|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nosečke iz Izole
10.12.2008 19:39:25   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: BIA79

Naaja zakaj imaš pa ti rizično nosečnost?

A kdo ve, če je v ZD Izola tudi materinska šola?



Zaradi zapletov v prejšnji nos. Visok pritisk in sladkorna.

V ZD Izola je MŠ, no vsaj bila je 2 leti nazaj. Bo katera šla in kdaj?

amaya, v kateri šoli boš delala?

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: nosečke iz Izole
11.12.2008 7:41:55   
amaya
Vojka Šmuc user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: nosečke iz Izole
11.12.2008 7:43:22   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: BIA79

Naaja zakaj imaš pa ti rizično nosečnost?

A kdo ve, če je v ZD Izola tudi materinska šola?



Zaradi zapletov v prejšnji nos. Visok pritisk in sladkorna.

V ZD Izola je MŠ, no vsaj bila je 2 leti nazaj. Bo katera šla in kdaj?

amaya, v kateri šoli boš delala?


ja jaz sem hodila tudi na materinsko v ZD Izola. Žal ne dela tam več Mojca, ki je nas imela user posted image ...ne vem pa če bom šla. Bom vidla s časom in kje bom sploh takrat. je blo pa fanj, ker sem spoznala nekaj punc, s katerimi sem še danes v stiku.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: nosečke iz Izole
11.12.2008 10:00:21   
BIA79
Dobro jutro...

počasi mi bo začela rasti mrenica med prsti in bom postala žaba z vso to vlago in dežjem :)

Naaja...dej ti meni mal tvojega pritiska :) jaz imam tako nizkega, da sem kot cunja....in se silim ne pit kave, ker je edina stvar, ki mi pomaga pridet k sebi...ampak včasih popustim :)

včeraj sem šla v Ajatutajo...so meni en par lepih hlač, a kaj ko ni blo številke zame, jo jih naročili sam do drugega tedna jih verjetno ne bo... :( in sobota bo vsak čas tu...jooojjj...zakaj moram delat vse zadnji moment...

kar se tiče materinske šole moram videt kakšen urnik je v Izoli in v Kopru...v Kopru so predavanja zjutraj, če se prav spomnem in to mi prav ne sede...na tečaj sem mislila it enkrat marca...moram na naslednjem pregledu vprašat,če imajo že urnik za 2009 :)

samo to novo leto bo en, dva, tri...tukaj...v službi non stop mešam datume, ker mi ne gre v glavo da je že december...no pa tudi moja koncentracija kot opažam zadnje čase zelo peša...

user posted image punce lep dan še naprej....

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: nosečke iz Izole
12.12.2008 13:25:44   
supernova2002
ola!

kako kaj? jaz z novimi antibiotiki opažam izboljšave vode. drugače pa sem čist fuč!
komisija mi je dala do 19.12. za bit doma.

lp




(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: nosečke iz Izole
12.12.2008 13:37:29   
supernova2002
aja, ste naredile ta test? user posted image :http://php.ringaraja.net/index.php?page=CGCalendar

(odgovor članu supernova2002)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: nosečke iz Izole
12.12.2008 13:59:49   
BIA79
user posted image upam,da je izračun pravilen :) :)user posted image

(odgovor članu supernova2002)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: nosečke iz Izole
12.12.2008 14:06:21   
supernova2002
meni je zračunalo da bo user posted image . moj možič tud pravi tako. user posted image

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: nosečke iz Izole
12.12.2008 19:20:22   
nena30
Ola, mamice! Vidim da kar pridno klepečete. Ja, mene je slabost hvatala samo tisti dan in zdaj sem spet kot roža....
Eee Supernova lepo to slišat da se ti stanje izboljšuje.  Tako za vodo kot tudi za apetit in slabosti. Mene je slabost matrala samo 2,3 tedne in 3 dni nazaj. sem se počutila kot bi imela ta hujšo obliko mačka- grozno!!!
Kaj Amaja ti si učiteljica? To pa mora bit razgibano delo in sprememba ti bo verjetno dobro dela.
Ve boste prav gotovo vse pred mano obiskovale MŠ. Upam da mi boste poročale kako je. Verjetno bova ciljala na KP oz. IZ. Sestra je obiskovala šolo za starše v PO in je bila razočarana na celi črti. V malem prostoru, brez zraka natrpani ko sardele v konzervi... mislim organizacija na višku. Morda je zdaj kaj bolja. Ampak mi ne bi reskirali- škoda časa.
Jest sem tudi bila danes v Ajatutaja. Sem šla kao samo pogledatuser posted image Ostalo se ve!! Iz štacune sem privlekla kavbojke in trenirko. Kot da bi blo tako nujno!!Namesto da bi se spravila do knigarne kupit mater. knji- upam da se do torka zaletim v kako knjigarnouser posted image . Bia kolk si pa ti suhcana da zate nimajo hlač?
No zdaj grem pa tisti test nardit in mal po TV šaltat. PAPAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu supernova2002)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: nosečke iz Izole
14.12.2008 21:03:57   
amaya
uh....bo dela user posted image

danes sva z mojim varstvo okoli fehatala user posted image user posted image user posted image Pa sva ga sfehtala user posted image Zdej bom bolj mirno spala


