|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 21:43:23   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

jaaaa, znam marko skače, To je blo vse kolko sem se uspela naučit v pol leta user posted image


še kak bodo skakal okol tvoje Lije...pa ne sam Markoti...ti jim boš pa "zašpilala"...sam ne na harmonko...
to bo po mojem potem njen prevzeluser posted image user posted image

joj še to ja. user posted image  Je moj rekel da bo prvo njega spoznal pol pa vse  ostale... To bo še lušno ja..
spps mislim da še malo pa se bo tvoja pupa tudi zaljubla. Jaz sem se prvič v 1. razredu OŠ user posted image



si bla pa hitra....jst sm v 2.raredu domov iz šole laufala k mi je hotu sošolc dat lupčka....in sm kr v copatih ucvrla dam.....dobr da sm bla blizu doma....takrat sm prvič prešpricala 3 ureuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 21:46:45   
Pupa7
pupe moje tudi jaz grem u mižule, sem že čist hin od tipkanja celodnevnega hahahahah

lepe sanje pa ne pretiravajte do jutriuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 21:46:56   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša
si bla pa hitra....jst sm v 2.raredu domov iz šole laufala k mi je hotu sošolc dat lupčka....in sm kr v copatih ucvrla dam.....dobr da sm bla blizu doma....takrat sm prvič prešpricala 3 ureuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ti si pa hitro špricat začela user posted image  ampak verjetno si mela upravičeno, ko si pravi vzrok povedala. user posted image
Jaz sem se z mojim prvim fantom v prvem razredu celo poročilauser posted image . Jaz sem prišla v kiklici od obhajila, on pa je mel na skrivaj kravato v torbi.. poročila pa sva se med uro likovne.. Joj, tega nebom nikol pozabla. Se večkrat spomnim, ko od sošolca mamo srečam..on je na žalost malo nizko padel user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 21:47:41   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

pupe moje tudi jaz grem u mižule, sem že čist hin od tipkanja celodnevnega hahahahah

lepe sanje pa ne pretiravajte do jutriuser posted image user posted image user posted image


nočkaaa, te jaz nadomeščam...sem tud rekla da bom šla pa sem še tu..

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 21:51:00   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša
si bla pa hitra....jst sm v 2.raredu domov iz šole laufala k mi je hotu sošolc dat lupčka....in sm kr v copatih ucvrla dam.....dobr da sm bla blizu doma....takrat sm prvič prešpricala 3 ureuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ti si pa hitro špricat začela user posted image  ampak verjetno si mela upravičeno, ko si pravi vzrok povedala. user posted image

user posted image user posted image si bla pa res hitra.....jst sm bla pa pr teh letih bl sramežljiva.....sm se šele pr 24-ih letih poročilauser posted image user posted image
Jaz sem se z mojim prvim fantom v prvem razredu celo poročilauser posted image . Jaz sem prišla v kiklici od obhajila, on pa je mel na skrivaj kravato v torbi.. poročila pa sva se med uro likovne.. Joj, tega nebom nikol pozabla. Se večkrat spomnim, ko od sošolca mamo srečam..on je na žalost malo nizko padel user posted image


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 21:52:08   
helimaša
user posted image user posted image a se da kej razbrat.....

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 21:52:29   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

jaaaa, znam marko skače, To je blo vse kolko sem se uspela naučit v pol leta user posted image


še kak bodo skakal okol tvoje Lije...pa ne sam Markoti...ti jim boš pa "zašpilala"...sam ne na harmonko...
to bo po mojem potem njen prevzeluser posted image user posted image

joj še to ja. user posted image  Je moj rekel da bo prvo njega spoznal pol pa vse  ostale... To bo še lušno ja..
spps mislim da še malo pa se bo tvoja pupa tudi zaljubla. Jaz sem se prvič v 1. razredu OŠ user posted image
zdaj imamo miruser posted image user posted image v vrtcu so bili trije aktualniuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 21:53:51   
felix7
I'm back user posted image  si je moj za 10 minut notebook sposodil, pa ste takoj 3 strani naklofale.

