|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 12:25:25   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica



Pa a se je vredno razburjat zaradi takih? Oz. kaj je pravzaprav problem? Če misliš, da si ti OK in korektna, kaj te potem moti, da se drugi razburjajo, opravljajo in klevetajo? Njihov problem oziroma odraz njihovih kompleksov. Če se razburjaš zaradi tega, pa imaš tudi sama s temi zadevami - korektnimi odnosi, med katere spada tudi poimenovnaje sosedov - določene probleme. Samo da si mogoče nisi pripravljena tega priznati.


sej to me najmanj moti....sem že toliko napisala vmes....


dejte vse prebrat in ne samo prvi post user posted image

Joj, no, samo kakšno izrazoslovje?
  trenutek izpovedi....je blo še vse sveže

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 12:31:35   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Živim v vasi, kjer je več kretenov, kot normalnih ljudi. Mislim, človek ne more verjet, da je mati 3 otrok lahko tako debilna in usekana. Pred 10 minutami je šla mimo naše hiše in trobla kot oslica, ker jo moti avto parkiran ob neki garaži. Vsak trezen človek mi mimo prišel s šleperjem! To je čista žlehtnoba. Jaz imam pa 8 mesecev starega otroka (ona to ve-****) in ima srečo, da se ni zbudil user posted image Ma si lahko mislite! Oslica si nabavi avto, ki ga ne obvlada in potem sere drugim po glavi. Ma pljunla bi jo, če bi jo zdej imela pred sabo. sram naj jo bo!!!!!


Meni se pa kreteni zdijo tisti, ki puscajo avto kjerkoli in se jim zdi, da pa ze morajo vsi tako voziti, da lahko gredo mimo.
Pravzaprav zenska ima vzrok, da se usaja. Ce je tisti avto tvoj, si sama dala vzrok, da se te vznemirja. In zenska s tremi otroci morda ima vzrok, da zeli imeti popoloma prost pregod z avtom po cesti, ker s tremi otroci se hitro kaj zgodi, da je treba otroka ali otroke v avto pa peljat k zdravniku ali kamor koli.
Zlehtnobo pa vidim prej v tovrstnem parkiranju (jaz sem jaz in bom parkiral kjer koli, kdo mi pa kaj more, meni je vse dovoljeno) in popolnem neupostevanju drugih. Uporabljen besedni zaklad mi nekako daje vedeti, da je avto tvoj in da resnicno mislis, da ga lahko pustis kjerkoli, samo da je tebi udobno.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 12:32:53   
Anonimen
Sem prebrala vse vmes že pred prvim odgovorom user posted image .

Izrazoslovje, ja. Ne bom pisala še enkrat, je že Taanika napisala kako in kaj.

Saj  ni treba vzeti tega sporočila kot slabega. Lahko celotno situacijo vzameš kot nekaj, kar res ni vredno sekiranja. A se bodo sosedje kaj spremenili, če se boš ti razburjala? Bodo odnosi kaj boljši? Kvečjemu slabši. Pa še to ne, ker svoje jeze ne usmerjaš tja, kjer je njen vir (pa če bi tisti sosedi rekla to, kar si napisala tukaj, itak ne bi bilo pozitivne rešitve). Svojo jezo stresaš nase in na nas user posted image user posted image ., ne na njen vir. Pa tudi če bi jo, bi to prineslo neko rešitev? Kaj lahko sama narediš k boljšim odnosom? 
Če nič, pa si že poskušala, potem se je pa itak brezveze sekirat. Pač imajo sosedi svoje osebne probleme. Kaj potem?

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 12:33:40   
amaya
Še to napišem potem pa neham - pa dejte prej VSE prebrat preden komentirate:

Včeraj je bil dan, ko mi je prekipelo in šlo vse čez kapo. ne moti me trobljenje, ne moti me klevetanje, ne moti me zmerjanje, ignoriranje, postavljanje ovir po vasi itd...To vse ignoriram....do včeraj. S tem ko nekdo parkira pred vrati, se usede na trombo in tuli v noč z namenom, da ti zbudi otroka....ni opravičila in ni besed za opisat zlobo. Jaz tega ne delam. Sem mimetična oseba, ki redko hodim sploh pred hišo, razen, ko grem do avta in proč od tu. Se ne sprehajam tod okoli, ne izivam, ker sem ugotovila (čez čas), da manj kot jih vidim boljše stojim.

