|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
25.11.2008 14:45:41   
Aja32
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Aja32

Parson Russel Terrier...

Naša ne pušča dlake (je resasta in se jo trima), velika 33 cm, obožuje otroke, čisto nora je na njih, igriva...


Ja, pa na vse drugo tudi.user posted image  Fajn kuža, samo res je nor. Žin kot sto user posted image . A ni?

Koliko je pa stara vaša? Je pa res cukr.


Ja, čisto nor kuža na vse kar vidi... :))) Živa je itak, ni miru pred njo... Non-stop prenaša kakšno igračo ali žogo in te vabi v igro... Še hvala bogu, da imam dva otroka, da se malo izmenjujemo...

No, saj ni tako hudo...

Drugače ima pa 3 leta in pol..

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
25.11.2008 16:26:45   
LoCa
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: LoCa
usekne te pa lahko vsak, velikost gor al dol. 


Ja, res je, samo posledice, če te mali ali večji, so pa malo drugačne ...


ma ja to je isto ku da bi rekla da ne se vozit z avtom k se lahko ubiješ. al pa raje bodi v zvezi z nasilno babo kot nasilnim moškim, ker te bo on bolj butnu kot ona user posted image .


Ne vem, ampak meni so to malo čudne primerjave ... meni se to, če te ugrizne velik pes ali majhen, res ne zdi isto, kot bi se vozil z avtom ali bil doma, ali pa da živiš z žensko in ne z moškim ...
Zdaj pa ne vem, a sem čudna ali kako je zdaj to.


z nasilnim moškim al nasilno žensko sem dala primerjavo user posted image . hočem rečt to, da itak da je ugroz večjega psa lahko hujši, samo to ne pomeni da so bolj nevarni al pa da je ugriz manjšega kakorkoli bolj opravičjiv al pa da se ga "pozabi"samo zato ker je plod piščeta. js osebno sem več malih nasilnih psov srečala v primerjavi z velikimi.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
2.12.2008 9:55:41   
Amoss
IZVIRNO SPOROČILO: Nikita***

To, da pes ne pušča nobene dlake, je larifariuser posted image (razen mogoče tisti goli kitajski ali kaj so že). Saj tudi ljudem izpadajo lasje. Res pa je, da enim bolj, enim manj.



Ja KItajski goli pes ne pušča dlake (ker je nima haha)user posted image , pa tudi vonja nima po običajnem psu, če se ga lepo neguje diši kot dojenčekuser posted image
Lahko pogledate slikice v albumu da si boste znale predstavljatiuser posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
2.12.2008 9:57:32   
Amoss
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Tudi pudlji ne puščajo dlake. Ne samo kitajski goli pes, ki jo pušča, saj je lahko odlakan ali pa ima dlako na ušesih, repu in nogicah.



Kitajski goli pes ne pušča dlake, ta dlaka ki jo ima ne odpada, se ne misi.Nima podlanke in je zato primeren tudi za alergikeuser posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
2.12.2008 21:11:46   
Laubica
v tvojem albumu ne vidim slik golega psa samo kosmategauser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
3.12.2008 8:05:13   
Amoss
Pojdi v album zdaj smo pa že veliki, tam notri souser posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
3.12.2008 11:15:06   
Laubica
Hvala-samo meni ni to všeč-oprostiuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
3.12.2008 12:09:55   
Amoss
Nič zato, ne poznam človeka ki bi kar s prve rekel meni pa so všeč.Vsi so najprej rekli kako so grdi in fuj in fej ( tudi jaz sem bila ena izmed njih) ampak ko ga imaš možnost spoznati v živo se ti s svojim čudovitim karakterjem vsede v srce.Drugače pa za tiste ki ne marajo golote obstajajo tudi čisto odlakani kitajči ki se jim reče Powder Puff.So tudi fenomenalni sicer odlakani vendar imajo enak čudovit karakter kot goliuser posted image Mi imamo doma obe varianti in so res super.Imamo kar 4 kužmane ( od tega 3 Kitajce)  in še kakšen bouser posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
3.12.2008 18:35:56   
NAJBOLJŠA
Amoss, kaj pa Shih-tzu...?
Imam tri otroke, pa si ga želijo..??'
Ne vem...



_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
3.12.2008 19:13:36   
Arwenko
najboljša pokliči par vzrediteljev pa se z njimi pomeni, oni ti bodo s prve roke povedali ali je za vas primeren.

