|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mesntrualna skodela
8.1.2009 15:08:09   
urška
jaz sem se navadla kar v prvem ciklusu. če jo težko ven dobiš - si mogoče pomislila, da jo vstavljaš pregloboko? ne vstaviš jo tako globoko kot tampon. in peceljšek večina vse režemo, ravno zato, da je lahko nizko vstavljena. potem ko jo daješ ven jo samo spodaj dobro stisneš, da vakuum popusti in gre lepo ven.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Mesntrualna skodela
8.1.2009 16:30:58   
mojcapr
Bom poskusila, da si odrežem pecelj.  Jaz sem jo sedaj vlekla za pecelj, ker do roba nisem prišla, da bi stisnila vakum, prava smešnica je včasih... Mogoče sem jo res vstavila pregloboko, potem pa sem stiskala vaginalne mišice in iskala pecelj in rob...user posted image . Bom probala še to, če ne pa jo podarim...

_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Mesntrualna skodela
8.1.2009 19:24:24   
urška
pa ne oreži čisto do konca na začetku. jaz sem ga najprej pol, potem pa še malo. mam vseen nekak boljši filing. in ja, če si vlekla za pecelj, potem res ni šla ven. sigurno maš pregloboko vstavljeno.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Mesntrualna skodela
8.1.2009 21:20:03   
Anonimen
Še mal pa boste še mene prepričale..jaz sem pred porodom vedno uporabljala tampone in sploh nisem vedla da imam menstruacijo..sedaj po porodu, pa mi je en šivček popustil in vhod v ožnico ni več tako lepo okrogel, tako da mi pricurlja mimo vsakega tampona...tudi če dam super velikega pa ostane suh, meni pa mimo njega priteče...pa sem šla nazaj k vložkom...GROZAAAA!!! Teh sedem groznih dni komaj preživim, vse se nekaj lepi, koža tam spodaj mi popoka, peče...za popiuser posted image ....Tko da bi jaz to res probala...A mislite, da bi blo zame tud ok al da bi mi tud mimo te šalčke prteklo, ker imam verjetno takšen žlebiček po epiziotomiji, ker je šiv popustil???

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Mesntrualna skodela
8.1.2009 21:30:23   
Mariposy
Jaz sem to skodelico iskala v dm-u pa je nisem našla ali se jo da naročiti samo preko internetauser posted image

_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Mesntrualna skodela
8.1.2009 21:38:46   
urška
http://www.lunette.fi/si/index.php?id=48

tukaj piše vse o lunettki, ki se jo drugače kupi v dm-ju. strani nisem natančno pregledovala, tko da ne vem a se jo da tudi naročit ali ne. malo pobrskaj, če ne kontaktiraj uvoznika.



(odgovor članu Mariposy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Mesntrualna skodela
8.1.2009 21:58:32   
Mariposy
Najlepša hvalauser posted image

_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Mesntrualna skodela
9.1.2009 12:26:19   
mojcapr
Zgleda, da mi ni usojena. Sem si odrezala pecelj-ne čist, jo vstavila. Pecelj me res ni žulil. Sam kasneje mi je zlezla nekam not in komaj sem jo dobila ven. A vam nikamer ne zleze???? Potem so pa delale mišice...Še malo in bo romala v smeti.user posted image

_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...

(odgovor članu Mariposy)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Mesntrualna skodela
9.1.2009 13:50:44   
dulcinea
Mojcapr, ne obupaj. Probaj večkrat vstavit. Enkrat se tii bo že posrečilo.

Mariposi, ziher jo imajo v DM. Če ne druzga, povprašaj prodajalko.

user posted image takole izgleda.

Če pa želiš podobno, pa lahko kupiš tule. Jaz sem jo in je super.  

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Mesntrualna skodela
9.1.2009 13:58:47   
Anonimen
bolj to berem,bolj mi je mimo.
P mene zadane kar,da ven potegnem posodo,polno krviuser posted image
Pa bit vedno v skrbeh,če jo dobiš ven ali ne,grozno.
No,pač vsak ima svoje mnenje.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Mesntrualna skodela
9.1.2009 14:10:13   
urška
mojcapr, pa imaš pravo velikost? ne vem, ampak meni nikamor ne leze. sicer nimam te lunette, ampak sej je princip pri vsaki isti, najbrž.

in ne, nič bolj me ni strah, da je ne bi mogla ven dobit, kot pri tamponu. u bistvu me sploh ni nič strah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Menstrualna skodela
9.1.2009 14:11:22   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

bolj to berem,bolj mi je mimo.
P mene zadane kar,da ven potegnem posodo,polno krviuser posted image
Pa bit vedno v skrbeh,če jo dobiš ven ali ne,grozno.
No,pač vsak ima svoje mnenje.