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: nosečke iz Izole
15.12.2008 8:47:01   
BIA79
Nena...jaz sem vse prej kot suhcena :) sam sem iskala malo bolj elegantne hlače, za zabavo, ki smo jo imeli v soboto...in v Ajatutaja so imeli par lepih model, ampak številke zame ni bilo
;( Kar ni nič novega, ker imam od vedno težave dobit hlače,ki mi lepo stojijo user posted image   Vem, da so jim imeli za dobit, ampak za soboto,  sem si jih kupila v Živžavu pod stadionom :)

Ei...danes praznujemo 4 mesec user posted image  bravo mi...še malo in bomo na pol poti...komaj čakam naslednji ponedeljek, ko imam pregled, da vidimo kako raste girica in če ima vse na svojem mestu...zadnje dni je kar aktivna, no vsaj zdi se mi, ker še sedaj nisem prepričana če on/a birca al je kaj drugega :) kakšna mama hahaha...

Jaz sem se skoraj odločila za voziček, ampak sedaj me je začelo na tem, ki sem si ga zbrala nekaj motit..in jooooojjj...to je hujše kot zbirat avto...no vsaj za voziček ne bo treba kredit vzet user posted image  imamo sponzorja :)


user posted image  nič kaj lepo ponedeljkovo jutro...gremo počasi na delo..sem kot en disel..

ve punce vse ok? jaz nekaj šmrkam, ampak upam, da bo šlo mimo ;)

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: nosečke iz Izole
15.12.2008 16:31:49   
nena30
Oj! Tud meni se obljublja sponzor za nabavo vozicka! Ma sploh še nisem dobila navdiha da bi si jih podrobno ogledala. Pa niti pojma nimam na kaj moram bit pozorna oz. kaj je dobro in aktualno! Moja sestra ima tud maalo dete in je bolj v tem. Bom kar njo vzela sabo- poleg mame ki bo financiralauser posted image user posted image user posted image user posted image !
Koliko so bili vaši črvički velki v 11., 12. tednu! Tako sem neučakana za jutri, polna vprašanj in pričakovanj.... in mal v skrbeh da je vse OK! Jao kdo bo zdržal še celo nočuser posted image
MMM, kuha se krompirjav golaž in tako diši, da se pošteno slinim: Grem na papico

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: nosečke iz Izole
16.12.2008 8:55:16   
BIA79
Hmm...naša girici mislim, da je bila velika tam okoli 7 cm v 12/13 tednu...zdaj se pa že veliko časa nismo merili...komaj čakam ponedeljek :)

Nena...kako je bilo na pregledu? Dovolj časa za vsa vprašanja in seveda, je vse ok ne?

Supernova, ti? Si začela jest vse kar si prej zamudila?

Amaya se verjetno pridno uči user posted image  
Naaja...kje si pa ti?
No punce lep dan...in držimo pesti, da bo kmalu sonček zasijal...user posted image

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: nosečke iz Izole
16.12.2008 12:35:01   
supernova2002
oooooooooo da se vam malo oglasim!

ne vem za vas...ma jaz se počutim prav defektna...sem še vedno na bolniški...po novem imam vročino in še vedno jemljem antibiotike.
bala. še maj nisem bila tolko časa bolna. prav čudno mi je. ne vem če je to še normalno?
ponavadi grem komot delat z vročino...oz.ponavadi sploh nisem na bolniški, nisem bolna...zdaj pa kot da bi imela vsak dan nekaj novega. meni je že dolgčas doma!!!! mi fa že škifo ta bolniška!!!!!

drugače Bia...ne ne jem še normalno. en dan pač mi gre, drugi pa ne. je prow ena zmešnjava pri meniuser posted image

ma kdaj bo sonce????????????????

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: nosečke iz Izole
16.12.2008 13:04:22   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: BIA79

Naaja zakaj imaš pa ti rizično nosečnost?

A kdo ve, če je v ZD Izola tudi materinska šola?



Zaradi zapletov v prejšnji nos. Visok pritisk in sladkorna.

V ZD Izola je MŠ, no vsaj bila je 2 leti nazaj. Bo katera šla in kdaj?

amaya, v kateri šoli boš delala?


ja jaz sem hodila tudi na materinsko v ZD Izola. Žal ne dela tam več Mojca, ki je nas imela user posted image ...ne vem pa če bom šla. Bom vidla s časom in kje bom sploh takrat. je blo pa fanj, ker sem spoznala nekaj punc, s katerimi sem še danes v stiku.