Z ene strani mi je bilo potem sploh žal, da sem post odprla, ker so nekatere vzele to zelo nestrpno. Niso razumele moje razkurjenosti. Sama imam forum za trenutek sproščanja in za iskanje pomoči ko jo rabim. Kar pomeni, ko sem razkurjeno povem to tako dobesedno, kot bi mojemu tu v dnevni. Nisem omenila ne kraja, nisem izpostavljala imen in govorila sem ljudem, ki jih v resnici ne poznam...torej kričala sem v virtualo.

Opravičujem sem vsem, ki jih je moje izrazoslovje zmotilo, vendar v tistem trenutku so bile to edine besede, ki so mi rojile po glavi. Torej zakaj bi se omejevala. Sploh pa nisem uporabljala neke "grozno" hude besede, kot jih nekatere navajate. sem brala že hujše in to že včeraj.

Ok, to je to....


Lepo se imejte.




_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 12:35:21   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Živim v vasi, kjer je več kretenov, kot normalnih ljudi. Mislim, človek ne more verjet, da je mati 3 otrok lahko tako debilna in usekana. Pred 10 minutami je šla mimo naše hiše in trobla kot oslica, ker jo moti avto parkiran ob neki garaži. Vsak trezen človek mi mimo prišel s šleperjem! To je čista žlehtnoba. Jaz imam pa 8 mesecev starega otroka (ona to ve-****) in ima srečo, da se ni zbudil user posted image Ma si lahko mislite! Oslica si nabavi avto, ki ga ne obvlada in potem sere drugim po glavi. Ma pljunla bi jo, če bi jo zdej imela pred sabo. sram naj jo bo!!!!!


Meni se pa kreteni zdijo tisti, ki puscajo avto kjerkoli in se jim zdi, da pa ze morajo vsi tako voziti, da lahko gredo mimo.
Pravzaprav zenska ima vzrok, da se usaja. Ce je tisti avto tvoj, si sama dala vzrok, da se te vznemirja. In zenska s tremi otroci morda ima vzrok, da zeli imeti popoloma prost pregod z avtom po cesti, ker s tremi otroci se hitro kaj zgodi, da je treba otroka ali otroke v avto pa peljat k zdravniku ali kamor koli.
Zlehtnobo pa vidim prej v tovrstnem parkiranju (jaz sem jaz in bom parkiral kjer koli, kdo mi pa kaj more, meni je vse dovoljeno) in popolnem neupostevanju drugih. Uporabljen besedni zaklad mi nekako daje vedeti, da je avto tvoj in da resnicno mislis, da ga lahko pustis kjerkoli, samo da je tebi udobno.


cesta je 3,5 m široka user posted image imam pa twingota, ki je bil parkiran ob strani. Sama cisterna je rikverc tam vozila user posted image
No, sej nima veze.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 12:55:42   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Živim v vasi, kjer je več kretenov, kot normalnih ljudi. Mislim, človek ne more verjet, da je mati 3 otrok lahko tako debilna in usekana. Pred 10 minutami je šla mimo naše hiše in trobla kot oslica, ker jo moti avto parkiran ob neki garaži. Vsak trezen človek mi mimo prišel s šleperjem! To je čista žlehtnoba. Jaz imam pa 8 mesecev starega otroka (ona to ve-****) in ima srečo, da se ni zbudil user posted image Ma si lahko mislite! Oslica si nabavi avto, ki ga ne obvlada in potem sere drugim po glavi. Ma pljunla bi jo, če bi jo zdej imela pred sabo. sram naj jo bo!!!!!


