|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Menstrualna skodela
25.1.2009 17:06:24   
naja17
Barbara, lahko prosim še tako natančno opišeš, kako jo ven dobiš, ker jest imam pa probleme s tem... Predno jo ujamem s prsti in stisnem, sem že čist živčna user posted image

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Menstrualna skodela
25.1.2009 17:47:11   
resnično srečna
tudi jaz jo uporabljam in je super...ne curlja in ne kaplja...med malo potrbo ne nagaja,med veliko tud ne...v bazenu se obnese...

edino ker je ne čutiš se lahko zgodi, da jo po tuširanju pozabim vstavit...pa me potem neprijeten občutek opomni he he...sem zadnjič skor živčni zlom doživela zaradi tega...

kako jo dobiti ven?...jah treba je malo napeti mišice  medeničnega dna...keglove...pa potisnit...nato pa s prsti malo spodaj stisnem, da popusti vakum in izvlečem...polilo se mi še ni...krvava nisem...vsa vsebina mi je na vložku ali tamponu bila vedno bolj grozna za videti kot pa v skodelici...potem jo fino splaknem pod zelo vročo vodo in nazaj vtaknem...

po vsakem koncu ciklusa jo pekuham in spravim v vrečkico...

ma meni je super zadeva...

nekdo je spraševal kaj pravijo na to strokovnjaki...pušenjak pravi, da je ok zadeva...tako da brez bojazni...

in če vas moti kri...ej je vaša...

pip

G


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Menstrualna skodela
25.1.2009 18:32:03   
urška
naja, kot sem že napisala enkrat, mogoče si jo vstavljaš pregloboko, zato jo težko ven dobiš.

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Menstrualna skodela
26.1.2009 9:56:16   
barbara_s
Ne vem... Jaz nikoli nisem imela problemov, da jo dobim ven. Malo stisneš mišice, zatipaš dno skodele, stisneš dno skupaj in plop vakuum popusti in gre lahko ven. Zdaj razen če si malo skeptična do tega, da prste vstavljaš v nožnico, bi moralo delovati...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Menstrualna skodela
7.3.2009 18:44:52   
Rožica I
A mogoče obstajajo interesentke glede skupnega naročanja tele skodelce user posted image ?

https://www.femmecup.com/orderonline/order.php

Jaz bi jo imela, samo nisem ravno pravi naslov za on- line naročanje, pa bi mi bilo fino, če bi kdo drug to zrihtal user posted image .



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu barbara_s)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Menstrualna skodela
7.3.2009 19:18:18   
urška
rožica, jaz sem jo tam naročila. in ti garantiram, da ni nobenega problema. tudi dobiš jo hitreje kot je navedeno na spletni strani. plačala sem pa z eurocardom.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Menstrualna skodela
7.3.2009 19:55:04   
dulcinea
Rožica, je že Urška napisala, da je zelo enostavno. Vse kar rabiš je kreditna kartica.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Menstrualna skodela
7.3.2009 20:33:25   
Čupka
Ojoj, na pa je spet ta tema priplavala na vrh. Jaz sem bila pa že vesela, da je šla malo v pozabo. Brrrrrhhhhhhuser posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Menstrualna skodela
8.3.2009 17:52:25   
Moyca_
jaz bom jo sedaj začela 2.mesec uporabljat.
Saj je vredu zadeva, če se mi ne bi polivalo vse, ko ven jemamuser posted image user posted image user posted image user posted image
Pa kar malo boleč občutek to vstavljanje ven, not,ven, not,...
Drugače pa cool

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Menstrualna skodela
12.3.2009 14:35:39   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

Ojoj, na pa je spet ta tema priplavala na vrh. Jaz sem bila pa že vesela, da je šla malo v pozabo. Brrrrrhhhhhhuser posted image


Če si proti, se ne rabiš tukaj javljat. Nekaterim je pač všeč. In ne vem, kaj te moti, če je tema pri vrhu. Evo, jaz sem jo zdaj zanalašč na vrh potisnila, samo zato, da jo bo še kdo videl.

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Menstrualna skodela
8.4.2009 19:07:39   
LoCa
js sm si pa glih pred kratkim kupla to m. skodelico in moram rečt da sem zadovoljna. sicer mi je še malček neprijetno jemat ven, ker sem mislila, da je bolj mehek material, samo če pomislim, da mi ne bo treba več kupovat vložkov in tamponov....ZAKON...čutim je ne, takoj sem se navadla. pecelj sem pa cel odrezala.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Menstrualna skodela
9.4.2009 12:41:42   
katy82
Še premišljujem o nakupu in me v bistvu zanima kako je ko spimo,v bistvu če zateka kri nazaj v maternico?Ko hodimo in sedimo smo v pokončnem položaju,no saj tud pri spanju nisem na glavo obrnjena ampak me vseeno zanima če je katera imela probleme s kakimi vnetji?

