|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 13:26:58   
Čebel@
zdej grem pa na kosilo.......je tašča skuhala golaž........samo moram prej mojga iz postelje vršt ker se je parkiral pod kovter

claud.......sej v sredo se pa vidimouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 13:27:05   
claud
user posted image user posted image martinov vikend....tole pa je naslovnica:

Martinovanje po slovensko: en voznik se je zaletel v parkiran avto, drug pa v kup kamenja. Pešec je obležal kar na cesti, Novomeščan pa se je raje prevrnil, kot da bi ustavil na pozive policistov.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 13:28:49   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: claud

user posted image user posted image martinov vikend....tole pa je naslovnica:

Martinovanje po slovensko: en voznik se je zaletel v parkiran avto, drug pa v kup kamenja. Pešec je obležal kar na cesti, Novomeščan pa se je raje prevrnil, kot da bi ustavil na pozive policistov.user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image svaštauser posted image user posted image user posted image ja naša sunny je zgleda tud še pod vplivom vikenda da je steno popraskala-ni smešno je pa resničnouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 13:29:42   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

zdej grem pa na kosilo.......je tašča skuhala golaž........samo moram prej mojga iz postelje vršt ker se je parkiral pod kovter

claud.......sej v sredo se pa vidimouser posted image user posted image user posted image user posted image



Dober tek!!!!!!!

Ja seveda se vidimo......
sj se vmes prej še tipkamouser posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 13:34:03   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: claud

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

zdej grem pa na kosilo.......je tašča skuhala golaž........samo moram prej mojga iz postelje vršt ker se je parkiral pod kovter

claud.......sej v sredo se pa vidimouser posted image user posted image user posted image user posted image



Dober tek!!!!!!!

Ja seveda se vidimo......
sj se vmes prej še tipkamouser posted image user posted image

hvala........to pa itakuser posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 13:48:24   
akvalina
sej niste normalne, grem ležat za 2 urce na kavč ve pa ta čas naklofate skoraj 3 straniuser posted image user posted image user posted image user posted image .

ja tole tresenje v trebuščku je res hecno, men se to sicer bolj poredko dogaja ko pa sem bila v prvo noseča pa se mi je tresel kr cel danuser posted image user posted image user posted image  je rekla ginekologinja da se mu velik kolca- no pa je še danes takouser posted image .

Majchy-dober tekuser posted image

shuka- ojla, lepo da te je mami razvajalauser posted image
sunny- čestitke za pregled, da je vse ok z user posted image .


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 13:53:45   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: akvalina

sej niste normalne, grem ležat za 2 urce na kavč ve pa ta čas naklofate skoraj 3 straniuser posted image user posted image user posted image user posted image .

ja tole tresenje v trebuščku je res hecno, men se to sicer bolj poredko dogaja ko pa sem bila v prvo noseča pa se mi je tresel kr cel danuser posted image user posted image user posted image  je rekla ginekologinja da se mu velik kolca- no pa je še danes takouser posted image .

Majchy-dober tekuser posted image

shuka- ojla, lepo da te je mami razvajalauser posted image
sunny- čestitke za pregled, da je vse ok z user posted image .





A res al kaj...? Kr ne morm verjet da je to kolcanjeuser posted image   In to dons prvič čutm tkole-od 11h zjutri že...pa še kr

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 14:02:28   
Čebel@
sem se najedla k user posted image -me bo razgnalo

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 14:04:10   
brkn83
no js tud grem zdej jest, potem pa se morem počasi spraviti na predavanja.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 14:04:56   
claud
Jst morm pa spet do 4h čakat kosilo pol pa pičiva v domžale......

Zdj sm si rekla da ne bom več tok jedla...ker drugač me pol cel dan in celo noč tok zgaga peče.....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 14:06:57   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Jst morm pa spet do 4h čakat kosilo pol pa pičiva v domžale......

Zdj sm si rekla da ne bom več tok jedla...ker drugač me pol cel dan in celo noč tok zgaga peče.....

mene skos peče.......mi je kar čudno če me kakšen dan ne

semmojmu rekla če gre sam v MŠ pa neče-ga ne bom silila 

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 14:11:16   
claud
Ja itak da ne bo šel sam.....sj bo mogoče še u sredo kj povedala....

Ja za zgago pa jst že res študiram da bom šla kr po rupurut al pa neki proti zgagi....k zvečer se ne morm uležt k mi gre kr na bruhanjeuser posted image
tega sm mela pa že prve 3 mesce dost....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 14:14:39   
diamantina
Živjo!