Jaz tudi poznam eno tako, ki misli, da je edino ona  ful oh in sploh na svetu, v resnici je pa sama največja kokoš, ne moreš verjet, da taki ljudje lahko živijo sami s seboj. Sem se pa nanjo zdajle spomnila, ker sem jo ravno par dni nazaj videla in slišala hupat nekomu, ki jo je očitno hotel malo izsilit. Sem mislila, da bo celo naselje pokonc spravila, tako dolgo mu je hupala. Sama je pa največja budala, sploh kar se spoštovanja predpisov ali česarkoli tiče.
Tako da jaz te štekam u nulo!

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 14:47:41   
Rubin.
ni mi všeč amayin besednjak


Ja, sem tudi jaz bila presenečna, kakšen besede so prišle izpod prstov učiteljice. So me spomnile na Nivess, ki naj bi bila poslovna sekretarka, pa uporablja izraze, ki bi bile bolj primerna za kakšnega FR. Izgleda, da imajo eni sposobnost popolne preobrazbe, ko so v službi, vsaj upam.

Sicer pa, če si se kasneje bolje počutila, je pa bilo mogoče vredno. user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 14:54:44   
Paštetka
kaj pa je FR? user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 15:03:29   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

kaj pa je FR? user posted image


Fizički radnik.

O, ampak nsiem vedela, da je toliko mater terez tukaj.

Pa kaj če reče ****, ko se razpizdi. A ve pa ne? Jaz rečem in me niti malo ni sram zaradi tega. Še kaj hujšega reče človek, ko je razburjen. To je pa ja popolnoma človeško.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 15:04:32   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.
Izgleda, da imajo eni sposobnost popolne preobrazbe, ko so v službi, vsaj upam.


Oh kje pa, sem prepričana, da pankrtu, ki ne uboga, reče, naj gre v tri pizde mile materne.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 15:09:03   
Paštetka
spliš hvala

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 15:41:51   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Ja, sem tudi jaz bila presenečna, kakšen besede so prišle izpod prstov učiteljice.


In zakaj, oprosti, katerakoli beseda ne bi smela priti izpod prstov ali iz ust katerekoli učiteljice? A imajo mogoče pri plači dodatek na brezmadežnost v svojem prostem času?
Amaya je tule na forumu samo Amaya in ne učiteljica. V svojem prostem času lahko dela vse, kar zakon ne prepoveduje!


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 15:49:08   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

ni opravičila, baba je brezkulturna, brezsrčna, naduta oslica


če majo 1000 evrov na banki več mislijo, da so carji....njen mož pa se okoli hvali, da so drugi sosedje dali petelina ubit, ker ga je budil.....mislim, preseratorji jedni....mrš....ne maram takih ljudi, enostavno jih ne prenesem.



ah, tukaj je torej srž "problema".....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 16:00:00   
Anonimen
Živim v vasi, kjer je več kretenov, kot normalnih ljudi.


Kvalitetno imas prestete user posted image .

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 16:05:13   
sneška_
Joj Amaya pa da imaš možnost da vidiš mojo sosedo.Živimo vrata do vrata. Vsakič ko mi kakšen pride na obisk evo je na vrata pa posluša. Ko nesem smeti v kanto evo je in ko jaz grem po stopnicah hitro preveri kaj sem vrgla.Ko obešam perilo evo je vse prečekira kaj je novega ali je dobro oprano. Ko pridem nazaj iz trgovine evo je na vrata da perečekira vse kar  sva prinesla.  Ti bi zbežala daleč.Samo fora je v tem da se čim manj obremenjuješ boljše mineš in te sčasdoma več ne nervira.  