Aja, Kokica, tudi jaz želim vse najlepše in pošiljam en veeeeeeeeeeeeelik user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 21:54:44   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša
si bla pa hitra....jst sm v 2.raredu domov iz šole laufala k mi je hotu sošolc dat lupčka....in sm kr v copatih ucvrla dam.....dobr da sm bla blizu doma....takrat sm prvič prešpricala 3 ureuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ti si pa hitro špricat začela user posted image  ampak verjetno si mela upravičeno, ko si pravi vzrok povedala. user posted image
Jaz sem se z mojim prvim fantom v prvem razredu celo poročilauser posted image . Jaz sem prišla v kiklici od obhajila, on pa je mel na skrivaj kravato v torbi.. poročila pa sva se med uro likovne.. Joj, tega nebom nikol pozabla. Se večkrat spomnim, ko od sošolca mamo srečam..on je na žalost malo nizko padel user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 21:55:17   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

user posted image user posted image a se da kej razbrat.....
če se mal pomatraš ,se vse dauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 21:55:50   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

I'm back user posted image  si je moj za 10 minut notebook sposodil, pa ste takoj 3 strani naklofale.

Aja, Kokica, tudi jaz želim vse najlepše in pošiljam en veeeeeeeeeeeeelik user posted image



a bejž bejž.....ja tole je pa res katastrofa....spat ga pošl da boš mela mal miru....user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 21:56:06   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

pupe moje tudi jaz grem u mižule, sem že čist hin od tipkanja celodnevnega hahahahah

lepe sanje pa ne pretiravajte do jutriuser posted image user posted image user posted image



ni panikeuser posted image user posted image user posted image al pa?user posted image user posted image
nočkouser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 21:56:51   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

I'm back user posted image  si je moj za 10 minut notebook sposodil, pa ste takoj 3 strani naklofale.

Aja, Kokica, tudi jaz želim vse najlepše in pošiljam en veeeeeeeeeeeeelik user posted image
kaj ga pa daš od sebeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 21:57:17   
helimaša
men bo trebuh raznesl.....ful sm sita pa še user posted image ful nabija.....

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 21:58:24   
felix7
ma ja, me je izučil, zdej bom tale računalnik kr nase privezala, drugač preveč zamudim user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 22:00:12   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

men bo trebuh raznesl.....ful sm sita pa še user posted image ful nabija.....
user posted image user posted image user posted image jaz sem tud dve mandarini pojedla,pa telovadba  v trebuhu se je tud zaćelauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 22:00:50   
helimaša
ja to pa le paz da preveč ne zamudiš ker pol rabš kr lep cajt da vse prebereš

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 22:00:51   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

ma ja, me je izučil, zdej bom tale računalnik kr nase privezala, drugač preveč zamudim user posted image
če hočeš bit na tekočem,ti ne preostane drugegauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 22:01:32   
Najaa
Punce, ste pa hitre. user posted image  V samo dveh urah toliko strani! user posted image

Jaz grem spat. Lahko noč.

Pocka, jutri prilepim sliko naše Lili. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 22:02:03   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

ma ja, me je izučil, zdej bom tale računalnik kr nase privezala, drugač preveč zamudim user posted image
če hočeš bit na tekočem,ti ne preostane drugegauser posted image user posted image user posted image


Ena bi mogla obnove pisat. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 22:02:33   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

men bo trebuh raznesl.....ful sm sita pa še user posted image ful nabija.....
user posted image user posted image user posted image jaz sem tud dve mandarini pojedla,pa telovadba  v trebuhu se je tud zaćelauser posted image user posted image


samo dve? ko jih jaz zagledam, jih pade vsaj 10 user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 22:03:15   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ena bi mogla obnove pisat. user posted image


se strinjam in določim spps, ker itak največ natipka user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 22:03:55   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ena bi mogla obnove pisat. user posted image


se strinjam in določim spps, ker itak največ natipka user posted image


Sam ona ponavad niti ne bere nazaj, se mi zdi. Se sam priklopi in nadaljuje, kjer je ostala. user posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 22:06:01   
felix7
potem pa Dali, reva mora itak vse prebrat, da ažurira našo "tablo" user posted image

< Sporočilo je popravil felix7 -- 9.12.2008 22:07:12 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
9.12.2008 22:06:52   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

potem pa Dali, reva mora itak vse prebrat, da ažurira našo "tablo"


Ja, to bi šlo, ona je na tekočem. user posted image

Dali, se strinjaš?

Ej felix, zdajle naju ziher na msn-ju obirajo! user posted image user posted image

No zdej pa res - lahko noč. Bom ziher fajn spala, ko sem se še tukaj mal narežala. user posted image

< Sporočilo je popravil Najaa -- 9.12.2008 22:08:08 >

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?