi. In vsem ne dajo mira. Naj povem, da je ista oseba težila drugi sosedi, ker si je ta klimo monirala na hišo. njena hiša je pa 100 oddaljena od njih. user posted image   Mislim al nimajo drugega dela. Ma ni konca bedarijam...

Tistemu, ki nam pusti parkirati pri njegovi garaži, so zadnjič rekli, da so vsi z njim skeragni, ker se je dal na drugo stran.....KJot da smo v vrtcu



In ti si žreš živce zaradi takih ljudiuser posted image  Veš, jaz sem s takimi vedno najbolj prijazna. Hinavsko ampak je.bat ga. Pa tak med vrsticami kdaj kaj povem, samo kaj moreš, redko skapirajo. user posted image  Sploh pa se mi ne zgodi, da zaradi njih ne bi spala ali pa se sekirala. Boli mene. Ko jaz zvečer grem v posteljo zaspim, oni pa si kratijo spanec z razmišljanjem, kak sem nora pa kak bi mi škodovali. In kdo ma več od življenja?



jaz se podpišem pod to, kar si napisala, ker sem tako tudi sama delala.....danes pač ni bil dan.

U, verjemiu, da bom spala...lepše kot ona. Ona mora še domov prit user posted image . Jaz bom pa takrat že lepo ninala user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 23:45:42   
Marogica
Sem najprej mislila napisati, da se preseli...iz vasi, kjer so sami primitivci in bedaki....pa vidim, da je bolje, da tam kar ostaneš. Enaki se z enakimi družijo...

Mater, kaj vse na drugih vidite, na sebi pa ne....Kako pravi pregovor? Najprej se pred svojim pragom pometa...in jaz bom dodala, da bo imel vsak dovolj dela že s tem...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: tako sem razk****
7.11.2008 23:48:07   
Volga
Marogica user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 9:08:43   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Pa nismo neki glsni zateženi ljudje.



A misliš, da običajno zateženci mislijo, da so zateženi? Neeee. Oni so najbolj fajn. No, samo toliko, o ostalem se mi ne da. Saj ne rečem, da ni tvoja zgodba ne drži, bi bilo pa zanimivo poznati še drugo plat.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 10:15:10   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Sem najprej mislila napisati, da se preseli...iz vasi, kjer so sami primitivci in bedaki....pa vidim, da je bolje, da tam kar ostaneš. Enaki se z enakimi družijo...

Mater, kaj vse na drugih vidite, na sebi pa ne....Kako pravi pregovor? Najprej se pred svojim pragom pometa...in jaz bom dodala, da bo imel vsak dovolj dela že s tem...


sej se selim...pa kaj me tako napadate user posted image

meni dnar ne pada z neba


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 11:35:18   
ZmajTolovaj
Oh, jaz se z vsemi sosedi fajn razumem, res imam srečo. V zadnjem letu smo se stanovalci v našem vhodu tako povezali, da verjet ne moreš. Tebi lahko svetujem samo, da poskusi take zadeve ignorirat (no, trobljenje težko preslišiš). Lahk pa to gospo naslednjič vprašaš, kaj jo je tako motilo (če nista nič govorili o tem). 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 12:11:23   
Leela
user posted image   user posted image   user posted image


Mene trobljenje tako razkuri, da bi šla in koga prtisnla. Pa to ne tisto trobljenje bibip, če kdo pred semaforjem zaspi pa se ga malo opozori, ampak trobljenje nestrpnežev, ki se obesijo na trobljo. Ponavadi takrat ko je totalna gužva in promet stoji ali pa bog ne daj da komu avto crkne. Jaz se edino v prometu tako razkurim.


(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 12:17:57   
Anonimen
Joj, no, samo kakšno izrazoslovje?

Pa a se je vredno razburjat zaradi takih? Oz. kaj je pravzaprav problem? Če misliš, da si ti OK in korektna, kaj te potem moti, da se drugi razburjajo, opravljajo in klevetajo? Njihov problem oziroma odraz njihovih kompleksov. Če se razburjaš zaradi tega, pa imaš tudi sama s temi zadevami - korektnimi odnosi, med katere spada tudi poimenovnaje sosedov - določene probleme. Samo da si mogoče nisi pripravljena tega priznati.

(odgovor članu Dadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?