Ma vse to me je jezilo prej zdaj se pa samo smejem . Kot da bi z dvema taščama živela. nočem se obremenjavat tako da pustim da ima svoje veselje. Drugač zastopim da na forumu pokažemo vsi svoje občutke ampak tudi moramo vsi malo voditi računa kako se izražavamo ker spet  se ne spodobi da bi se take besede pisale.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 16:55:47   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: sneška_

Joj Amaya pa da imaš možnost da vidiš mojo sosedo.Živimo vrata do vrata. Vsakič ko mi kakšen pride na obisk evo je na vrata pa posluša. Ko nesem smeti v kanto evo je in ko jaz grem po stopnicah hitro preveri kaj sem vrgla.Ko obešam perilo evo je vse prečekira kaj je novega ali je dobro oprano. Ko pridem nazaj iz trgovine evo je na vrata da perečekira vse kar  sva prinesla.  Ti bi zbežala daleč.Samo fora je v tem da se čim manj obremenjuješ boljše mineš in te sčasdoma več ne nervira.  

Ma vse to me je jezilo prej zdaj se pa samo smejem . Kot da bi z dvema taščama živela. nočem se obremenjavat tako da pustim da ima svoje veselje. Drugač zastopim da na forumu pokažemo vsi svoje občutke ampak tudi moramo vsi malo voditi računa kako se izražavamo ker spet  se ne spodobi da bi se take besede pisale.




sneška, jaz bi en dan, ko bi vedela, da dobim obiske, kondome nesla na kile v rokah iz štacune in jo prosila, če mi jih malo podrži, potem ji pa kakšnega še ponudila, češ, da bo zvečer gužva in da se vam lahko pridruži, ker je itak na tekočem, kdo in kaj je.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 17:02:08   
sneška_
Paštetka kako sem se nasmejala  user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 17:02:16   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: sneška_

Joj Amaya pa da imaš možnost da vidiš mojo sosedo.Živimo vrata do vrata. Vsakič ko mi kakšen pride na obisk evo je na vrata pa posluša. Ko nesem smeti v kanto evo je in ko jaz grem po stopnicah hitro preveri kaj sem vrgla.Ko obešam perilo evo je vse prečekira kaj je novega ali je dobro oprano. Ko pridem nazaj iz trgovine evo je na vrata da perečekira vse kar  sva prinesla.  Ti bi zbežala daleč.Samo fora je v tem da se čim manj obremenjuješ boljše mineš in te sčasdoma več ne nervira.  

Ma vse to me je jezilo prej zdaj se pa samo smejem . Kot da bi z dvema taščama živela. nočem se obremenjavat tako da pustim da ima svoje veselje. Drugač zastopim da na forumu pokažemo vsi svoje občutke ampak tudi moramo vsi malo voditi računa kako se izražavamo ker spet  se ne spodobi da bi se take besede pisale.




sneška, jaz bi en dan, ko bi vedela, da dobim obiske, kondome nesla na kile v rokah iz štacune in jo prosila, če mi jih malo podrži, potem ji pa kakšnega še ponudila, češ, da bo zvečer gužva in da se vam lahko pridruži, ker je itak na tekočem, kdo in kaj je.


na koncu bi pa soseda z kakšnim dildotom zvečer pozvonilauser posted image user posted image user posted image  kaj veš, kaj za enih psihičev živi next dor....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 17:05:31   
sneška_
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: sneška_

Joj Amaya pa da imaš možnost da vidiš mojo sosedo.Živimo vrata do vrata. Vsakič ko mi kakšen pride na obisk evo je na vrata pa posluša. Ko nesem smeti v kanto evo je in ko jaz grem po stopnicah hitro preveri kaj sem vrgla.Ko obešam perilo evo je vse prečekira kaj je novega ali je dobro oprano. Ko pridem nazaj iz trgovine evo je na vrata da perečekira vse kar  sva prinesla.  Ti bi zbežala daleč.Samo fora je v tem da se čim manj obremenjuješ boljše mineš in te sčasdoma več ne nervira.  

