|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 17:06:39   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: rija

[okus se spreminja sorazmerno s ponudbo na trgu...če upoštevaš, da v socializmu še kivija dolgo nismo imeli....user posted image

gina, pri meni ne pali tole dopovedovanje....user posted image  pri meni govorijo dejstva: ko se pogledam v ogledalo, vidim malo preveč volumna....user posted image  in joške so pa res super!user posted image user posted image user posted image


Ista reč, ki ti prej ni bila všeč, ti je kasneje všeč, ne govorim o kiviju.

Dopovedovanje ne pali, ker si ne verjameš, samo pričaš...ne pride do pravega koščka možganov, samo obide jih in s svetlobno hitrostjo odide....

Preveč volumna vidiš, ker si si dopovedala, da je to preveč, čeprav je v bistvu lepo. Če bi se videla kot lepo, bi avtomatsko shujšala - samo tega ne veš, ker se še nikdar nisi s "tolk volumna" videla kot lepo, torej ne moreš probat, dokler mi ne verjameš.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 17:29:34   
kajajaka
Torej jo kupite brez problema na Madržarskem, Hrvaškem.... ker je res izdelek, ki deluje.


ampak, če je umaknjen iz prodaje... potem najbž ni najbolj zdrav, a ne? user posted image  Zakaj pa ne umaknejo korenja iz prodaje... pa tudi deluje user posted image
RIT NA BICIKL, PA MANJ CUKRA IN KRUHA... , user posted image user posted image user posted image  ne pa tablete...

Al se pa sprijaznit in sprejet svoje telo!

Saj sem tudi jaz predebela po porodu user posted image  in moram shujšat, ampak ne na račun ledvic, jeter, srca... ali čemur že škodi vsa ta kemija....


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 18:05:43   
Anonimen
ampak RADA JEM!!!!!!!!!!


Tudi jaz.

Saj ravno v tem je point. Ker rada jem, ker enostavno uzivam v jedeh, ker ne stejem kalorij, se ne redim. Res pa je, da izbiram hrano, po kateri se dobro pocutim, ker mi je zdravje pomembno. Nikoli se pa ne omejujem, da ne bi smela jest, ce mi nekaj zadisi, ker takrat to telo potrebuje. Ko mi disi speh, jem speh, ker telo potrebuje mascobo, npr. Tako da ko se nehas obremenjevat s kilami in izgledom...zacnes zgledati dobro :).

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 18:08:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

ampak RADA JEM!!!!!!!!!!


Tudi jaz.

Saj ravno v tem je point. Ker rada jem, ker enostavno uzivam v jedeh, ker ne stejem kalorij, se ne redim. Res pa je, da izbiram hrano, po kateri se dobro pocutim, ker mi je zdravje pomembno. Nikoli se pa ne omejujem, da ne bi smela jest, ce mi nekaj zadisi, ker takrat to telo potrebuje. Ko mi disi speh, jem speh, ker telo potrebuje mascobo, npr. Tako da ko se nehas obremenjevat s kilami in izgledom...zacnes zgledati dobro :).


Ja, ni glih čist tko. Če bi jaz jedla samo tisto, kar mi paše, bi zdaj imela 120kg.user posted image  Ker bi z lahkoto preživela mesece ob mlečni čokoladi, čokoladnih napolitankah ipd.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 19:26:02   
Barbara_L
Rija, eno vprašanje: glede na to, da je odpoklicu botrovala vsebnost H.gordonii, ki je tudi v obližih-velja tudi za obliže ta odpoklic?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 20:38:04   
rija
Barbara, odpoklicu je botrovalo to, da nobeden od proizvajalcev ni registriral hoodie na evropskem tržišču. Po evropski zakonodaji bi jo marali v bistvu odpoklicati v vseh državah članicah EU.

Obliži se ne štejejo kot prehransko dopolnilo, pač pa kot kozmetični pripomočekuser posted image .

Zato so lahko še naprej v prodaji. Učinokoviti pauser posted image  hmmmmm.......po povratnih informacijah, ki smo jih dobili.....nikakuser posted image

Kajajaka....da te ne bo kdaj začudilo, da bodo še kakšno korenje umaknili s polic, ajdovo moko, žitne ploščice in podobno so že.....pa tudi o citrusih sem ravno slišala, kako polni so vsega sranja......user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 20:42:53   
Anonimen
Ja, ni glih čist tko. Če bi jaz jedla samo tisto, kar mi paše


Tu je nekaj razlike med tistim kar ti pase, da zadovoljis instant potrebo in tistim kar ti pase se dve, tri ure po jedi....ali dan in teden.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 21:01:26   
Barbara_L
Hja, glede obližev, Rija, se moram žal strinjati-ni učinka, pa sem jih redno uporabljala...vse kar sem izgubila je bilo zarad steperja:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
20.11.2008 10:30:38   
Felicity
rija maš ZS 

< Sporočilo je popravil Felicity -- 20.11.2008 10:35:45 >

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?