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
3.12.2008 19:18:15   
Arwenko
Imaš jih tukaj: http://www.kalsang.net/
http://www.jolyans-shihtzu.com/
http://agnesana.net/
http://www.mei-tashi.net/
http://www.mystic-mogwai.com/

pa še kakšen mogoče, ki sem ga zdaj pozabila. Na Kalsang imaš tudi lep opis pame, nege, karakterja, itd.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
4.12.2008 12:56:27   
Amoss
IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Amoss, kaj pa Shih-tzu...?
Imam tri otroke, pa si ga želijo..??'
Ne vem...



Psa si je potrebno najprej izbirati glede na značaj šele nato se išče vizualni izgled psa.Veliko je primerov ko si ljudje izberejo psa ker je tolk cart pa luškan sploh ne vedo nič o pasmi in nato ugotovijo da jim karakter pasme ne ustreza, čeprav ne poznam nikogar ki z karakterjem Shih-tzuja nebi bil zadovoljen, vendar je treba vedeti da je Shih Tzu dokaj izrojena pasma ( je ena najbolj komercialnih pasem, poleg Višavskih terierjev in Maltežanov), kar ima posledično večjo možnost kakšnih obolenj, veliko Shih Tzujev ima zdravstvene težave, največ z kožo, dlako, očimi, razne alergije tako da se je potrebno pri vzreditelju dobro pozanimati kakšne teste imajo starši narejene in Shih Tzuja bi jaz osebno kupila samo z rodovnikom in veterinarsko testiranimi starši.Mislim da ti je Arwenko dala dobre naslove.Pa veliko sreče!

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
4.12.2008 20:27:59   
Laubica
Amoss -se 1000%strinjam z tabouser posted image user posted image user posted image user posted image povej -kaj imate vzrejo golih psov?

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
5.12.2008 13:22:31   
Amoss
Ja jaz vzrejam Kitajske gole pseuser posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
5.12.2008 16:33:27   
Ribica **
Meni je kitajski goli pes vsec, ce nima te "konjske grive" po glavi in hrbtu in po tackah - mislim, lepsi mi je s krajso dlako.

Mislim, odkar sem ga videla v zivo in pobozala, mi je ful vsec.

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 5.12.2008 16:34:07 >

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
6.12.2008 18:43:42   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: Amoss

Ja jaz vzrejam Kitajske gole pseuser posted image
kaj lahko poveš -če ni poslovna skrivnost -koliko pa stane takšen pes

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
6.12.2008 18:55:13   
Amoss
Ne sploh ni skrivnost, je pa težko reči ker so cene zelo različne, odvisno od ambicij novih lastnikov, od kvalitete , odlakanosti , spola ,...
Pa okvirno recimo, če upoštevamo samo spol psica, pes in odlakanost
Powder Puff_psica-800-1000 eur
-II-              _pes- 500-800 eur

Goli_ psica-1000-1500 eur
-II- _ pes - 1000-1200 eur

Recimo to so res neke okvirne cene, lahko so cenejši ali dražji (redko), sem se potrudila da sem zajela spodnjo in zgornjo mejo.
Je pa kot sem rekla odvisno od več dejavnikov ali je pet kvaliteta ali ima razstavni potencial in kvalitete prednikov,...

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
6.12.2008 22:07:00   
Laubica
Ja -kaj naj rečem redki psi visoka cena.Pa saj imajo večji del že vse pasme 1000€,no vsaj tiste ki so meni všeč.Moj mož zmeraj gundra -da jaz najdem vedno vse najdražje,no zdaj mi je pa celo ratalo najt kraljevega pudla za 800€user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
6.12.2008 22:29:37   
ROŽICI
predlagam ti da si ogledaš to stran in mogoče ugotoviš katera pasma ti je najbolj primerna http://www.pasme-psi.com/index.php

