|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 9:20:42   
Anonimen
Ne nosm trenirke. Za šport al pa za v hribe mam tiste oprijete hlače to je še najbolj podobn trenirki.

Ja brisača ti vidš lakast čevelj, zame je pa super udoben čevelj pa še lakast je.

Ah jeb*ga zdej se bo začel še če si glavo perem vsak dan pa če sem uštimana vsak dan ane? Matr sm čudna ker ne hodm v vrečah okol.


(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 9:21:52   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Ne nosm trenirke. Za šport al pa za v hribe mam tiste oprijete hlače to je še najbolj podobn trenirki.

Ja brisača ti vidš lakast čevelj, zame je pa super udoben čevelj pa še lakast je.

Ah jeb*ga zdej se bo začel še če si glavo perem vsak dan pa če sem uštimana vsak dan ane? Matr sm čudna ker ne hodm v vrečah okol.




Ujejuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 9:22:33   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Ne nosm trenirke. Za šport al pa za v hribe mam tiste oprijete hlače to je še najbolj podobn trenirki.

Ja brisača ti vidš lakast čevelj, zame je pa super udoben čevelj pa še lakast je.

Ah jeb*ga zdej se bo začel še če si glavo perem vsak dan pa če sem uštimana vsak dan ane? Matr sm čudna ker ne hodm v vrečah okol.




pa saj ne rabiš v vrečah, samo, a na oprijete hlače pa grejo ti lakasti čevlji?

Jaz tudi nimam trenirke, ampak kargo, recimo...to pa ne gre zraven za moje pojme.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 9:22:51   
Anonimen
Verjamem da je udoben, mam tud jaz enga njihovga, sam ne lakastga, ker mi ne potegnejo.

No jaz tud že par let ne nosim takih superg k jih je mišni napopala. Nosim pa superge, sam take ožje, k so bolj k čevlji videt.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 9:27:52   
Anonimen
Hlače z žepi al kargo al kako jim rečete nosm samo polet na japonke. Za vsak dan drbajsat so pa te rdeči prov luštni za na kavbojke.

Še to sm prej hotla napisat - take skejtarske čevlje sem nosila 10 let nazaj za v štalo na kmečkem turizmu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 9:36:19   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH


Še to sm prej hotla napisat - take skejtarske čevlje sem nosila 10 let nazaj za v štalo na kmečkem turizmu.


user posted image

A samo za v štalo? Si se prav pred štalo preobula? Smešna, si veš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 9:44:08   
Anonimen
Lej Volga všeč so nam različne stvari in tega nebi izpostavljala če nebi bila tema "A so vam všeč?"

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 9:59:21   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Lej Volga všeč so nam različne stvari in tega nebi izpostavljala če nebi bila tema "A so vam všeč?"


ajaaaaaaaaa, jam, prav imaš. Pis, sister, pis.

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 10:25:32   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Lej Volga všeč so nam različne stvari in tega nebi izpostavljala če nebi bila tema "A so vam všeč?"


Dojela si bistvouser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 10:32:26   
Anonimen
Pis, sister, pis


Da nis hotla rečt pisof, sister, pisof user posted image


Drugač pa...ja, pikapoka, izmenjava mnenj je res katarzična.. user posted image


(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 10:35:52   
Pikapolonica_
Prav, prav...

Samo še vedno bi te rada videla v opetih pajkicah in tistih rdečih lakastih čevljihuser posted image (...ne preveč resno vzet...user posted image user posted image )


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 10:45:41   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: Volga



no, daj mi nalimaj, prosim, ene take po tvojem okusu - take, da greš lahko na piknik, na sprehod čez mesto ali pa na 10 km "pohod" po ravnem. pa da greš lahko še v službi v njih, če imaš tako službo, da ne rabiš biti ekstra upedinan. res me zanima, se ne zafrkavam, ker jaz normalnih čevljev ne vidim več po naših štacunah, takoih, da bi bili meni všeč. Potem pa kar kupim ene, ki so pač kolikor toliko "normalne".



Debata se je precej razvnela, pa res HB da ima vsak svoj okus.
Meni so tile za prosti čas in to kar je Volga napisala prov dobri in jih rada nosim, tudi v službo ko vem da ni strank in ko je vse bolj sproščeno
user posted image

Drugače pa glede čevljev Ecco pa Paciotti ipd.....ja so casual čevlji ampak za na trenirko pa ne vem no...jaz jih ne dam na trenirko nikoli. Za moje pojme se na trenirko nosi superge, kakšne pa je pa odvisno od posameznice. Jaz takih glumaznih kot jih je Mišni prilepila ne maram, pač vsak po svoje.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 11:24:38   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Drgač pa še vedno najbolj udobni čevlji so camperke, superge-čevelj pa la kokice. Pa še leeeepi souser posted image


Od tega, kar si probala, verjetno, a ne. Nekdo drug je pa kaj drugega probal, mu je pa kaj drugega najbolj udobno. To se ne da kar tako rečt. Pa tudi nekomunekaj paše na nogo, nekomu pa nekaj drugega.
Drugače pa so meni vsake superge, ki jo take kot ena nogavica, da so ozke in tako po nogi narejene, za bruhat grde. Da so take ... kaj pa vem ... ženstvene .. uf, ne vem, zakaj imam občutek, da to nosijo ženske na najlonke in potem vse skupaj fuuuul smrdi.
Take široke, otroške, take so mi pa zakon.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 11:28:04   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Prav, prav...