Ma vse to me je jezilo prej zdaj se pa samo smejem . Kot da bi z dvema taščama živela. nočem se obremenjavat tako da pustim da ima svoje veselje. Drugač zastopim da na forumu pokažemo vsi svoje občutke ampak tudi moramo vsi malo voditi računa kako se izražavamo ker spet  se ne spodobi da bi se take besede pisale.






sneška, jaz bi en dan, ko bi vedela, da dobim obiske, kondome nesla na kile v rokah iz štacune in jo prosila, če mi jih malo podrži, potem ji pa kakšnega še ponudila, češ, da bo zvečer gužva in da se vam lahko pridruži, ker je itak na tekočem, kdo in kaj je.


na koncu bi pa soseda z kakšnim dildotom zvečer pozvonilauser posted image user posted image user posted image  kaj veš, kaj za enih psihičev živi next dor....user posted image





Jaoooooooooo Rija ma daj ne zezajuser posted image user posted image user posted image user posted image   Da je vidiš bi zbežala. Na stopnice je ne bi pustila Kje pa u hodniku ? Bojo otroci zbežali 


Kašen i dildo user posted image user posted image user posted image user posted image    Babnica sploh ne ve kaj je to  user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 17:13:44   
rija
snežka, še nisi slišala, da tiha voda brege dere? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 17:15:29   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

cesta je 3,5 m široka user posted image imam pa twingota, ki je bil parkiran ob strani. Sama cisterna je rikverc tam vozila user posted image
No, sej nima veze.



Probala ti bom drugace povedati oz. te kar vprasati: A si kdaj pomislila, da sama ustvarjas situacijo v kateri te drugi lahko spravljajo ob zivce?

BTW glede sirine ceste, lahko bi malo razmislila. Twingo je sirok cca 163 cm brez ogledal. Jaz vozim avto sirok 182 cm brez ogledal. Skupaj je to 345 cm... oz zgolj 5 cm manj kot tvoja cesta in to brez ogledal.  
Vem da je vas enostavno vas in verjamem, da so taksni in drugacni. Je pa tudi res, da so ljudje, ki pridejo v vas zivet, pa se obnasajo kot, da bi moralo vse biti prikrojeno njim in njihovem prav.
Z druge strani, na vasi ponavadi ni posebnega problema z prostorom za parkiranje. Ga res nimas kam drugam parkirat, ali ga zanalasc parkiras tam kjer ti je morda najbolj komot in te nic ne moti ce se soseda zaradi tega nervira? C ete to ne moti, analogno tudi sosedo ne mora motiti, ce se zaradi njenega obnasanja ti nerviras.  Mogoce pa soseda meni, da ti tam avto puscas iz ciste hudobije, samo da bi njej nagajala... Si pomislila kdaj na to?
Skratka, zgradili ste enkratne sosedske odnose.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 17:16:41   
sneška_
Saj vem to ampak tole kar imam jaz zraven sebe ne liči na ženo. Samo moj ko ji pogleda nedepilirane noge a kocine kot pri mojemu vse ga mine user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 17:20:08   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: sneška_

Saj vem to ampak tole kar imam jaz zraven sebe ne liči na ženo. Samo moj ko ji pogleda nedepilirane noge a kocine kot pri mojemu vse ga mine user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


Pa kaj ti ves kaj koga pali.... Bodi samo srecna da tvojega to ne pali user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 17:33:40   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Ja, sem tudi jaz bila presenečna, kakšen besede so prišle izpod prstov učiteljice.


In zakaj, oprosti, katerakoli beseda ne bi smela priti izpod prstov ali iz ust katerekoli učiteljice? A imajo mogoče pri plači dodatek na brezmadežnost v svojem prostem času?
Amaya je tule na forumu samo Amaya in ne učiteljica. V svojem prostem času lahko dela vse, kar zakon ne prepoveduje!



No učiteljice že na kup letijo user posted image

S tem sem mislila, da je malce bolj izobražena in kulturna in da ve da vse kar napišeš in rečeš izražaš sebe.

In ja na forumu je samo Amaya, kar pa ne pomeni, da je nihče ne pozna. No, sicer če se tudi drugače tako izraža, potem ji verjetno ni nerodno.

Brez veze.


(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: tako sem razk****
8.11.2008 17:39:14   
Rubin.
Oh kje pa, sem prepričana, da pankrtu, ki ne uboga, reče, naj gre v tri pizde mile materne.


Ti si pa zadnje čase zelo našpičena, kaj te mena daje? user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?