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
7.12.2008 20:02:31   
Arwenko
Laubica psa boš imela za 15 let, kolko te pride pol na leto, če daš za njega 800 eur, dobrih 50 eur.
Drugo kot drugo, pes velikosti višavca te bo samo hrana, osnovna cepljenja in oskrba stalo v njegovem življenju 3500 eur, kje so potem še razne ovratnice, povodci, kakšna igrača, itd. In seveda tukaj ni vključen noben veterinar, kjer stane že ko samo v ordinacijo stopiš 20 eur, da pa nekaj malega nardi pa takoj 50 eur. Če nimaš možnosti ali volje našparat v nekem doglednem času 800 eur za nakup, kako pa boš dal recimo 300 ali celo 500 eur za operacijo, če si recimo pes zlomi tačko ali pa bog ne daj da se zgodi kaj hujšega, a ga pol daš uspavat? Ne leti zdaj to osebno nate, čeprav je mogoče tak napisano, ampak čisto v premislek vsem ki se odločajo za nakup. In ti tukaj navedeni stroški veljajo za vsakega dobrega lastnika, tudi če je našel psa v jarku ob cesti. Najbolj me moti, ko ljudje kličejo in jamrajo kako nimajo denarja za psa, otroci si ga pa tako želijo, pa ko jim ponudim da saj če hočejo, pa se lahko zmenimo za plačilo na obroke, pa še kr jamrajo, ja ljudje kako si pa predstavljate da boste poste psa vzdrževali, da je pes potem ko je doma pa zastojn? No, večina tukaj kar utihne in zaključi, in ne dvomim da si psa potem nabavijo nekje kjer pač nič ne vprašajo, ampak žalostno je kako smo kratkovidni ljudje včasih.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
7.12.2008 21:54:18   
Laubica
Awenko-veš sem zdaj imela rodovniškega mopsa z papirji 7 let non-stop bolanega -tak da mi ne rabiš pridig držat-predobro vem koliko dnarja stane pes in koliko stane vet. pri katerem smo bili NON-STOPuser posted image ,meni je mama zmeraj pravla da je naša Dafna dražja od naših sinov-in je bila res-jedla je lahko stritno določeno hrano ki si jo kupil pri vet.kopal si jo lahko tudi z samo določenim najdražjim šamponom in tako dalje-pa nam ni bil problem-problem mi je na enkrat dat tolkkkkkkk dnarja -če razumeš noo

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
7.12.2008 21:56:26   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: ROŽICI

predlagam ti da si ogledaš to stran in mogoče ugotoviš katera pasma ti je najbolj primerna http://www.pasme-psi.com/index.php
ha tukaj mi določijo golega psa kar na 2. mestu na 1. pa wipet-pa mi noben ni všečuser posted image moj pudl pa je na 3. mestu od zadaj naprej -nič ne vrjamem temu vrstnemu reduuser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
7.12.2008 22:07:40   
Petr_a
Ne glej na to kaj ti je rožica dale,ker je to tralalala user posted image
vse pse,ki je meni pokazalo,niso zame ;)

Arwenko jaz sem imela psa kot dijakinja in kot nezaposlena oseba,pa verjemi da je moj pes pojedel boga in pol ,pa sem ga lahko imela,hranila itd
tako da tile stroški so za dobrega lastnika-se ne strinjam !

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
8.12.2008 8:12:33   
Amoss
Čisto v razmislek vam dam, hrana pri psu je najmanši problem, najhuje je ko pride do veterine.Letos junija je "ta velik pes" imel torzijo želodca (zasuk želodca), v roku par minut  sem se morala odločit ali bom plačala cca.900 Eur operacije ali bom dala psa uspavat.Ni bilo lahko a denar sem zbrala kljub temu da je bila možnost da bo preživel 50:50.No zdaj je živ in zdrav (trkam) a vendar se v veliko primerih ljudje odločijo in uspavajo pse ki jim bi bilo moč pomagat a za to nimajo denarja.Tako da Arwenko ima popolnoma prav.
Plus tega še enkrat povdarjam odločajte se za psa na podlagi karakterja vam bo bolje služil kot pa to da vam bo vizuelno všeč, tako se to ne dela, ker potem je vse preveč psov ki se znajdejo v zavetišču.Pes ni kriv za vaše zmotne odločitve,...
Aja pa da naredim kalkulacijo za hrano za ,moje pse, že tu vas kap zadene.Je pa res da jaz jih imam večuser posted image
Pa da nebote mislili nikogar ne forsiram za kitajčka, govorim vam čisto v razmislek in pomoč k pravilni odločitvi.Sicer pa pri meni je tako čakalna doba, tako da se psa ne odpelje kar ko se komu zmisliuser posted image

< Sporočilo je popravil Amoss -- 8.12.2008 8:13:17 >


_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Majehn kuža za v stanovanje
8.12.2008 8:18:23   
Amoss
Aja pa ta psička ki jo vrže ven na naslovi pasme-psi, je moja najstarejša oz. prva psička Linuser posted image

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?