Samo še vedno bi te rada videla v opetih pajkicah in tistih rdečih lakastih čevljihuser posted image (...ne preveč resno vzet...user posted image user posted image )



ja, jaz tudi. In to kje na Šmarni gori.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 11:38:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Drgač pa še vedno najbolj udobni čevlji so camperke, superge-čevelj pa la kokice. Pa še leeeepi souser posted image


Od tega, kar si probala, verjetno, a ne. Nekdo drug je pa kaj drugega probal, mu je pa kaj drugega najbolj udobno. To se ne da kar tako rečt. Pa tudi nekomunekaj paše na nogo, nekomu pa nekaj drugega.
Drugače pa so meni vsake superge, ki jo take kot ena nogavica, da so ozke in tako po nogi narejene, za bruhat grde. Da so take ... kaj pa vem ... ženstvene .. uf, ne vem, zakaj imam občutek, da to nosijo ženske na najlonke in potem vse skupaj fuuuul smrdi.
Take široke, otroške, take so mi pa zakon.


Joj mišni, valda da je vsakemu neki druzga všeč. Nos tist kar teb sede in ti je všeč. Hvalabogu da ne hodmo vsi isti po svetuuser posted image
Sam pač men niso všeč, jaz jih neb nosila....če so pa teb pa valda da jih nos. Sam še zmeri trdim da so DC boljšeuser posted image .

Drgač pa jaz ne nosm najlonk na superge, v bistvu jih na nič ne nosim k me noge srbijo po njihuser posted image . Dišijo pa noge po 12ih urah v čevljih verjetno res ne, čeprou so bombažni štunfiuser posted image .

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 11:53:21   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Joj mišni, valda da je vsakemu neki druzga všeč. Nos tist kar teb sede in ti je všeč.


Ja no, to itak. Tisto sem samo zato napsiala, ker tako trdiš, katero čevlji so najboljši, kot da je to svetovno znano dejstvo. Ampak ni tako.

Drugače sem pa danes bolj elegantna in sem celo v martenskah, takih:

user posted image user posted image

Tele so mi tudi hude:

user posted image


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 11:55:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Joj mišni, valda da je vsakemu neki druzga všeč. Nos tist kar teb sede in ti je všeč.


Ja no, to itak. Tisto sem samo zato napsiala, ker tako trdiš, katero čevlji so najboljši, kot da je to svetovno znano dejstvo. Ampak ni tako.

Drugače sem pa danes bolj elegantna in sem celo v martenskah, takih:

user posted image user posted image

Tele so mi tudi hude:

user posted image



Najboljši za moje nogiceuser posted image

Martinske so tud kul za moje nogiceuser posted image
Sam da pridem v teh rdečih bi me pomoje v moj moj jopič dal v šihtuuser posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 11:57:03   
Volga
Jaz imam danes pa te

user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 12:03:38   
Jagodka*
Točno take vansice mam. Pri nas jih nosimo vsi: mož, oba sinova in jaz. To je obutev za prosti čas. Udobje pred šminko. Pa na kavbojke ali trenerko sploh ne zgledajo tak najstniško.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 12:05:51   
Jagodka*
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH


Še to sm prej hotla napisat - take skejtarske čevlje sem nosila 10 let nazaj za v štalo na kmečkem turizmu.


Pa ti ni v štali na dreku spodrsnilo? Ker majo čisto ravni podplatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 14:18:17   
mišk
Za moje pojme so tisti Ecco čevlji grdavši od čevljev!!! No, jst jih nikdar in nikol ne bi obula. No, mogoče bom pri 50 letih drugače razmišljala.

Drgač so za mene še zmeraj najboljš obutev za prosti čas Converse All star, za ta boljš pa dr. Martens al pa kaki šuhi (ne preveč šminkerski) od Miss sixty!

(odgovor članu Jagodka*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: A so vam všeč?
18.11.2008 14:27:52   
mišk
Mimogrede: Jst Vanske ne nosim na trenerko (razen za doma) in tudi na široke hlače ne, ampak na ozke kavbojke. Pol pa zgleda kot da mam dva kolačka namesto stopal!user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 97
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?