Joj ženske, ste pa prave hude bejbe ... sem mislila, da ta tema, tretji del, ni nam namenjena ... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Vidim, da ste vse lepo živahne in pridno čakate na preglede in na dan D, ki je vsaki dan bližje. Jaz že komaj čakam, da stisnem štručko, pa zelooo sem radovedna, kako bom doživela porod.
A že kaj urejate birokracijo? Jaz bom konec meseca šla za paket oz. denar zrihtat, pol v decembru pa še starševsko nadomestilo in očetovstvo.

Jutri imam šolo za starše, upam, da bo mojemu uspelo it zraven.

Zdajle se pa odpravljam v MB v CA, da nakupim še nekaj mako majčk in hlačk pa kompletkov za malega, ker še nimam dovolj in to bo to.

Majchy, jaz sem tudi jedla golaž od tašče user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 14:15:40   
akvalina
claud- ja smešno a ne da se jim cel dan kolca, mogoče je pa to posledica tega kar oz. kako jemo. user posted image user posted image user posted image  Nimam pojma!

joj, pozabla sem kaj sem hotla še napisatuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 14:17:46   
boma2
user posted image ....:)

hvala za vse odgovore... ne boste verjele, ratalo je... :)

sunny user posted image  za pregled...

pazte, da boste na konjičkih imele zimske gume, ker bo baje v četrtek sneg... :) do 15.11 pa je obvezna zimska oprema... :)

lep dan vam želim še naprej... :)

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 14:19:46   
claud
diamantina- a ti si že dobila potrdilo od g za PDP? Men ga bo dala šele 1.12. tko da ne morm še čist nč rihtat...user posted image pol decembra bo pa vse na kupu....pa gužva povsod....user posted image


Pridno nakupuj!!!!


Pa te tašče so čist na golaž navalile....jst sm ga 2 dni nazaj jedla-od taščeuser posted image

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 14:20:25   
Čebel@
claud.......meni nuca zaenkrat mrzlo mleko in pa mrzla voda
diamantina.......a sta najini tašči kej telepatsko povezaneuser posted image user posted image user posted image glede birokracije-nimam še potrdila o PDP tko da moram najprej to počakat
akvalina .......te daje nosečniška pozabljivostuser posted image user posted image

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 14:21:49   
Čebel@
boma.....a kar sneg je že napovedan.....ja hudo nouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 14:22:12   
claud
No jst grem pa zdj mal vodoravno da tole naše dete mal umirimuser posted image

Lepo se mejte!

Čao

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 14:22:25   
Maksi1
Sunny - fino za pregled, samo res škoda, da ti ni naredila še UZ. Glede avta se pa tudi en sekiri - baje smo nosečnice raztresene in se nam take stvari hitro zgodijo. In če bo tvoj kaj težil, mu povej, da bo drugič vstal ob 9.h in te peljal v ZD. user posted image

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 14:26:14   
Čebel@
claud......fajn počivej v šoli pa poslušejda mi boš poročala.....pa med tem ko boš babco poslušala še drži pesti zame za matouser posted image user posted image user posted image
maksi.......dober nasvetuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 14:26:19   
brkn83
js sem se pa zdej najedla - bolj lahko kosilo je bilo - gobova juha, pohane bedrce in solata s krompirjem. Ravn prav, da zdej lahk grem na faks.


Se poslavljam od vas do večera. Grem se hitro oblečit  in nato v Maribor.

Lepo preživite ta sončen dan.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 14:30:06   
Čebel@
brkn......pri nas ni sončka........dobro kolilo-mjami.........naj ti predavanja hitro minejo........varno vožnjo

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 14:35:39   
akvalina
no punce jaz si grem umit lase potem pa po Žana v vrtec, pridno čvekajte se tipkamo kasnej, pa pauser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
10.11.2008 14:54:17   
petrap
sneg ja...pri nas je bilo danes ob 7h zjutraj -1, že kar hladno...gume mi je moj pa že kak teden nazaj menjal, ker sem imela zelo slabe letne gume in se v dežju niso popolnoma nč držale, zato mi je pol zimske dal gor...jaz pa pravim, da naj snegec kar lepo še malo počaka oziroma naj počaka do božiča, da bom jaz doma in se ne bo treba vsak dan vozit v službo, nakupleno bova pa tud že več ali manj vse imela...user posted image

_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?