Saj te noben ne sili, ne da kupiš, niti da bereš.

Ah daj no, da jo ne bi ven dobila. Prosim lepo. Kako veliko nožnico pa imaš? Sicer pa jo itak ne potisneš tako globoko, kot tampon.

In verjemi, tvoje telo je sestavljeno iz 6 litrov krvi. Bljak. Kako moreš.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Menstrualna skodela
9.1.2009 14:12:52   
Felicita
kako je pa s tem ponoči, v horizontali? a glih tko 'deluje' al...? ful si ne predstavljam...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Menstrualna skodela
9.1.2009 14:16:29   
dulcinea
A ponoči si kdaj si dala vložek? In kako je blo? Ja isto a ne?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Menstrualna skodela
9.1.2009 14:34:59   
urška
isto deluje podnevi in ponoči. in meni drži 12 ur brez da bi jo praznila. in to v ta močnih dneh.

predsodki bojo pa vedno. itak. tudi jaz sem jih imela. jaz sem se potem zamislila ko sem brala o tem, koliko ton odpadkov proizvedemo s tamponi in vložki. si predstavljate koliko bi razbremenili okolje, če bi vse ženske samo en dan nehale uporabljat tampone in vložke? no mene je ta matematika prepričala.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Menstrualna skodela
9.1.2009 22:16:58   
country
Jaz sem jo začela uporabljati včeraj in sem totalno navdušena! Prej sem morala kombinirati ultra močne tampone in vložke na 5 kapelj, da nisem krvava okrog hodila, zdaj pa imam samo dnevni vložek - za ziher. Pa proti koncu so mi tamponi tako izsušili nožnico, da me je vse peklo - sedaj tega ni več. In moram reči, da se mi zdi skodela precej čistejša od tamponov, kaj šele vložkov.

Res super nakup.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Menstrualna skodela
10.1.2009 12:24:19   
malenaa
kolko pa pride? 

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Menstrualna skodela
10.1.2009 12:28:30   
bumerang
A lahko katera linka ebayev link?
Pod femmecup ne najde ničesar.

Ste prepričale tudi mene tako da jo bom preizkusila.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Menstrualna skodela
10.1.2009 13:20:34   
urška
meni dela tale link www.femmecup.com. poskusi še enkrat.
aja zdaj vidim da je en keč pri order online. bom jaz njih direkt kontaktirala pa vam sporočim kako je z naročilom.


< Sporočilo je popravil urška -- 10.1.2009 13:21:50 >

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Menstrualna skodela
11.1.2009 10:42:37   
dulcinea
Kašn keč pa je pri order online? Jaz ga ne vidim. Jaz sem jo lani naročila onlajn, pa je delalo normalno.



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Menstrualna skodela
11.1.2009 13:44:09   
urška
če zdej klikneš tam na order online. ti javi neko napako, pa da rabiš nek certifikat. 

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Menstrualna skodela
11.1.2009 15:20:40   
urška
dobila sem njihov odgovor na mejl in pravijo, da za napakao niso vedeli in da problem rešujejo in da me bodo obvestili takoj ko bojo kej zrihtali. 

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Menstrualna skodela
11.1.2009 17:07:48   
Anonimen
Mene pa zanima kako je z nego te šalčke. Š čim jo dezinficirate in kolikokrat med M?

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Menstrualna skodela
11.1.2009 17:24:36   
bumerang
Urška, kakšna pa je cena s poštnino?


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Menstrualna skodela
11.1.2009 18:54:31   
Barbara_L
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa zanima kako je z nego te šalčke. Š čim jo dezinficirate in kolikokrat med M?

Naj bi se jo prekuhavalo. Jaz jo samo redno čistim z lunette robčki (prav namenjeni za to), pa ko je konecuser posted image , jo sperem pod ful vročo vodo in z intimnim milom.
Glede lezenja noter-malo potrpljenja. Če dobro napneš mišice, čisto ubogljivo prileze kamor mora.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?