|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A je to res
15.11.2008 0:05:44   
Anonimen
Tudi zame je včasih bila, ja. Tudi brez plače je bil. Pa sta tavečja otroka malo zrasla in se je upal menjat službo (prej ni bilo mogoče zaradi varstva, ker tudi jaz delam izmene), za nekaj sto evr več. Čeprav dela zdaj še petek in svetek, tko, da zdaj še za vikende nismo skupaj. Kaj pa vem, vse ima svoje pluse pa minuse. Upam, da vama uspe s kaj boljšim. In ja, takim kot ti pa iz srca privoščim tak zakon. Ma saj se bom še bunit nehalauser posted image Vem pa za marsikaj, ne o tebi, drugje...

< Sporočilo je popravil decembrka -- 15.11.2008 0:08:16 >

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: A je to res
15.11.2008 9:35:38   
Anonimen
Aja, pa za drugega otroka takrat sploh vrtca prvo leto nisem dobila, tako, da sva mogla poiskati privat varstvo, za katerega sva si še enkrat sposodila denar. No zdaj, ko sva malo na bolje s plačo, sva pa drugje udarjena. Ma trapasto mi je to vse skupaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: A je to res
15.11.2008 14:50:08   
natasaom
napisala si,da imata 800e plače..skupaj..vak po 800e pa niti ni tako slabo,odškodnina pa ni tvoj zaslužek ampak je odkškodnina..ne vem,če se to šteje v ceno vrtca.men se ni-sicer pa tko nima veze.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: A je to res
15.11.2008 15:13:01   
Anonimen
Čakte mal, nisem odprla teme, da sem socialni problem in da nimam za vrtec. Mislim, da je pa tale tema že precej skrenila s poti. Jaz sem pač odprla temo, če je to res, ker mi ni bilo čisto nič pri teh  plačilih jasno. Sploh, ko sem videla svojo cifro, glede na to, ker samo še poslušam, kako je država naklonjena družinam, sploh z več otroki. Pol sem še preračunala, da presegam za malenkost. Glede odškodnine pa ne bi....ker bi popisala cel list. Sem imela preveč pi...Pač bom mogla vse to požret. Kot zmeraj.

< Sporočilo je popravil decembrka -- 15.11.2008 15:24:34 >

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: A je to res
15.11.2008 23:06:43   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Tudi zame je včasih bila, ja. Tudi brez plače je bil. Pa sta tavečja otroka malo zrasla in se je upal menjat službo (prej ni bilo mogoče zaradi varstva, ker tudi jaz delam izmene), za nekaj sto evr več. Čeprav dela zdaj še petek in svetek, tko, da zdaj še za vikende nismo skupaj. Kaj pa vem, vse ima svoje pluse pa minuse. Upam, da vama uspe s kaj boljšim. In ja, takim kot ti pa iz srca privoščim tak zakon. Ma saj se bom še bunit nehalauser posted image Vem pa za marsikaj, ne o tebi, drugje...


Ma ja, saj vem da so taki ki imajo bajne dohodke in jih pač čist malo prikažejo. Sam, jeb*at ga, če lahko pa naj. JAz tudi izkoristim vse, kar se da. Zarad tega nima nihče nič manj. Meni se pa vsak evro pozna.

Sicer pa tudi ne "ribamo " revščine. Smo pač navajeni skromno živet. PA se imamo , sem prepričana, bolje kot kaki bogatuni. Koneckoncev nam nič ne manjka.....kar pa nam manjka, bomo pa s trudom poskušali dosečiuser posted image


Glede plačila vrtca pa še enkrat. Če je pač tak zakon, ga bomo koristili če pademo vanj. ZA vse pa nikoli ni pravično. In nikoli ne bo.






_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: A je to res
16.11.2008 8:02:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Glede plačila vrtca pa še enkrat. Če je pač tak zakon, ga bomo koristili če pademo vanj.



Valjda. Hvala bogu.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: A je to res
16.11.2008 9:34:37   
F*S*M
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Glede na to, da imava plače oba pod povprečjem se mi zdijo ti stroški veliki.


če sta pa pod povprečjem bi pa verjetno bila kak razred nižje 3 ali 2, pa če vas je 5 v družini, se to full razdeli na družinske člane.


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: A je to res
16.11.2008 12:21:46   
Anonimen
user posted image

< Sporočilo je popravil decembrka -- 16.11.2008 12:22:35 >

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: A je to res
16.11.2008 12:22:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: F*S*M

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Glede na to, da imava plače oba pod povprečjem se mi zdijo ti stroški veliki.


če sta pa pod povprečjem bi pa verjetno bila kak razred nižje 3 ali 2, pa če vas je 5 v družini, se to full razdeli na družinske člane.



Glej, to sem tudi jaz mislila, pa verjetno ni tako.
Opažam, da sem pri odprtju teme, v katerem sem izrazila mnenje, da se mi ta zakon zdi  nepošten, izpadla kot navadna user posted image s krasnimi osebnimi dohodki in naukom, da kaj se bunim, plačaj in bodi tiho. Vse to zaradi želje po kakšni ugodnosti, ki je zame ni. Ker je ta tema že precej skrenila prosim, da se vzdržite komentarjev, ali pa petkrat preberete, kaj mislim res povedati.

< Sporočilo je popravil decembrka -- 16.11.2008 12:23:12 >

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: A je to res
19.11.2008 9:31:59   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Hvala za pojasnilo. Pravično bi bilo da to popravijo.

Zakaj pravičnouser posted image A si ti kaj oškodovana pri tem?





Mater no lemavrica tipična slovenska favšija,ne vem a si kaj na slabšem ti al kje te čevelj žuli??

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 110
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?