Mojca ne dela več? Ta je tudi nas imela 2 leti nazaj in je bilo prav fajn.
Tudi nosečnic ni bilo veliko, ravno prav in ni bilo gužve. V KP je baje ful polno vse in še dihat ne moreš. user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: nosečke iz Izole
16.12.2008 13:06:05   
Najaa
Tudi jaz sem imela pregled včeraj in je vse ok. Po novel letu pa dobim injekcijo za razvoj plučk. Joj, me je kar malo šokiralo to, čeprav vem, da mi grozi prezgodnji porod.

Drugače pa trebušček raste, veselo brca in jaz sem ful vesela tega. user posted image  Vreme je res turobno, ampak mi itak ni ven it, tako da mi je vseeno. user posted image  Čeprav na kakšen sprehod bi pa res lahko šla.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: nosečke iz Izole
16.12.2008 13:06:52   
BIA79
Supernova...ne se pritoževati...ti bodi na bolniški in se čuvaj...zdaj ni več nič tako kot je bilo enkrat...vprašanje če se bo po porodu vse vrnilo kot je bilo...ti počivaj, jemlji antibiotike in čuvaj svojo pikico...

Bodi srečna da ti ni treba it delat (finančno), če se tako počutiš!!! Jaz bi verjetno tudi znorela na tvojem mestu, ampak za malo pikico se je treba potrudit!

Su con il morale deiiii....še malo pa bo konec user posted image  maj bo en,dva,tri tu!

(odgovor članu supernova2002)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: nosečke iz Izole
16.12.2008 13:10:42   
BIA79
Naaja lepo da je vse ok user posted image  ... ti prav zavidam trebušček, pri meni počasi, počasi raste... user posted image


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: nosečke iz Izole
17.12.2008 10:13:06   
nena30
Ola!Sem prav vesela ! Na pregledu je bilo super. Naš mali je živahen, velik 5,12cm. Zmeril mi je še NS in zatrdil da

bolje nebi moglo bit. Sem prav ponosno odkorakala iz ordinacije.. Naslednji pregled imam že 14. 1. . Kar hitro,ne!?
Nisem vedela da so pregledi tako na pogosto. No, pa saj mi kar paše!
Danes so mi dali v službi fraj in kar ne ven kaj naj počnem sama s sabo!? Močno že pogrešam lepo vreme.

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: nosečke iz Izole
17.12.2008 16:33:45   
amaya
Jaz bom zgnila s tolikšno količino vode....dežuje, reka zraven je tako visoka, da konstantno poplavlja,...preveč vode, definitivno! Dane sem bila na socialni in bo moj nadaljeval mojo porodniško. Ostane mi še 22 dni, pa je škoda jo pustit v nič!

Drugače pa: naslednji pregled imam 13.1. , pa komaj čakam, čeprav ne bo UZ. Bo verjetno samo srček poslušal user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: nosečke iz Izole
18.12.2008 11:43:46   
nena30
Oj to si se pa dobro spomnila Amaya. Itak da izkoristiš do konca če se le da. Sej bo verjetno obema fino mal spremembe. Mož doma in ti pred tablo v šoliuser posted image user posted image user posted image !
Nekaj mi ni jasno!  Ko rodiš naj bi imel partner pravico bit doma 15 dni. Meni se zdi da sem nekje to brala. Ker mojmu v službi trdijo da to ne drži, če pa že bo dobu dopust se to odšteje od njegovega rednega. Kakšne informacije imate ve, oz. izkušnje. Vem da je junij še daleč, ma jest imam rada vse črno na belem.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: nosečke iz Izole
18.12.2008 12:34:17   
Najaa
nena, po zakonu ima oče pravico do tega dopusta, ko postane očka. Pojdi na CSD in ti bodo vse razložili. V službi pa naj ne pusti, da mu ne bodo dovolili tega koristit. Ta dopust ne spada v njegov redni, ampak zraven. Malo bolj po kmečko sem ti razložila, pa saj ti bo teta na socialni lepše. user posted image

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: nosečke iz Izole
18.12.2008 14:47:15   
nena30
Si razložila tako, da vse štekam. A so lisjaki v službi. Jih mal matra ker bom rodila poleti pa majo krizo z dopusti. Itak da se jim ne bova pustila. Tud težko bom folgala sama na začetku druzca pa tu na obali tako nimam. No taščo ampak ni šans da se bo potikala v moji bližiniuser posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: nosečke iz Izole
18.12.2008 18:27:10   
supernova2002
nena : veš kaj imata skupnega tašča in sonce?

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

odgovor je preprost: ne enega, ne drugega ne moreš gledat preveč časa!user posted image

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: nosečke iz Izole
18.12.2008 20:16:18   
nena30
Pa še kako res je to!

(odgovor članu supernova2002)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?