Hvala



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Menstrualna skodela
9.4.2009 12:45:42   
katy82
Še tole moram pokomentirat

Zdi se mi nesmiselno da bi morale skodelico po vsaki uporabi prekuhavat,ok za prvič sploh ni debate ali pa z dezinfekcijskimi robčki brisat,razen če nisi doma ampak za naprej je pomoje dost vroča voda in to je to.Sprašujem se,kolk si ph v sluznici lahko z ostanki tega razkuževanja z robčki uničiš?Saj v končni fazi tudi penis ni sterilen pa ga ne bom šla zato v krop namakat.user posted image



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Menstrualna skodela
9.4.2009 13:32:27   
urška
problemov z vnetji nikoli nisem imela, čeprav jo uporabljam, zdaj že skoraj eno leto, tudi ponoči. sej, če uporabljaš vložke ti ponoči tudi ne teče ven.
in jaz ne prekuhavam po vsaki uporabi. na koncu, preden jo za en mesec pospravim, jo pošpricam s spitadermom, pustim da se posuši in pospravim.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Menstrualna skodela
9.4.2009 14:49:08   
katy82
IZVIRNO SPOROČILO: urška

problemov z vnetji nikoli nisem imela, čeprav jo uporabljam, zdaj že skoraj eno leto, tudi ponoči. sej, če uporabljaš vložke ti ponoči tudi ne teče ven.
in jaz ne prekuhavam po vsaki uporabi. na koncu, preden jo za en mesec pospravim, jo pošpricam s spitadermom, pustim da se posuši in pospravim.



Hvala


_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Menstrualna skodela
12.4.2009 7:00:33   
punci
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

A mogoče obstajajo interesentke glede skupnega naročanja tele skodelce user posted image ?

https://www.femmecup.com/orderonline/order.php

Jaz bi jo imela, samo nisem ravno pravi naslov za on- line naročanje, pa bi mi bilo fino, če bi kdo drug to zrihtal user posted image .




jaz sem si jo na mimovrste naročila, sedaj pa čakam, da pride tetka s Krvavca, pa sprobam to čudo.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Menstrualna skodela
12.4.2009 17:09:54   
Katjusa
punce jst sem o tem razmišljala in potem, ko sem bla prepričana, da jo kupim sem zanoslauser posted image user posted image user posted image user posted image no zdej bi jo pa naročila in ker 2 prideta cenejši http://www.femmecup.com./ me zanima, če bi jo še katera naročila bi to opravle skupi? če katero zanima nej me kontaktira na ZS

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Menstrualna skodela
16.4.2009 23:01:03   
Barbara_L
Kako pa to, da jo naročate preko neta? Saj jo majo v vsaki drogeriji DM in Mueller. Jaz je sedaj ne uporabljam-slab bris, vnetja, ...Ne vem, če je ravno to vzrok, ampak..

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Menstrualna skodela
16.4.2009 23:05:14   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_L

Kako pa to, da jo naročate preko neta? Saj jo majo v vsaki drogeriji DM in Mueller. Jaz je sedaj ne uporabljam-slab bris, vnetja, ...Ne vem, če je ravno to vzrok, ampak..

ker pride ful ceneje pr nas je 30€ s poštnino bom dala neki čez 17€

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Menstrualna skodela
11.5.2009 16:45:24   
artista7
joj, to super stvar sem jaz ob selitvi izgubila... mi je resno žal. Ženske, ta stvar je mega! za tistih par evrov mi takrat ni bilo škoda denarja in kupila sem jo lagano sportsko v DMu. Moram poiskat, kje sem jo zgubila, ker jo je res škoda. Katy82-se strinjam - sem tudi že pozabila prekuhat ... nič blo narobe...

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Menstrualna skodela
12.5.2009 22:55:03   
Anonimen
Tudi jaz sem pidružujem uporabnicam lunettke,je ne zamenjam za noben tampon ali vložek več, to je super zadeva in zelo praktičnauser posted image user posted image kdo si je tole izmislil bi lahko dobil nobelovo nagradouser posted image ampak res svaka častuser posted image

(odgovor članu artista7)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Menstrualna skodela
20.5.2009 20:54:40   
smrka
Jest pa prisegam na tampon...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?